Glas Razuma je napisao/la: ↑čet apr 28, 2022 7:58 am
Joux je napisao/la: ↑sri apr 27, 2022 12:40 am
Glas Razuma je napisao/la: ↑sri apr 27, 2022 12:31 am
Ne omalovazavam ljubav, jer ne dozivljavamo ljubav prema Zeljeznicaru isto. Pravljenje zrtve od sebe je taktika koja nije bas ucinkovita u tvom slucaju.
Da ne izgubimo focus sa poente ipak cu ponoviti.
Nakaci se na Zeljeznicar, odredi sebi platu, potom unisti klub da ne moze to da ti isplati i ostatak zivota zivi od tuzbi i kamata. Primitivno.
Kako to ja doživljavam ljubav prema Željezničaru, prosvijetli me? Ne pravim žrtvu od sebe, samo ne znam šta pametno da ti odgovorim na post. A neću da ga izignorišem, ipak pišeš iz dalekog nam Pariza. Da ne izgubimo focus, podsjetnik. 5 titula, 4 kupa, 1 super kup, najtrofejniji trener najtrofejnijeg kluba. Amar Osim.
Samim time sto pises da neko omalovazava nesto. Ti omalovazavas svoju ljubav prema Zeljeznicaru time sto Amara Kamatara stavljas iznad njega. Pa onda pravis zrtvu od sebe. Ne moze neko ko voli Zeljeznicar ovoliko agitirati za Amara Kamatara, obzirom da znamo svi sta je uradio. Svaki put cu ponoviti, nece mi biti mrsko.
Pazi biznis plana: nakaci se na Zeljeznicar, odredi sebi platu, potom unisti klub da ne moze to da ti isplati i ostatak zivota zivi od tuzbi i kamata.
Amar Kamatar je naplatio duplu kamatu, Amar Kamatar je otjerao ljude koji su donijeli prosperitet Zeljeznicaru, Amar Kamatar je na privatni racun primio novac od transfera Bekric. Amar Kamatar je tuzio Zeljeznicar nebrojeno puta. Amar Kamatar ne postoji dokaz za izmisljeni novac koji potrazuje. Amar Kamtar je unistio Zeljeznicar. Sta je sa novcem od transfera Bekric, pitam ja tebe?
Nije Pariz toliko dalek za nekoga ko mnogo putuje, ali za nekoga kome je domet Hrasnica pak jeste.
Amar je osvojio 2 titule i 2 kupa, igrao sa Newcastleom, Malagom. Amar je gurnuo Džeku u vatru, sam taj potez nam je donio ogroman novac za naše uslove. To niko ne računa. Idemo dalje. Amar se vratio u klub, u klubu nema štucni. Amar ga diže ne od 0, već od minus 1000, osvaja 3 titule, 2 kupa, ravnopravni s Mariborom (Bogi i sudije nas izbacili), ravnopravni s Plzenom (Svraka, Hadžić, Adilovi promašaji)... Amar se povlači na mjesto SD, kreće proces stablizacije. Amar iz mrtvih oživio Svraku, doveo i prodao Višću, od Šehe napravio golmana i prodao ga, od Adilovića napravio dvostrukog najboljeg strijelca lige. Kvesa, Zola i Benjo Čolić bi otišli za milionske iznose, ali su se sva trojica povrijedila. To nije Amarova nesreća, nego svih nas. Gdje bismo bili s tim novcem... Amar odlazi u Katar, a generacija mladića koje je on potpisao, na čelu s legendarnim Odom, prave čudo u Europi, ranije spominjani Džeko transfer, pare od ranije spominjanog Šehe konačno stižu, prodaju se Baja i Kvesa i igre mogu da počnu. Za istok, imaš gore moje objašnjenje kako je finansiran, a baš bih volio čuti kako ti misliš da je. Navijači su mnogo više od 35%, prestani nas devalvirati! Pa dobro tebe ništa ne veže vamo, tipa klub za kojeg živiš, pa ti se ne čini dalekim. Evo ja sam omladina, treba li pomoć sa slikom?