YUGOKRAFT spaja trżišta rada. Za Vas. Za sve kvalifikacije. Pomażemo Vam da nadjete posao u Njemackoj. Besplatno i bez rizika.
www.yugokraft.de

NIKOM TE NE DAMO!

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

Plavi orkestar
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 07, 2017 1:40 am

Evo jedna stara od mene,ide uz pivu...

Neka ljubi se istok i zapad
neka ljubi se sjever i jug
skini prasinu sa starog kofera
i krenimo na put
krenimo ka tituli...
phpBB [video]
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".

igla
Kontakt:

ned maj 07, 2017 1:41 am

Kako me nerviraju ovi baletani u našoj ligi, ista stvar u petak sa Ahmetovićem, frajer prošao i onda skoči da penal izvuče...
Eto koliko znači bod protiv Slobode i Stevin gol.

Leon_Professional
Kontakt:

ned maj 07, 2017 1:42 am

Plava Porodica je napisao/la:
ned maj 07, 2017 1:38 am
@leone jesi na vakat stigo na tekmu? :D
Jok! Stigao poslije Lendrinog gola, ne znam koja je minuta tacno bila.
Ne zalim ni sekunde. :ganja:
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

Plava Porodica
Kontakt:

ned maj 07, 2017 1:45 am

Leon_Professional je napisao/la:
ned maj 07, 2017 1:42 am
Plava Porodica je napisao/la:
ned maj 07, 2017 1:38 am
@leone jesi na vakat stigo na tekmu? :D
Jok! Stigao poslije Lendrinog gola, ne znam koja je minuta tacno bila.
Ne zalim ni sekunde. :ganja:
S obzirom kad si u semizovcu bio dobro si i do tad stigo :ganja:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

fanaticZeljin
Kontakt:

ned maj 07, 2017 1:48 am

Ludilo braco,al nikad nervozniji nisam bio na utakmici. Za mene igrac utakmice SINISA STEVANOVIC. Markovica ne racunam heheh. I sta kaze kosooka prcija. Ako uzmemo sve tri sampioni smo hahahah. Uzecete vi balabustana.
Zadnja izmjena: fanaticZeljin, dana/u ned maj 07, 2017 1:49 am, ukupno mijenjano 2 puta.
Srcu draga, boja PLAVA !

D.B.Cooper

Idemo nova tema : Koga prizeljkujete u 2 pretkolu Lige prvaka :kafa:

Grbavica
Kontakt:

ned maj 07, 2017 1:54 am

polahko, ništa još nije gotovo.
Ja dolazim i odlazim, a vrijeme ko da tu ne prolazi, i ti si ista I sad dobra si ali kakvi su ti nalazi

bianco blu
Kontakt:

ned maj 07, 2017 1:58 am

D.B.Cooper je napisao/la:
Idemo nova tema : Koga prizeljkujete u 2 pretkolu Lige prvaka :kafa:
hoćemo legiju iz varšave, ako budu šampioni.
Navijač Željezničara, a ne Misimovića i Amara!

Željezničar nije na prodaju!

Plava Porodica
Kontakt:

ned maj 07, 2017 2:02 am

Fakat treba malo stati na loptu.. I prosle godine u ovo doba smo imali "sigurnu Evropu" i isli na derbi rastereceni , gdje bi i pored poraza imali sve u svojim rukama. I dobijemo neocekivano i pitare, i kad smo samo trebali zavrsiti posao mi zadnja 3.kola use.remo sve. Polahko, veceras sutra proslaviti, i polahko spremat se put Krupe.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

delinjo
Kontakt:

ned maj 07, 2017 2:05 am

Grbavica je napisao/la:
sve je gotovo Grbavice.....i sta kazes na igru talijana naseg .... ? :D :D
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!

Grbavica
Kontakt:

ned maj 07, 2017 2:08 am

delinjo je napisao/la:
Grbavica je napisao/la:

do desete minute je napravio 3 greške, popizdio sam :D
Ja dolazim i odlazim, a vrijeme ko da tu ne prolazi, i ti si ista I sad dobra si ali kakvi su ti nalazi

delinjo
Kontakt:

ned maj 07, 2017 2:10 am

Grbavica je napisao/la:
ned maj 07, 2017 2:08 am
delinjo je napisao/la:
Grbavica je napisao/la:

do desete minute je napravio 3 greške, popizdio sam :D
hahahhahah voli te brat....ne bi ga pohvalio da Messija u djep stavi nasao bi mu manu :D :D
GOO ROGER!!!
peRFect!!

LARSSON
Kontakt:

ned maj 07, 2017 2:16 am

Najviše pobjeda uzastopno: Željezničar (8)
Najviše mečeva bez primljenog gola uzastopno: Željezničar (7)
Najveći niz bez izgubljenog meča: Željezničar (15)
Najbolja posjeta u ligi: Željezničar
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

Grbavica
Kontakt:

ned maj 07, 2017 2:27 am

šalim se, u odnosu na kerlu korektno je odigro. malo je znao da izleti naprijed bespotrebno, povuče ga valjda, ali sve u svemu pozitivan utisak. dobre su mu bile oke škarice pred našim golom kad je očistio loptu. uostalom ko i cijela ekipa. svi su bili korektni, griješili su, ali nakon onakve borbe stvarno im se nema šta zamjeriti.
a što se tiče igre, pa ne znam, meni nije bilo loše. raja kuka kako su nas zbili nazad, ali niko ne spominje da je zrinjski promjenio formaciju, da je igro 3-5-2, pa i 3-4-3 u pojedinim situacijama, ali da opet nije bio ni blizu gola i neke šanse. i onda u takvom odnosu snaga normalno i logično je da se zgusneš pozadi, da čistiš te lopte, jer je lakše pokriti prostor kad su svi u blizini nego da izađemo visoko pa da onda mešanović koji je brži od obojice štopera jedva dočeka neku loptu u prostor. ovako je to korektno urađeno, bez ikakvog bespotrebnog komplikovanja, lijepo je pošalješ na tribine ili na 20 metara od njihovog gola, ukradeš po minute i imaš vremena ponovo za konsolidaciju. a ne ko u tuzli, iz nekih gluposti i početničkih grešaka da primaš golove.

sviđa mi se ovo što salkan reče za taj posjed i jalovo kruženje oko šesnaesterca, nema hajra od toga. yebi ga, to može barcelona jer taj sistem ubijanja protivnika u pojam davanjem tih kratkih pasova igraju 100 godina, a i imaju igrače koji u svakom momentu mogu napraviti višak tako što će proći jednog dvojicu igrača ili će jednostavno dati mesiju koji će nanizati pola odbrane i zabiti ili asistirati. mi kad smo god probali sa tim kruženjem i dodavanjem lijevo desno, ništa postigli nismo. ionako je ovdje igra generalno spora, još dok lopta pređe od lijevog beka preko veznjaka do desnog beka ili obratno, protivnik iskopa rovove i ukopa se, pa ti ostane samo da kružiš. ovako oštro, brzo, u dva, tri pasa da lopta dođe do krila koji je gura u njihovu avlju, ili da veznjak gurne neku loptu u prostor između odbrane. i to je to, veoma jednostavno. mi moramo naučiti tako da igramo, jednostavno, kratko, bez puno peglanja i usporavanja igre. salko to pokušava usaditi našim igračima i vidi se to, ali može bolje. puno bolje. evo kod gola markovića, bekrić je usporio akciju koja se mogla ranije i drugačije odigrati, ali sreća pa markoviću sjede lopta kako treba i prelomi se sve u našu korist.
kad moj stari koji je inače golem kritičar ovog našeg fudbala na moje pitanje kako je to izgledalo na tv kaže :"pa eto nije dobro, ali blizu je dobrog", znači da smo bili fini ili što bi amar reko sexy :D

odužih ja pofino u ove kasne sate, a svi spavaju neće niko čitati :rofl1:

delinjo
Kontakt:

ned maj 07, 2017 2:33 am

evo ja procitao....odlicno zapazanje kolega....vidi se da znas gledati fudbal :)
GOO ROGER!!!
peRFect!!

Okolele
Kontakt:

ned maj 07, 2017 2:39 am

Neda mi se spavati pa sam procitao.. :DD: :D
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

Plavi orkestar
Kontakt:

ned maj 07, 2017 2:41 am

Grbavica je napisao/la:
ned maj 07, 2017 2:27 am
šalim se, u odnosu na kerlu korektno je odigro. malo je znao da izleti naprijed bespotrebno, povuče ga valjda, ali sve u svemu pozitivan utisak. dobre su mu bile oke škarice pred našim golom kad je očistio loptu. uostalom ko i cijela ekipa. svi su bili korektni, griješili su, ali nakon onakve borbe stvarno im se nema šta zamjeriti.
a što se tiče igre, pa ne znam, meni nije bilo loše. raja kuka kako su nas zbili nazad, ali niko ne spominje da je zrinjski promjenio formaciju, da je igro 3-5-2, pa i 3-4-3 u pojedinim situacijama, ali da opet nije bio ni blizu gola i neke šanse. i onda u takvom odnosu snaga normalno i logično je da se zgusneš pozadi, da čistiš te lopte, jer je lakše pokriti prostor kad su svi u blizini nego da izađemo visoko pa da onda mešanović koji je brži od obojice štopera jedva dočeka neku loptu u prostor. ovako je to korektno urađeno, bez ikakvog bespotrebnog komplikovanja, lijepo je pošalješ na tribine ili na 20 metara od njihovog gola, ukradeš po minute i imaš vremena ponovo za konsolidaciju. a ne ko u tuzli, iz nekih gluposti i početničkih grešaka da primaš golove.

sviđa mi se ovo što salkan reče za taj posjed i jalovo kruženje oko šesnaesterca, nema hajra od toga. yebi ga, to može barcelona jer taj sistem ubijanja protivnika u pojam davanjem tih kratkih pasova igraju 100 godina, a i imaju igrače koji u svakom momentu mogu napraviti višak tako što će proći jednog dvojicu igrača ili će jednostavno dati mesiju koji će nanizati pola odbrane i zabiti ili asistirati. mi kad smo god probali sa tim kruženjem i dodavanjem lijevo desno, ništa postigli nismo. ionako je ovdje igra generalno spora, još dok lopta pređe od lijevog beka preko veznjaka do desnog beka ili obratno, protivnik iskopa rovove i ukopa se, pa ti ostane samo da kružiš. ovako oštro, brzo, u dva, tri pasa da lopta dođe do krila koji je gura u njihovu avlju, ili da veznjak gurne neku loptu u prostor između odbrane. i to je to, veoma jednostavno. mi moramo naučiti tako da igramo, jednostavno, kratko, bez puno peglanja i usporavanja igre. salko to pokušava usaditi našim igračima i vidi se to, ali može bolje. puno bolje. evo kod gola markovića, bekrić je usporio akciju koja se mogla ranije i drugačije odigrati, ali sreća pa markoviću sjede lopta kako treba i prelomi se sve u našu korist.
kad moj stari koji je inače golem kritičar ovog našeg fudbala na moje pitanje kako je to izgledalo na tv kaže :"pa eto nije dobro, ali blizu je dobrog", znači da smo bili fini ili što bi amar reko sexy :D

odužih ja pofino u ove kasne sate, a svi spavaju neće niko čitati :rofl1:
Evo ja procitah i još dupli tekst citam pa mozeš racunati da su nas dvojica procitala.Uvijek se mogu trazit mane al nema potrebe.Mi koji pamtimo i nekog drugog Zelju,kao tvoj stari,mozemo uvijek srati kako ovo nije Zeljo kakav bi trebao biti a ako se iz prošlosti vratimo u sadašnjost i našu stvarnost onda moramo biti presretni i stanjem na tabeli a i igrom veceras.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".

Grbavica
Kontakt:

ned maj 07, 2017 2:46 am

zahvaljujem vam na izdvojenom vremenu :D
ovako ja dobijem inspiraciju kad se sve slegne u kasne sate. tako je bilo i za one pasarele odnosno prilaze sjevernoj tribini što sam crto i projektovo u gluho doba :D

@loša :D ja sam se uvijek trudio da budem realan, pa i oko te priče od želji od prije i želji sad. lijepo je sjećati se tih stvari, ali to vrijeme je prošlo i na nama je da ovo što sad imamo iskoristimo na najbolji mogući način i da izvučemo maksimum. znači ako ne može polufinale kupa uefa, daj makar titule da osvajamo, pa će nekad možda doći i grupne faze. od sanjanja i života u prošlosti nema ništa i posebno mi je drago što ljudi koji vode klub razmišljaju i rade po tom principu. prošlost ne treba zaboraviti, treba je cijeniti, učiti iz nje, ali sadašnjost i budućnost su preče i zato hajmo zasukati rukave da ih uljepšamo. pun je k. ovih u našoj ligi što žive od prošlosti a ustvari su ruševine od klubova.

delinjo
Kontakt:

ned maj 07, 2017 2:50 am

e cuj losa hahahahahahhahahahahahhaa
GOO ROGER!!!
peRFect!!

delinjo
Kontakt:

ned maj 07, 2017 2:57 am

rambo brate sto brisses postove :D
GOO ROGER!!!
peRFect!!

Trenutno korisnika/ca: neroazzuro, ZeljinManijak i 32 gosta.

Prijava  •  Registracija