Moderator/ica: storm_raider

 
Amar927
Postovi: 1673
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 01, 2022 2:11 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
sri jun 01, 2022 1:53 pm
Diverzant je napisao/la:
sri jun 01, 2022 1:42 pm
Izgleda da Mekić ode, hvala mu za one 3 utkamice što je dobro odigrao. Sad ce ona djeca iza gola imat manje posla kako nema njegovih šuteva
Sve zakleti Zeljovci ala Memija. Nek mu je sretno i jos vode posuti za njim , lik nije apsolutno nista pokazao ...
Spominje se odlazak u Velez...nek mu je sa srećom ,po meni je bitnije da ostane Armin Hodzic i zaigra na svojoj poziciji.
 
Amar927
Postovi: 1673
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 01, 2022 2:22 pm

AsharaK je napisao/la:
sri jun 01, 2022 12:34 am
Koje igrace bi vi voljeli vidjeti kod nas? U ovakvoj situaciji sada, da nisu skupi?

Ja bih brze :D
Mandic, Santos, Pantelic, Nikic
Ikic i Mujan iz Sirokog,Crnkic,Haracic,Maksimović,Govedarica
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2045
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 01, 2022 2:27 pm

Mekić iz prvog dijela sezone i Mekić iz drugog razlika kao nebo i zemlja.
Fear of the Maniacs!
 
struja
Postovi: 679
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 01, 2022 2:33 pm

Fićo je napisao/la:
sri jun 01, 2022 2:27 pm
Mekić iz prvog dijela sezone i Mekić iz drugog razlika kao nebo i zemlja.
Uz Mekića u prvom dijelu sezone je igrao Crncevic a u drugom Hajdar .Ja mislim da je to uzrok
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1829
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 01, 2022 2:44 pm

Da mi je doživjeti dane kad ćemo mi moći zadržati igrača više od dvije sezone, to ni u vrijeme Senada nismo mogli.
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1947
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 01, 2022 3:11 pm

Amar927 je napisao/la:
sri jun 01, 2022 2:22 pm
AsharaK je napisao/la:
sri jun 01, 2022 12:34 am
Koje igrace bi vi voljeli vidjeti kod nas? U ovakvoj situaciji sada, da nisu skupi?

Ja bih brze :D
Mandic, Santos, Pantelic, Nikic
Ikic i Mujan iz Sirokog,Crnkic,Haracic,Maksimović,Govedarica
Mujan je masina, bas majstor, volio bih Santosa i/ili Amoaha, Tomasevica koji je nehumano brz, mozda mladog Sipovca ali tesko bas da bi ga Zrinjski pustio, Dzankovica ili Dejanovica iz Veleza...
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1947
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 01, 2022 3:29 pm

Ali nama primarno treba dobar napadac, to nam je glavno, onda prikljuciti mozda i Jaganjca prvoj ekipi pa mu pomalo davati minutazu i dati mu priliku da stasa. Hodzica vratiti na zadnjeg veznog, tu imamo Hajdara i mozda bi nam trebao jos jedan jer bi nam Beca mogao otici za Tursku ..
 
Avatar
svraka
Postovi: 4478
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 01, 2022 4:11 pm

Maestro je napisao/la:
sri jun 01, 2022 3:29 pm
Ali nama primarno treba dobar napadac, to nam je glavno, onda prikljuciti mozda i Jaganjca prvoj ekipi pa mu pomalo davati minutazu i dati mu priliku da stasa. Hodzica vratiti na zadnjeg veznog, tu imamo Hajdara i mozda bi nam trebao jos jedan jer bi nam Beca mogao otici za Tursku ..
Ako je kada Jaganjac imao prostora to je ova sezona. Ali svakako da treba ga stavljati od naredne sezone. Povrijedio se, neki dan je na stakama hodao, valjda nije sta teze.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2728
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 01, 2022 4:33 pm

Nista izgleda jos jedna sezona ONAAAAJ skrpi zakrpi oduzmi dodaj ...

Ps. Ne bih dzenisu dao da udje da gleda utakmicu, a ne da dodje ko igrac kod nas
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Diverzant
Postovi: 1787
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 01, 2022 4:43 pm

Ima li većeg smeća i pičketine od gorana zakarica
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 01, 2022 4:57 pm

Ma bezveze pljujete igrace sad.. Evo i taj Mekic, odigrao kako je odigrao, ali su momci ispali posteni, u najmanju ruku. Pogotovo ovi sto nemaju ino karijeru iza sebe... Nije lahko, nema sigurnosti nikakve, plate kasne.. Tesko je to. A potpisali su reprogram, oprastali i neke dugove. Nisu zasluzili da se pljuju
 
ponosannavas
Postovi: 2227
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 01, 2022 4:58 pm

Odavno ja govorim da uopšte ne žalim za igračima koji idu. I najveće greške smo pravili kad nismo prodali igrača kod punude. Nešto dizali cijene i sl. Ovdje u našoj ligi objektivno ko god ima Želju veliku da ide a ne ode on pada. Sada je primarno zadržati Beću i Drinu po meni. Pored Subašića jedina dva i igrača koja će i sljedeće godine biti zaštićeno a koji kad su igrali nismo imali problema. Čak naprotiv vrlo često su znali biti među boljima. Hodžić i Malić nisu više zaštićena. Gasal nije ništa pokazao. Nažalost vizije nije bilo. Sad možda Beća može i otići a prije godinu se nije razmišljalo da se potpiše na duži period jer nije bilo nikoga ko vidi naprijed. Onda došao i Edis i on samo sebe gledao. Logično da momak konta ako ovaj ostane ko zna šta će sa mnom biti jer ga je u startu, dok nisu raja počeka kuditi Edisa za mlade, držao sa strane. Ako edis ostane i dovede nekog ''svog'' logično mali se pita hoće li izvisiti. A realno teško da možemo dovesti bolje od njih dvojice, ali Mulalić je poznat što forsira i gore. Uglavnom mnogo nepoznanica. NIkad manje priče ko dolazi ko odlazi.

evo malo i od mene nekih igrača iz naše lige od ekipa koje su završile iza nas. O ovima ispred nas i o Širokom nema smisla ni pričati. Teško će kod nas.

Radnik - Golman Hodžić, pa zaštićena Ristanović i Nikić, a onda su meni još interesantni i Pantelić (možda i najviše) te Gogić (pogotovo ako ide Mekić) i Šarić.
Rudar - Santos, Amoah, te po meni jako interesantan napdač Kulenović. Njihov najbolji igrač je Hodžić i opet ako Mekić ide valjao bi nam pravo.
Posušje - Lauš (ali vidim već je to Zrinski odradio)
Leotar - Santrač (lik igra sve u vezi kvalitetno) i Čubrilo
Sloboda - trio Kapetanović, Mehmedović, Alić ja bi sutra potpisao ali opet teško teško. Dženis i Hadžić su svakako bolje opcije od Vučenovića

Mnogo je upitnika, ali prije svega potreban je sportski direktor. Ili neki trener koji ima viziju dugoročniju, ali moramo ga i podržati.
 
ponosannavas
Postovi: 2227
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 01, 2022 5:02 pm

djoxxx1921 je napisao/la:
sri jun 01, 2022 4:57 pm
Ma bezveze pljujete igrace sad.. Evo i taj Mekic, odigrao kako je odigrao, ali su momci ispali posteni, u najmanju ruku. Pogotovo ovi sto nemaju ino karijeru iza sebe... Nije lahko, nema sigurnosti nikakve, plate kasne.. Tesko je to. A potpisali su reprogram, oprastali i neke dugove. Nisu zasluzili da se pljuju
Mekiću ne mogu ništa zamjeriti. Momku je 27, Ako kad treba uzeti pare to je sada. Odigrao dobro prvi dio kad nam je najviše trebalo. Drugi malo lošije ali ok opet. Ako je Beća opcija kao što sam i pisao za zaštićeno Mekić bi logično morao izgubiti i na minutaži. Hvala mu. AKo i ostane dobro i jest jer nam ne treba tu novi igrač. Ne možemo gomilati igrače a i ne možemo držati nezadovoljne igrače, a Mekić bi bio nezadovoljan sa manjom minutažom. Eh sad razmišlja li kod nas iko unaprijed. Teško
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19811
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 01, 2022 5:15 pm

ponosannavas je napisao/la:
sri jun 01, 2022 4:58 pm
Odavno ja govorim da uopšte ne žalim za igračima koji idu. I najveće greške smo pravili kad nismo prodali igrača kod punude. Nešto dizali cijene i sl. Ovdje u našoj ligi objektivno ko god ima Želju veliku da ide a ne ode on pada. Sada je primarno zadržati Beću i Drinu po meni. Pored Subašića jedina dva i igrača koja će i sljedeće godine biti zaštićeno a koji kad su igrali nismo imali problema. Čak naprotiv vrlo često su znali biti među boljima. Hodžić i Malić nisu više zaštićena. Gasal nije ništa pokazao. Nažalost vizije nije bilo. Sad možda Beća može i otići a prije godinu se nije razmišljalo da se potpiše na duži period jer nije bilo nikoga ko vidi naprijed. Onda došao i Edis i on samo sebe gledao. Logično da momak konta ako ovaj ostane ko zna šta će sa mnom biti jer ga je u startu, dok nisu raja počeka kuditi Edisa za mlade, držao sa strane. Ako edis ostane i dovede nekog ''svog'' logično mali se pita hoće li izvisiti. A realno teško da možemo dovesti bolje od njih dvojice, ali Mulalić je poznat što forsira i gore. Uglavnom mnogo nepoznanica. NIkad manje priče ko dolazi ko odlazi.

evo malo i od mene nekih igrača iz naše lige od ekipa koje su završile iza nas. O ovima ispred nas i o Širokom nema smisla ni pričati. Teško će kod nas.

Radnik - Golman Hodžić, pa zaštićena Ristanović i Nikić, a onda su meni još interesantni i Pantelić (možda i najviše) te Gogić (pogotovo ako ide Mekić) i Šarić.
Rudar - Santos, Amoah, te po meni jako interesantan napdač Kulenović. Njihov najbolji igrač je Hodžić i opet ako Mekić ide valjao bi nam pravo.
Posušje - Lauš (ali vidim već je to Zrinski odradio)
Leotar - Santrač (lik igra sve u vezi kvalitetno) i Čubrilo
Sloboda - trio Kapetanović, Mehmedović, Alić ja bi sutra potpisao ali opet teško teško. Dženis i Hadžić su svakako bolje opcije od Vučenovića

Mnogo je upitnika, ali prije svega potreban je sportski direktor. Ili neki trener koji ima viziju dugoročniju, ali moramo ga i podržati.
Oba.
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 01, 2022 5:34 pm

ponosannavas je napisao/la:
sri jun 01, 2022 5:02 pm
djoxxx1921 je napisao/la:
sri jun 01, 2022 4:57 pm
Ma bezveze pljujete igrace sad.. Evo i taj Mekic, odigrao kako je odigrao, ali su momci ispali posteni, u najmanju ruku. Pogotovo ovi sto nemaju ino karijeru iza sebe... Nije lahko, nema sigurnosti nikakve, plate kasne.. Tesko je to. A potpisali su reprogram, oprastali i neke dugove. Nisu zasluzili da se pljuju
Mekiću ne mogu ništa zamjeriti. Momku je 27, Ako kad treba uzeti pare to je sada. Odigrao dobro prvi dio kad nam je najviše trebalo. Drugi malo lošije ali ok opet. Ako je Beća opcija kao što sam i pisao za zaštićeno Mekić bi logično morao izgubiti i na minutaži. Hvala mu. AKo i ostane dobro i jest jer nam ne treba tu novi igrač. Ne možemo gomilati igrače a i ne možemo držati nezadovoljne igrače, a Mekić bi bio nezadovoljan sa manjom minutažom. Eh sad razmišlja li kod nas iko unaprijed. Teško
Ma to je to.. Sad se pokusava naci neki inostrani angazman jer mu je zadnji voz. Igra nasu premijer ligu godinama, i kad podvuces crtu, sta si ostvario, nista... Ne moze se momku nista zamjeriti, pozeliti mu srecu i tjt. A nama, da dovedemo boljeg
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 01, 2022 5:41 pm

Cini se da nas ocekuje jos neizvjesnija sezona od zavrsene po svemu sudeci
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2045
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 01, 2022 6:02 pm

ANamelessGhoul je napisao/la:
sri jun 01, 2022 5:41 pm
Cini se da nas ocekuje jos neizvjesnija sezona od zavrsene po svemu sudeci
Po čemu si to zaključio?
Fear of the Maniacs!
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 01, 2022 6:06 pm

Fićo je napisao/la:
sri jun 01, 2022 6:02 pm
ANamelessGhoul je napisao/la:
sri jun 01, 2022 5:41 pm
Cini se da nas ocekuje jos neizvjesnija sezona od zavrsene po svemu sudeci
Po čemu si to zaključio?
Jbg treba neko i pesimizam sirit. Imamo dovoljmo bumova i ostalog
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6147
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 01, 2022 6:06 pm

Fićo je napisao/la:
sri jun 01, 2022 6:02 pm
ANamelessGhoul je napisao/la:
sri jun 01, 2022 5:41 pm
Cini se da nas ocekuje jos neizvjesnija sezona od zavrsene po svemu sudeci
Po čemu si to zaključio?
Po trenutnoj situaciji koja nije bas blistava....
Najkasnije za 7 dana ozbiljni klubovi pocinju sa radom kod nas bojim se da cemo i ovo ljeto kasniti sa pripremama
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1947
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 01, 2022 6:13 pm

Feđa Dudić napustio Velež, postaje novi trener Sarajeva.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 38 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija