Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

Plava Porodica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 12:53 am

storm_raider je napisao/la:
ned jul 23, 2017 12:43 am
Plava Porodica je napisao/la:
sub jul 22, 2017 2:07 pm
Bitno je i post obrisati..
Halalite štreberi što vas nazvah neznalicama..
Ja zaboravio da se ovde na neke stvari nesmije udariti.
Fuj
Ne smije se vrijedjati, zato ti je post obrisan. Nema to veze sa streberima i prestanite sa tim insinuacijama. Niti je neko ovdje blizak njima, niti ce biti blizak zbog foruma. Dobro si prosao sa brisanjem samo.
Haj vrati post da vidimo koga sam to uvrijedio?
Nazvati nekoga neznalicom je "vrijeđanje" iako i sami su do sad skontali kakve su neznalice.
I čuj dobro sam prošao "sa brisanjem samo" :rofl1:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

storm_raider
Kontakt:

ned jul 23, 2017 12:56 am

ned jul 23, 2017 12:53 am
storm_raider je napisao/la:
ned jul 23, 2017 12:43 am
sub jul 22, 2017 2:07 pm
Bitno je i post obrisati..
Halalite štreberi što vas nazvah neznalicama..
Ja zaboravio da se ovde na neke stvari nesmije udariti.
Fuj
Ne smije se vrijedjati, zato ti je post obrisan. Nema to veze sa streberima i prestanite sa tim insinuacijama. Niti je neko ovdje blizak njima, niti ce biti blizak zbog foruma. Dobro si prosao sa brisanjem samo.
Haj vrati post da vidimo koga sam to uvrijedio?
Nazvati nekoga neznalicom je "vrijeđanje" iako i sami su do sad skontali kakve su neznalice.
I čuj dobro sam prošao "sa brisanjem samo" :rofl1:
Nazvao si trenera "karinom". Ostalo mozemo na pp.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

rodrigo87
Kontakt:

ned jul 23, 2017 12:58 am

Svaki trener se na isti nacin tjera. To dovoljno govori o nama. Ne bi nama ugodio niko :)
Manijaci, Željo, Bog i čaršija ! :zeljeznicar1:

Plava Porodica
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 12:58 am

pile87 je napisao/la:
ned jul 23, 2017 12:36 am
Plava Porodica je napisao/la:Ubleho od trenera idi..nestani dok nije kasno
Ovo bas piratski i zvuci i izgleda. Postoji mnogo načina da se sa nekim rastanes. Ne mora svaki biti supacki.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
Pa kad su mu dali podršku tad kad nije to zaslužio, sad nek se operu ili oni ili on, ili čeka da mlatne platu još za august i polovinu septembra?
Samo odlažemo neizbježno.
Još uvijek nije prekasno.

@storm Ovde se redovno igrači i treneri nazivaju "karinom" pa se nije brisalo.. Nije do toga sigurno :)
Ne moramo ništa na pp, kad će se opet brisati.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

storm_raider
Kontakt:

ned jul 23, 2017 1:02 am

Do toga je, tvoje je puno pravo u sta ces vjerovati.

Ja kada vidim brisem, nazalost ne stizem da sve vidim...

Uvijek sam bio ponosan na kulturu dijaloga na ovom forumu, pa je trebamo i odrzavati na visokom nivou prijatelju. Vjerovao ti ili ne, streberi su bitni samo ako rade dobro klubu. Kao i svi.

rodrigo87
Kontakt:

ned jul 23, 2017 1:03 am

Ajde znalci, ko je rjesenje, dva dana pred pocetak sezone?

igla
Kontakt:

ned jul 23, 2017 1:05 am

Ja bih Amara, ako ne ode na početku sezone na odmor, treba ga pitati je li mu to u planu.

salle86
Kontakt:

ned jul 23, 2017 1:06 am

Lijepo je razmijeniti "koju pametnu" sa ljudima koji imaju istu ljubav, opsesiju kao i ti. Nekad samo i čitati.
Ovaj forum je "bijeg u stvarnost" od raznoraznih novinara i portala koji se trude izvještavati i biti "najbrži sa ekskluzivom". Nekako dođe kao dopuna na već postojeće informacije, znanje o klubu.
Lijepo je i kad ima različitih mišljenja. Pa svak na svoju stranu vuče. Ja tu bar kod obje strane vidim ljubav prema plavoj boji, prije nego kod onih koji olahko odustaju od "prepirke". A možda idu i samo onom "pametniji popušta".
Forum i oni koji su zaduženi za njega bi trebali da se "bore" da nas je što više ovde, da se što više piše o Želji. Ali nekako imam utisak da se i ovde dopuštaju neke stvari i to nekim ljudima, koji inače nebi trebale ili nebi svima prolazile.
Nije mi cilj da glumim moderaciju ali bar kod mene ovaj forum gubi ono što je imao. Čast je čitati postove pojedinih formaša, čak razmišljam da napravim listu ovih za ignore pa da čitam ono normalno, o klubu. Bolje i to nego skroz pobjeći sa foruma. Mada malo kome bi i falio. Ali bojim se da ima još koji tako razmišljaju.
NEDIM SIJERČIĆ: "Mislim da naziv stadiona na kojem mi igramo, na kojem svi boravimo - hrpa betona, za mene je lično neprihvatljiv. Mi imamo nešto što smo sami izgradili, ono nije hrpa betona, to smo mi napravili, to mi i dalje pravimo..."

PratimsamoPlave
Kontakt:

ned jul 23, 2017 1:09 am

Dugo , čak i predugo čitam forume , ali ovo što se piše zadnji dana na forumima je stvarno nepodnošljivo čitati . Bar je ovaj bilo ljepota čitati , opuštenije nekako bilo zajebancije bumova , janjadi, onaj je uglavnom mučno čitati . Imam osjećaj da smo najgori klub na svijetu,kao da sutra i ne igramo tu utakmicu jer o njoj se ništa ne piše. Iako se napiše to je obično neko kukanje kako nam je Nikolić u napadu , imamo dva štopera itd itd . Zar je to toliko bitno? Najbitnije je da dođemo u Dolinu bez obzira ko bude nosio plavi dres jer smo tu valjda svi zbog jednog nama najbitnijeg Želje. Stvarno je nevjerovatno koliko smo se uspjeli podjeliti te na :lobotomce,Misketove,Amarove. Na onom tamo forumu vrijeđaju jedni druge jbt kao da navijaju za rivalske klubove a ne za isti,naziva svog druga sa tribine kerom , zbog čega ? Jel Amar Osim , Petrović , Misimović vrijedni toga ? Za mene nisu , ovaj klub će postojati nakon njih, ostat će opet oni zbog kojih i postoji pokret Željezničar. Svi u Dolinu dođite sutra da bar ima smisla ono oko čega danima pišete,raspravljate . Mali smo mi klub da bi imali toliko klanova. Samo zajedno možemo sve !

Što se tiče Petrovića , nikad veći pritisak neki trener nije imao , dobit će otkaz 100% . Za lošu igru nose krivicu svi i uprava,on a i sami igrači. Za dobru igru trebaju dobri igrači , a mi toga nemamo jer para slabo imamo , za te pare nije ni uprava kriva , haj ti u BiH nađi jake sponzore da možeš imati 5-6 " kapitalaca " nema ih u ligi niko ! Krive ljudi njega za pojačanja ,dovede se ono što se može platiti, jer ne vjerujem da bi na jesen on uzeo Zebu a npr da smo mogli Štilića platiti . Što prije shvatimo da ovaj klub živi od navijača , a ne od jakih sponzora,investitora lakše će nam biti da plaćamo godišnje,članarine,karte itd itd . Tu vidim priliku za mlađe igrače , vjerujem da nema neke razlike između Dine i Markovića . Dalje što se tiče Petrovića nadam se da će Amar Osim biti zamjena,i da neće doći do smjene ove uprave . Sanjam o tome da Amar ima ove ljude iza sebe, al mislim da će ostati sve na snu , jer kroz historiju uvijek nam nešto fali ili imamo mlade igrače al para se nema pa moramo prodati , imamo napad fali odbrana , jebeš ga tako je sa Željom .
Slavke mi je malo žao puno se očekuje kao da se namjerno pravi pritisak na čovjeka. Ja ne vjerujem da on naredi igračima da puste Barića da nam zabije gol u Krupi , neke stvari ne može on ispraviti jbg. U prošlosti smo otjerali jednog trenera nakon ispadanja od Heartsa jer jbg bolji smo, i nakon lošeg starta u sezoni nogu je dobio , a sasvim slučajno je izgubio i titulu koliko se sjećam u zadnjem kolu primi Hasagić gol sa 35m , da je to u ovo vrijeme Vedran bi nogu iz kluba dobio jer pušta golova znaš nas **** ti nas .
Od početka sam mislio da je trener za male klubove, čovjeku jednostavno rezultate ne može niko izbrisati . Volim pobjedu makar se cijelu tekmu branili **** ti ofanzivu ako te natamburaju u Evropi ili u ligi jer si želio malo navijačima udovoljiti. Sa Slavkom smo dobili odgovore zašto je Amar Zebu izbacio u 20-toj minuti,zašto je Bekrić znao biti klupiran,zašto je Stana bio back-up opcija.
Upravi svaka čast ! Pa **** majku ko imalo voli Grbavicu,utakmice ne može čovjeku smetati istok , a ima ih smeta . Pa sumnjičavo ljudi pitaju kako je istok duplo skuplji nekad im nije smetalo kad je otprilike trebao biti 5-6 miliona nemoguća misija ,krade se na stolicama,hoće biti u visini sjevera. **** vas vaš lični interes ako ga imate , pustite to nama koji ovo volimo ! Hvala upravi ! Sad će po forumima napadi gdje su pare od Evrope nikog doveli nismo,inače u prošlosti smo uzimali više para a Bgm zvučnih pojačanja isto nije bilo , doduše jesu ostavili dugove al **** to . Uglavnom ti ljudi iz prošlih uprava vežu Amara za sebe,oni ga sigurno u klub neće vratiti.

Što se tiče sezone očekujem patnju kao i do sad evropa minimalno . Ekipa nam nema nikakvo srce,obični plaćenici,najmrža do sad ! Takav nam je igrački kadar,sreća konkurenti nam nisu neka sila pa se čovjek nada . Žerić,Osmanković i još neki juniori nadam se da će dobit šansu !

Forumaši,pljuvači,lobotomci,tuborgovci,misketovci dođite na Grbavicu 24.07 u pola 9 , **** palamuđenje po forumu Željezničar nas treba , samo mi možemo vratiti stari sjaj Želji! Ispadali smo ,bili 7-8 očajni , igrači kao na traci odlazili-dolazili , pa smo preživjeli , preživjet ćemo vala i dva štopera u rosteru , Nikolića , bekove do centra ! Naprijed Željezničare !
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!

Plava Porodica
Kontakt:

ned jul 23, 2017 1:11 am

Baš čudno da to ne vidiš evo samo od mene svakodnevno taj izraz bar u dva posta.
Nego, da ne zamaramo raju.

rodrigo87 je napisao/la: Ajde znalci, ko je rjesenje, dva dana pred pocetak sezone?
Danas sam pisao. Hajde evo i sad ću u kratkim crtama, a lego sam već.
Ne znam ko je rješenje. Bavim se trgovinom. Upravni odbor nam je sačinjen od jako dobrih i pametnih pravnika, ekonomista etc. Šta nam je zajedničko? Ni oni, ni ja, nikakve veze sa fudbalom nemamo. Do sad je 90% odluka njihovih što se tiče zelenog polja bilo pogrešno. Vrtimo se u krug. Sve isto. Rješenje jednostavno. Pojačati upravni odbor sa neka tri čovjeka sa nekim solidnim stažom koji se vrti oko naše lige, i da ta trojka bude nadređena manjim licima, tj. stručnom štabu(koji je preslab), te još manjim, tj.igračima.
Uglavnom prelistaj post moj od danas, svega sam nadrobio, ali eto morao sam se nekako isprazniti.
Krenuo, kao i sad u dvije rečenice sve reći ali uvijek odem naširoko i opet mi se čini da ostanem nedorečen.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

rodrigo87
Kontakt:

ned jul 23, 2017 1:14 am

Baš čudno da to ne vidiš evo samo od mene svakodnevno taj izraz bar u dva posta.

rodrigo87 je napisao/la: Ajde znalci, ko je rjesenje, dva dana pred pocetak sezone?
Ne znam ko je rješenje. Bavim se trgovinom. Upravni odbor nam je sačinjen od jako dobrih i pametnih pravnika, ekonomista etc. Šta nam je zajedničko? Ni oni, ni ja, nikakve veze sa fudbalom nemamo. Do sad je 90% odluka njihovih što se tiče zelenog polja bilo pogrešno. Vrtimo se u krug. Sve isto. Rješenje jednostavno. Pojačati upravni odbor sa neka tri čovjeka sa nekim solidnim stažom koji se vrti oko naše lige, i da ta trojka bude nadređena manjim licima, tj. stručnom štabu(koji je preslab), te još manjim, tj.igračima.
Uglavnom prelistaj post moj od danas, svega sam nadrobio, ali eto morao sam se nekako isprazniti.
Krenuo, kao i sad u dvije rečenice sve reći ali uvijek odem naširoko i opet mi se čini da ostanem nedorečen.
Procitao sam ja tvoj post danas. Mislis da je lahko to uraditi sto ti mislis? Jesu li svi svrsavali na Slavku kada je dosao na mjesto sefa strucnog staba? Jel moguce da je nama uvijek trener kriv, jel moguce to, ja tebe pitam?

Dr. Adzem
Kontakt:

ned jul 23, 2017 1:15 am

Jbg ne igramo kako mi navijaci zelimo. Ko bi nam ugodio. Svi zelimo napadački da igramo i da svaku zabijemo minimalno 3 gola. Budimo realni ni jedan tim u svijetu to nemoze. Nemoguće je da dominoramo ligom sezonama jer nemamo pare. I ovaj nas trener koliko god nam ne odgovara dajte statistiku njegovu i usporedite sa ostalim trenerima. Kakva god igra bila pobjede se pamte. Pa ko jos pamti igru 98 i Zubandana ko jos pamti igru kad smo ubili malagu itd. Fudbal je biznis i sve se bazira na taktici. Da je usla ova stevina u svedskoj sad bi pricali da cemo ubit bragu. Idemo dalje. Sto je najvažnije napredujemo kao klub i ovo ce da ispliva za koju godinu na sportskom segmentu. Jednostavno mora
Cuva Bog Zelju svog!

Izlija
Moderator
Kontakt:

ned jul 23, 2017 1:18 am

Ne pišem često a i nisam puno aktivan zbog obaveza ali da krenem redom i to od onog najbitnijeg, Tryg neka je hairli podmladak koji će od oca naslijediti plavo bijeli bajrak i nastaviti njegovim stopama.

Sve ostalo što se ima reći stane u jednu rečenicu koju svi znate a olako uzimate u usta

VOLIM TE ŽELJO
イビチャ・オシム
Živ nam bio još 1921 godinu.

Plava Porodica
Kontakt:

ned jul 23, 2017 1:25 am

rodrigo87 je napisao/la:
ned jul 23, 2017 1:14 am

Procitao sam ja tvoj post danas. Mislis da je lahko to uraditi sto ti mislis? Jesu li svi svrsavali na Slavku kada je dosao na mjesto sefa strucnog staba? Jel moguce da je nama uvijek trener kriv, jel moguce to, ja tebe pitam?
Možemo mi podijeliti krivicu i na 50-50.
Ja sam i nakon kraja sezone pisao dao Bog pa da 90% prošlosezonskog igračkog kadra negledam ove sezone. Molio sam Boga za neko čudo u tom obliku.
Svi kukaju za Ivanom(primjer), meni je drago. Jer su takve osobe paraziti, samo šire svoje na mlađe. A najlakše je mladog preveslati i napunit mu glavu. Ja više nemam povjerenja ni u jednog što stoji na terenu.
Ali, ti meni reci šta je to Slavko unaprijedio u odnosu na Odu, Sablju, ili Kostića. Rezultat donekle,do perioda kad je najpotrebniji bio, ali pomaka nemamo. Ponovo nije ispunjen naknadni cilj, katastrofalna i bezidejna igra, slaba trka i još slabije linije kretanja, nestvaranje autoriteta, čak štaviše predmet izrugivanja, a on samo što nije zaplakao, umjesto da ih pošamara. Kada je pisao nedavno @FKZ1921 sa njim sam se složio u jednoj rečenici. Mi kao klub, kao skupina od tridesetak igrača na tržištu ne vrijedimo ništa. Jedini eksponat je ostao Vedran. Gurali su se iskusni, pa su nas iskusni popišali.
Imam još svašta napisati, ali oči mi se same sklapaju od umora. Volio bih da sutra nastavimo sa ovim druže.
Laku noć svima :)

P.S. @tryg neka je živo i zdravo. Obradovao sam se baš. Neka bude na babuku :)
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Jaozinho22

ned jul 23, 2017 1:26 am

Banda u zadnje vrijeme sve više i više navijača glorificira pod ''pitare''. Kojim povodom ne znam, da li su neki lični interesi, sujeta, nezadovoljstvo ili nešto drugo puno me i ne zanima. Ono što boli je da se dosta momaka koji 24h žive Željezničar nazivaju tako gadnim nadimcima i slično. Budite prije svega ljudi, pa tek onda forumaši ;)
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.

storm_raider
Kontakt:

ned jul 23, 2017 1:29 am

salle86 je napisao/la:
ned jul 23, 2017 1:06 am
Lijepo je razmijeniti "koju pametnu" sa ljudima koji imaju istu ljubav, opsesiju kao i ti. Nekad samo i čitati.
Ovaj forum je "bijeg u stvarnost" od raznoraznih novinara i portala koji se trude izvještavati i biti "najbrži sa ekskluzivom". Nekako dođe kao dopuna na već postojeće informacije, znanje o klubu.
Lijepo je i kad ima različitih mišljenja. Pa svak na svoju stranu vuče. Ja tu bar kod obje strane vidim ljubav prema plavoj boji, prije nego kod onih koji olahko odustaju od "prepirke". A možda idu i samo onom "pametniji popušta".
Forum i oni koji su zaduženi za njega bi trebali da se "bore" da nas je što više ovde, da se što više piše o Želji. Ali nekako imam utisak da se i ovde dopuštaju neke stvari i to nekim ljudima, koji inače nebi trebale ili nebi svima prolazile.
Nije mi cilj da glumim moderaciju ali bar kod mene ovaj forum gubi ono što je imao. Čast je čitati postove pojedinih formaša, čak razmišljam da napravim listu ovih za ignore pa da čitam ono normalno, o klubu. Bolje i to nego skroz pobjeći sa foruma. Mada malo kome bi i falio. Ali bojim se da ima još koji tako razmišljaju.
Poslao sam ti poruku da mi, ako mozes, objasnis na sta tacno mislis. Vjeruj mi da nam iskren feedback treba i ja vas sve molim da mi javite u privatnim porukama kada god imate nesto konstruktivno da predlozite ili da se pozalite na nesto. Vjerujte da je sve bitno i da citamo.

Leon_Professional
Kontakt:

ned jul 23, 2017 1:31 am

Ovaj forum je citan mnogo i sve se odrazi na ostale navijace.

Hajcaj za ponedjeljak, od kukanja nema nista.
Mozda smo tanki al cemo biti jos tanji ako ne budemo dosli na tekmu. Pogurat Zelju do kraja, to je nas posao, a cim je ovoliko nezadovoljnih ne moze na dobro izaci.
Ali mi moramo ublaziti to na nas nacin, a to je sto punija Grbavica i opet najposjecenija u ligi.

Hajde Zeljoooo zgazi Goskaaa
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

Dr. Adzem
Kontakt:

ned jul 23, 2017 1:38 am

Vitez i 11 ratnika ce da pokaze u ponedjeljak ko je najjači u drzavi.
Cuva Bog Zelju svog!

shzna
Kontakt:

ned jul 23, 2017 1:45 am

phpBB [video]
1987

Grbavica
Kontakt:

ned jul 23, 2017 1:48 am

eno borac dresove dijeli a na kraju i auto. đe su nama dresovi a kamoli auto da se pokloni? dokle će to tako ići? ma ciao željo.
Ja dolazim i odlazim, a vrijeme ko da tu ne prolazi, i ti si ista I sad dobra si ali kakvi su ti nalazi

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Brkoo i 12 gostiju.

Prijava  •  Registracija