Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 14, 2018 6:46 pm

Najofirnija utakmica u zadnje 3 sezone odigrana je danas u Krupi.
Treba naših 100 otići sljedeće sedmice i sjesti iznad klupe Krupe i jebat majku i Ilicu i Starcevicu. Svih 90min
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Daris_
Postovi: 421
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 12:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 14, 2018 6:49 pm

Boga Vam u slucaju istog broja bodova..jel se gledaju sve 4 tekme u sezoni ili samo iz LZP...moze i do ovog doci lako...
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 14, 2018 6:49 pm

Daris_ je napisao/la:
sub apr 14, 2018 6:46 pm
Elegant je napisao/la:
sub apr 14, 2018 6:40 pm
Ne racunajuci da nama gostuju, Zrinjski jos moze da kiksa kod Radnika sem ako ovi ne odluce da odmore igrace za nesto i kada im dođe Siroki u goste.
Treba ih docekati sa bar 2 boda u plusu i dobiti ih na punoj grbavici i otici na plus 5...u ostalim okolnostima tesko bgm do titule...
Pored svega toga opet mi moramo ici Radniku i Sirokom na noge.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24765
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 14, 2018 6:53 pm

Još ništa za prijenos revanša, na programu SKa nema, a ona tuzlanska televizija još ništa ne zna. Gledaj prenosa Sutjeske i Rudara

phpBB [video]
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 14, 2018 6:54 pm

Pa ovako je i Siroki igrao prosle sezone. Ljudi svijesno idu na kup posto im je to jedina prilika da dodju do Evrope. I mi cemo isto igrati protiv njih. Sutra imamo bitnu utakmicu, i mozemo doci do bodova ako budemo pravi.
 
Avatar
bistrikboy
Postovi: 692
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 4:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 14, 2018 6:56 pm

Zadnjih sezona ni jednu utakmicu koju smo trebali dobiti nismo dobili,tako da opustite se i nemojte kidati zivce!
1921-1987-2007
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 14, 2018 7:00 pm

fcz je napisao/la:
sub apr 14, 2018 6:43 pm
Plava Porodica je napisao/la:
sub apr 14, 2018 6:27 pm
I da, krivca u nama mogu naći jer smo pošteni.
Ko nas yebe, i ja bih sve pokupovao ovo da osvojimo rahat titulu pa nek onda sadaku i mučenje za titulu gledamo sljedećih godina, kad će općenito biti lakše podnijeti bilo koje mjesto osim prvog.. a ne sad kad nam iz dana u dan sve više gori pod nogama, a raja sve napetija..
Taj film neces gledati. Ne kazem da ja mozda ne bih postupio kao ti, ali taj film do daljnjeg neces gledati. Nasi ocito drze taj kurs koji su zacrtali i to je to. Hoce li njemacki nacin rada uspjeti u bosanskoj klimi - vidjecemo.
Igralo bi uloge. Da su i ostali njemci. Al' ne možeš njemca glumit među barabama našim..
Sami krivi, radi toga.. Radi predstava na terenu smo i prošle godine mogli biti prvi. A pogotovo ove.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Daris_
Postovi: 421
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 12:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 14, 2018 7:01 pm

Elegant je napisao/la:
sub apr 14, 2018 6:49 pm
Daris_ je napisao/la:
sub apr 14, 2018 6:46 pm
Elegant je napisao/la:
sub apr 14, 2018 6:40 pm
Ne racunajuci da nama gostuju, Zrinjski jos moze da kiksa kod Radnika sem ako ovi ne odluce da odmore igrace za nesto i kada im dođe Siroki u goste.
Treba ih docekati sa bar 2 boda u plusu i dobiti ih na punoj grbavici i otici na plus 5...u ostalim okolnostima tesko bgm do titule...
Pored svega toga opet mi moramo ici Radniku i Sirokom na noge.
Pa zato i kazem... moras na 5 bodova poslije derbija sa svinjama imati kako znas i umijes :P
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 14, 2018 7:04 pm

Bolje igramo kad smo drugi :) samo kazem...
 
Daris_
Postovi: 421
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 12:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 14, 2018 7:07 pm

Zvezda za sad lagano u derbiju sa Partizanom...opravdavaju ulogu favorita..ovako bi i mi trebali,ali hajd...
 
Avatar
fcz
Postovi: 4163
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 14, 2018 7:14 pm

Plava Porodica je napisao/la:
sub apr 14, 2018 7:00 pm
fcz je napisao/la:
sub apr 14, 2018 6:43 pm
Plava Porodica je napisao/la:
sub apr 14, 2018 6:27 pm
I da, krivca u nama mogu naći jer smo pošteni.
Ko nas yebe, i ja bih sve pokupovao ovo da osvojimo rahat titulu pa nek onda sadaku i mučenje za titulu gledamo sljedećih godina, kad će općenito biti lakše podnijeti bilo koje mjesto osim prvog.. a ne sad kad nam iz dana u dan sve više gori pod nogama, a raja sve napetija..
Taj film neces gledati. Ne kazem da ja mozda ne bih postupio kao ti, ali taj film do daljnjeg neces gledati. Nasi ocito drze taj kurs koji su zacrtali i to je to. Hoce li njemacki nacin rada uspjeti u bosanskoj klimi - vidjecemo.
Igralo bi uloge. Da su i ostali njemci. Al' ne možeš njemca glumit među barabama našim..
Sami krivi, radi toga.. Radi predstava na terenu smo i prošle godine mogli biti prvi. A pogotovo ove.
Ne kazem ja da ti pogresno razmisljas. :) Samo konstatujem kako je
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 14, 2018 7:14 pm

Znaci Krupu ima pravo boliti kuurac. Kao i Radnika isto. Pa i sarajevo. Nisi ih nicim zaduzio da ginu za nas.
Nasi manekeni ako budu ginuli, jeebe nam se za ostale. Ali ako budu imali bol u kurcu, ne pomaze ni Bog mili a ne ostale ekipe.
SLOMITI NOGE RAZBITI GLAVE,IGRAJTE SRCEM ZA BOJE PLAVE !
 
Avatar
fcz
Postovi: 4163
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 14, 2018 7:16 pm

Minjore je napisao/la:
sub apr 14, 2018 7:14 pm
Znaci Krupu ima pravo boliti kuurac. Kao i Radnika isto. Pa i sarajevo. Nisi ih nicim zaduzio da ginu za nas.
Nasi manekeni ako budu ginuli, jeebe nam se za ostale. Ali ako budu imali bol u kurcu, ne pomaze ni Bog mili a ne ostale ekipe.
SLOMITI NOGE RAZBITI GLAVE,IGRAJTE SRCEM ZA BOJE PLAVE !
To je svakako osnovni preduslov za sve. Pa cak i kad bi podmazivali.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5243
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub apr 14, 2018 7:20 pm

psihopata je napisao/la:Haj ti avalami nama opet objasni kako su pitari postali najveći gubitnici prošle sezone,nadam se da je moderacija onaj post sačuvala u plavoj sehari....
Tri kola do kraja i igraju finale kupa protiv Sirokog. Sa tri pobjede bi bili prvaci, a i u finalu su izgubili na penale. Ni jedna ekipa nija bila u toj poziciji osim Sarajeva. Izgubili su oba trofeja, a imali su sve u svojim rukama. Ne znam sta nije jasno.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 14, 2018 7:24 pm

Cirkus :D
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Daris_
Postovi: 421
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 12:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub apr 14, 2018 7:26 pm

avlami97 je napisao/la:
sub apr 14, 2018 7:20 pm
psihopata je napisao/la:Haj ti avalami nama opet objasni kako su pitari postali najveći gubitnici prošle sezone,nadam se da je moderacija onaj post sačuvala u plavoj sehari....
Tri kola do kraja i igraju finale kupa protiv Sirokog. Sa tri pobjede bi bili prvaci, a i u finalu su izgubili na penale. Ni jedna ekipa nija bila u toj poziciji osim Sarajeva. Izgubili su oba trofeja, a imali su sve u svojim rukama. Ne znam sta nije jasno.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk
Kakva titula nisu se ni oni njoj nadali...trebali i Zeljo i Zrinjski da ne dobiju svoje zadnje tekme kuci a oni da dobiju..ako ne cak i da izgube ove dvije ekipe,a oni da dobiju..znam da su bezveze sastav izveli zadnje kolo...i izgubili cini mi se..toliko su isli na titulu...
 
Avatar
BlueSide
Postovi: 445
Pridružen/a: pon maj 15, 2017 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 14, 2018 7:30 pm

Jedno je jasno, osim ove utakmice sa nama koja je neizvjesna, Zrinjski ce SVE utakmice dobiti...pa eto neka nasi prave racunicu
" Ako u Želji neces teziti ka izvrsnosti onda ne trebas biti u Želji "
S.M
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5243
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

sub apr 14, 2018 7:32 pm

Daris_ je napisao/la:
avlami97 je napisao/la:
sub apr 14, 2018 7:20 pm
psihopata je napisao/la:Haj ti avalami nama opet objasni kako su pitari postali najveći gubitnici prošle sezone,nadam se da je moderacija onaj post sačuvala u plavoj sehari....
Tri kola do kraja i igraju finale kupa protiv Sirokog. Sa tri pobjede bi bili prvaci, a i u finalu su izgubili na penale. Ni jedna ekipa nija bila u toj poziciji osim Sarajeva. Izgubili su oba trofeja, a imali su sve u svojim rukama. Ne znam sta nije jasno.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk
Kakva titula nisu se ni oni njoj nadali...trebali i Zeljo i Zrinjski da ne dobiju svoje zadnje tekme kuci a oni da dobiju..ako ne cak i da izgube ove dvije ekipe,a oni da dobiju..znam da su bezveze sastav izveli zadnje kolo...i izgubili cini mi se..toliko su isli na titulu...
Daris, lupas gluposti kao i psihopata. Pitari su tri kola do kraja imali priliku ubiljeziti tri pobjede i bili bi prvaci. Izgubili su i finale kupa. Sarajevo je bila jedina ekipa koja je mogla osvojiti duplu krunu. Na kraju je osvojila cunu kao i mi.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 14, 2018 7:36 pm

Do koliko se sutra prodaju ulaznice za jug
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 14, 2018 7:37 pm

piše do 1. ali svi znamo da ako ostane ili će prodavati tamo ostatak ili pred stadionom...
gradi željo boli te *****

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Majestic-12 [Bot] i 36 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija