Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

dell21
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 18, 2017 2:17 pm

Sutra ce nam trebati i srece.

boju dao si nebu...
Kontakt:

uto apr 18, 2017 2:21 pm

Izlija je napisao/la:
uto apr 18, 2017 1:32 pm
boju dao si nebu... je napisao/la:
uto apr 18, 2017 1:28 pm
Vec sam jednom postavio pitanje, mozda je promaklo...zna li neko kome pripada ona zemlja (suma) pored pomocnog? Jel to nase?
Naša, izvini promaklo je. Ako postaviš pitanje koje ti se vrzma po glavi kompletno možda ti odgovorim još konkretnije.
Kontam ima fin komad zemlje. Mogao bi se i neki objekat napraviti ako je gradjevinsko zemljiste. Doduse, taj dio vjerovatno zavisi od odluke sta uraditi sa pomocnim terenom.

Hvala za info. :palacgore:
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!

igla
Kontakt:

uto apr 18, 2017 2:24 pm

A šta ono pitaše Slavku oko Misimovica?

boju dao si nebu...
Kontakt:

uto apr 18, 2017 2:24 pm

Hurmasica je napisao/la:
uto apr 18, 2017 2:06 pm
Kupovina desetogodišnjih ulaznica završava za 12 dana

https://fkzeljeznicar.ba/kupovina-deset ... ana/26010/
Cifra preko 800 desetogodisnjih je nesto nevjerovatno 8-) ...ova uprava ima veliku podrsku navijaca i prijatelja kluba. Samo naprijed!
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!

ponosannavas
Kontakt:

uto apr 18, 2017 2:29 pm

ChWilla je napisao/la:
uto apr 18, 2017 2:16 pm
i to što dosta vas sa pravom priča - spora veza, treba nam brza, moderna, da lopta odmah ide, da nisu "dizelaši"...dado sadiković i uglješa radinović bi mogli biti baš takav prednji i zadnji vezni. da im je pameti.
I Blagoja je brz dovoljno. Radinoviću treba kontinuitet i malo mozga, Dadi isto. I mislim i ja da bi oni odlični bili od ovoga što imamo. Naravno tu trebai nekih zamjena brzih isto. Mislim i ja da bi Bekrićevih 30 tak minuta po tekmi doprinjelo bržoj igri. Ono što sam govorio poslije Širokog je kljuć, a to je da nije toliko zbog odmora koliko zbog želje igrača sa klupe da se dokažu. Davanjem prilike oni imaju osjećaj da su blizu ekipi i onda će se truditi još više. Par igrača bi unijelo živost i želju, a ovi iz prve ekipe znajući da su skoro pa sigurni malo se i štekaju za bitnije tekme. Svjesno ili nesvjesno.

kontra_splita
Kontakt:

uto apr 18, 2017 2:31 pm

ChWilla je napisao/la:
uto apr 18, 2017 2:01 pm
a šta je u bosni bilo? može i pp.
Za ginis znam, ako nije frka i meni pp?

dell21
Kontakt:

uto apr 18, 2017 2:32 pm

A sta je sa momcima iz brckog bilo. Gdje su ih presreli.

kontra_splita
Kontakt:

uto apr 18, 2017 2:34 pm

dell21 je napisao/la:
Navodno na pumpi nekoj pri povratku.

ISB87
Kontakt:

uto apr 18, 2017 2:39 pm

Ma kako god nijedna prica nije za foruma.

Prije utakmice Utd-Che, Murinjo je izjavio da mu treba 10 igraca koji ce grist za svaku loptu, pokrivat svaki cm terena, tj 10 nabrijanih koji nece dati celziju da dise. Tako i bi, eh to nama treba u ovoj utakmici sa uskim, da nasi udvajaju pri svakom primanju lopte njihovog igraca, u korijenu ih sasjec i zabit dva gola u prvom poluvremenu. Kasnije se postavljat defanzivno ili ziheraski haha :D
MIRZA RASCIC

AsharaK
Administrator
Kontakt:

uto apr 18, 2017 2:40 pm

Skaut tim turskog velikana sastavio listu pojačanja: Fenerbahče ide po Riada Bajića

Pročitajte više na: http://sport1.ba/reprezentacija/skaut-t ... jica/80318
Željezničar ante portas !

ISB87
Kontakt:

uto apr 18, 2017 2:45 pm

AsharaK je napisao/la:
Skaut tim turskog velikana sastavio listu pojačanja: Fenerbahče ide po Riada Bajića

Da se hoce kakav klub iz bundeslige zainteresovat za njega bilo bi puno bolje.
MIRZA RASCIC

drtooth
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto apr 18, 2017 2:53 pm

ISB87 je napisao/la:
AsharaK je napisao/la:

Da se hoce kakav klub iz bundeslige zainteresovat za njega bilo bi puno bolje.
Teško... Glavni problem naših fudbalera je pasoš. On se svugdje u EU vodi kao stranac i mora biti bar za 30% bolji od konkurencije da bi ga neki klub doveo. Pa šta mislis zasto Hrvati trpaju prosjecne igrace iz svoje lige po dobrim cijenama, a nasi uglavnom idu u Tursku.

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

Željo, to je moj tim!

Bergeron
Kontakt:

uto apr 18, 2017 3:08 pm

Da li neko tacno zna koliko se kasa kluba puni kada su u pitanju prava prenosa za jednu sezonu? Mislim, znajuci nasu drzavu i poznavajuci kompanije kao sto su Telecom i ArenaSport, u saradnji sa nasim divnim Savezom, nesto sumnjam da oni daju neke znacajne cifre za prenose. Neka od izjava je bila da od Telecoma dobijamo oko 40.000 KM za jednu sezonu (gdje nam prenose mali broj utakmica), ali moramo, takodjer, ici po direktivama koje nam Savez namece.

Po meni, bilo bi lijepo da se ovim momcima iz 1921TV pruzi malo veca sansa. Recimo da oni rade snimanje utakmica, da se ta utakmica za odredjenu pretplatu streama (za one koji nisu u mogucnosti da dolaze zbog posla ili one koji su vani - tipa neki paketi pretplate 1, 2, 5, 10 utakmica), a takodjer da u nekom kasnom terminu se te utakmice pustaju na snimku svima (ipak nam je Telemach sponzor i vjerujem da bi izasli u susret i dali prostora da se puste snimke utakmica u nekom terminu 22:00-24:00. Naravno jako puno ljudi koji su ovdje i nisu sprjeceni da dodju na utakmicu dali bi radije pare da uzivo gledaju nego na streamu, sto bi u nekim utakmicama (protiv slabijih klubova, zbog loseg vremena ili raznih drugih opravdanja za ostati kuci) povecalo broj prodatih ulaznica za, pa minimalno 500-1000.

Takodjer, potpunom zabranom prenosa ovim velikim tv kucama, na kvalitetnim utakmicama protiv klubova kao sto su Sarajevo, Zrinjski, Siroki, Sloboda dobicemo odgovarajucu naknadu i od gostujucih navijaca, koji ce radije platiti neku pristojnu malu cijenu i odgledati kvalitetan snimak te utakmice, nego u manjim grupicama dolaziti. Ili da se prava prenosa tih utakmica prodaju, tj. da 1921 radi snimanje pa dalje to distribuira na neku TV kucu po znatno vecoj cijeni.

A da ne napominjem kada su u pitanju neke gostujuce utakmice, protiv manjih klubova, koje ionako niko ne zeli prenositi. Mislim da bi nam za neku enormno malu naknadu klubovi kao sto je Krupa, Mladost DK, Olimpic, Vitez i sl. rado dali prava da se utakmica snima i streama, jer njima bilo kakav priliv novca je bolji od nikakvog. Takodjer ovim momcima od svega toga uloziti u opremu i placati im za sve to sto rade. Nekako mi se cini da ovaj model u kojem je sve na nama, raji vezanoj za klub, ce uvijek dati bolje rezultate i veci priliv novca nego kada ovisimo od nekih drugih, tipa Telecoma, Arena i sl. A da ne govorimo o kvaliteti snimaka i izvjestaja.

Da li je uopste ovakva neka zamisao moguca ili nas ipak zakon u ovome ogranicava? Jer mislim da od ovih naknada za stremove, pa vjerujem i reklama koje bi se pojavile i povecanja broja gledalaca na samom stadionu zbog gubitka prenosa drzavne televizije, tokom sezone mozemo preci onih pomenutih 40.000.

godrina
Kontakt:

uto apr 18, 2017 3:16 pm

kontra_splita je napisao/la:
uto apr 18, 2017 2:34 pm
dell21 je napisao/la:
Navodno na pumpi nekoj pri povratku.
Na bivšoj Halidovoj pumpi Jel ono Semizovac
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost

dell21
Kontakt:

uto apr 18, 2017 3:25 pm

koliki debil moras biti da ih iz sar pratis do pumpe. Vjerovatno ovi iz vogosce tu im je i jezgro.

Model1964

uto apr 18, 2017 3:32 pm

:palacgore:
Charlie Sheen je napisao/la:
uto apr 18, 2017 8:22 am
Neka novinar sljedeci derbi sa zeljinim salom prodje bascarsijom pa neka provjeri sta smoPovraca mi se na ovu patetiku.
Patetika i izjednacavanje krivice a u stvari imagnarnii krivac.
Yebo ovakvo novinarstvo
Yebali bi se al da im ne uture
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎

Okolele
Kontakt:

uto apr 18, 2017 3:43 pm

Sve bi joj ofsajde oprostio..

slika
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

dell21
Kontakt:

uto apr 18, 2017 3:45 pm

Hahaha ma ovo neka starleta nema sanse da je profesionalni sudija ba.

Okolele
Kontakt:

uto apr 18, 2017 3:46 pm

dell21 je napisao/la:
uto apr 18, 2017 3:45 pm
Hahaha ma ovo neka starleta nema sanse da je profesionalni sudija ba.
Ma kako god opet bi joj oprostio haha..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

Jaozinho22

uto apr 18, 2017 3:46 pm

dell21 je napisao/la:
uto apr 18, 2017 3:25 pm
koliki debil moras biti da ih iz sar pratis do pumpe. Vjerovatno ovi iz vogosce tu im je i jezgro.
Griješe tu i vođe puta. Ne kontam kako mozes stat u Vogoscu il bilo gdje gdje je njihova većina,logično je da će te tunapast. Onda oni momci iz Maglaja minibus stao usred Zenice dočekali ih ugašeni.... Jbg moraju malo pazit.
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Durgo, Faca Sa Ulica, Google [Bot] i 30 gostiju.

Prijava  •  Registracija