Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
bistrikboy
Postovi: 692
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 4:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 11:21 am

Jao aparata sto su se popalili na forumu :rofl: :zid:
1921-1987-2007
 
Avatar
Masinovodja
Postovi: 1021
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 11:21 am

To nisu krivci primitivci
sto su pokupili mast
korov nikne digod stigne,
ma svaka njima cast

Krivi smo mi
Otkud svi ti paraziti
sto su nam zagustili
nemoj stari moj,
krivi smo mi
sto smo ih pustili
Nemoj da ih pustimo,izborimo se za svog Zelju!
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 11:21 am

Durgo je napisao/la:
sri nov 14, 2018 11:18 am
neko napisa, samo osnovati udruzenje navijaca fk zeljeznicar.... Ono nije moj stav niti stav bilo koga od poznanika koji navijaju za zelju...
+1
 
MATORI
Postovi: 1131
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 11:21 am

shzna je napisao/la:
sri nov 14, 2018 10:17 am
CURVA je napisao/la:
sri nov 14, 2018 10:15 am
shzna je napisao/la:
sri nov 14, 2018 10:11 am


Otkud ti to znas? To su sve pretpostavke, a nakon silnih neuspjeha ove uprave, mislim da je red da se nekom drugom da sansa. Hvala im za sve i neka fino, gospodski odstupe.
Kunem ti se da ni okreciti ovo nece sto je uradjeno
Dobro prijatelju, ja postujem tvoje misljenje. Ali, zasto rad ove uprave ne bi nekom drugom bio inspiracija da jos vise stisne gas i uredi sve do maximuma, sto ovi ljudi nisu mogli. Neka njihove zamjene vide kakvu je podrsku imala ova uprava i neka im to bude podstrek da rade jos bolje.
Ma jah i prije njih su SVI stiskali gas...i završili smo sa redanjem onih 5-6 opečnih blokova iza leđa zapada...
Biće to jednog dana sretan završetak sa nekim npr Turčinom ko' Čelik, koji će da stisne gas...
Sirotinju ni je.bi ni kući vodi - skontali su to ovi što će ići - sve su prilike.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 11:21 am

nookey je napisao/la:
sri nov 14, 2018 11:13 am
Ajzea je napisao/la:
sri nov 14, 2018 11:05 am
nookey je napisao/la:
sri nov 14, 2018 11:01 am

ovdje treba napraviti udruženje ko što pitari imaju bordo prijetelje, koje će demantovati ovo što traži 20 debila i dati stvarno mišljenje pravih navijača...
Koje je misljenje pravih navijaca? Kako ste nas to podijelili sada?
Da napomenem. Nisam u kopu, ne bacam baklje u teren, ne tucem se sa navijacima Zeljeznicara, ne psujem navijacima sa sjevera i istoka jer ih sve gledam kao moje, kao nase.
evo ja sebe smatram pravim navijačem, kao i svu moju raju koja smo zbog juga preselili na sjever ima nas više nego ovih što su napisali saopštenje i ovo nije naše saopštenje!
kome ba pravo da meni psuje mater, nekim narkomančićima s juga koji misle da su zajebani je li? oni da skidaju upravu? nemojmo biti djeca, nek ne diraju lava dok spava, ima mnogo većih budala na drugim tribinama koji bi poginuli za klub!
Ja sam napisao da nisam nista od toga radio i zato se uopste i ne pronalazim u ovom saopstenju.
Da sam za promjene, jesam jer smatram da nam ova garnitura ljudi ne moze vise nista ponuditi. Da je mogla, oni bi to do sada uradili. Pa sada ne razumijem, ne pronalazim se u saopstenju sa njima, vi pravi navijaci me ne gledate kao pravog navijaca pa sam se ja licno malo pogubio.

Podijelili ste nas na stotine frakcija, ne samo ti sa juga.
Amarovci i Misketovci
Infrastrukturci i Titulasi
Ultrasi i Zabranjeni
Streberi i Instrumentasi
Placenici i latentni placenici
Odovci i Neodovci

Ja sam, 'vako, ponajprije za Zeljeznicar.
Zadnja izmjena: Ajzea, dana/u sri nov 14, 2018 11:23 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 11:22 am

Na neki nacin su i sami krivi, poslije nekoliko losijih rezultata ne izadjes i napravis press konferenciju, i Odovic ne podnese ostavku, onda je i razumljivo da ljudi budu frustrirani. Moze se uvjek diskutovati sta su nam ocekivanja a realne mogucnosti. Ja ne vjerujem da smo uopste realni. Ali se mora izaci pred navijace u ovakvoj situaciji.
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1946
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 11:23 am

Mene samo zanima da smo osvojili onu titulu sa Slavkom, gdje nam je 1 bod trebao, sta bi onda bilo?
Bil onda ispunili zahtjeve sportskog segmenta?
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
TOJEMOJTIM
Prijatelj foruma
Postovi: 73
Pridružen/a: pon avg 22, 2016 11:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 11:23 am

ovi što kažu možda ova nova uprava što dolazi nije dobra ali naredna (dakle poslije te koja nije dobra) će biti možda bolja....pa ljudi moji, pa fakat...razumijem dijecu do 20 godina i nekako ali zar nije kristalno jasno da su ovi meleci u upravi. zašto? zato što su postavili sve na zdfrave noge, imali bi smo unutar 4-5 godina:
ubjedljivo najbolji stadion u zemlji,
kamp za ozbiljan rad sa djecom i prvim timom
sigune prihode kroz rentanje i sponzorstva koja bi značili stabilnost i rast budžeta (osnovna pretpostavka za sportski iskorak)
...
..i ti tu siguricu koja Želju STRATEŠKI pozicionira na ubjedljivo 1. mjesto u bh sportu (ne samo fudbalu) bi mjenjao sa "možda nije baš najbolja uprava"
HEJJJJJ???? Pa šta onda reći na ovo? namjerno ne govorim o sportskom rezultatu jer znamo kako se dolazi do titule ovdje, pisao sam i jučer

i sad jedino što me sekira jeste činjenica da ću se ja i sa ovom "možda nije dobra uprava" sekirati zbog toga što će Sjever da izgleda svana kao neka zajebancija, što će anm šiljiti na Grbavici, što će nam Jug ostati kakav i jeste sada, što kampa nećemo vidjeti još iha-ha.....
e to mi je jedino krivo - jer ću ja levat i dalje gledati tekme umjesto da me zaboli za cijelu priču...e to je meni krivo, zato mi je žao što Misimović ode.
jbg, bit će za 3-5 godina kasno jer će vas frajko ili neki sličan odjebati i reći će ko vas jebe lebvati, ja da ginem vi da meni mamu psujete i prijetite
aferim Željovci kojima je titula jedini kriterij u sportu..i općenito u životu
Odgovori
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 11:24 am

crne majice, navijanje za nekakve ultrase, bacanje baklji u teren, citanje smrtovnica (nek svi preminuli pocivaju u miru, ali tome nije mjesto na stadionu) i jos mnogo stvari, pa da li oni navijaju za Želju ili protiv, pitajte svakog kulturnog evropskog navijaca, svaki ce rec pa ti ljudi nisu normalni, oni stete vasem klubu
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 11:24 am

bistrikboy je napisao/la:
sri nov 14, 2018 11:06 am
Ne kontam sto su oni koji su za ostanak uprave "pravi navijaci" a ostali nisu,fakat mi treba pojasnjenje!?

Nazadovali smo u rezultatskom smislu ove godine,iako je ekipa u najmanju ruku jednako skupa kao ona prosle i pretprosle godine. Znaci da se nije radilo dobro,ustvari ne radi se vec duze vrijeme dobro kad je u pitanju ekipa. Kada se uprava petlja u posao trenera dobijemo cirkus kakav sada imamo, i za mene je to previse i vrijeme je da idu jer nam ne mogu obezbjediti rezultate kakvi nam trebaju. Ta prica da smo bez njih propali je glupa i izmisljena, nismo propali ni nakon Amara ni Zuje ni Kozarica a necemo ni sada. Mozda slijedeci sastav uprave ne bude najbolji, ali mozda onaj poslije bude to niko ne zna. Kao sto ne zna da li je ovo najbolji sastav uprave.

Oda Odlazi, uprava napolje!
Niko ne kaze da ova uprava nema fula. Niko ne kaze da su bezgrijesni.
Ali ovo sto su oni uradili do sada,nije ni jedna uprava u bilo kome sportu u BiH.
Postavlja se samo rezultat kao mjerilo. Ok slazem se da je to u konacnici najvaznije. Ali eto imali sko rezultate godinama,pa se umalo nismo ugasili i bankrotirali. Prvak BiH,prvo pretkolo i kraj price .
Onda slijedi prica kako nemamo uslova za rad,za nesto vise. Isti taj Amar je kukao kako nema prave ljude iza sebe.
Tako su i rukometni klub Bosna,koji je igrqo na najvisem nivou. Tako su unistili kosarku u Sarajevu.
Razmisljajuci daj samo instant rezultat.
Ovi ljudi udaraju temelj,da ovaj nas klub bude samoodrziv i da stvara igrace,da ima najbolje uslove za rad.
Jer evo ko god dodje na Grbqvicu igra 5 puta bolje nego sto bi bilo gdje. Jer su dobri uslovi za igru,jer je dobar ambijent ,jer stadion izgleda lijepo.
Sigurno da se uprava gubi malo pod pritiskom rezultata. Tada i obicno krene naopako,jer smo nestrpljivi . Ali vjeruj mi,samo ovako mozemo napraviti nesto dugorocno.
Nemamo mi sad milione da gradimo i inslfrastrukturu i uslove rada,a ujedno i ulagati u tim da toliko odskace kvalitetom.
Pitari i Zrinjski su se sezonama iza sluzili svim i svacim,a nista nisu napredovali niti su neke uslove obezbijedili svojim igracima za buducnost.
A da sad malo obrnemo pitanje i zapitqmo se sto su pravi ovi sto pisu saopstenja. Sto pale i sto klub kazne placa.
Zato sto su uradili nesto sto nikad niko nije u nasoj historiji. Stvarno su posebni.
Zadnja izmjena: barbarez, dana/u sri nov 14, 2018 11:26 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 11:25 am

"Idite, recite im u lice, što ovdje pišete"
"Palilo se i palit će se, pisalo se i pisat će se, tjeralo se i tjerat će se!" :D :D :D
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 11:28 am

igla je napisao/la:
sri nov 14, 2018 11:25 am
"Idite, recite im u lice, što ovdje pišete"
"Palilo se i palit će se, pisalo se i pisat će se, tjeralo se i tjerat će se!" :D :D :D
hahahahahhah pa ko ce im normalan ista rec u lice kad se zna da ih je pola bilo u zatvoru i da se drogiraju, ja prvi ne smijem
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 11:29 am

"Mi na ovoj tribini stojimo iza kluba već 30 i više godina pod ovim imenom i prošli smo sve u navijačkom svijetu".

Trebali bi pisati u svoje ime. Prije 30 godina, mnogi od njih nisu bili ni sperma. Iznose laži u svom saopštenju. Mlađe kategorije su igrale protiv Atletiko Madrida u omladinskoj Ligi prvaka. Osvojen je KUP. U zadnje tri godine Klub je plaćao najviše poreza Državi, što govori da smo radili po slovu Zakona.

Baš me interesuje broj registrovanih i aktivnih članova grupe Manijaci. Bilo bi dobro da znamo tačnu cifru tih u čije ime govore i tjeraju Upravu, a mimo normativnih akata Kluba. To se zove Zakon ulice ili Mahala.

Nakon ovog Saopštenja, nadam se i vjerujem da će svi, apsolutno svi iz upravljačkih struktura podnijeti neopozive ostavke. Bolje i to, nego da nam iz mjeseca u mjesec, iz godine u godinu nanose materijalnu štetu svojim bakljadama i uništavanjea, novonapravljene imovine.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
bistrikboy
Postovi: 692
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 4:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 11:30 am

barbarez je napisao/la:
sri nov 14, 2018 11:24 am
bistrikboy je napisao/la:
sri nov 14, 2018 11:06 am
Ne kontam sto su oni koji su za ostanak uprave "pravi navijaci" a ostali nisu,fakat mi treba pojasnjenje!?

Nazadovali smo u rezultatskom smislu ove godine,iako je ekipa u najmanju ruku jednako skupa kao ona prosle i pretprosle godine. Znaci da se nije radilo dobro,ustvari ne radi se vec duze vrijeme dobro kad je u pitanju ekipa. Kada se uprava petlja u posao trenera dobijemo cirkus kakav sada imamo, i za mene je to previse i vrijeme je da idu jer nam ne mogu obezbjediti rezultate kakvi nam trebaju. Ta prica da smo bez njih propali je glupa i izmisljena, nismo propali ni nakon Amara ni Zuje ni Kozarica a necemo ni sada. Mozda slijedeci sastav uprave ne bude najbolji, ali mozda onaj poslije bude to niko ne zna. Kao sto ne zna da li je ovo najbolji sastav uprave.

Oda Odlazi, uprava napolje!
A da sad malo obrnemo pitanje i zapitqmo se sto su pravi ovi sto pisu saopstenja. Sto pale i sto klub kazne placa.
Zato sto su uradili nesto sto nikad niko nije u nasoj historiji. Stvarno su posebni.
A gdje sam rekao da su oni pravi? Ne kontam tu podjelu,bas retardirano razmisljate. Onaj trazi "bordo prijatelje" na nas nacin,rokni se odmah grob te ****. Jos su mi ludji ovi koji od navijaca ocekuju neke norme i sta ja znam sta,pa ulica je to

Uradili su sta su uradili i zakazali su gdje su zakazali. Auf Wiedersehen i dajte nekome sansu ko mozda moze bolje,kazem mozda jer ovi ne mogu sigurno.
Zadnja izmjena: bistrikboy, dana/u sri nov 14, 2018 11:31 am, ukupno mijenjano 1 put.
1921-1987-2007
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 11:30 am

Neka vam je na obraz sto druge navijace razlicitog misljenja nazivate tako kako nazivate..
1987
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 11:32 am

cipiripi je napisao/la:
sri nov 14, 2018 8:17 am
Da li se nase rukovodstvo ima namjeru žaliti na odluku Disciplinske komisije. S obzirom da je ovo incident koji se je desio nakon zavrsetka utakmice (kada su "navijaci" utrcali u teren) i da li je moguce traziti od Saveza da kaznu preinaci samo u novcanu ili da zatvori juznu tribinu.

Mislim da je kazna previse rigorozna kada smo svjedoci sta se sve desava na drugim stadionima
Ovu kaznu smo mogli 'odradit' ptotiv tuzle,al jok, bolje je protiv sirokog,zna savez sta radi.Sve to oni dobro isplaniraju
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 11:32 am

shzna je napisao/la:
sri nov 14, 2018 11:30 am
Neka vam je na obraz sto druge navijace razlicitog misljenja nazivate tako kako nazivate..
nisu to drugi navijaci razlicitog misljenja nego navijaci koji ostecuju imovinu kluba, udaraju se i drogiraju na stadionu, i samim tim direktno i indirektno stete klubu za koji svi mi navijamo, ja pod ovim mislim na kop, cast normalnim navijacima koji tjeraju upravu
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
Masinovodja
Postovi: 1021
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 11:33 am

shzna je napisao/la:
sri nov 14, 2018 11:30 am
Neka vam je na obraz sto druge navijace razlicitog misljenja nazivate tako kako nazivate..
Vidjeces kako cemo vas tek nazivat za par godina....
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1139
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 11:34 am

bistrikboy je napisao/la:
sri nov 14, 2018 11:06 am
Ne kontam sto su oni koji su za ostanak uprave "pravi navijaci" a ostali nisu,fakat mi treba pojasnjenje!?

Nazadovali smo u rezultatskom smislu ove godine,iako je ekipa u najmanju ruku jednako skupa kao ona prosle i pretprosle godine. Znaci da se nije radilo dobro,ustvari ne radi se vec duze vrijeme dobro kad je u pitanju ekipa. Kada se uprava petlja u posao trenera dobijemo cirkus kakav sada imamo, i za mene je to previse i vrijeme je da idu jer nam ne mogu obezbjediti rezultate kakvi nam trebaju. Ta prica da smo bez njih propali je glupa i izmisljena, nismo propali ni nakon Amara ni Zuje ni Kozarica a necemo ni sada. Mozda slijedeci sastav uprave ne bude najbolji, ali mozda onaj poslije bude to niko ne zna. Kao sto ne zna da li je ovo najbolji sastav uprave.

Oda Odlazi, uprava napolje!
Vi za smjenu uprave, ko ovi "covicevi" mijenjate teze kako vam odgovara.
Ko je poceo da se dijeli i podmece svom klubu? To nikako ne moze dobro donijeti, ima onaj gore sto se najvise pita.
Pravi navijaci su oni koji su u subotu ostali do kraja utakmice i bodrili klub, eto ti odgovora. A bili su vecina. Jedino nemaju svoju FB stranicu pa da,se oglase.
Kako mozes reci nazadovali rezultatski, koji smo to bili zadnjih sezona, mozda 8 ili 10?! 2x drugi i kup, to nije najbolje ali nije ni nazadovanje.
A tek rezon, mijenjaj do sada najbolju upravu zato sto ce mozda doci neka gora ili nekad bolja je extra.

I stav uprava je trebala donijeti titulu, nije neka ide (uprava obezbjeduje uslove a to su uradili, ona ne igra). Onda bi trebali vratiti upravu koja je donijela titulu ranije ne Amara, jer uprave to rade a ne igraci na terenu sa trenerom.
Jacu sada traziti sastav uprav iz 71-72 da zamjenim sliku, ova sa igracima mi ne treba, nisu bitni.
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 11:35 am

bistrikboy je napisao/la:
sri nov 14, 2018 11:30 am
barbarez je napisao/la:
sri nov 14, 2018 11:24 am
bistrikboy je napisao/la:
sri nov 14, 2018 11:06 am
Ne kontam sto su oni koji su za ostanak uprave "pravi navijaci" a ostali nisu,fakat mi treba pojasnjenje!?

Nazadovali smo u rezultatskom smislu ove godine,iako je ekipa u najmanju ruku jednako skupa kao ona prosle i pretprosle godine. Znaci da se nije radilo dobro,ustvari ne radi se vec duze vrijeme dobro kad je u pitanju ekipa. Kada se uprava petlja u posao trenera dobijemo cirkus kakav sada imamo, i za mene je to previse i vrijeme je da idu jer nam ne mogu obezbjediti rezultate kakvi nam trebaju. Ta prica da smo bez njih propali je glupa i izmisljena, nismo propali ni nakon Amara ni Zuje ni Kozarica a necemo ni sada. Mozda slijedeci sastav uprave ne bude najbolji, ali mozda onaj poslije bude to niko ne zna. Kao sto ne zna da li je ovo najbolji sastav uprave.

Oda Odlazi, uprava napolje!
A da sad malo obrnemo pitanje i zapitqmo se sto su pravi ovi sto pisu saopstenja. Sto pale i sto klub kazne placa.
Zato sto su uradili nesto sto nikad niko nije u nasoj historiji. Stvarno su posebni.
A gdje sam rekao da su oni pravi? Ne kontam tu podjelu,bas retardirano razmisljate. Onaj trazi "bordo prijatelje" na nas nacin,rokni se odmah grob te ****. Jos su mi ludji ovi koji od navijaca ocekuju neke norme i sta ja znam sta,pa ulica je to

Uradili su sta su uradili i zakazali su gdje su zakazali. Auf Wiedersehen i dajte nekome sansu ko mozda moze bolje,kazem mozda jer ovi ne mogu sigurno.
iznio sam prijedlog zato što ovo nije moj/naš glas normalnih navijača sa prosječnim koeficijentom inteligencije, jer imamo oči i nemamo nikakvog tala sa upravom, klubom, Dinom Pekićem, pizdama materinama, jer želim klub koji je beton, a ne da razmišljam hoće li nam sutra ukinuti licencu, zbog toga sam to preložio grob te j*** i rokni se ti j*** te blagodet i njemu slični...

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], PlavaDobrinja1921 i 99 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija