Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3069
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2023 2:50 pm

cikazubo je napisao/la:
uto sep 26, 2023 2:46 pm
Znaci potpiso crnogorac ?
Ko je u pitanju, koga sada vracamo u "zivot" kako rece nas SD.
Alea iacta est!
 
400000razloga
Postovi: 248
Pridružen/a: pet dec 11, 2020 11:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2023 3:03 pm

Sve sezone, će biti tranzicijske i bez rezultatskog imperativa,
dok se Amarov dug ne vrati.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5851
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2023 3:05 pm

cipiripi je napisao/la:
uto sep 26, 2023 2:50 pm
cikazubo je napisao/la:
uto sep 26, 2023 2:46 pm
Znaci potpiso crnogorac ?
Ko je u pitanju, koga sada vracamo u "zivot" kako rece nas SD.
Boljevic, ima finih klubova u cvu, ako mislimo na istog crnogorca.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1990
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2023 3:08 pm

ma cipiripi mekic je bio nas najbolji igrac u evropi, zajebi ti to. dobar je to igrac za tri sezone li ko ce igrati na tom nivou. normalno nije ni do njega sve, lose se postavljamo. trcimo ko muhe bez glave, uvijek nam je slobodan neki igrac blizu 16. a kada mi krenemo naprijed svi se negdje posakrivaju. nemas kome lopte.
sva nasa igra se svodi na centarsut, nijedan napad protiv zrinjskog nismo odigrali kroz sredinu. a imas alisona kao napadaca. znaci nemamo neke ideje, nismo se spremili na utskmice bez krpica.

nama iz crnegore bi pomogao savo bacic sa parama jedino
MIRZA RASCIC
 
ublehas
Postovi: 1040
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2023 3:10 pm

cipiripi je napisao/la:
uto sep 26, 2023 2:16 pm
ublehas je napisao/la:
uto sep 26, 2023 2:07 pm
cipiripi je napisao/la:
uto sep 26, 2023 1:48 pm
Je li jos nekome zasmetalo kada je spomenuo da je Mekicu ponudjen novi ugovor na TRI godine. Dakle igracu koji je igrao u Radniku, GOSK-u, Zvijezdi ti nudis novi ugovor na TRI godine.
Igrac koji ima 28 godina, igrac koji najmanje trci, igrac od kojeg u buducnosti neces imati koristi (jer kome ces ga prodati sa 29-30 godina) ti nudis ugovor na TRI godine.
Pa zar nije bolje dovesti dva mladja igraca i njima ponuditi barem dio novca koji ces uloziti u Mekica, jer ces na njima profitirat
Znači, kad se pričalo da Mekić ima ponudu, bilo je da ni slučajno ne smije otići, da su nesposobni ako ga ne zadrže, da nam je (po)najbolji igrač....
Sad kad mu se nudi ugovor, onda što mu se nudi...

I po čemu zaključuješ da za te pare možeš dovesti dva mlada igrača? Pa fino reče čovjek da je za svakog traženo 50.000-100.000 KM.

I ovdje pričamo o šansi mladim igračima, a jedva čekamo da sve po spisku Muftiću, Drlji, Drini, Gasalu, Beći...Isto se pisalo i za Hrvanovića i za Hrelju i još mnoge sruge, pa kad stasaše u niželigašima i odoše u Zrinjski i Bojac, onda što nisu kod nas.
Koliko me sjecanje sluzi ne tako davno su Basic i Bekric izjavili da za Mekica i Amoaha nikada nije dosla ZVANICNA ponuda u klub.

Uzmimo samo za primjer da Mekic ima platu 3000 KM, za tri godine mi cemo mu bez premija isplatiti 100 000 KM.

Realno kome i za koju cifru mi mozemo prodati Mekica kada bude imao 29-30 godina, igraca koji ne trci i koji nije neka prevaga u danasnjem Zelji.

Puno nam je platiti stanarinu i hranu za PET talentovanih djecaka (koje je Bekric spomenuo), a nije nam puno ULAGATI u Mekica. Nesto mi nema logike ovo kada se gleda dalja buducnost u koju se SD kune. Mekicu bih ponudio ugovor 1+1 i to bi bio maksimum
1) NIsam rekao da su došle ponude, nego da se po forumu pisalo da se ni slučajno ne smiju prodati i da je katastrofa ako odu, a sad se piše što mu se nudi ugovor.
2) kakav god da je Mekić, trenutn je jedan od naših najboljih igrača (naravno kao i čitava liga oscilira u formi)
3) Nije rekao da nam je puno platiti stanarinu za pet talentovanih igrača, nego da nam je BILO pno platiti, a da je sada situacija drugačija...

I opet ne tvrdim da treba dati novi ugovor Mekiću, niti da ga treba prodati. Za razliku od dosta ljudi ovdje, ne mislim da znam posao sportskog direktora bolje od Bekrića niti od bilo koga u klubu. Svakako ne mislim da to znam bolje na osnovu raznih polu informacija i informacija iz treće ruke.

Ja bi iskreno volio da mi imamo nekog boljeg od Bekrića na toj poziciji. Da imamo bolje igrače. Da imamo boljeg trenera od Bašića i da imamo bolju upravu od trenutne.
Kada je riječ o Želji, nisam nimalo sentimentalan pram ljudima koji su tu. Čak sam svjestan da bi bio spreman da uradim nepravdu prema mnogo njih, ako je to u korist Želje.

Samo kažem, ako imamo bolje dovedimo ih, ali da znamo da hoće, da će raditi u Željinom interesu i da su bolji. Ako nemamo, hajde da pokušamo pomoći ovim koje imamo. Ako ništa podrškom. Što na tekmama, što po raznoraznim forumima i raznoraznim medijima.

Mene je samo stah da nam sljedeći put kad izgubimo u kocki (a do sada smo svaki, ali baš svaki put izgubili) neće biti povratka.
 
volimtezeljo
Postovi: 541
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2023 3:20 pm

cikazubo je napisao/la:
uto sep 26, 2023 3:05 pm
cipiripi je napisao/la:
uto sep 26, 2023 2:50 pm
cikazubo je napisao/la:
uto sep 26, 2023 2:46 pm
Znaci potpiso crnogorac ?
Ko je u pitanju, koga sada vracamo u "zivot" kako rece nas SD.
Boljevic, ima finih klubova u cvu, ako mislimo na istog crnogorca.
Vladimir ili Aleksandar
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6764
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2023 3:35 pm

Hoce li i on papire dobiti sljedece godine?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6129
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2023 3:49 pm

cikazubo je napisao/la:
uto sep 26, 2023 2:46 pm
Znaci potpiso crnogorac ?
Nije jos ali bi trebao....
Javio se ....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1272
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2023 3:53 pm

ove Bekriceve izjave bi imale smisla da ih je izgovorio na samom pocetku sezone.... i on i predsjednik i trener da su sjeli i fino objasnili.... svako zna da smo u gabuli do guse i da ni dan danas nije sjajno ali se javljaju lazne nade kod navijaca i kad krenu losi rezultati onda kuknjava.... kako ne valja ovo ne valja ono i svi nezadovoljni....
Država Željo
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6764
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2023 4:00 pm

Ovaj pres je bio pustanje niz vodu Basica...barem se tako cini.

Bekricu ubleho, lazna legendo ODLAZI.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1990
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2023 4:04 pm

ma press je realnost, ono sto znamo svi ali ne zelimo sebi priznat. svi smo za finansijski oporavak, a kad se to iznese onda nam tesko pada i pljujemo sve.
zbit redove i davat 100%.
MIRZA RASCIC
 
Avatar
south side
Postovi: 482
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 1:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2023 4:08 pm

Samo se jos vise brukaju ovakim presicama.Ovo samir odzao pres da se opere al koliko je on kriv ovi u upravi jos veci krivci.Zamisli kad ti igraci iz omladinskog pogona odbijaju da potpisu ugovor pa se zapitajte dokle smo dosli.Tuga jad i cemer
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.Ivica Osim
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5851
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2023 4:10 pm

ISB87 je napisao/la:
uto sep 26, 2023 4:04 pm
ma press je realnost, ono sto znamo svi ali ne zelimo sebi priznat. svi smo za finansijski oporavak, a kad se to iznese onda nam tesko pada i pljujemo sve.
zbit redove i davat 100%.
Realnost je da se napravilo mnogo gresaka i da je Bekric mogao puno bolje selektitari igrace i sa ovoliko para.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4160
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2023 4:16 pm

Dzezvar je napisao/la:
uto sep 26, 2023 3:49 pm
cikazubo je napisao/la:
uto sep 26, 2023 2:46 pm
Znaci potpiso crnogorac ?
Nije jos ali bi trebao....
Javio se ....
A koji je u pitanu, stariji ili mladji?
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
dzulijano_pike
Postovi: 179
Pridružen/a: sub apr 30, 2022 6:47 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2023 4:17 pm

fcz je napisao/la:
uto sep 26, 2023 4:16 pm
Dzezvar je napisao/la:
uto sep 26, 2023 3:49 pm
cikazubo je napisao/la:
uto sep 26, 2023 2:46 pm
Znaci potpiso crnogorac ?
Nije jos ali bi trebao....
Javio se ....
A koji je u pitanu, stariji ili mladji?
Aleksandar
 
Avatar
fcz
Postovi: 4160
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2023 4:23 pm

dzulijano_pike je napisao/la:
uto sep 26, 2023 4:17 pm
fcz je napisao/la:
uto sep 26, 2023 4:16 pm
Dzezvar je napisao/la:
uto sep 26, 2023 3:49 pm


Nije jos ali bi trebao....
Javio se ....
A koji je u pitanu, stariji ili mladji?
Aleksandar
Vrhunsko pojacanje, barem ovako na papiru.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5194
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2023 4:23 pm

Meni je samo nerealno da u Sarajevu, gdje u svakoj branši ima više para, ljudi, svega pa i duplo nego u ostatku države, samo mi eto ne možemo do tih para i bolje uslove imaju u Gabeli, Posušju, Doboju, Etno selu 🤣
Znači ne takmičimo se mi protiv arapskih šeika, ruskih oligarha i sl već naših.
Da se svaki dan pošalje po jedan sms svakome ko u gradu ima veća primanja od milju maraka, garantujem da bi stanje bilo bolje sutra nego je danas. Ali meni se čini da je nama to zadnje na pameti
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23675
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2023 4:25 pm

Najveca greska bi bila da se Basic otjera, covjeku moramo horski podrsku dati. Mi nekada nekog trenera moramo istrpit. Neko je nekada i Ivicu istrpio. Ova danasnja presica je izgledala kao prepucavanje, odnosno nekakav odgovor na Basicevu presicu neki dan. Ako je tako, opet je prepucavanje preko imena Kluba. Bekricu, ne volim te od prvog sumnjivog transfera i transakcije na racun u Austriji, ne volim ni sto si u Klubu sada.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6764
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2023 4:32 pm

storm_raider je napisao/la:
uto sep 26, 2023 4:25 pm
Najveca greska bi bila da se Basic otjera, covjeku moramo horski podrsku dati. Mi nekada nekog trenera moramo istrpit. Neko je nekada i Ivicu istrpio. Ova danasnja presica je izgledala kao prepucavanje, odnosno nekakav odgovor na Basicevu presicu neki dan. Ako je tako, opet je prepucavanje preko imena Kluba. Bekricu, ne volim te od prvog sumnjivog transfera i transakcije na racun u Austriji, ne volim ni sto si u Klubu sada.
Mozemo mi podrsku koliku hocemo ali ako su u klubu odlucili a cini se da jesu onda nema tu mnogo sto se moze uciniti. Ovo je bio press Samira Bekrica a ne FK Zeljeznicara, ovo je bio press da se on opere i pravda svoje poteze.

BEKRICU ODLAZI!
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1990
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2023 4:37 pm

normalno, ima gresaka. nisu se nadoknadila dva najbolja igraca iz prosle sezone. ni igraci nisu trenirsli kako treba, sprema nam je katastrofa.

belaj kod nas je sto smo pod lupom i poreske i svih organa zbog proslosti. imamo ljude "bliske klubu" koji bi se okoristili pomocnim, ali i glavnim terenom.
sloga, gosk i ostale takve ekipe mogu izdrzati sezonu-dvije sa tim ulaganjima i onda ispadaju iz lige, a i to da li je sve regularno uplaceno drzavi velika je misterija.
MIRZA RASCIC

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija