Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 9:44 pm

viewtopic.php?f=73&t=484

Neću vas tjerati da glasate, al' eto samo da znate ima anketa, pa ko želi, bujrum :lol:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 9:47 pm

Kerla dobio moj glas
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 9:47 pm

Hurmasica je napisao/la:
ned maj 21, 2017 9:44 pm
viewtopic.php?f=73&t=484

Neću vas tjerati da glasate, al' eto samo da znate ima anketa, pa ko želi, bujrum :lol:
Majke mi moje nesto gledam, razmisljam...ne znam za koga bi glasao. Znaci najmanje loseg da izaberem, kad premotam utakmicu u glavi, ispade Zakaric. Eto dokle smo dosli u pm. Da se nije gradio onako debilno u jednom trenutku (standardno njegovo), imao bi glas. Ovako nemam pojma.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
cala
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 9:48 pm

Samo mi je bilo dovoljno da vidim penal. Kerla ***** ti mrtve!!!
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 9:48 pm

Dolina je napisao/la:
ned maj 21, 2017 9:47 pm
Kerla dobio moj glas
:rofl1: Kakav si ti troll :klanjase2:
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
maxum1921
Prijatelj foruma
Postovi: 460
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 9:20 am
Lokacija: Zapad A
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 9:48 pm

Izvinjavamo se zbog za nešto lošijeg izvještaja ali PR služba FK Sarajevo nije dozvolila akreditovanje optimalnog broja snimatelja. Ovo im nije prvi put a pretpostavljam ni posljednji. Rekao bi mržnja aaaaa neka svako shvati kako želi.

Ps. Opominjan nas psujuci "mrtvu majku" i sl. Mudonje fgr


Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Iz ljubavi prema tradiciji, živimo Željezničar...
 
BabOsim
Postovi: 1011
Pridružen/a: sub nov 19, 2016 4:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 9:51 pm

Amidza je napisao/la:
BabOsim je napisao/la:
ned maj 21, 2017 9:34 pm
Plava Porodica je napisao/la:Kakve pi.cketine, njih 20 udara jednog momka. Bravo za muda Manijace, a oni standardno svoje pi.ckice pogane!
?
Pogledaj izvjestaj.
Neviđene pičkurine
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 9:51 pm

maxum1921 je napisao/la:
ned maj 21, 2017 9:48 pm
Izvinjavamo se zbog za nešto lošijeg izvještaja ali PR služba FK Sarajevo nije dozvolila akreditovanje optimalnog broja snimatelja. Ovo im nije prvi put a pretpostavljam ni posljednji. Rekao bi mržnja aaaaa neka svako shvati kako želi.

Ps. Opominjan nas psujuci "mrtvu majku" i sl. Mudonje fgr


Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
Tako FGR opominje, to su nase komsije. :palacgore:

S kim ja dijelim grad, dan ti *****...

Vama momci svaka cast, njih ko jebe, nabijem ih na qrac sve kolektivno.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1949
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 9:51 pm

slika

Pod SP palicom
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 9:53 pm

Neka neko postavi i tabelu pod Sabljinom palicom..lahko je tako porediti.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 9:55 pm

Protiv Radnika izvesti 9 juniora Miru i Vecu, i nek ginu, Željo će mnogo izgubiti ako ne potpiše juniore koji nemaju ugovore (Hajdarević, Šubo, Mujagić od ovog ljeta)
Bekrić i Zeba jedan je viška jedan da ostane da bude instruktor Žeri i Dadi, Beširevića u prvi tim prekomandovati već sad je klasa za Stojanovića, pokušati za lijevog beka dovesti Subića, što se tiče desne strane pustiti shorty da odradi ugovor pa ćemo dalje vidjeti s njim, ima Stana i onaj 6 kapiten juniora Kurtović ja mislim i njega odmah priključiti ekipi što prije to bolje, štoperi Osmanković, Kostić, Vukotić, i još jedan ili surovi kapitalac, ili potencijal, samo da nije povratnik za 3 golmana instalirati već Kršića, čuo sam da je mali vanserijsko čudo, neka brani za juniore a trenira sa seniorima,

vezni red: Radinoviću zahvalnica noga, Dinu obavezno ostaviti dobar je da nekom slomi nogu i odigra zadnjih 15-ak minuta, Blagojević i Marković sa njima niko ne zna šta bi, jednu tekmu su top drugu su karina, ali pridružiti im Šabanadžovića i Hajdarevića iz juniora to je već ekipa + Ordagić, Hajradinović, za pred njeg veznog već sam rekao gore

krila Miroslavu dati max platu koju možemo, makar pokušati, ovakav igrač nam dugo neće opet doći tako u ruke, lijevo krilo dovesti u red Zakarića on da ne zna igrati ne bi ga dinamo valjda onoliko platio ali eto, pokušati, i ako nema ništa od mirse, Mico Kuzmanović što da ne, možda čak i sa Hrvanovićem iz juniora pokušati ako ojača, dosta je mršav

špic tu smo jebali miša, lendra ode, mujaga ode, obradović ? čini se okej ali da li može prenijeti igru iz radnika u Želju da ne bude novi Šećerović i lazić, najbolja je opcija Ozegović ali je isto toliko i nerealna :D
:zeljeznicar1:
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 9:55 pm

nije ni blizu takva, mogu napamet. i u drugom dijelu smo pali na drugo mjesto (dugo smo držali prvo), a sa onim što je vodio u prvom nismo bili ni blizu vodećih: poraz u mostaru, u prijedoru, x u bijeljini, x sa slavijom kući...
gradi željo boli te *****
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 9:56 pm

Kospicar je napisao/la:
ned maj 21, 2017 9:51 pm
slika

Pod SP palicom
Postavi tabelu od prije 3 kola i onda postavi trenutnu tabelu :)
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 9:57 pm

Dolina je napisao/la:
ned maj 21, 2017 9:42 pm
Misimović je na prošloj skupštini stavio akcenat na OP, ništa se nije uradilo po tom pitanju, ali baš ništa osim što su članarine povečane.
Je li toliko teško prepisati od susjeda, ne treba toplu vodu izmišljati, ja koliko znam nikakvog plana nema oli bi rekli petoljetke nema, osim podizanja članarine.
Jedina pozitiva je što sada lova ide preko računa a ne na ruke.
Ako prihod od Istoka ide za istog pa neka onda dio prihoda od juga ide za OP.
Živim pored stadiona, često sam na pomočnom, ma ono je sve za qrac.
Od ovih titula mi kao klub i djeca nemamo ama baš ništa.
Za par godina biće na birou, hebo to.
Puno ce još vremena proci dok se stvari ne poslože.
Sam znaš kako je bilo za Švabinog vakta. SŠ u punom opsegu. Velija, Mišo, Boris.... Ovi mladi ce reci da ja živim u XX stoljecu. Ok. Onda je nas SŠ oi 60tih godina XX stoljeca.
Jedan covjek ne može sve sam! Ni Švabo nebi mogao. Odpustimo ili pustimo kondicionog trenera jer nam je neko rekao da on može i to. :placeodsmijeha:
Ekipe se vec dugo vode na nacin repke. Glavni za odbranu, za sredinu za napad, golmane. ŠS je tu da na kolegiju da zadnju rijec i usmjeri ekipu.
Dali je teško prepisati stvari od pametnijih? Petoljetka je nužna, plava knjiga, agenda, kako god. U tom periodu cemo uraditi to i to, na taj i taj nacin.
Kod nas je vrijeme bagatela, uvjek ga ima. Nismo još skontali da je vrijeme novac. Zbog sitnica gubimo puno na sportskom polju a o lovi da ne govorimo.
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24765
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 9:58 pm

bogi je napisao/la:
ned maj 21, 2017 9:55 pm


špic tu smo jebali miša, lendra ode, mujaga ode, obradović ? čini se okej ali da li može prenijeti igru iz radnika u Želju da ne bude novi Šećerović i lazić, najbolja je opcija Ozegović ali je isto toliko i nerealna :D
:zeljeznicar1:
Ozegovic produzio ugovor, em ode u inostranstvo, i uzece cukaricki fine pare na njemu

dajte ognjena mudrinskog, ozegovic za sirotinju
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 10:00 pm

ma rekao sam da je nerealna hahah
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 10:02 pm

ChWilla je napisao/la:
ned maj 21, 2017 9:55 pm
nije ni blizu takva, mogu napamet. i u drugom dijelu smo pali na drugo mjesto (dugo smo držali prvo), a sa onim što je vodio u prvom nismo bili ni blizu vodećih: poraz u mostaru, u prijedoru, x u bijeljini, x sa slavijom kući...
Sve stoji, ali porediti igracki kadar na jesen prosle i ove godine, te na proljece prosle i ove( tu su vec manje razlike) dovedu do tih prosutih bodova.
I jedan i drugi imaju mana, losa sablonska igra, prednosti jedan dobar motivator, drugi sa "čvršćom" defanzivom.. Ja bar neki veci "upgrade" nisam vidio.
Ne mogu u isti kos, ali nijedan ni drugi nisu to sto nam treba.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 10:03 pm

Svima u planovima Sinisa Stevanovic, zbog cega taj momak ima toliki kredit? Jel zbog brade, instagrama, frizure, treba koje voda? Nista protiv njega licno, borben igrac, dobar kad centra ne predje. Stanic za njega Dani Alves. Hajde da ne pljujemo nasu djecu i da ne uzdizemo strani prosjek. Ispada Stana neka zamjena njemu, Boze sacuvaj. Neki ga poceli racunat i ko lijevog beka...smijesno.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 10:06 pm

skretnicar je napisao/la:
ned maj 21, 2017 10:04 pm
Model1964 je napisao/la:
ned maj 21, 2017 9:43 pm
Amidza je napisao/la:
ned maj 21, 2017 9:36 pm


Pogledaj izvjestaj.
Nisu oni krivi. Moraš biti dobra budala da odeš među njih.
Isto se je dogodilo na Jugu prošlu tekmu.
Upoređuješ najvatreniju tribinu sa tribinom za ljude koji dođu normalno gledati bez obilježja... hmm razmisli malo
Nema to veze vatrena ili nije. To je naš papanluk generalno.
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 10:06 pm

Neutralna tribina na gradskom stadionu, o cemu pricamo ba? Kazu ljudi da nije ni provocirao momak nego sjedio i aplaudirao nasima, normalno. Uostalom, ko su ovi da zavode red i tuku nekoga? Halo ba? Ultrasi pravi, nema sta. Huligani 300 vs 1. :palacgore:
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 40 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija