Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6766
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 03, 2022 10:05 pm

cala je napisao/la:
ned apr 03, 2022 10:02 pm
Mislim da je nakon ovih par gostovanja svima jasno da mi pobjede mozemo samo na Grbavici ostvarit, uz neki hajc publike. Edis nikad nije bio neki strucnjak, ali ovo izmisljanje novih pozicija igracima je ipak neki novi nivo... Edis je dobar za derbije i za nalozit igrace kad treba, ali osim toga poprilicno limitran i to svi znamo.

Glupa je ova prica da cemo ispast, podjednako kao i ona da mozemo u evropu otic. Jednostavno ne licimo kao ekipa kojoj je domet veci od neke sredine tabele, ili gornje polovice max (sto i vidimo trenutno). Vise sam okrenut ka iducoj sezoni i nekoj stabilizaciji kluba. Nadam se da u upravi znaju sta rade.
Ma kakva brate uprava, njima jedino navijaci izvor finansija...nesto se ovo sve oteglo sa "deckom iz Amerike" daj boze da izadje sta pozitivno
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 03, 2022 10:17 pm

Joj nemojte ga zvati "decko iz Amerike" molim vas. Jos ce doci do covjeka...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
fcz
Postovi: 4163
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 03, 2022 10:19 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned apr 03, 2022 8:58 pm
Protiv Leotara mora poceti Fatai i Cerimagic
Ma jok to ba. Dati im individualni plan, nek se jos par kola spremaju pa onda razmisliti.

I ni slucajno, NIKAKO ne davati sansu Kocevicu, Jaganjcu, Krizevcu...
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6766
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 03, 2022 10:29 pm

fcz je napisao/la:
ned apr 03, 2022 10:19 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned apr 03, 2022 8:58 pm
Protiv Leotara mora poceti Fatai i Cerimagic
Ma jok to ba. Dati im individualni plan, nek se jos par kola spremaju pa onda razmisliti.

I ni slucajno, NIKAKO ne davati sansu Kocevicu, Jaganjcu, Krizevcu...
:) Neka ih tamo do 6-7 kola
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
cala
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 03, 2022 10:39 pm

Nego, otkad nam je Wurth sponzor? Ne sjecam se ikakve vijesti ali vidim da su na listi sponzora na stranici i primjetio sam reklame na LED panoima oko terena.
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 03, 2022 11:29 pm

Ljudi se jos nadaju da ce Amerikanac doci :rofl: Ko ce ba normalan doci u ovu zabokrecinu
 
Amar927
Postovi: 1673
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 04, 2022 5:05 am

Jos ne mogu da vjerujem da smo izgubili od Posusja,veoma cudna utakmica.
 
Avatar
amar92
Postovi: 1624
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 04, 2022 7:55 am

fcz je napisao/la:
SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned apr 03, 2022 8:58 pm
Protiv Leotara mora poceti Fatai i Cerimagic
Ma jok to ba. Dati im individualni plan, nek se jos par kola spremaju pa onda razmisliti.

I ni slucajno, NIKAKO ne davati sansu Kocevicu, Jaganjcu, Krizevcu...
Kocevic je sad u ovom trenutku bolji od Bekrica, Stilica i Subasica. Naravno na prirodnoj poziciji. Medjutim, vece su sanse da nas napusti na ljeto nego da zaigra u prvoj ekipi do kraja prvenstva.

Nama Bekric pocinje svaku utakmicu u prvoj postavi. Dalje ne treba ici. Onda neki pricaju o Evropi koja nikad nije bila realna sa ovim strucnim stabom a i igracima.

Mozda poraz koji ce nam i dobro doci. U Evropu svakako ne mozemo, ispasti ne bi trebali tako da nam bodovi ovi nisu nesto bitni. Nadam se da ce ova utakmica biti dovoljan pokazatelj ko ne moze na kojoj poziciji igrati, i ko ne bi trebao igrati u prvoj postavi. Osim ako ce Edis i dalje biti tvrdoglav…


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
gavran
Postovi: 7599
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 04, 2022 7:55 am

Sretan rođendan......
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
svraka
Postovi: 4478
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 04, 2022 8:04 am

Amar927 je napisao/la:
pon apr 04, 2022 5:05 am
Jos ne mogu da vjerujem da smo izgubili od Posusja,veoma cudna utakmica.
Ja cu pisati da je cudna utakmica i da ne vjerujem sta se desilo onda kada pobijedimo u gostima. 😁 Ne znam sto se raja ovoliko cudi.

Ljudi domacinska ekipa, dobili nas drugi put, dobili su i Borca, sa Zrinjom 0 0... peta su ekipa na tabeli sto se tice domacih, ispred pitara i veleza naprimjer. Gori im pod nogama, novi trener, usli sa vise motiva od nas i to je to.

Mi smo u gostima predzadnja ekipa, tacnije dijelimo to mjesto sa Radnikom. Ocigledno ekipa ima neku barijeru kada igra u gostima, valjda se i to rijesi nekada, do kraja sezone bar jednom.

A sada Leotar, subota 15h.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
santakuruz
Postovi: 421
Pridružen/a: sub feb 04, 2017 11:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 04, 2022 8:53 am

svraka je napisao/la:
Amar927 je napisao/la:
pon apr 04, 2022 5:05 am
Jos ne mogu da vjerujem da smo izgubili od Posusja,veoma cudna utakmica.
Ja cu pisati da je cudna utakmica i da ne vjerujem sta se desilo onda kada pobijedimo u gostima. slika Ne znam sto se raja ovoliko cudi.

Ljudi domacinska ekipa, dobili nas drugi put, dobili su i Borca, sa Zrinjom 0 0... peta su ekipa na tabeli sto se tice domacih, ispred pitara i veleza naprimjer. Gori im pod nogama, novi trener, usli sa vise motiva od nas i to je to.

Mi smo u gostima predzadnja ekipa, tacnije dijelimo to mjesto sa Radnikom. Ocigledno ekipa ima neku barijeru kada igra u gostima, valjda se i to rijesi nekada, do kraja sezone bar jednom.

A sada Leotar, subota 15h.
U pravu si, ima barijeru. Kvalitet. Ova ekipa nema kvalitet. Pisao sam pred pocetak polusezone, neki su pogresno shvatili. Ponijela nas je pobjeda protiv Sarajeva. Mi na agresivnost, pun stadion, tu neku atmosferu mozemo nekog i pobijediti, pogotovo mlitavu ekipu kao Sarajevo. U gostima gdje protivnik isto igra agresivno, ima motiv domaceg terena i da bi ga pobijedio pored te trke i agresivnosti moras imati i kvalitet. Mi to nemamo. Ponijela nas je borba za 4.mjesto. To nije realno niti se trebamo fokusirati na to. U klubu trebaju biti pametniji, vec sad traziti rjesenja za sljedecu sezonu i da se vidi na koga se moze racunati od ovih mladjih i rezervi. Bekric, Kosoric, Zec, Stilic bespotrebno uzimaju minute ostalima

Sent from my SM-A515F using Tapatalk


 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 04, 2022 8:55 am

Jucerasnji sastav nam je samo pokazo da nemamo nikakav plan. Izgubili smo 2 godine u kojim se nismo borili ni za sta a nismo nijednog mladog igraca isprofilisali za prodaju.
Ne mozes ispasti, ne mozes u evropu, ali dzaba opet ti utakmice pocinje Bekric, pocinje Aco, Vucenovic se gura. Na koju foru je uopste doveden ovaj kloc i po cemu je on zasluzio minute prije bilo koga od nasih omladinaca?
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 04, 2022 9:00 am

Hladan je ovaj pocetak aprila. Nekada nam izgradnja stadiona, zategnuta finansijska konstrukcija, cisti papiri generalno i cjelogodisnja borba za titulu i kup koji ne slavimo nisu bili dovoljni, a danas bismo se zadovoljili gostujucom pobjedom, a nadamo se da cemo nekako licencu izmajmunisati za sljedecu sezonu. Ne zaboravimo ni da je cilj na pocetku sezone bio ostanak u Ligi. Eto kako se kriterijumi snize za kratko vrijeme. Ovi prvi koji su bili nezadovoljni tada, danas sute uglavnom. Mozda jer su zadovoljni, a mozda i jer se stide. Sve iz ljubavi prema Zelji. Trpi Zeljo sve. Sve prohtjeve, sve indokrinacije, sve visoke standarde, sve zelje i pozdrave. Sve ce istrpiti Zeljo i ovaj put. Radnicka je otisla u raj.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 04, 2022 9:09 am

Da smo jucer imali brze igrace na krilima bar bi stavili pod pritisak Posusje i ovi ne bi igrali tako opusteno.
Ne borimo se ni za sta pa mi i ne pada toliko teško sto smo izgubili, ali me izjede sto u sezoni u kojoj krenemo sa podmladjivanjem,
u sezoni u kojoj se ne borimo ni za sta promjenimo trenera na polusezoni, a ni to mi ne smeta, ono sto mi smeta je sto dodje lik i forsira Bekrica, Stilica na krilu a imamo mladje igrace koji nemaju priliku da igraju, koji nisu bezveze, tu mislim prvo na Kocevica...
Nemam nista protiv "starih" ali brate procjeni kad mogu kad ne mogu igrati zajedno..
Štila se guši na krilu i nemamo puno od takvog igraca. Bekric moze pomoci ali ne moze svaku utakmicu pocinjati.
Za Posusje jucer udje Rama i Begic i likovi okrenuse utakmicu odmah. Rama asistenciju upisa, i kod njihovog drugog gola izbaci Begica na krilo koji ubacuje za gol.
Toliko prostora su imali da smo mogli jos primiti.
Nema ovdje govora o nekoj prodaji sto neko napisa, ovo je cisto kao suza. Losi smo bili i to treba priznati, naci greske i pokusati ih ispraviti.
Okrenuti se postepenom uvođenju mladih igraca i dobiti bar dvojicu za sljedecu sezonu.
Moramo ubrzati igru, a ubrzat cemo je sa postavom u kojoj igraju igraci na prirodnim pozicijama i mladjim i brzim igracima.

Moja je zelja a svjestan sam da ne može odmah ovako biti, ali pripremati ovo kroz par kola,

.........................Bender...............................
...Galic...Cocalic..............Drina........Malić..
.................Mekić.........Hajdarević..............
...Cerimagic.......Štilić.............Kocevic......
...........................Fatai...............................

Zamjene: Mekic-Beca, Kocevic-Resic, Stilic-Bekric, Fatai-Hodžić (pogotovo kad treba stati na loptu, a cak i sredini na prirodno mjesto moze dobiti priliku jer je odlican igrac)

Subasic, Osmanovic, Gasal ni sad ni za 10 godina nece biti igraci, ne trebaju uzimati vrijeme drugim potencijalima da pokazu jesu li za Zelju ili nisu.
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
alombardo
Postovi: 995
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 04, 2022 9:22 am

Sudija je pustio strasno agresicnu igru domacina.
 
milanribar
Postovi: 708
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 04, 2022 10:23 am

I u prvom mandatu Edis je imao problema kad igra protiv slabije ekipe na papiru. Derbi utakmice bez problema je odradjivao i svaku smo izgledali dobro, mislim da ima problem kad smo favorit da pripremi ekipu.
Sjetim se uvijek utakmice u Prijedoru kad su nas dobili, jedna od zadnjih njegovih, mislim da nismo sanse stvorili a bili su ekipa koja je vec ispala iz lige...
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2728
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 04, 2022 1:12 pm

A zamisli ti, pisem iz svoje perspektive, treniras tolike godine trudiš se i trebas da pokazes sta znas, ako nista da osjetis to, vidis kako je to na malo visem nivou, moment idealan nismo u borbi ni za šta.. I kažu nećeš ni na klupu, idi treniraj još ima ovaj Bekric on ce .. lik do 27 minute ko i ima daha... Ma bjez mene bi drama to demotivisalo.. svugdje se guraju protiv sto miliona puta jacih suparnika djeca po 16-17 godina, jok mi daj nam najstarije sto imamo, fali jos beslija jamak i nek ide sve gdje ne treba.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
fcz
Postovi: 4163
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 04, 2022 1:14 pm

amar92 je napisao/la:
pon apr 04, 2022 7:55 am
fcz je napisao/la:
SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned apr 03, 2022 8:58 pm
Protiv Leotara mora poceti Fatai i Cerimagic
Ma jok to ba. Dati im individualni plan, nek se jos par kola spremaju pa onda razmisliti.

I ni slucajno, NIKAKO ne davati sansu Kocevicu, Jaganjcu, Krizevcu...
Kocevic je sad u ovom trenutku bolji od Bekrica, Stilica i Subasica. Naravno na prirodnoj poziciji. Medjutim, vece su sanse da nas napusti na ljeto nego da zaigra u prvoj ekipi do kraja prvenstva.

Nama Bekric pocinje svaku utakmicu u prvoj postavi. Dalje ne treba ici. Onda neki pricaju o Evropi koja nikad nije bila realna sa ovim strucnim stabom a i igracima.

Mozda poraz koji ce nam i dobro doci. U Evropu svakako ne mozemo, ispasti ne bi trebali tako da nam bodovi ovi nisu nesto bitni. Nadam se da ce ova utakmica biti dovoljan pokazatelj ko ne moze na kojoj poziciji igrati, i ko ne bi trebao igrati u prvoj postavi. Osim ako ce Edis i dalje biti tvrdoglav…


Sent from my iPhone using Tapatalk
Naravno da jeste. Kao sto su i Jaganjac i Krizevac 100% bolji od Vucenovica. Baska sto bi ginuli.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Amar927
Postovi: 1673
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 04, 2022 1:34 pm

Gutovic od kako je preuzeo juniore Krizevac i Kocevic igraju odlično i zasluzuju dobiti priliku.Bekric je veliki sportista,Manijak ali vrijeme je za klupu i na kraju sezone oprost.Bruka ko je doveo Vucenovica ,kakav amater ..Stilica vratiti na prirodnu poziciju jer je na krilu manjak igrač sa njim i beskoristan
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 04, 2022 1:42 pm

Zamolio bih sve navijace da dolazimo na stadion, da se ispostuje ovo 9 kola do kraja. Ajmo jako ovo izgurati i onda dolaze bolja vremena ako Bog da.
Zadnja izmjena: Minjore, dana/u pon apr 04, 2022 1:43 pm, ukupno mijenjano 1 put.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 34 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija