Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 19, 2018 11:04 am

Zeljo je napisao/la:
sri dec 19, 2018 10:30 am
mirzza je napisao/la:
sri dec 19, 2018 10:25 am
bogi je napisao/la:
sri dec 19, 2018 10:06 am
Curjuric je visak na desetci a centralnog ne zna igrati. Toliko od mene.
Da je srece nikad se ni doveo nebi, posebno on i Arezina.
Imamo Sinana i malog Dacica, a Curjuric neka ide da mrsa.
Taj isti Curjuric je uz Krpica i Sinisu jedini pruzao konstatno dobre partije.
Istina je ali da je septembar bio konstantno dobar, dalje konstano los. I konstantno ima 10 kg viska.
Konstantno se svadjao za kornere i slobodnjake i konstantno nista iz njegovih prekida napravili nismo.
 
boccaccio
Postovi: 1262
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 19, 2018 11:06 am

11plavih'92 je napisao/la:
sri dec 19, 2018 10:53 am
Boccacco the King je online
Molba da nesto napise, bremenita su vremena. Forumski puk zasluzuje i njegov osvrt na zadnja desavanja :-)
Dragi prijatelju, bice prilike. Citam redovno,ali ne mogu u ovim silnim rovovima i podjelama da se snalazim. Po glavi mi se mota hiljadu misli i recenice bi same sebe pisale kroz mene, zelim da se malo glave ohlade,da se svi skupa saberemo, pa da vec jednom zajedno pocnemo razmisljati i o Zelji. Bice vremena za presjeke i analize svega, Za pojam Zelje ovo su turbulentna vremena, nista na sta Zeljo u svim svojim kapacitetima vec nije navikao. Klao klub, kao zivi organizam ,kao ljubav svih nas. Bitno je da smo mi tu. Da budemo blizu,a valjda cemo se jednog dana opet svi skupa zagrliti i pomisliti na Zelju. Nadam se sto prije.
 
teatrale36
Postovi: 1153
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 19, 2018 11:46 am

Okolele je napisao/la:
sri dec 19, 2018 9:48 am
Znači došao je Ivan na red da se pljuje..
Isti scenarij kao i za Blagojevića, odavde krene pročita neko iz uprave i krene lagano suspenzija.
Imamo i onako viska igrača , pa daj da otjeramo još nekoga
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23675
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 19, 2018 11:50 am

Jeste, forum je suspendovao Blagojevica. Ja ne znam stvarno ko u to vjeruje vise.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
teatrale36
Postovi: 1153
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 19, 2018 11:50 am

storm_raider je napisao/la:
sri dec 19, 2018 1:16 am
teatrale36 je napisao/la:
uto dec 18, 2018 11:45 pm
storm_raider je napisao/la:
uto dec 18, 2018 9:37 pm


Samo 10 000 KM je odrzavanje terena na mjesecnom nivou. Oko 450 000 KM je potrebno na mjesecnom nivou za funkcionisanje kluba. Nesto manje.
Ja mislim da je oko milijun eura potrebno mjesečno, ovi su to s lakoćom servisirali , ovi novi neće moći nema sanse!
Kakve priče za malu djecu da imamo pare mislite da bi ovi išli? Nema para zato se napušta kormilo.
Kako mozes reci da nema para, a imas milionera u klubu koji garantuje svojom imovinom u slucaju da nestane novca? Cisto onako logicki. Plus imas oko 70 sponzora, sto manjih, sto vecih.
Moguce je da novca nece biti u buducnosti i istina je da je nesto manje od 450 000 KM kostalo mjesecno funkcionisanje kluba.
Ma pusti ti milionere i uspješne privrednike, oni misle samo na profit i pare, više si ti kao navijač dao svoga novca nego on svoga. Svi oni udju tu da zarade jedino mi navijači plaćamo i dajemo iz svog džepa.
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 19, 2018 11:57 am

Pljuju se Senad Misimovic i Amar Osim a da se neki Ivan Curjuric ne pljuje. Jos je samo ostalo da neko Joska Domorockog i Ivicu Osima lijepo hrakne pa da kazem e definitivno smo dotakli dno.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 19, 2018 11:59 am

Plaćamo i još s vremena na vrijeme izbijamo pare našem voljenom klubu
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 950
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 19, 2018 12:02 pm

Ivan je binda ako ode nakon polusezone. Kao igrac, prosjecan, ali kao covjek nula.
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 19, 2018 12:09 pm

teatrale36 je napisao/la:
sri dec 19, 2018 11:50 am
storm_raider je napisao/la:
sri dec 19, 2018 1:16 am
teatrale36 je napisao/la:
uto dec 18, 2018 11:45 pm

Ja mislim da je oko milijun eura potrebno mjesečno, ovi su to s lakoćom servisirali , ovi novi neće moći nema sanse!
Kakve priče za malu djecu da imamo pare mislite da bi ovi išli? Nema para zato se napušta kormilo.
Kako mozes reci da nema para, a imas milionera u klubu koji garantuje svojom imovinom u slucaju da nestane novca? Cisto onako logicki. Plus imas oko 70 sponzora, sto manjih, sto vecih.
Moguce je da novca nece biti u buducnosti i istina je da je nesto manje od 450 000 KM kostalo mjesecno funkcionisanje kluba.
Ma pusti ti milionere i uspješne privrednike, oni misle samo na profit i pare, više si ti kao navijač dao svoga novca nego on svoga. Svi oni udju tu da zarade jedino mi navijači plaćamo i dajemo iz svog džepa.
Ti si jelde onaj koji jučer napisa da se dijelimo na navijače Senada i Amara, a ti prvi koji danima govori protiv jednog a protežira drugog...pusti se više te priče, eto doći će drugi ljudi, imat će podršku određeni period (barem moju hoće), ali će biti i pod nikad većom lupom velikog broja navijača, prijatelja kluba, sponzora...Ja im želim sve najbolje i da našeg Želju dovedu na još veći nivo u svakom pogledu...
 
Avatar
amar92
Postovi: 1617
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 19, 2018 12:20 pm

PratimsamoPlave je napisao/la: npr Blagojevica vratiti kakav takav nas najbolji igrac.
Nikad mi nauciti necemo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6113
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 19, 2018 12:21 pm

Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Amar927
Postovi: 1673
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 19, 2018 12:24 pm

Atmosfera je takva da se nekako najmanje prica o igrackom kadru ko bi mogao doci a ko ne...svi gledamo aBd na skupstinu pa da vidimo sta i kako dalje..ja bih se malo osvrnuo na igracki kadar...sto se tice pojacanja nama treba konkurencija na pozicijama golmana,lijevog beka,krilo ,zadnji vezni i napadac a pojacanje nam treba na poziciji zadnjeg veznog i krilo...konkurencija prbvenstveno mislim na pojacavanje klupe jer nemoguce je ocekivati od juniora kad udju u igru da pokusaju nesto okrenuti..npr .kad je Amar uveo Jamaka ne mogu se tacno sjetiti utakmice kada smo okrenuli u nasu korist..konkurencija u vidu tipa igraca Jamaka,Barica,Kvesica,Jovica,Kunic ...igraca koji su prekaljeni u nasoj ligi i koji su spremni biti na klupi a mogu newto i uciniti njihovim ulaskom...sto se tice rijesavanja igraca mislim da su visak Bogicevic,Fejzic,Ceman,Jazvic,mozda i Vranjes,od njega sam najvise ocekivao..i opet imam neku nadu da moze pokazati koliko vrijedi ...Blagojevic sve zavisi do novog trenera a pojacanja tu prvenstveno mislim na veznjaka tipa Ordagica,krilo Peco...neko ko ce unaprijediti nasu igru a od koga mozemo imati koristi..ne bi bilo lose i nekog iskusnijeg igraca dovesti koji ce biti pravi lider i vodja na terenu npr.Kamber...da se napravi balans mladjih igraca i par iskusnih uz koji se mladi mnogo napredovati i nauciti
 
Avatar
igla
Postovi: 3664
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 19, 2018 12:27 pm

igla je napisao/la:
sri dec 05, 2018 12:03 pm
S obzirom da ZVANIČNO nema šta i kako se razgovaralo i pričalo, moj stav je ovakav.
Ako je problem to da se Senad hoće da miješa Amaru u posao oko terena - KRIV JE SENAD. Pojma nema o fudbalu i tu mu nije mjesto.
Ako je problem to što Amar hoće da uvede svoje ljude u upravu - KRIV JE AMAR. Nije posao trenera da vodi računa o tim stvarima.

Ako je problem dug, tu se treba naći zajednička riječ, na legalan način.

Dakle, krajnje jasno. Svako ko opravdava Senadovo potencijalno "I ja se pitam za teren" ili Amarovo "Ako hoćeš mene, sa mnom idu i Kasim i Mustafa" nema veze sa životom.
Jedan od postova koje sam pisao u vrijeme sastanaka. Tada sam imao želju da se dogovore, ne radi toga što mislim da bi to bilo idealno za klub, već što bi se navijači ujedinili. Kroz svoje pisanje sam stavljao veliku težinu i na Senadovu stranu jer sam imao koji postotak nade da mogu se dogovoriti čim su sjeli.

S obzirom šta se desilo, nisu jednako krivi obojica.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5239
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 19, 2018 12:28 pm

Koliko me sjećanje služi Misimović je svojim vlastitim sredstvima renovirao pomoćni travnati teren - ne znam koliko je to para. Potom je u akciji "Kupi stolicu za evropsku Grbavicu) učestvovao sa, ne znam tačan iznos - kupio bruku stolica., dao je i 10 milja maraka za desetogodišnje, potom skupa sa članovima UO kupio mašine za održavanje terena. Hadžiosmanovićeva supruga je napravila (besplatno) projekat za zapad ili istok...Ima tu još stvari koje ne znamo. Nisu ni svi bogatuni isti. Neki fakat žele samo profit, a ovi iz odlazećeg UO su skoro 3 godine radili besplatno - bez bilo kakve naknade. Ne ulazim u to, jesu li radili dobro ili loše.

Željo i mimo ovih ljudi ima mnoštvo navijača (bivših igrača, trenera...), koji su milioneri (bar jedan milion), pa ne znam da li su uletjeli svoje cifre i svoje vrijeme i trud posvetili Želji, kao što su to učinili ovi ljudi. Hvala im na svemu!
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 19, 2018 12:32 pm

Svakako, veznjak koji mora biti update sadašnjih, krilo nam treba, još jedan špic (Lendrić), stoper, i oba beka (rezervna),
Trener? Amar? Ili ide za SD? Insajderi...
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24765
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 19, 2018 12:33 pm

Amar927 je napisao/la:
sri dec 19, 2018 12:24 pm
Atmosfera je takva da se nekako najmanje prica o igrackom kadru ko bi mogao doci a ko ne...svi gledamo aBd na skupstinu pa da vidimo sta i kako dalje..ja bih se malo osvrnuo na igracki kadar...sto se tice pojacanja nama treba konkurencija na pozicijama golmana,lijevog beka,krilo ,zadnji vezni i napadac a pojacanje nam treba na poziciji zadnjeg veznog i krilo...konkurencija prbvenstveno mislim na pojacavanje klupe jer nemoguce je ocekivati od juniora kad udju u igru da pokusaju nesto okrenuti..npr .kad je Amar uveo Jamaka ne mogu se tacno sjetiti utakmice kada smo okrenuli u nasu korist..konkurencija u vidu tipa igraca Jamaka,Barica,Kvesica,Jovica,Kunic ...igraca koji su prekaljeni u nasoj ligi i koji su spremni biti na klupi a mogu newto i uciniti njihovim ulaskom...sto se tice rijesavanja igraca mislim da su visak Bogicevic,Fejzic,Ceman,Jazvic,mozda i Vranjes,od njega sam najvise ocekivao..i opet imam neku nadu da moze pokazati koliko vrijedi ...Blagojevic sve zavisi do novog trenera a pojacanja tu prvenstveno mislim na veznjaka tipa Ordagica,krilo Peco...neko ko ce unaprijediti nasu igru a od koga mozemo imati koristi..ne bi bilo lose i nekog iskusnijeg igraca dovesti koji ce biti pravi lider i vodja na terenu npr.Kamber...da se napravi balans mladjih igraca i par iskusnih uz koji se mladi mnogo napredovati i nauciti
Baric niposto, Kamber jok 35 godina, dzaba sto igra redovno u Mađarskoj

Medunjanin samo 500 hiljada dolara godišnje, nek se isprse biznismeni :D
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 19, 2018 12:45 pm

Kad dočekasmo da nas ova(PR pogani) i ovakvi zajebaju.
Hvala Amarovci, hvala Misketovci.
:zid:
slika
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6113
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 19, 2018 12:46 pm

slika

Ucite,trebat ce Vam!
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
workingclass
Postovi: 14
Pridružen/a: čet dec 06, 2018 10:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 19, 2018 12:47 pm

Mislim da stvarno previse ocekujemo od Dacica. Momak dosad nije pokazao apsolutno nista, sem gola protiv Mladosti. Svaki put kad dobije loptu okrece se OD gola. Ima to nesto sto trci, ali sve ostalo tanko. Drag mi je, ali ocigledno da mu je prevelik zalogaj prelazak iz juniora u seniore, bas kao i Zericu..
previše svoj, a premalo državni ili partijski.
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 19, 2018 12:49 pm

mirzza je napisao/la:
sri dec 19, 2018 10:25 am
bogi je napisao/la:
sri dec 19, 2018 10:06 am
Curjuric je visak na desetci a centralnog ne zna igrati. Toliko od mene.
Da je srece nikad se ni doveo nebi, posebno on i Arezina.
Imamo Sinana i malog Dacica, a Curjuric neka ide da mrsa.
To je to. Desetka je trebala na posudbu do zime dok se Sinan ne oporavi, da se ima, ali sad je visak.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], South i 135 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija