Zdule
Postovi: 297
Pridružen/a: uto maj 24, 2022 11:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 22, 2026 7:00 pm

LARSSON je napisao/la:
pon jun 22, 2026 6:14 pm
Predstavit će se novi igrači, najvjerovatnije, svi isti dan, trebao bi biti prenos na YT. Jedan po jedan izlaze i pimplaju loptu.
Ipak neće na YT, već na City TV. Petak 18h, spektakl. Očekujte neočekivano.
 
Avatar
cikoradovic
Postovi: 1241
Pridružen/a: pet nov 25, 2022 6:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 22, 2026 7:07 pm

slika
 
Avatar
south side
Postovi: 664
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 1:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 22, 2026 7:24 pm

Spominje se i povratak Amera Gojaka iz Rijeke
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.Ivica Osim
 
pestabudimpesta
Postovi: 579
Pridružen/a: pon jun 05, 2017 1:45 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

pon jun 22, 2026 7:29 pm

LARSSON je napisao/la:
pon jun 22, 2026 6:14 pm
Predstavit će se novi igrači, najvjerovatnije, svi isti dan, trebao bi biti prenos na YT. Jedan po jedan izlaze i pimplaju loptu.
Hoces li ti streamati ?
Mi smo uz Želju u radosti i tugi,u dobru i zlu,oni zbog kojih,konacno,on i postoji
 
Avatar
LARSSON
Tema Autor/ica
Postovi: 25253
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 22, 2026 7:32 pm

Zdule je napisao/la:
pon jun 22, 2026 7:00 pm
LARSSON je napisao/la:
pon jun 22, 2026 6:14 pm
Predstavit će se novi igrači, najvjerovatnije, svi isti dan, trebao bi biti prenos na YT. Jedan po jedan izlaze i pimplaju loptu.
Ipak neće na YT, već na City TV. Petak 18h, spektakl. Očekujte neočekivano.
Gaudin Sabela komentariše
pestabudimpesta je napisao/la:
pon jun 22, 2026 7:29 pm
LARSSON je napisao/la:
pon jun 22, 2026 6:14 pm
Predstavit će se novi igrači, najvjerovatnije, svi isti dan, trebao bi biti prenos na YT. Jedan po jedan izlaze i pimplaju loptu.
Hoces li ti streamati ?
Ako legne prva tranša iz sijetla
 
Norsborg
Postovi: 574
Pridružen/a: pet jul 14, 2017 10:36 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 22, 2026 7:39 pm

Gagi tm 87 je napisao/la:
pon jun 22, 2026 6:59 pm
Ethis je napisao/la:
pon jun 22, 2026 6:22 pm
LARSSON je napisao/la:
pon jun 22, 2026 6:14 pm
Predstavit će se novi igrači, najvjerovatnije, svi isti dan, trebao bi biti prenos na YT. Jedan po jedan izlaze i pimplaju loptu.
Pošto više neznam šta ko piše ozbiljno a ko se sprda, ako je ovako kako kažeš je li to znači da je i trener tu i da on je aminovo te što dolaze ili se neko kao i obično igra meneđera pa dovodi da bi kasnije klub plaćao raskid ugovora??
Vidiš da se šprda lik.
Zato mu je Ciko pripremio apaurine.
 
Avatar
LARSSON
Tema Autor/ica
Postovi: 25253
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 22, 2026 8:12 pm

Tu su usmeni dogovori
 
AdmirA
Postovi: 2338
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 22, 2026 9:50 pm

Fino vi to. Zao mi je sto tako mislite.
 
Mulalic Edis
Postovi: 956
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 22, 2026 10:50 pm

Kakve ste vi budale ovo je nevjerovatno.
Ljudi će nas opteretiti kreditima u kakvim nismo bili od osnivanja, a ovdje se teferiči i najavljuju bombe.
Grande dioničko društvo 💪
 
Avatar
DR.HOUSE
Postovi: 531
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 22, 2026 11:16 pm

Čuj budale
Kako to samo lako napišete i onda hocete kao normalnu komunikaciju
Ako ti smeta kako i sta neko pise fino blokiraj a ne nekog budalom nazivati
Mi smo Željini-Željo je naš
🫡🫡
 
AdmirA
Postovi: 2338
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 23, 2026 8:08 am

Mulalic Edis je napisao/la:
pon jun 22, 2026 10:50 pm
Kakve ste vi budale ovo je nevjerovatno.
Ljudi će nas opteretiti kreditima u kakvim nismo bili od osnivanja, a ovdje se teferiči i najavljuju bombe.
Prošle godine uprava podigla kredit, garancija bila dio imovine kluba, i pokrice Jaber i transfer, a o proslim upravama i kreditima da ne govorimo svi znamo, javna tajna, tako da ta prica ne pije vode. Bolje da se bave statutom da covjeku pomognemo nego da skupljaju ruke za preispitivanje statusa.
 
Mulalic Edis
Postovi: 956
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 23, 2026 8:45 am

AdmirA je napisao/la:
uto jun 23, 2026 8:08 am
Mulalic Edis je napisao/la:
pon jun 22, 2026 10:50 pm
Kakve ste vi budale ovo je nevjerovatno.
Ljudi će nas opteretiti kreditima u kakvim nismo bili od osnivanja, a ovdje se teferiči i najavljuju bombe.
Prošle godine uprava podigla kredit, garancija bila dio imovine kluba, i pokrice Jaber i transfer, a o proslim upravama i kreditima da ne govorimo svi znamo, javna tajna, tako da ta prica ne pije vode. Bolje da se bave statutom da covjeku pomognemo nego da skupljaju ruke za preispitivanje statusa.
Ja, al nije isto podici kredit od 350-400-500-600 hiljada, i podici 3 miliona. Sutra kad dignu ruke od svega, kome ce na teretu ostat i pozajmice i krediti?
Mogli smo se i mi skupit sa foruma i investirat na ovaj način.
Znaš kad će ti proći statut u ovom obliku kakvom oni žele da se zaštite? NIKAD! Eto živi bili pa vidjeli.
Grande dioničko društvo 💪
 
kb80
Postovi: 519
Pridružen/a: pet maj 13, 2016 2:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 23, 2026 9:35 am

Mulalic Edis je napisao/la:
uto jun 23, 2026 8:45 am
AdmirA je napisao/la:
uto jun 23, 2026 8:08 am
Mulalic Edis je napisao/la:
pon jun 22, 2026 10:50 pm
Kakve ste vi budale ovo je nevjerovatno.
Ljudi će nas opteretiti kreditima u kakvim nismo bili od osnivanja, a ovdje se teferiči i najavljuju bombe.
Prošle godine uprava podigla kredit, garancija bila dio imovine kluba, i pokrice Jaber i transfer, a o proslim upravama i kreditima da ne govorimo svi znamo, javna tajna, tako da ta prica ne pije vode. Bolje da se bave statutom da covjeku pomognemo nego da skupljaju ruke za preispitivanje statusa.
Ja, al nije isto podici kredit od 350-400-500-600 hiljada, i podici 3 miliona. Sutra kad dignu ruke od svega, kome ce na teretu ostat i pozajmice i krediti?
Mogli smo se i mi skupit sa foruma i investirat na ovaj način.
Znaš kad će ti proći statut u ovom obliku kakvom oni žele da se zaštite? NIKAD! Eto živi bili pa vidjeli.
Tačno tako da nije isto podici kredite tih iznosa, ali...
Narodi sa ovih prostora, pri cemu cu samo gledati nas, smo izuzetno cudni, blago receno. Najvise bi nam odgovaralo da dodje neko i da nam da novac, pa da mi vidimo sta cemo i kako cemo. Jbmu, umjesto da se svi skupimo i da pokusamo napraviti nesto od ovoga, mi nadjemo nesto sto ne valja. A sta je to valjalo prije, sta ?!!!
Nadam se da ce ovo biti sve dobro i na naš račun, a jbg i za njegov račun, pa da budemo zadovoljni.
 
milanribar
Postovi: 1592
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 23, 2026 9:49 am

Nikad bolja ponuda na tržištu slobodnih igrača ovaj prelazni rok...
 
AdmirA
Postovi: 2338
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 23, 2026 10:13 am

Mulalic Edis je napisao/la:
uto jun 23, 2026 8:45 am
AdmirA je napisao/la:
uto jun 23, 2026 8:08 am
Mulalic Edis je napisao/la:
pon jun 22, 2026 10:50 pm
Kakve ste vi budale ovo je nevjerovatno.
Ljudi će nas opteretiti kreditima u kakvim nismo bili od osnivanja, a ovdje se teferiči i najavljuju bombe.
Prošle godine uprava podigla kredit, garancija bila dio imovine kluba, i pokrice Jaber i transfer, a o proslim upravama i kreditima da ne govorimo svi znamo, javna tajna, tako da ta prica ne pije vode. Bolje da se bave statutom da covjeku pomognemo nego da skupljaju ruke za preispitivanje statusa.
Ja, al nije isto podici kredit od 350-400-500-600 hiljada, i podici 3 miliona. Sutra kad dignu ruke od svega, kome ce na teretu ostat i pozajmice i krediti?
Mogli smo se i mi skupit sa foruma i investirat na ovaj način.
Znaš kad će ti proći statut u ovom obliku kakvom oni žele da se zaštite? NIKAD! Eto živi bili pa vidjeli.
Prije Sanina je bilo rupa gdje smo mogli, i ti i neko treći,i ja, ali očigledno nismo, i to je to.
 
Avatar
LARSSON
Tema Autor/ica
Postovi: 25253
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 23, 2026 10:16 am

Vežite se
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 23, 2026 10:24 am

Mulalic Edis je napisao/la:
uto jun 23, 2026 8:45 am
AdmirA je napisao/la:
uto jun 23, 2026 8:08 am
Mulalic Edis je napisao/la:
pon jun 22, 2026 10:50 pm
Kakve ste vi budale ovo je nevjerovatno.
Ljudi će nas opteretiti kreditima u kakvim nismo bili od osnivanja, a ovdje se teferiči i najavljuju bombe.
Prošle godine uprava podigla kredit, garancija bila dio imovine kluba, i pokrice Jaber i transfer, a o proslim upravama i kreditima da ne govorimo svi znamo, javna tajna, tako da ta prica ne pije vode. Bolje da se bave statutom da covjeku pomognemo nego da skupljaju ruke za preispitivanje statusa.
Ja, al nije isto podici kredit od 350-400-500-600 hiljada, i podici 3 miliona. Sutra kad dignu ruke od svega, kome ce na teretu ostat i pozajmice i krediti?
Mogli smo se i mi skupit sa foruma i investirat na ovaj način.
Znaš kad će ti proći statut u ovom obliku kakvom oni žele da se zaštite? NIKAD! Eto živi bili pa vidjeli.
Jel imaju kakav plan ovi sto su protiv? Ja nisam ni za niti protiv jer nemam provjerene informacije pa ne mogu stati na neku stranu. Zanima me ovi sto su protiv, kako bi rijesili dugovanja iz prosle sezone u kojoj su dosta uticali i ovi prije Sanina. Oni bi kao da se vrate, potpisuju reprograme i mole kanton za pare? Da nam Sukalo trpa igrace a Adzem vodi sportsku politiku?
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3589
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 23, 2026 10:39 am

Opravdavam kredit samo u slucaju da ce sluziti za izmirenje obaveza prema igracima i uposlenicima, isto tako opravdavam kredit ako ce posluziti da se raskinu bespotrebni igraci tipa holandjana, ali ne operavdavam podizanje kredita ako ce on sluziti za ulazne transfere.

Sutra da dovedemo 5 top igraca koji ce nas mjesecno kostati 50 000 Eura ko nam garantuje da ce oni opravdati ulozena sredstva, sta ako nisu u formi, nemaju motiva ili se teze povrijede pa moraju pauzirati.

Jedini za mene opravdani nacin finansiranja jeste da Mirvic iz svog djepa finansira dovodjenje igraca i neka uzima kajmak od izlaznih transfera, dovoditi igrace i stavljati njihova primanja na teret kluba je zaista suludo, pogotovo ako za to nismo finansijski solventni.

Sutra svi mi mozemo biti investitori dodjemo u klub dignemo kredit 3-5 miliona zalozimo imovinu i igramo se menadjera.

Ako je u planu da se dize kredit da bi se dovodila pojacanja ja sam licno protiv toga, imaju clanovi Skupstine ima Uprava neka oni obezbjede novac kao sto se do sada i radilo, a ne da izvor finansiranja bude kreditno zaduzivanje.

Ovaj nacin razmisljanja je isto kao da dignes 10 000 da bi otisao 15 dana na ljetovanje i cim ne platis dvije tri rate banka ti sve blokira. Znaci zbog uzitka od 15 dana ti riskiras mnogo vise.
Zadnja izmjena: cipiripi, dana/u uto jun 23, 2026 11:03 am, ukupno mijenjano 1 put.
Alea iacta est!
 
Mulalic Edis
Postovi: 956
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 23, 2026 10:39 am

Situacija se u zadnja 2 mjeseca izokrenula za 180 stepeni, ali vidim ja da ovdje ljudi ne kontaju ozbiljnost situacije u koju se upustamo bez ikakvog pokrica. Tako da se iskljucujem od pisanja, neka vrijeme pokaze u kojem smjeru ce se ovo razvijat.
Grande dioničko društvo 💪
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 23, 2026 10:52 am

Mulalic Edis je napisao/la:
uto jun 23, 2026 10:39 am
Situacija se u zadnja 2 mjeseca izokrenula za 180 stepeni, ali vidim ja da ovdje ljudi ne kontaju ozbiljnost situacije u koju se upustamo bez ikakvog pokrica. Tako da se iskljucujem od pisanja, neka vrijeme pokaze u kojem smjeru ce se ovo razvijat.
Ja sam te normalno pitao, nema potrebe da ljudima ovdje nesto nabijas na nos ako ti je neko od skupstinara rekao nesto sto moze biti istina a i ne mora. Evo jedno pitanje, ko je doveo cetvoricu holandjana koji trenutno prave najveci problem oko raskida?
Ponavljam, nisam ni za ni protiv jer ne vjerujem niti struji koja je protiv niti onoj koja je za Sanina.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], pestabudimpesta i 89 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija