Moderator/ica: storm_raider

 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 9:12 pm

Sjecate li se kako je istok izgledao nedavno,prije nego je napravljen nanovo?
Izledao je tako da bi koza nogu slomila kad bi prosetala po njemu...epa i jugu jos malo fali da stigne do tog stanja.I neko bi da tjera ove ljude iz uprave,pa to zdrav razum i onaj ko voli Želju nebi ni u ludilu.
Ja garantujem da ce kosevo za mozda nekih 3,5 il u nsjboljem slucaju 10 godina izgledati poput naseg istoka prije reizgradnje...a stadion pod bijelim brijegom nece ni te godine docekati,a urusit ce se.
E kad se ovo dogodi,a dogodit ce se,tad ce anamnjima i jednima i drugima biti kasno da se hvataju za glavu. A mi cemo tad biti ispred njih...ma sta ispred...ma ni na vidiku nas im nece biti...
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 9:20 pm

Ovdje imas dvije krajnosti. Jedni koji bi tjerali upravu, a drugi koji amnestiraju upravu svake krivice za trenutno stanje u kojem se nalazi prvi tim. Ja mislim da niko ne moze biti amnestiran krivice. Krivi su igraci jer biraju tekme, tjeraju trenere i jer su klosari opcenito. Kriv je Oda(strucni stab) jer nije dosljedan, povija se kako vjetar puse, nema cvrst stav kojeg se drzi, vec luta od tekme do tekme, a cak i u toku tekme pravi nelogicne izmjene. Na kraju krajeva i uprava je kriva jer nema viziju, odluke donose na horuk, malo kaznjavaju, malo suspenduju, pa vracaju, osluskuju navijace, citaju forume... uglavnom lutaju i oni.

Svi mogu i moraju bolje i svi su privremeni, Zelje ce biti i poslije ove uprave, a pogotovo ce Zelje biti i poslije Ode i ovih uhljupa od igraca. Sto ce mene tice uprava nema apsolutnu i bezuslovnu podrsku, ali neka ih dok se ne pojavi nova grupa ljudi koji ce biti spremi nastaviti raditi na ovaj nacin, ali sa vise znanja, iskustva i vizije u sportskom segmentu.
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1260
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 9:21 pm

plavi brat je napisao/la:
uto okt 30, 2018 8:48 pm
cipiripi je napisao/la:
uto okt 30, 2018 10:30 am
Plakat cemo mi za ovim ljudima ako odu na zimu, kao sto vec godinama placemo za Amarom.

Svi bi nesto uradili, predlagali mijenjali i ulagali, a adresa kluba je Zvornicka i uvijek je otvoren za nove i konstruktivne ideje i prijedloge, al jok lakse je bosnji sjediti i s.rati nego li doci na neku utakmicu.

Brzo ste zaboravili vremena, Landze, Behmena, Džumhura i Žuje. Brzo ste zaboravili Litekse, Makabije kada su nas kantali, brzo ste zaboravili sumu iznad juga i korov na bivsem istoku, brzo ste zaboravili srusen zapad i blagodet kao i kaljuzu na kojoj smo igrali.

Ljudi moji poslije j.ebanja nema kajanaja, a mi smo vec j.ebali ove ljude ako odu, ostaje samo jos da se pocnemo kajati

Ako je nekome preca neka kanta u vidu trofeja nego uredjen i stabilan i profesionalno organizovan Klub, neka onda gleda i navija za Real, Juventus, Čelzi i ostale VELIKE klube. Ljudi ovo je Željo, ovo je Bosna i bez dobre organizacije nema ni stabilnosti, pa vi razmislite

Neka nam je sa srecom.
👍to je to,procitati...vise puta!!!
Pa već se čulo sa sjevera "uprava napolje" doduše manja grupica je bila.... Ali na žalost to je krenulo....
I Bog zna kako će se završiti...Uglavnom ne bih volio da se iko ko je do sada vodio klub nadje ponovo na nekoj važnoj funkciji...
Država Željo
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 9:24 pm

Puno je teže stvoriti ovo sve što imamo, nego osvojiti titulu.

Kad se sjetimo uređenja parkinga iza zapada, da nije to neko skontao sad bi tamo travu zaljevali,
zapad nije licio ni na sta (samo se sjetite smeća ispod tribine, o krovu da ne pričamo) sad lici na nešto,
onaj zid na ulazu i potpisi ti baš kažu više nego što iko može ispričati, zasto smo se razisli, zasto sad "rusimo" taj zid?
Imamo svlacionice koje nisu ni malo loše,
Željo nam napravio toalet da imamo gdje srati i pišati, a mi seremo i pišamo na tribini i forumu,
uređena pozadina juga, nema više dzungle,
Željo nam kupio moderan semafor, svi smo se ibretili kako je lijepo vidjeti u odnosu na onaj..
Željo nam sredio stepenice i ofarbao, Željo nam ušminkao jug da kratkoročno bude uslovan do nekih vremena gdje će se raditi tribina..
Željo nam se izborio sa bandom da se gradi istocna tribina, silu jada Željo preživio da bi dobio ovo što ima, nije mu s neba palo, onaj "zid" je to napravio uz pamet nekih ljudi..
Željo sredio Lokomotivu koja stoji mirno i čeka da je Željo pokrene,
Željo ofarbao reflektore koji nam otvaraju oči kad ne vidimo,
Željo nam sredio travnjak da se postide mnogo veće ekipe, od čega ljudi moji?Kakav je to nas budzet? Jel nam ovo sredio neko od ovih sto pametuju, jel ovo s neba palo? Nije, onaj "zid" nam je to sredio uz pamet opet nekih ljudi.
Željo nam ušminkao interijer "kuće" , dobili nov namještaj da se udobnije osjecamo,
Željo nam kupio LED reklame koje će se otplatiti same ako vec i nisu, a ako ce se otplatiti znaci da ce se u buduce i zaraditi na njima..opet ti neki ljudi...
Željo nam nabavio plavu travu, prodaju nam maglu , trava je zelena..al opet neki ljudi ispunise ono što mnogi ne bi...
Zavirimo li u tunel, vidimo Želju u mnogo slika, to je tradicija i ljubav, to je naša obaveza, neko nam je poklonio ovo sve, a mi se ne brinemo onako kako bi trebali.

Željo je Lokomotiva koja nikad ne staje, Željo će dalje da gazi, Željo će dalje da gradi, da raste, potencijala ogromnog ima.
Ukrcajte se svi na pravi voz, tu su Škija, Ake, Selman, Mirza, onaj "zid" i mnogi drugi plavom krvlju vezani. Stanimo jedni uz druge i u dobru i u zlu, stanimo na stranu Želje jer samo to je prava strana!

Volim te Željo!
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Avatar
kokoška
Postovi: 725
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 9:27 pm

Najtuznije je sto neko ove nalozi da treba mijenjati upravu a oni veze nemaju sto treba mijenjati, nalozio ih neko ko ima licni interes jer zna da se sad ne moze marka iznijeti iz kluba i da se sve vraca sto su prije neki velikani zaduzili i umalo ugasili klub. Ne branim ovu upravu ako ima bolja ja bi je rado prihvatio isto tako kao sto ne branim ni Odu samo ako ima neko ko je bolji ali tjerati a ne znati ko ce ti doci jer se jazavci kriju po rupama i cekaju da uprava da ostavku da bi oni mogli na hinjaka uci u klub e to ne mogu prihvatiti.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 9:40 pm

Zamisli ti kako mi imamo glupe igrace i sta im je taj neko obecao.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 9:54 pm

Je li i sutra u 11 trening?
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 10:04 pm

Blago nama s njima takvim bajnima..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 10:09 pm

Plava Porodica je napisao/la:
uto okt 30, 2018 10:04 pm
Blago nama s njima takvim bajnima..
Dobar je Zec, da ubaci sve sto dobije na tanjir bio bi prvi strijelac lige.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 10:11 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
uto okt 30, 2018 10:09 pm
Plava Porodica je napisao/la:
uto okt 30, 2018 10:04 pm
Blago nama s njima takvim bajnima..
Dobar je Zec, da ubaci sve sto dobije na tanjir bio bi prvi strijelac lige.
najbolji igrač Želje poyy
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 10:26 pm

Najgore krilo u zadnjih deset godina, zamisli kakav si kad si gori od Zaima jbt.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5091
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 10:30 pm

cikazubo je napisao/la:
uto okt 30, 2018 10:26 pm
Najgore krilo u zadnjih deset godina, zamisli kakav si kad si gori od Zaima jbt.
al fakat...Zajim koliko god da je ograničen, on bar ima mu-da pokušavati nešto iznova i uvijek
dok ova šumska životinja niti koga pretrči, predribla, razmijeni dupli sa bekom pa tako izbaci čuvara, centira...
zaista ne znam po čemu njega uopšte smatraju krilom kad ne radi ništa što je u opisu posla igrača na tom mjestu
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
zorz
Postovi: 18
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 9:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 10:30 pm

Ima li ko iz Svedske da ce na derbi?
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 10:31 pm

Kao sto Krcmarevic rece... ova uprava nema realnu opoziciju... sa vizijom planom i motivom. Nazalost reklo bi se jer konkurencija je uvijek dobrodosla.
Mozemo uvijek kritikovati neke poteze, cijeniti da li je moglo bolje ili gore, ali jedno je sigurno... da trenutno u upravi sjedi ono najbolje sto Zeljo moze ponuditi u ovom trenutku.
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 10:34 pm

Pokrecemo inicijativu da se uzrecica "Marjanovo mudo" preimenuje u "Zaimovo mudo"
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
Southboy
Postovi: 390
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 11:55 pm
Lokacija: dolina čupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 10:39 pm

Kospa je napisao/la:
uto okt 30, 2018 10:34 pm
Pokrecemo inicijativu da se uzrecica "Marjanovo mudo" preimenuje u "Zaimovo mudo"
A isto tako i uzrecica "mudo labudovo" preimenuje u "mudo zecovo"..
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 10:43 pm

Southboy je napisao/la:
uto okt 30, 2018 10:39 pm
Kospa je napisao/la:
uto okt 30, 2018 10:34 pm
Pokrecemo inicijativu da se uzrecica "Marjanovo mudo" preimenuje u "Zaimovo mudo"
A isto tako i uzrecica "mudo labudovo" preimenuje u "mudo zecovo"..
Takva muda treba ovjekovjeciti nekom poslovicom, narodnom pjesmom, za zeca neku basnu napiskarat
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 10:49 pm

roger_bannister4 je napisao/la:
uto okt 30, 2018 8:26 pm
Samo bih kratko da izrazim žal i zabrinutost nivoom limitiranosti dobrog dijela naših navijača koji pale baklje protiv (napisao bih koji uoće pale baklje i petarde, al nejse) MRTVE ZVIJEZDE i kao ulijeću u teren, k'o nekog bi i pretukli, šta već... Jako, jako mi je žao što smo spali na to, jer nam svake sedmice izbije pokojeg željovca sa tribine, i pokoju milju iz kase. Il' je to odraz stanja na terenu pa je tako...
Jest eto treba ga jos i oglabati igracima. Svaka cast Manijacima, zrtvuju sve radi kluba !
Biti spreman na hapsenja i prijave radi kluba, da ne dopustis vise nekome da se ponasa kako mu je kurcu cejf jer ovo volis vise od svega. Svaka cast i kapa dole !
 
Avatar
Ljoze_9
Postovi: 140
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 8:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 10:52 pm

Veca je sepao tj vukao desnu nogu i na utakmici vise puta.
 
neroazzuro
Postovi: 1896
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 11:01 pm

Mislim da niko ko prati ovo sve nije bio protiv ulijetanja u teren. Ono je još ispalo i idealno. Da je ko od igrača fasovao na stadionu bilo bi velikih problema za klub. Ovako su opet skontali poentu.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 68 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija