Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 02, 2018 7:34 pm

Koliko je vama trebalo da vam bht pošalje mail za ovaj profil sto se mora napraviti da se mogu gledati tekme
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 02, 2018 7:35 pm

Dobar sastav, sad hrabro po pobjedu!
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
mula
Postovi: 932
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 02, 2018 7:36 pm

Moze li link za stream ako neko ima
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
j68
Postovi: 41
Pridružen/a: pon apr 25, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 02, 2018 7:39 pm

Ako može, ovi što gledaju, malo detaljnije komentare da pišu, makar na početku. U Antaliji u hotelu guzva i nista od strema :(
 
Avatar
Samo Jako
Postovi: 74
Pridružen/a: sri jul 18, 2018 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 02, 2018 7:44 pm

Ubićemo ih nogama 💪💪💪
PODRŠKA!!!
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 02, 2018 7:50 pm

slika
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 02, 2018 7:54 pm

Joj gledaj Siljka mahera hahaha
 
Dukacini1921
Postovi: 3
Pridružen/a: čet jun 28, 2018 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 02, 2018 7:54 pm

Imal kakav link ?
 
Avatar
BlueSide
Postovi: 445
Pridružen/a: pon maj 15, 2017 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 02, 2018 7:56 pm

ajde Zaime driblaj nejac :baklja:
" Ako u Želji neces teziti ka izvrsnosti onda ne trebas biti u Želji "
S.M
 
neroazzuro
Postovi: 1907
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 02, 2018 7:57 pm

Izvinjavam se ako je neko pisao. Imal igdje stream? U gostima sam.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 02, 2018 8:00 pm

j68 je napisao/la:
ned sep 02, 2018 7:39 pm
Ako može, ovi što gledaju, malo detaljnije komentare da pišu, makar na početku. U Antaliji u hotelu guzva i nista od strema :(
Idi u Starbucks, tamo jedino internet valja. Ja prosle sedmice gledao.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Hiperbaricna Komora
Postovi: 19
Pridružen/a: ned jul 29, 2018 7:41 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 02, 2018 8:00 pm

Pomozi Boze!
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 02, 2018 8:01 pm

barbarez je napisao/la:
ned sep 02, 2018 2:40 pm
plavi kanarinac je napisao/la:
ned sep 02, 2018 12:37 am
@barbarez Prijatelju nisam imao namjeru da te nešto unervozim ili naljutim, samo sam onako napisao to sto sam napisao, a razlog je taj sto kad se na forumu raspravlja o određenom igraču, a vazda je neko u fokusu, ti ga iz prikrajka metnes Zaimu, daj Bože da su svi drski ko on i da su im muda ko Zaimova. Pošto vjerovatno ne dolaziš na treninge pa i ne znaš neke stvari evo da ti ja kažem, znaš da je Odovic najglasniji bio u galami na njega i na treningu je ista apsolutno situacija, za divno čudo Zaim stane, sasluša i usvoji i zato i jeste standardan. Za razliku od njega imaš muteveliju Stojana kojeg apsolutno boli neka stvar i za Odovicem i za taktikama, trčanjem, ne zanima ga to u životu, Odoviceva prica na jedno uđe na drugo izađe. Da, na tvoju žalost to je tako, ako ne vjeruješ onda malo pogledaj sa objektivne strane neke stvari, klasičan primjer na zadnjoj utakmici izašao je Zaim a ušao taj hairlija sto ga prozivas da sa njim treba igrati, a mi dobili kiticu sa njegovim ulaskom.

Ko zna, shvatiti će, nema puno polemike, Zaim standardan, jedan od rijetkih koji može napraviti kreaciju naprijed izbaciti igrača 1na1, proći, dribling i slično, ne gura se nigdje niti ima koga da ga gura, igra koliko može i zna, ima vjerovatno jednu od manjih i standardnijih plata i sigurno ce svaku utakmicu dati 100 posto od sebe, a sad što ima i nedostataka za koje ne kažem da ih nema, to je druga stvar i nabroj mi jednog u ekipi da ih nema.
Hoću ti reći, glupa ti je priča.

A to daj broj, ovo ono da se nađemo ha hu, Zaima zovi ovako onako... to mačku o rep okaci.
Sve najbolje drug.
Ja cu sa tobom razgovarati na lijep nacin 5 dana,bez obzira na razlicita misljenja. Ali mahalski i klosarski ne bi jer znam sebe. Hajde ustalom nije ni bitno to,tebi smeta moje kako ti kazes zabijanje Zaimu,meni nacin tvog komentara,pa cemo to zaobici.
Kazes da mi je glupa prica.
Ako si pazljivo citao svu raspravu,sustina je da ljudi pljuju po dva igraca,koji su 5 puta manje igrali i 100 puta manje gresaka napravili,i 1000 puta manje gori u odbrani,i x puta tehnicki potkovaniji od tog Zaimovica. Sere se kako su nezainteresovani,a on je kao zainteresovan,pa frajer iritira koliko je u svom svijetu i boli ga ***** za sve,on po svom tabijatu i nahodjenju radi sta hoce. Ne jebe ni trenera ni saigrace.
I onda ova dvojica nisu za Zelju i treba ih nogirat,a ovaj jeste i treba mu sansu davati.
Proslu utakmicu si hladno popljuvao Zeca. Koji koliko god los bio ,imao je tu asistenciju. A kad Zaim da gol ili asistira,a ostatak utakmice odigra identicno kao Zec i bude i gori,onda za to imas opravdanje koje glasi bar je asistirao i bar je zabio.Ja samo ne volim dvostruke arsine.
I molim te za kraj sta ti nije jasno da ono sto Oda trazi igranje lopte i to ce dobiti od igraca tipa Curjuric,Vranjes,Arezina,Dacic,Ramovic,Blagojevic,prije nego od Sabana,Harisa,Zaima,Zeca...
Ekipu u kojoj bi ti udarna 4 igraca bili Krpic iza njega Arezina,a krila Zaim i Zec,mozes zaboravit,jer imas jednog kreativca ,dvije nepredvidive budale,i jednog kilera,koji lopte ne bi dobio za 90 minuta. A odbranbeno ,imas Krpica koji bi ginuo,i 3 igraca manje u odbrani.
Ali bi opet po tebi i po 90 % ljudi ovdje,tu glavni krivac bio Arezina. Niko ne bi vidio ucinak ove dvojice sa krila. A da mu igraju Krpic,npr Miroslav i Filopovic,pitao bi te ja kakav bi bio Arezina i da li bi se pominjala trka.Poenta moje price je bila ne da ga zabijem Zaimu,nego da vam ukazem da imate dupli arsin,da se dezurni krivci traze i preuvelicava se njihov negativan uticaj i njihove mane. A da ima puno gori od njih. I da neko moze napravit 100 gresaka ,koji nas skupo kostaju,ali kad zabije svrsavamo svi,a neko napravi duplo manje gresaka,i duplo manje provodi na terenu,ali bitno je jebati mu majku i kad lopta ne stigne do njega.
Ja nama zelim pobjedu veceras,ali nedaj Boze poraza,zanima me ko ce veceras biti krivac,posto nema ovih pomenutih.
Ja licno sam susreo i vidio milion igraca koji su imali dobre poteze,bili dribleri i smekeri na terenu,a koje su treneri hladno odjebali,jer ni jedan trener ni ekipa nema nista od igraca koji od 10 poteza,1 napravi da valja. Kazes Zaim jedan od rijetki koji 1 na 1 ide i napravi nesto.
Slazem se da on ide i ima muda,ali koliki procenat je uspjesnosti,koliko puta je krenuo u dribling,onog guranja lopte u for pored igraca,pa da ga iznenadi na eksplozivnost i pretrci ga,a bude daleko po metar i pol od igraca i naravno da mu ne moze proci jer to radi kad je predaleko. Pa koliko puta napravi prodor i kad treba da doda i napravi pravu stvar,on zasere.
Jesi slusao Ivicu Osima,kad Miri Stevanovicu kaze ne moras ti uvijek biti prvi ,malo to ekonomicnije radi.
Mi svi svrsavali kako Miro trci ko navijen,na svakoj je lopti itd...
Pa govori mu to sto bi bio puno produktivniji i ucinkovitiji da to ne radi svaki put,nosen rajom i dokazivanjem,vec da to radi kad treba i bude jos ubojitiji,a ne da se trosi ko mazga.
Slicno je sa Zaimom,igra privatan fudbal i smatra da mu svaki kontakt sa loptom mora biti spektakularan,ne ide to tako,nosi vise stete nego koristi. Ja zaista nemam nista od toga da ga pljujem,zelim mu da bude sto bolji.
Tacno da ja ne dolazim na treninge ,nemam ja vremena ni zelje vise za tim. Nagledao sam se ja dosta toga i naradio toga. Imas milion prica o treninzima i radu na njima. Ima i jedna nasa,koja kaze da je Edin Sopovic bio najbolji igrac Zelje godinama na treningu,budalom pravio sve saigrace,izgledali kao amateri pored njega. A kad dodje tekma ,izgledao kao najveci kloc u historiji Zelje.
Uglavnom napisah se ja svega i svacega,a mozda je moglo ekonomicnije,ubise nas dvostruki arsini. Postovacu ja da ne valjaju nekom Arezina i Vranjes a vjeruj mi oni su male mace,kakvih jos mi imamo kao suvisnih.
Veceras Siroki-Zeljo 1-2 2x Zajmovic.
Da me mozes prozivati kako pricam gluposti hahahaha.
Haj sretno nam veceras.
Zaja u početnoj, tih tvojih igrača lopte ni na vidiku, hvala Bogu... sretno nam !!!

NAPRIJEDD ŽELJO!
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1268
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 02, 2018 8:01 pm

sta je ovo sa moja web... kod mene samo reklame... sta cekaju vise......
Država Željo
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1268
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 02, 2018 8:02 pm

eeeh evo ga....
Država Željo
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 02, 2018 8:06 pm

Hajmooo plaviiiii!!!

Nema igranja dok se dres ne natopi moj Arezina.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 02, 2018 8:06 pm

https://www.facebook.com/sportutakmice/ Evo braco tu bi trebao biti link
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 02, 2018 8:09 pm

HAJDE LJUBAVI!!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 944
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 02, 2018 8:10 pm

Deset minuta za zaborav
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 02, 2018 8:10 pm

Ubise nas, nismo centra presli, valjda ce na bolje..

Online

Trenutno korisnika/ca: 400000razloga, Bing [Bot], Google [Bot], Sheldon i 33 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija