Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
salle86
Postovi: 5173
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 12, 2024 5:41 pm

Ljudi dragi, malo se i opustite.
Ako smo se do sad imali razloga nervirati, makar danas eto nema se razloga. Opušteno, nedjelja. Čak ni izgubili nismo za promjenu.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
SkenderijaTM87
Postovi: 374
Pridružen/a: pon avg 15, 2022 1:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 12, 2024 5:57 pm

Cuj prijateljska utakmica, a okvir gola pogodjen 3 4 puta hahahahahahahhahahhaha.
 
ubaceni element
Postovi: 692
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 12, 2024 6:36 pm

Osvojili vazan bod i probali mladog igraca Drinu. Cestitke struci.
 
Ethis
Postovi: 139
Pridružen/a: uto jul 27, 2021 3:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 12, 2024 6:49 pm

Jedino pozitivno iz ove prijateljske utakmice je da smo dobili dva igrača koja će klubu donijeti dobru svotu novca, mladog Stilica koji je odigrao skoro čitavu utakmicu u jakom tempu i kojeg je bilo svugdje i lucidnog Mekica koji je dobio solidnih 60 minuta i gdje je pokazao da je trebao imati više minuta u ovoj sezoni..bravo za stručni štab i Rumenog
 
Avatar
igla
Postovi: 3658
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 12, 2024 7:06 pm

Svanut će mi kad onaj seljo Mekić ode iz Želje. Drugi dan za svanuća je kad se ove starkelje oproste, da ne gledam termin Štilića danas.
 
super1
Postovi: 379
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 7:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 12, 2024 7:14 pm

Tačno me je stid šta sam pročitao zadnje dvije tri stranice, pa ljudi dragi jel vas stid? Sad trazite Dini manu na bod sa gostovanja a sa "stručnjacima" na klupi nismo boda uzeli čitavu godinu!!!! Molim te Storm banuj me , ne želim da više imam mogućnost da pišem. Dovodjenja i sretno svim dobronamjernim navijačima Želje a ovim koji su izgleda iz nekih ličnih interesa na ovom forumu i brane neke stvari neka je stid!
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1609
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 12, 2024 7:29 pm

super1 je napisao/la:
ned maj 12, 2024 7:14 pm
Tačno me je stid šta sam pročitao zadnje dvije tri stranice, pa ljudi dragi jel vas stid? Sad trazite Dini manu na bod sa gostovanja a sa "stručnjacima" na klupi nismo boda uzeli čitavu godinu!!!! Molim te Storm banuj me , ne želim da više imam mogućnost da pišem. Dovodjenja i sretno svim dobronamjernim navijačima Želje a ovim koji su izgleda iz nekih ličnih interesa na ovom forumu i brane neke stvari neka je stid!
Kratko pamćenje, kratka pamet, a i lični interesi, zanemari budale.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3230
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 12, 2024 7:41 pm

SkenderijaTM87 je napisao/la:
ned maj 12, 2024 5:57 pm
Cuj prijateljska utakmica, a okvir gola pogodjen 3 4 puta hahahahahahahhahahhaha.
Nemam drugog objašnjenja osim da se iza profila kriju pitari sa dva grama mozga
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1609
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 12, 2024 7:54 pm

MiroslavKruzik je napisao/la:
ned maj 12, 2024 7:41 pm
SkenderijaTM87 je napisao/la:
ned maj 12, 2024 5:57 pm
Cuj prijateljska utakmica, a okvir gola pogodjen 3 4 puta hahahahahahahhahahhaha.
Nemam drugog objašnjenja osim da se iza profila kriju pitari sa dva grama mozga
Evo Miroslave bez imalo sarkazma, ti se ovdje izdvajaš po obrazovanju i intelektu, vjerujem da je to većina zapazila i da će se složiti sa mnom. Šteta je zaista da jedna tako pronicljiva persona, obrazova prije svega, a vidi se da posjeduješ ogromna iskustva i vještine iz oblasti rukovodjenja, nije dijelom struktura kluba. Evo, ako ikada forum bude predlagao ti ćeš biti naš prvi pick.
Zadnja izmjena: Sky1, dana/u ned maj 12, 2024 8:21 pm, ukupno mijenjano 3 puta.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 12, 2024 8:00 pm

Yebo sve ako ste vi normalni.....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1750
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 12, 2024 8:01 pm

E sto sam se nasekiro zbog x pravo. Sta vam je ljudi ba ove tri tekme bar bez srkleta ikakvog
 
Avatar
Valter
Postovi: 1325
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 12, 2024 8:02 pm

Prvo da se ogradim, Štila je danas bio solidan a njegov ukupan doprinos u dresu Želje je nemjerljiv. U utakmici koja za nas nema neki bitan značaj nije mi jasno koja je svrha da on igra. Hoću da vjerujem da je vrijeme za častan rastanak (svakako i sa Cocom) i da se pokušamo osloniti na neke druge igrače. Inače koji će nam k.... ovi što ih držimo na klupi.
Častim i ako ovo bude zadnja sezona Galiću, Mekiću, Radinoviću i još ponekim u Željinom dresu. Utakmica u kojoj nije bilo potrebe da izgubimo a isto tako i da pobjedimo završila je taman kako treba a opet se vidjela sva limitiranost kod dosta igrača kao i to da je Jaber, iako nije odigrao nešto posebno, ipak level više.

Grozna sezona, mnogo razočarenja al kako posebno popraviti stanje kada nemamo ni neke vizionare ni pare. Nadat se da sljedeća ne bude copy and paste a četiri lete van.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6754
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 12, 2024 8:37 pm

Obavezno cim kraj sezone od Hataya traziti Hodzica na posudbu, momak zadnjoh 10 tekmi nije u sastavu nikako.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23667
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 12, 2024 8:46 pm

Vala pretjerujete...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
ubaceni element
Postovi: 692
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 12, 2024 9:03 pm

Utakmica naravno nije prijateljska ali je idealna da se isprobaju mladi igraci u utakmici koja NIJE prijateljska, kad cemo ih isprobati ako ne ovo do kraja kad utakmice nemaju rezultatski znacaj? I svako “pretjerivanje” ili kritika struci je iskljucivo iz tog razloga. Ja Stilu branim zivotom i lijevo i desno, ali zasto da on igra danas? Zasto sa igra Mekic? Zasto Sulejman? Zasto da Foco ulazi 18 sekundi do kraja?
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3059
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 12, 2024 9:17 pm

Da su danas igrala 2-3 juniora i da smo izgubili niko ne bi nista prigovorio, ovako sa ovim penzionerima imamo puno pravo za prigovaranje
Alea iacta est!
 
Avatar
Sheldon
Postovi: 359
Pridružen/a: sri avg 10, 2022 1:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 12, 2024 9:47 pm

Dino Đurbuzović - jedan od najgotivnijih ljudi u i oko kluba u zadnjih 20+ godina.
 
Avatar
IlProfessore
Postovi: 310
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 12:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 12, 2024 10:22 pm

Na stadionu Dvojni C marka i po. Vodu nisam ja kupovao pa ne znam koliko je, ali je u flaši. Prodaju i kokice na stadionu. Stolice čiste. Stid me onoga što ima mali Igman a mi nemamo.
 
Avatar
Refa1921
Postovi: 477
Pridružen/a: uto jan 10, 2017 4:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 12, 2024 10:23 pm

Probavat ćemo mi ali pratio sam juniore i kadete i niko nije ni blizu levela Amira, Baje i slično. Juniori su nam loši što i rezultati pokazuju. Ne možemo samo ni staviti igrača zato što je mlad ako je tanak s kvalitetom. Rad sa djecom se mora popraviti ili jednostavno nemamo više toliko talenata kao što smo imali. Bitno je sada privesti ovo kraju, onda sjesti i dobro napraviti strategiju kako dalje da se ne dovedemo u ovu situaciju opet. Po meni od nove sezone ne treba nešto aman zaman očekivati. Za uspjeh je potrebno vrijeme. Zadovoljan bi bio ako bi završili među prvih 5-6 ekipa uz neku konsolidaciju bez srljanja i pravljenja rezultata pošto po to a onda se uvaliti u dugove još veće. Mislim da drugi put se ne bi izvukli i ovo je bilo kroz izglene uši da se ne ugasima. Hvala Edisu.
 
ubaceni element
Postovi: 692
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 12, 2024 10:37 pm

Pa ako nije kvalitet i ako se ne moze staviti u ovakvoj utakmici junior onda cao cao vozdrica, koji ce nam k da opterecuje budzet? Ne govori niko da se izvede 5 juniora, ali ova 1-2 sto se vrte oko prvog tima ili jesu ili nisu.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 141 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija