Moderator/ica: storm_raider

 
fanaticZeljin
Postovi: 3108
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 31, 2022 11:23 pm

Simply Blue je napisao/la:
ned jul 31, 2022 11:16 pm
Ma jebes ga, dok god je tu Igman, Leotar, Sloboda, Sloga..ja sam miran manje vise :pivo:
Ovakve stvari me vise ni ne pogadjaju
Totalno pogrešno razmisljanje , po meni su samo kone i lazni Mostarci level iznad , a svi mi ostali u 5 deka gore dole
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 31, 2022 11:24 pm

igla je napisao/la:
ned jul 31, 2022 10:12 pm
Imal Zukanovic trenersku licencu?
Da se situacija u Velezu drugacije odigrala sa trenerom, on bi vjerovatno ko pomocnik bio tamo.

Kod nas ga niko nije zvao do prije 10 dana, mozda se nesto promijenilo...
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Diverzant
Postovi: 1784
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 31, 2022 11:25 pm

Amar927 je napisao/la:
ned jul 31, 2022 11:22 pm
Nema se sta zamjeriti veceras,bili smo bolji,crveni cist ,nemoguće da za onaj start nije dao karton ...peh nas prati j posljednje vrijeme pa to je nevjerojatno...razočaranje Beganovic i Mekic ...kako Edis rece radi se na tome da se dovede napadaca ali Edise pokusaj sa Hamzom Jaganjcem !!!

Pusti snovi
Bender
Galic. Drina. Zukanović. Malic

Hodzic. Cocalic

Amoah. Štilic. Santos

Jaganjac
Nadam se da ce i ostat pusti snovi sa cocalićem na zadnjem veznom
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5184
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 31, 2022 11:26 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
ned jul 31, 2022 11:23 pm
Simply Blue je napisao/la:
ned jul 31, 2022 11:16 pm
Ma jebes ga, dok god je tu Igman, Leotar, Sloboda, Sloga..ja sam miran manje vise :pivo:
Ovakve stvari me vise ni ne pogadjaju
Totalno pogrešno razmisljanje , po meni su samo kone i lazni Mostarci level iznad , a svi mi ostali u 5 deka gore dole
Baš tako. Igrati ili ne igrati Europi je velika razlika, nas bi Europa opet izdigla na neki eto nivo. Kvalitet nije da smo toliki ali konkurencija je isto tako zaqrac i moramo uraditi sve da se uguramo nekako u tak voz...ako želimo sebi dobro
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 31, 2022 11:30 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
ned jul 31, 2022 11:23 pm
Simply Blue je napisao/la:
ned jul 31, 2022 11:16 pm
Ma jebes ga, dok god je tu Igman, Leotar, Sloboda, Sloga..ja sam miran manje vise :pivo:
Ovakve stvari me vise ni ne pogadjaju
Totalno pogrešno razmisljanje , po meni su samo kone i lazni Mostarci level iznad , a svi mi ostali u 5 deka gore dole
100% glavu gore, mi imamo jos bruku prostora da unaprijedimo igru prema naprijed, i hocemo. 3 kola su tek iza nas, mene je vise strah sudija nego kvaliteta bilo kog protivnika u ligi

Santos ce biti nerjesivi problem za sve ekipe, na Edisu je kako takticki to iskoristiti
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2042
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 31, 2022 11:33 pm

Šteta za dva izgubljena boda koja bi nam puno, puno značila za dalje ali šta je tu je. Nadam se da će nam se negdje drugo vratiti. Prije utakmice gledam nešto tribine, sve puno ljudi sretni došli da gledaju Želju, odmah mi je prošlo kroz glavu samo da ne bude neka frljoka i da ne razočaramo navijače. I desi se to što se desi.

Izmjene u Mostaru donesu pobjedu a danas nam izmjene izbiju dva boda.

Što se tiče igrača sa brojem 8, nakon onog sinoć bi ga zakucao za tribine, minute više ne bi odigrao do isteka ugovora. Još se ono nešto pravda, jbg pogriješio sam, itekako on zna gdje i za koga igra tako da ono sinoć za mene nikako ne može biti neka tamo slučajnost.

Gasal je baš radio na sebi preko pauze, to se odmah da primijetiti. Santos standardno odličan i opasan. Štilića neće pa neće, kako god mislim da on ne može biti na klupi, možda ne radi puno za ekipu ali u sekundi je u stanju da nešto napravi, proigra saigrača i napravi priliku. Nadam se da će i njega krenuti golovi, puno bi i njemu a i nama značilo.

Mislim da je vrijeme da Bender ponovo upadne u početnih 11, naravno ako je spreman. Jeste da ćemo izgubiti igrača u polju ali tako je kako je. Amoah će isto tako puno donijeti, pogotovo ako trener odluči da ga koristi u špicu.

Opet ponavljam ima tu dobrog materijala i prostora za napredak, na nama je sada da li ćemo ga uspjeti iskoristiti. Kako se pričalo na početku sezone, kako je pet ekipa ispred nas ja nešto to baš ne vidim, jedino Sarajevo i Zrinjski a sa ostalim se mi lahko možemo pofajtati za Evropu i iznenaditi.
Fear of the Maniacs!
 
Amar927
Postovi: 1673
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 31, 2022 11:36 pm

Diverzant je napisao/la:
ned jul 31, 2022 11:25 pm
Amar927 je napisao/la:
ned jul 31, 2022 11:22 pm
Nema se sta zamjeriti veceras,bili smo bolji,crveni cist ,nemoguće da za onaj start nije dao karton ...peh nas prati j posljednje vrijeme pa to je nevjerojatno...razočaranje Beganovic i Mekic ...kako Edis rece radi se na tome da se dovede napadaca ali Edise pokusaj sa Hamzom Jaganjcem !!!

Pusti snovi
Bender
Galic. Drina. Zukanović. Malic

Hodzic. Cocalic

Amoah. Štilic. Santos

Jaganjac
Nadam se da ce i ostat pusti snovi sa cocalićem na zadnjem veznom
Za veznjake koje imamo u ekipi izuzev Hodzica je Xabi Alonso ...pasa pogledaj malo njegovo kretanje,pas igru a u karijeri je jedan period igrao tu poziciju🙂uostalom pusti snovi
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1207
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 31, 2022 11:42 pm

A, joj, kuknjave, braco moja draga, kao da smo izgubili. A, nismo...Kad smo zadnji put izgubili, ne
sjecam se vise ... Posusje ? Zrinjski ? Da li je casa polupuna ili poluprazna, uglavnom zavisi od
psihickog pristupa onoga ko analizira situaciju. Ovo veceras je bilo sasvim dobro, ne smijemo zaboraviti
da nas je ne tako davno ovaj Siroki znao razvaljivati na Grbavici, da se sa loptom nismo mogli sastaviti.
Veceras je bila sasvim druga situacija, a taj gol koji smo primili u 95. minuti nazalost kod mnogih pravi
razliku izmedju euforije i totalne negative. Ne ide to tako, braco moja draga, gore glavu i idemo dalje...
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2727
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 31, 2022 11:42 pm

Haracic i Jaganjac su druga dimenzija u odnosu na prekaljenog asa ...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3253
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 31, 2022 11:42 pm

Amar927 je napisao/la:
ned jul 31, 2022 11:22 pm
Nema se sta zamjeriti veceras,bili smo bolji,crveni cist ,nemoguće da za onaj start nije dao karton ...peh nas prati j posljednje vrijeme pa to je nevjerojatno...razočaranje Beganovic i Mekic ...kako Edis rece radi se na tome da se dovede napadaca ali Edise pokusaj sa Hamzom Jaganjcem !!!

Pusti snovi
Bender
Galic. Drina. Zukanović. Malic

Hodzic. Cocalic

Amoah. Štilic. Santos

Jaganjac
Jaganjac prije Beganovića :ne: :rofl1: evo Mulalić sjedi u ćošku i grohotom se smije :rofl:
 
cala
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 31, 2022 11:52 pm

Ja ne znam sta vide u Dzenisu, bilo ko od navijaca. Haj sto nije spic, nije uopste za te uloge nego i generalno kvalitet i njegov sanerski pristup na terenu su mi odvratni.

Frajer je smlata i neko je nakon tekme onda s Ferencom rekao da je onakav gol zabio tad i nece vise nikad. Obistinilo se vala sve.
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3955
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 01, 2022 12:02 am

phpBB [video]
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Hare79
Postovi: 1246
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 01, 2022 12:12 am

Dzenis nije igrac prevage, ne igra na svojo poziciji, nisam ni ja neki ljubitelj njega, al je solidno odigrao i danas i u Mostaru. Ne komplikuje, nudi se stalno, proigra iz prve uvijek tacno, ustopa pa fino proslijedi na stranu, nije los nikako s obzirom na kojoj poziciji igra i na svoje fizicke karakteristike.
Muftic ispade ok, s obzirom kako su ljudi crnjacili kad je trebao stati na gol. Umjesto sto je nase dijetw da ga raja bas podrzi mi nabijamo komplekse djeci koju hocemo sutra da prodamo.
Malic, aco, coca, galic su bili ok, hodzic i mekic prosjek danas, gasal preporodjen, odlican prijem i prvi korak, stila ne bi trebao igrati vise od 60 min, jednostavno nema kuveta za vise, santosu odmah ponuditi novi ugovor, kad god ima loptu napravi priliku, odavno nismo imali onako brzog igraca, nadam se da ce Amoah biti slican, subasic nije los kad igra 10ku...
Kad bi Zuka dosao pitanje je sta bi igrao i ko bi na klupu preselio, lijevi bek il jedan od stopera? Sta vi mislite?
 
Avatar
Jacksparrow
Postovi: 590
Pridružen/a: ned okt 24, 2021 2:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 01, 2022 12:20 am

Treba popraviti raspolozenje ovu sedmicu i razmisljati u smjeru da smo sa Zrinjskim igrali nerijeseno a ovu dobili 🤣
FCŽ
 
HajdeŽeljoZabijGo
Postovi: 11
Pridružen/a: ned jul 31, 2022 4:08 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 01, 2022 12:40 am

Golman 30cm manji nego što je potrebno, reakcije ima kao mrtva kobila.
Malić nije loš kao igrač ali momku se treba objasnit da ovo nije korida na Čevljanovićima, svaku utakmicu u prvih pola sata karton dobija.
Beganović promašio profesiju, momak se zalizo i konta da je na modnoj pisti, ne da nije njegova pozicija nego nije njegova profesija.
A što se tiče ostatka pa eto sjajno nije, al nije ni loše toliko al... katastrofalno na šta smo spali... u zadnjih 10 godina na Grbavici kad vodimo 1:0 srčani, moždani i još svi mogući udari su na ivici da nas sastave jer nismo sposobni nikome drugi gol da damo da riješimo utakmicu nego strahujemo do zadnje sekunde hoće li nas ohladiti ili neće.
Nije to samo do ove postave nego kažem zadnjih 10 godina je tako, ko je prije pratio Želju zna da je u prvih pola sata dosta utakmica bilo završeno sa 2-3 gola...
Sad će većina reći ma slabi su ovo igrači za to, pa kraljevi moji profesionalni su igrači 7 dana treniraju i nisu u stanju gol da pogode... nisu 6 dana na baušteli pa da sedmi dan grčevi i ostalo ih mori da nisu sposobni godinama Rudarima, Radnicima, Leotarima, Zvijezdama, Goškovima i ostalim da riješe utakmice nego hoćemo udare da dobijemo od ljepote igre.
Kone koliko god ih prezirali kog uhvatiše tog i jebaše, njih ko napadne oni su ko mačići a ko im se povuče tovare u njega kao u torbu.
Valjda nekad dodje i taj Diglisić pa uloži par maraka u igrače pa da dodje kao nekad 10k+ ljudi da uživa i bodri nekad najtrofejniji klub.
Pozdrav plava armijo.
Zadnja izmjena: HajdeŽeljoZabijGo, dana/u pon avg 01, 2022 12:44 am, ukupno mijenjano 1 put.
PORUKA ZA DUŠMANE
STRANE A I DOMAĆE
MOGU DA GA POPUŠE
ŽELJINO JE STOLJEĆE
!!!
 
neroazzuro
Postovi: 1926
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 01, 2022 12:41 am

Al ne možeš ovako izgubit dva boda...
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1762
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 01, 2022 12:48 am

Muftic nije za golmana. Bender bi ono odbranio garantujem.
Cekamo mitsko bice ED
 
Avatar
kokoška
Postovi: 729
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 01, 2022 1:27 am

santakuruz je napisao/la:
ned jul 31, 2022 10:26 pm
kokoška je napisao/la:
santakuruz je napisao/la:
ned jul 31, 2022 9:37 pm
Stilic da imalo drzi do sebe, oprostio bi se. On jednostavno vise ne moze igrati fudbal.
Cocalic i Kosoric kao najiskusniji su trebali smiriti situaciju zadnjih 5-6 minuta, umjesto toga 2-3 ciste lopte u situaciji kad su bili sami, bez protivnickog pritiska daju loptu igracima Sirokog. Nije mi jasno da iskusan igrac kao Cocalic, visoku loptu u zadnjoj minuti kad na 15 metara od tebe nema protivnickog igraca, glavom ispucavas pravo igracu Sirokog. Iz toga ljudi kreiraju napad i zabiju ti go.
Pored svega, sramota je da se Beci i Subasicu sa sjevera psuje majka. Sramota....

Sent from my SM-A515F using Tapatalk
Zamisli strucnjak on Cocalica kritikuje a brani ovu dvojicu hadaljcica koje neko zivotom gura vec dvije godine. Prvo Cocalic je doktor fudbala ja ne znam kako se covjeku igra sa ovim neznalicama a drugo ova dvojica antifudbalera dvije godine igraju i nisu nista pokazali osim neznanja i jos uvijek ih nisu otjerali i to po usima sve do ispred stadiona.
Ti si idealan primjer svega onoga sto nas unazadjuje i zbog cega nikad necemo izaci iz ove zabokrecine zvane balkanski mentalitet. Znaci tebi je ok doci na utakmicu i jeb.vati majku djetetu od 19-20 godina jer ti smatras da ga neko gura. Ja njih ne branim jer tvrdim da su super fudbaleri, kazem da je sramota svom igracu u utakmici u kojoj vodis psovati majku. To samo totalni nepismeni, krezavi debil moze raditi. S druge strane ja kritikujem Cocalicev nerezonski potez, pritom mi ni na kraj pameti recimo ne bi bilo psovati mu majku na utakmici. Neko gore spomenu Stilicevo znanje. Slazem se, covjek ima vrhunsku karijeru, nogometni je znalac ali on vise ne moze igrati fudbal, barem ne na nivou koji se od njega ocekuje. On ne moze potrcati, ne moze dobiti duel, zbog nedostatka snage ima manjak koncentracije i gubi lopte, fula 100%sanse. On nije igrac koji se trgnuti i popraviti fizicku spremu, moze bito samo losiji.

Sent from my SM-A515F using Tapatalk
Sa 20 godina dijete i jos pritom super fudbaleri, pa mi treba da se izgasimo.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 01, 2022 2:33 am


Hare79 je napisao/la:Dzenis nije igrac prevage, ne igra na svojo poziciji, nisam ni ja neki ljubitelj njega, al je solidno odigrao i danas i u Mostaru. Ne komplikuje, nudi se stalno, proigra iz prve uvijek tacno, ustopa pa fino proslijedi na stranu, nije los nikako s obzirom na kojoj poziciji igra i na svoje fizicke karakteristike.
Muftic ispade ok, s obzirom kako su ljudi crnjacili kad je trebao stati na gol. Umjesto sto je nase dijetw da ga raja bas podrzi mi nabijamo komplekse djeci koju hocemo sutra da prodamo.
Malic, aco, coca, galic su bili ok, hodzic i mekic prosjek danas, gasal preporodjen, odlican prijem i prvi korak, stila ne bi trebao igrati vise od 60 min, jednostavno nema kuveta za vise, santosu odmah ponuditi novi ugovor, kad god ima loptu napravi priliku, odavno nismo imali onako brzog igraca, nadam se da ce Amoah biti slican, subasic nije los kad igra 10ku...
Kad bi Zuka dosao pitanje je sta bi igrao i ko bi na klupu preselio, lijevi bek il jedan od stopera? Sta vi mislite?
Dzenis nije spic i ono sto on igra je neka nedefinisana pozicija. U sustini igrac manje. Pa za sedamdesetak minuta nije imo 10 kontakata sa loptom. Kad treba da je u 16 on je negdje na centru, kad se treba spustiti po loptu on se negdje zavuce, o zracnim duelima da i ne govorim. Drag mi je zbog onog gola iz Budimpeste, ali stvarno ne znam na koju foru on nama igra to sto igra. Pa onaj Haracic je za 3 minute na terenu uradio vise nego Dzenis, a ni ovaj nije bio nista posebno, ali se makar zna kretati, otvoriti prostor, izvuci stopera, spustiti loptu glavom.

A kad bi Zuka kojim cudom doso, lijevi stoper on, desni Coca i mirna Bosna.

Edis umjesto da igrace smiruje, on im nabije jos veci pritisak svojom dernjavom i divljanjem pored aut linije. U momentima kad imamo 1-0 dovedemo se u takvu situaciju da nam se uvuce nervoza i da zaredamo nekoliko bespotrebnih kartona umjesto da zavrsimo utakmicu.
Ekipa ima slifa, ima tu materijala, samo im treba neko ko ce iz njih izvuci maksimum i unaprijediti ih. Edis to ocigledno ne moze.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
vopla
Postovi: 412
Pridružen/a: ned avg 12, 2018 6:47 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 01, 2022 5:14 am

ja samo znam jedno, da mnogo veci klubovi u regionu mastaju o ovoj atmosferi i ovakvoj familiji na tribinama.
Sto se tice utakmice kad hladne glave sad pisem otprilike izgleda ovako:
- od prvog dana nisam mogao shvatiti " Beca i Subasic veliki talenti bla bla", pa ljudi moji oni se povlace po terenu ko prebijene macke jel iko vidi da njihov trk, eksplozivnost i okretnost je za sjesti i plakati.
Gasal odigra lose, pogrijesi ali momak kad povuce loptu i naglo promjeni smjer kretanja tacno vidis da ima ono "nesto" cim pravi razliku.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 68 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija