Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

Durgo
Prijatelj foruma
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 2:18 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon jul 30, 2018 2:15 pm
Samo Amar umjesto Slobe, nikakvi Adzemi, Zebe i ostali. Samo da je bezveze sve ovo jeste. Jedva cekam 5 i da vidim sta ce biti
Kralju, jel ti stvarno mislis da ce doci Amar?

Pa ljudi dragi, Amar nece doci (na zalost svih nas) i prestanite da se ponasate k'o djeca...

Ako ode Krcma, mi nemamo riješenje... opet ce doci novi Krcma pa ce mu se je.bati majka... pa ce otici... pa doci novi Krcma i tako u krug dok ne budemo -15 bodova u zaostatku.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!KONTINUITET!!!!!!!!!!!!!!!!!!
DOŠLA JE ISTINA, A NESTALO JE LAŽI. LAŽ, ZAISTA, NESTAJE!!!

alombardo
Kontakt:

pon jul 30, 2018 2:20 pm

Zelju su sprječili da uzme titulu jer su znali da bi im sa titulom bila završeno za sva vremena, pa ih je panika uhvatila kad je željo bio pred vratrima titule. A opstrukciju je vrlo lako napraviti vjerujte, evo da ste vi igrač i vaš menadžer vam kaže samo lagano šta bi, ili vam dođe ubica pa zaprijeti... Puno mogućnosti gospodo. Nemojte misliti da su jarni, kodro, ješić, kostić,slavko, jović slučajno ispali nule od trenera. Znam lično situaciju šta je sve jarniju kod pitara servirano... A trofeje osvajao mitar lukić i slični

igla
Kontakt:

pon jul 30, 2018 2:21 pm

Baš smo ograjisali. Što se mene tiče, Zakarić je završio sa Željom.

Što se tiče trenera, teško je breme na svakom koji dođe, a da nije Amar. Shvatam da neki nemaju mozga i da ne mogu da shvate koliku glupost rade s "radikalnim amarovanjem" pozicije šefa stručnog štaba, jer kad se to ne desi, ovaj sljedeći se već gleda nakostriješeno, jedino Slavko je bio PRAVO IZUZEĆE, i bio bi prvak države da mu nisu klandžije sjebale stvar u situaciji nemogućoj za sjebati.. Bar je do sad tako bilo. Pa na prijateljskim tekmama je na fb bila slika sa maskom Krčmarević-Kostić. NA PRIJATELJSKIM. Adžemu konstantno govorili "nemoj glumit Amara" itd itd. Ko god dođe poredi se sa Amarom. Pa neki su i za Krčmarevića govorili "podsjeća me na Amara". DOSTA VIŠE SA AMAROM!

AKO ČOVJEK NEĆE, NEĆE, NE ZANIMAJU ME VIŠE RAZLOZI NI NJEGOVI NI MISIMOVIĆEVI. MOŽE LI IKO DOĆI, A DA SE NE SOTONIZUJE JER NIJE AMAR, NE POREDI SA AMAROM, NE ANALIZIRA SVAKA SITUACIJA KAKO BI JE AMAR RIJEŠIO?

A u isto vrijeme se zaboravi da je isti taj Amar gubio prijateljske, a ovom se slike prave na osnovu toga? Čovjek pozove raju na Grbavicu, da se napravi atmosfera, NE VALJA, ko da je osnovao jug... Šta bi se desilo da se ovom skandira, a on se i ne javi publici? Vođa bi mu sišao sa tribine i prebio ga? Ja iz glave mogu naći more situacija gdje se svakom novom tražila dlaka u jajetu, i gdje se SVAKI, ama BAŠ SVAKI, doveo u poređenje sa Amarom. OK, on ima rezultat, ali možemo li pustiti ijednog da vidimo njegovo, ili ćemo ga početi tjerati preventivno, nalaziti mu mane koje ima svaki drugi čovjek, pripremiti se na pljuvačinu na osnovu nerelevantnih stvari.

NEĆEMO. I zato smo mijenjali trenere ko na traci. Ali najjače bi bilo to da kad bi se vratio Amar i ostao duže, svi bi rekli "eto vidiš, ko zna zna", a zaboravili bi da niko nije ni pomislio do tog trenutka da mu na negativan način prokomentariše bilo šta, jer sve što on uradi je ispravno po defaultu.

I usput, DA, mislim da pojedini žele loše klubu i rade protiv kluba i na sportskim rezultatima. Nemoguće je da se toliko promijenilo trenera, a mi smo uvijek loši NA ISTI NAČIN, a vrlo često i u presudnim momentima.

Eric Cantona
Kontakt:

pon jul 30, 2018 2:22 pm

Jedva čekam novog trenera. Ima da Zajmović nauči driblati, Veca da nauči braniti, Vranješ da počne trčati, Krpić da postane rasni strijelac itd itd.....
Kada galebovi prate brod koji plovi, to rade zato što misle da će neko baciti sardine u more.

Plava Porodica
Kontakt:

pon jul 30, 2018 2:23 pm

ChWilla je napisao/la:
pon jul 30, 2018 2:11 pm
ja ti kažem kao i jutros, da ne znam da ima zainteresovanih, osim istih onih zbog kojih, i unatoč kojim su senada morali i zovnuti da vadi klub iz ekonomskog kolapsa. možda bi to volio i senad i cijela uprava da ima, možda je njima do očiju svega ovoga. ali mislim da nema.

a to bi bila propast. jer oni su dokazali da pare ne mogu donijeti. a treba ih više nego tad kad su oni "osvajali" titule. navodnici zato što ih je osvajao amar, a oni bili nuspojave. senad nikad ne bi došao da su oni mogli donijeti pare, da nisu iskopali rupu pod klubom. jer ne može biti više različit od njih.
možda i nema, možda.
Ali zar je teško pojačati se nekako onda?
Na neki način privući ako već nemamo naše, ljude sa strane koji će uspostaviti na neki nivo kojim bi mogli nadograđivati u budućnosti. Jer sad kad se okreneš, situacija je ista ko i prije tri godine. Bez pomaka.
Daj tom nekom i procenat od transfera, daj tom nekom da razdrma ovu našu javnost, da kupi navijače riječima i djelima, tek tada bi opao pritisak i imao slobodu i mir u radu.
Zašto oni odlučuju i dalje kad je dokazano milion puta da srljaju svojim odlukama. Ne ide i gotovo.
Nama treba mangup. Mangup koji zna kako i sa seljadijom i kako sa gospodom. Mangup koji zna riješit se bar 50% dušmanskih poslova. pa ja prvi bih mogao sat vremena naglabati o fulama, ja kojeg duša boli dok ovo pišem, a da ne pričam o nekom dušmanu koji ima druge ciljeve, znaš o čemu pričam.
U biti sami smo sebi najveći dušmani, sami im nudimo materijal iz odluke u odluku..
ja kad kažem sinoć da su na diobi prozivki sa tribina, ne vjeruje mi se. nije ni bitno da li je to njihovo mišljenje, ili dušmani koriste sve što im sami nudimo, običan navijač će reagovati tako.
i u tome je belaj.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

BlueSide
Kontakt:

pon jul 30, 2018 2:23 pm

Ostao ili otisao isto ce biti..jedino ako igraci ne dovedu "svog" trenera
Ovo je cista kurcobolja..pa sinoc da je na terenu igralo 10 STOPERA napravilo bi jednu sansu i dali go..siguran sam

Do trenera ce biti samo ako ne izadje i kaze u cemu je problem (ako ostane)
" Ako u Želji neces teziti ka izvrsnosti onda ne trebas biti u Želji "
S.M

blueDBR
Kontakt:

pon jul 30, 2018 2:24 pm

phpBB [video]

Oda > Adzem ako je već Krčma bivši

SIMA_SIMAU
Kontakt:

pon jul 30, 2018 2:25 pm

Durgo je napisao/la:
Samo Amar umjesto Slobe, nikakvi Adzemi, Zebe i ostali. Samo da je bezveze sve ovo jeste. Jedva cekam 5 i da vidim sta ce biti

Pa ljudi dragi, Amar nece doci (na zalost svih nas) i prestanite da se ponasate k'o djeca...

Ako ode Krcma, mi nemamo riješenje... opet ce doci novi Krcma pa ce mu se je.bati majka... pa ce otici... pa doci novi Krcma i tako u krug dok ne budemo -15 bodova u zaostatku.

Pa znaci ako nema sanse da Amar dodje zasto onda svi ne odustanu sa pricom daj Amara. Treba neko napraviti intervju sa Amarom i da se to zavrsi za sva vremena.
Željovci uvijek treba da znate, da navijači prate klub, a ne rezultate!

Svi na Grbavicu!!!

nookey
Kontakt:

pon jul 30, 2018 2:26 pm

:roll: Omer trener

ChWilla
Kontakt:

neće on to javno reći. jedva je rekao i privatno iz x-tog puta...
gradi željo boli te *****

Elegant
Kontakt:

pon jul 30, 2018 2:27 pm

Da hoce i Misimovic biti zajedno sa Krcmarevicem na preskonferenciji da se i on obrati, nesto se sigurno desava.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

SIMA_SIMAU
Kontakt:

pon jul 30, 2018 2:27 pm

nookey je napisao/la:
:roll: Omer trener
Eh to bi bila kapitulacija. Ispadamo kao neki nizerazredni klub.

Svi na Grbavicu!!!

AdmirA
Kontakt:

pon jul 30, 2018 2:28 pm

MISIMOVICU PUNA PODRSKA, to sigurno. Krcma ili bilo ko svejedno, samo hocemo pozrtvovanost, igru i zalaganje. Imamo solidne igrace za ovu livada ligu, samo im se neko mora nakltiti na kosti i je.at znanje kako na treningu tako i na tekmi.
Zakaricu, nisi zasluzio nista, ali nam trebas bas bas.
Klasa radnička!

Brkoo
Kontakt:

Durgo je napisao/la:

Ja ne znam kako ne mozes ne samo ti nego i ostali da shvatite da se kontinuitet NE gradi sa neznalicom na klupi. Da mi imamo kvalitetnog trenera i da smo upali u rezultatsku krizu, u toj situaciji sam za kontinuitet. Ne znam kako ne mozes da shvatis da trener pojma nema i da je skoro u svemu pogrijesio, donosio odluke koje su van svake pameti. I onda mi nije jasno zbog cega ga slijepo branite?
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

zuka
Kontakt:

pon jul 30, 2018 2:29 pm

Desaje se sigurno nesto,cim je izabran trener koji ima toliki broj pobjeda u karijeri.

samo_kulturica
Kontakt:

pon jul 30, 2018 2:29 pm

Vi ste majke mi moje ludi ako mislite da bi ih i Amar doveo u red prije početka proljeća najranije
:zeljeznicar1: :titula: :zeljeznicar1:

Miske mašina.
Rastjerati klanove momentalno!
Mehremić će igrati u repki.
Oda legendo - u pamet.

SIMA_SIMAU
Kontakt:

pon jul 30, 2018 2:32 pm

Brkoo je napisao/la:
Durgo je napisao/la:

Ja ne znam kako ne mozes ne samo ti nego i ostali da shvatite da se kontinuitet NE gradi sa neznalicom na klupi. Da mi imamo kvalitetnog trenera i da smo upali u rezultatsku krizu, u toj situaciji sam za kontinuitet. Ne znam kako ne mozes da shvatis da trener pojma nema i da je skoro u svemu pogrijesio, donosio odluke koje su van svake pameti. I onda mi nije jasno zbog cega ga slijepo branite?
Ne branim ja brate nikoga, ali dokle vise ovako? Atmosfera je ***** i medju igracima a boga mi i medju navijacima. Ja ne znam sta vise hoce nasi, nama da dodje Zidane ne bi valjao. Danas bi na presu trebao biti i kapiten pa da i on primi koje pitanje.

Svi na Grbavicu!!!

brada
Kontakt:

pon jul 30, 2018 2:32 pm

smarate vise s Amarom, podrska upravi!
blue

ISB87
Kontakt:

pon jul 30, 2018 2:33 pm

ograjsali :D
MIRZA RASCIC

Eric Cantona
Kontakt:

pon jul 30, 2018 2:33 pm

Ja bi njega doveo. On ne pita igrače ko bi trebao da igra :kafa:
slika
Kada galebovi prate brod koji plovi, to rade zato što misle da će neko baciti sardine u more.

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 21 gost.

Prijava  •  Registracija