Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 31, 2018 12:48 pm

Premier je napisao/la:
uto jul 31, 2018 12:08 pm
Jel realno koliko se na fb kod ovih "bitnijih" ljudi s tribine tjera uprava po komentarima i statusima.Pa ljudi nam europsku grbavicu napravili a imam osjecaj samo da se ceka kiks da se krene s tjeranjem, pe jel moguce to????
Da bi nekoga otjerao moras imati iskustva u tjeranju. Referenc lista tih tjeraca? Otjerali zenu iz kuce, napucali kerove na Hervesovu zenu, nedovoljno
A i kad bi neko bio otjeran od takvih, fakat i ne zasluzuje biti tu
5. - 7. Okt 1992.
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 31, 2018 12:51 pm

mula je napisao/la:
uto jul 31, 2018 12:41 pm
nookey je napisao/la:
uto jul 31, 2018 12:35 pm
mula je napisao/la:
uto jul 31, 2018 12:31 pm
Ono što me oduševilo u svom ovom sivilu koji se desio zadnjih dana u klubu je što sam svjedočio potezu jednog velikog gospodina Krčmarevića.
Nakon press-a čovjek je pokazao i dokazao da je institucija i da nema još uvijek šta tražiti na našim prostorima, jer je ovdje veliki javašluk i neprofesionalizam.

Doveli smo Odovica, čovjek je ponovo postao doktor, profesro itd sve dok ne zareda ne daj Bože dva uzastopna poraza, tada će postati starinjski trener, mlakonja,dobar ali be zautoriteta itd itd.

Tvrdim da nije do trenera, nego je do upravne strukture i ljudi koji su zaduženi za politiku odnosa prema dovođenju, zadržavanju i odvođenju igrača.

Kada jedan klub za u par mjeseci ostane bez 3-4 najbolja igrača i kada dovede 8-10 novih igrača, od kojih 80% igra u početnom sastavu, jer moraju i
kada na svakoj poziciji nemamo po dva igrača pa smo primorani da jednog igrača od 190cm koji je spor i na stoperskoj poziciji stavimo da igra desnog beka,
kada nam napadač igra sve utakmice, ne zato što je dobar nego zato što mora, jer nema ko da ga zamjeni,
kada nam je kreator igre i pokretačka snaga igrač koji je tek došao, koji nije kako treba ni prošao pripreme, onda nema mjesta da krivimo nekog trenera za neuspjeh.

Odoviću zelim sve najbolje kao i svakom treneru da Bog da nam donio titulu.
pa evo naveo sam ti gore šta je problem, u pravu si da je uprava kriva, ali ne zbog ovog što si ti naveo nego zato što ne znaju da se nose sa krimosima...
E sad...

Ne zelim da ulazim u polemiku ko je kriminalac ko nije.

To me stvarno ne zanima niti želim da znam, a i da znam ne bi iznosio ovako, jer smatram da sa takvim stavom ne bi donio ništa dobro klubu.
pa dobro, ako neko svjesno ne plaća poreze, nestaju milionske cifre od Newcastla na ovamo, izvinućeš ali to je kriminal... A sve ovo što nam se dešava je zbog toga da se skinu ljudi koji su pokrenuli priču da se to isčisti...
pogledaj forume, evo je.bo govnogovno, ali pogledaj klix, tačno ima ta ekipa opozicije koja konstantno pljuje, unosi nemir, spinuje itd... misliš da je to slučajno? kako da ne...
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 31, 2018 12:51 pm

**** takve navijace kad izgubimo jednu odma prazan stadion ja znam da ja idem na svaku tekmu kao sto ce ici 2 hiljade bolesnika za Zeljom kakve god rezultate pravili mi smo uvijek tu da podrzimo svog Zelju :zeljeznicar1:
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 31, 2018 1:09 pm

prije malo manje od deset godina sam jedne prilike na nekom internom druzenju rekao da nece proci jos puno vremena do "slabljenja/rasipanja" grupe. tada, u to vrijeme reci nesto tako je bilo apsolutno nezamislivo. neki su me tada ismijavali jer je zaista bilo tesko povjerovati da nesto moze razoriti onakvu snagu, energiju, brojnost, zajednistvo... ali eto, par godina poslije, jeste.

nisam ja tada bio pretjerano pametan niti sam bio neki prorok. svoje misljene sam temeljio na sve vidljivijim podjelama, na mahale, naselja, grupe i podgrupe. radjale su se kao gljive poslije kise. dovoljno je bilo da se skupi dvadeset ljudi, naprave svoju krpu, stave je na sipku i to je bilo to. furali su svoju furku koju je donekle kontrolisao strah od onih jacih. nekako u isto vrijeme do nas je poceo dolaziti taj neki kurcevi ultra fazon koji starije generacije nisu mogle niti zeljele prihvatiti i pocelo je lagano osipanje. na to su dosli, za mene ocekivani problemi izmedju pojedinih podgrupa, stalna natezanja i mjerenja cuna te na kraju kulminacija nakon sto smo izgubili zlatnog momka, pravog druga i velikog zeljovca mladje generacije. tada je sve stalo.

danas opet iz istih razloga vjerujem da necemo izaci na zelenu granu sve dok medju nama ima podjela po bilo kojem osnovu. a one su danas sveprisutne. od onih navijackih, interesnih pa do svakih drugih. te podjele su danas opet vidljive okom. dovoljno je pogledati jug sa sjevera i sjever sa juga. na to ako dodamo i dijelove istoka i pojedince sa zapada vidimo da smo zapravo duboko podjeljeno navijacko tijelo.

snaga Zelje nije ni u igracima, ni u Upravi ni u trenerima. mi smo snaga Zelje. mi smo Zeljo.
sve dok smo mi podjeljeni iz ovih ili onih razloga i nas ce Zeljo biti podjeljen. zato molim i jedne, i druge i trece a Boga mi i cetvrte da budu razumni. to je sve sto nam treba. razum je kljucna rijec za uspjeh. ako na to dodamo i strpljenje nebo nam je granica.

manite se optuzbi. prozivanja jedni drugih. upiranja prstom. manite se podjela.
mi moramo biti jedno tijelo ako Zelji zelimo dobro. valjda smo iz proteklog vremena nesto naucili. ako nismo, odakle nam pravo da ocekujemo od Uprave, trenera, igraca da oni jesu...!?

zajedno cemo pomjeriti planine, razjedinjeni necemo nista postici.
na nama je.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 31, 2018 1:14 pm

AdmirA je napisao/la:
uto jul 31, 2018 11:46 am
djoxxx1921 je napisao/la:
uto jul 31, 2018 9:36 am
Ipak je najveci problem svlacionica i odnosi medju igracima. I desio se sukob poslije utakmice u ned, Vranjes i Blagojevic..
Ima li iko dokaze,za ovaj ili slicne slucaje., daj da ih sve rastjeramo, kvare sve, dajte imena, imena su ta na koje svi mozemo reagovati.
Zasto da ih restjeramo, meni je drago ako je doslo do koskanja, ako je iko ikada trenirao nesto zna da to toga mora doci ako im je i malo stalo. To je redovna pojava u svim svlacionicama u svijetu.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
Ljoze_9
Postovi: 140
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 8:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 31, 2018 1:27 pm

Na pripreme su krenuili: Ibrahim Šehić, Goran Gvozdić, Sanel Borić, Samir Bekrić, Sead Bučan, Delimir Bajić, Edin Cocalić, Vlado Hrkač, Semir Kerla, Edis Mulalić, Dino Muharemović, Džemal Sadiković, Srđan Stanić, Admir Softić, Albin Pelak, Predrag Šimić, Emir Zeba, Mirsad Bešlija, Haris Bešlija, Mensur Sinanović, Igor Radovanović, Damir Memišević, Ranko Ivković i Stevo Malinović.

Dolazak u Bad Kötzting, Željinu bazu u Njemačkoj, predviđen je sutra u prijepodnevnim satima, a nakon ručka i odmora, planirano je da Hotićevi izabranici odrade i prvi trening.

Iz stručnog štaba Želje najavili su da će se u Njemačkoj priključiti i trojica novih igrača koje će isprobati trener Hotić. Kao što smo i pisali jedan od njih je napadač, porijeklom Nijemac, koji bi trebao ojačati, prema Hotićevom mišljenju najdeficitarniju poziciju u Željinom timu.

Prvu utakmicu tokom priprema u Njemačkoj Željezničar bi trebao odigrati u utorak protiv jednog niželigaša, a do kraja priprema (13. februara) planirane su još najmanje tri kontrolne utakmice.
30. 1.2009.
Razlika?
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3053
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 31, 2018 1:28 pm

Kao sto je neko vec naveo, pogledajte kada se puni kop na jugu, Ostali sektori budu puni 15 minuta prije pocetka utakmice, a ovi ULTRA navijaci dolaze 10 minuta poslije pocetka utakmice, jer kao njih ceka njihovo mjesto u kop-u.

Prije par dana sam pisao kako se je nekad navijalo i kada su vodje dolazile i odlazile sa utakmica, a sada je prece popiti koju dvoguzu i popusiti snjuru nego biti medju prvim na jugu
Alea iacta est!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 31, 2018 1:31 pm

Ljoze_9 je napisao/la:
uto jul 31, 2018 1:27 pm
Na pripreme su krenuili: Ibrahim Šehić, Goran Gvozdić, Sanel Borić, Samir Bekrić, Sead Bučan, Delimir Bajić, Edin Cocalić, Vlado Hrkač, Semir Kerla, Edis Mulalić, Dino Muharemović, Džemal Sadiković, Srđan Stanić, Admir Softić, Albin Pelak, Predrag Šimić, Emir Zeba, Mirsad Bešlija, Haris Bešlija, Mensur Sinanović, Igor Radovanović, Damir Memišević, Ranko Ivković i Stevo Malinović.

Dolazak u Bad Kötzting, Željinu bazu u Njemačkoj, predviđen je sutra u prijepodnevnim satima, a nakon ručka i odmora, planirano je da Hotićevi izabranici odrade i prvi trening.

Iz stručnog štaba Želje najavili su da će se u Njemačkoj priključiti i trojica novih igrača koje će isprobati trener Hotić. Kao što smo i pisali jedan od njih je napadač, porijeklom Nijemac, koji bi trebao ojačati, prema Hotićevom mišljenju najdeficitarniju poziciju u Željinom timu.

Prvu utakmicu tokom priprema u Njemačkoj Željezničar bi trebao odigrati u utorak protiv jednog niželigaša, a do kraja priprema (13. februara) planirane su još najmanje tri kontrolne utakmice.
30. 1.2009.
Razlika?
boldirani igrali važne uloge i kad se vratio amar za osvajanje titule. drugih je stvari falilo više nego dobrih igrača. isto kao i par godina ranije kad je ekipa sa štilom, bubom, kamberom, muamerom vugdalićem, pelakom igrala na grbavici jedan od najljepših fudbala iza rata. ali samo na grbavici...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 31, 2018 1:34 pm

tacno je covjek proklet.
tada smo imali manje a bili sretniji kolektivno. danas kada imamo vise, osjecaj je da smo nesretniji.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 31, 2018 1:35 pm

savatihotece je napisao/la:
uto jul 31, 2018 9:12 am
Jel moguće da igramo sa Zrinjskim u subotu u 17h

Nije, nedelja u 21:00
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1856
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 31, 2018 1:43 pm

CURVA je napisao/la:
uto jul 31, 2018 1:23 pm
Premier je napisao/la:
uto jul 31, 2018 12:08 pm
Jel realno koliko se na fb kod ovih "bitnijih" ljudi s tribine tjera uprava po komentarima i statusima.Pa ljudi nam europsku grbavicu napravili a imam osjecaj samo da se ceka kiks da se krene s tjeranjem, pe jel moguce to????
Jeste bruda jer su levatima pipe zatvorene stvarno mi nje jasno da ima neko da ovo ne vidi sta se radi evo i Slobo je za dva mjeseca provalio o cemu se radi preslusajte kompletan razgovor i sve isto kao sto mi svaki dan pisemo na ovom forumu evo prozavo je govno govno jer je odmah skontao u cemu je fol . Svi bjeze da ovo kazu sto cu ja sad napisati Amar Zuban i ekipa su veliki Zeljovci hvala im na svemu legende ali oni meni ovim svojim ponasanjem u zadnje dvije godine su pokazali da im Zeljo nije iznad svega dok je GRANDE MISIMOVIC pokazao da je Zeljo iznad svih pa i od tih legendi koji su uzeli veliku lovu preko kluba i neka su zasluzili su .Zuban i Hrapa su ogromne pare uzeli Hadziahmetovic,Visca,Bajic pokupovali stanove malo BIH a malo Turska gledaju svoje pulene i sve je to uredu evo Amar je donio Zelji Titule napravio naseg Zelju najtrofejnijim klubom uzeo godisnji otisao u Arapske zemlje uzeo veliku lovu blizu 2 miliona vratio se hoce 400 000 koje ja vjerujem da je dao Zelji Miske kaze daj papir ide isplata posto nema para koje mu sigurno nije Miske ostao duzan sto nije sacekao naplatio svoje pare i otisao na godisnji Miske za to sigurno nije kriv .Znaci koliko god je Amar valjao Zelji toliko je i Zeljo njemu valjao pa hajde minimalno milion je zaradio . AKO MOZE NEKO DA MI ODGOVORI KOLIKO JE MISIMOVIC ZARADIO OD ZELJE OSIM STO JE MORAO SA SVIMA DA SE OBRACUNA UKNJIZITI STADION I SVU ZEMLJU KOJA MU PRIPADA SAMO KOLIKO JE DUGA VRACENO HASAGICU I EKIPI KOJOJ SU PRIJASNJE UPRAVE OSTALE DUZNE ISTOK SJEVER ZAPAD TEREN ABD JUG MOLIM OVU GAMAD STO IMAJU NESTO PROTIV OVOG COVJEKA SAMO DA KAZU JEDNU GRESKU NIJE MISKE KRIV STO EKIPA NIJE U STANJU 0D 88 MINUTE SACUVATI 3 -0 ILI STO SU NEKI KUPOVALI KAO STO SMO ZIJANILI U 95 U BIJELJINI TO JE NESTO NA STA NISU MOGLI UTICATI PA POMOCNI NAM JE SAD TEREN BOLJI OD POLA LIGE
!!!!!
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
Ljoze_9
Postovi: 140
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 8:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 31, 2018 1:43 pm

ChWilla je napisao/la:
uto jul 31, 2018 1:31 pm
Ljoze_9 je napisao/la:
uto jul 31, 2018 1:27 pm
Na pripreme su krenuili: Ibrahim Šehić, Goran Gvozdić, Sanel Borić, Samir Bekrić, Sead Bučan, Delimir Bajić, Edin Cocalić, Vlado Hrkač, Semir Kerla, Edis Mulalić, Dino Muharemović, Džemal Sadiković, Srđan Stanić, Admir Softić, Albin Pelak, Predrag Šimić, Emir Zeba, Mirsad Bešlija, Haris Bešlija, Mensur Sinanović, Igor Radovanović, Damir Memišević, Ranko Ivković i Stevo Malinović.

Dolazak u Bad Kötzting, Željinu bazu u Njemačkoj, predviđen je sutra u prijepodnevnim satima, a nakon ručka i odmora, planirano je da Hotićevi izabranici odrade i prvi trening.

Iz stručnog štaba Želje najavili su da će se u Njemačkoj priključiti i trojica novih igrača koje će isprobati trener Hotić. Kao što smo i pisali jedan od njih je napadač, porijeklom Nijemac, koji bi trebao ojačati, prema Hotićevom mišljenju najdeficitarniju poziciju u Željinom timu.

Prvu utakmicu tokom priprema u Njemačkoj Željezničar bi trebao odigrati u utorak protiv jednog niželigaša, a do kraja priprema (13. februara) planirane su još najmanje tri kontrolne utakmice.
30. 1.2009.
Razlika?
boldirani igrali važne uloge i kad se vratio amar za osvajanje titule. drugih je stvari falilo više nego dobrih igrača. isto kao i par godina ranije kad je ekipa sa štilom, bubom, kamberom, muamerom vugdalićem, pelakom igrala na grbavici jedan od najljepših fudbala iza rata. ali samo na grbavici...
Tacno tako...
 
struja
Postovi: 677
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 31, 2018 1:45 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
uto jul 31, 2018 12:26 pm
Elegant je napisao/la:
uto jul 31, 2018 12:20 pm
A da pitas i jednog od tih debila sto tjeraju upravu, dobro a koga bi vi u upavi ko to moze Zelji pomoci, ko je boljih od ovih, ne bi ti jedno ime znali reci. Jos gore ako bi bilo koga od prijasnjih struktura spomenuli.

Upravo se i radi o tome sto neko hoce da se vrate oni koji su klub u crno zavili i jos uvijek se otplacuju njihovi neradi.
Doci cemo u situaciju da imamo dvije frakcije na tribini i eto belaja.
Već imaš dvije frakcije.Imaju oni momci što su na sjevero zapadu
 
Avatar
Avanes
Postovi: 64
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 7:40 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 31, 2018 1:49 pm

Dao im vlasnik hotela u kojem su bili smješteni po 15 Eura da imaju za puta, a u putu im se pokvario autobus pa su ga gurali.

I onda Krčmarević kaže da su mu igrači razmaženi, pa šamarao bih jednog po jednog.
Uprava mora stati uz Odu i jasno dati do znanja da će čovjek ostati pa makar se borili i za opstanak i dati Odi ovlasti da prvom koji se počne nešto kofrčiti uruči raskid ugovora. Nakon jednog ili dovjice i ostali bi se zamislili da li je dobro za njih da rade što rade, jer sam siguran da je večini njih Željo maksimum u karijeri.

Razmaženi... krv bi oni meni propišali, nezahvalnici.
Mirsad Siljak: "Te osobe koje su preko dvadeset, da su i preko cetrdeset godina u ovome klubu, njih nije lijepo vidjeti a ne komunicirati sa njima."
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 31, 2018 1:52 pm

Ja nemam nista protiv sto je Zubanovic uzeo velike pare, neka je. Na neki nacin ce se to vratiti BiH ekonomiji. Ali isto tako trebamo se pitati ko bi od nas navijaca kluba mogao biti menadzer igracima koji igraju za gradski rival. Ja to licno ne bih mogao.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 31, 2018 1:55 pm

Ovoj upravi po svakoj logici niko ne bi trebao ni losu rijec uputiti a evo i zasto.

Ljudi u upravi nisu sportski strucni, ne bave se skautingom, treningom ili kvalitetom igraca osim na navijackoj osnovi. Oni kao i sve uprave organizovanih sportskih kolektiva brinu o drugim stvarima i u njima apsolutno ruse sve moguce i nemoguce barijere.
Iz tog razloga se kod nas u terminologiji pojavio taj famozni sportski segment... zasto? Zato sto ljudi hoce da se distanciraju od stvari u koje se ne razumiju u dovoljno kvalitetnoj mjeri da preuzmu odgovornost za to....
Organizacijski i sustinski, nama treba osoba koja ce biti odgovorna za cjelokupni sporski segment, koja zivi Zelju, od pjetlica pa do seniora. Osoba dovoljno strucna u taktici i upravljanju ljudskim resursima.

Ljudi u upravi su kvalitetno prepoznali gdje skripi i pokusali sa Papcem ovo o cemu govorim, ali Papac jednostavno nije taj, i njegov karakter nije bila dovoljna referenca za ovaj posao.
Ne znam zasto se odustalo od ove ideje, ne mogu da vjerujem da osim Amara( a i to je pod upitnikom) Zeljo nema covjeka ovog tipa koji ce se upustiti u kostac sa ovim zahtjevnim poslom.
I ovo mi jednostavno ne ide u glavu, furamo se da smo klub sa tradicijom, imamo te neke legende kluba, ali nismo u stanju naci jednog covjeka od svih zeljovaca, bivsih igraca da adekvatno radi poziciju sportskog direktora???
Idolatrija prema Amaru Osimu na forumu i u RL mi se gadi iskreno, sami sebe ogranicavamo, pravimo neke mitove, velike vodje ko pecinski ljudi jbt dok regija, kontinent i svijet napreduje.

Moja jedina zamjerka ljudima u upravi, ako mogu tako da je nazovem je sto u 3 godine nisu nasli nekoga kome mogu delegirati poziciju sportskog direktora jer nije Mirso Beslija taj kapacitet, nego svjesno i bez razloga nose cjelokupni teret nespjeha sportskog segmenta i time daju municiju ovim krezavcima,oportunostima i forumskim filozofima da ih pljuju
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 31, 2018 1:56 pm

Kaze sinan nije 200k eura, nego 150k eura. Meni i ova manja cifra jos uvijek nerealno visoka poslije svega, ali dobro je.
 
plavi_sokak
Postovi: 64
Pridružen/a: pon jul 09, 2018 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 31, 2018 1:58 pm

A dosadna dana u odnosu na jučerašnji :( hahahah Naprijed Željo, ni milimetra !!!
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2726
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 31, 2018 2:04 pm

Hahahaha kakva kolumna, glupih novinarcica vjerovatno su svi ejakulat ispustili kad su ovo objavili ...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
struja
Postovi: 677
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 31, 2018 2:15 pm

plavi kanarinac je napisao/la:
uto jul 31, 2018 2:04 pm
Hahahaha kakva kolumna, glupih novinarcica vjerovatno su svi ejakulat ispustili kad su ovo objavili ...
Ja povratio.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 165 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija