zubanovic89
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 10, 2019 12:12 pm

Ovi likovi su smijesni, kakvu upravu razjebasmo radi par placenika ne mogu da vjerujem.

Timscho
Kontakt:

sri apr 10, 2019 12:14 pm

Jasno je meni kako ti želiš Ugovorom zaštiti Klub. Ali kod neispunjavanja obaveza iz Ugovora dolazimo do uloge našeg pravosuđa u koje se ja ne pouzdam. I zato priča o Državi nije "priča za sebe". Ti navodiš primjer Slovenije i uspješne privatizacije kluba. Ali Slovenija je u EU, u Sloveniji predsjednik države ide na sud zbog sumnje na korupciju. Misliš da ćeš ovdje moći novog vlasnika pravno natjerati da npr. umjesto 2mil. koliko je uložio nakon dvije godine uloži tri miliona koliko se Ugovorom obavezao? Osim toga, ko bi u takvim slučajevima predstavljao interese Želje? Opet oni isti koji će pronaći i dovesti tog novog gazdu.
Ja mislim da ovo poslovno okruženje kao i pravna praksa privlači ulagače koji posluju u mutnom.

A ovo pitanje "šta će nas sviju zadovoljiti" je možda prva stvar o kojoj trebamo razmišljati. Ja lično sam zavolio Želju u vremenu kad nismo osvajali nikakve titule niti se o tome pričalo. Ali jesmo imali uspjehe i jako smo se puno radovali ali i tugovali. Vremenom sam naučio da je Željo klub običnih ljudi, klub iz raje koja voli fudbal i koja hoće da bude dio tog sportskog, fudbalskog svijeta. Klub koji se nadmeće sa drugima svojom snagom, svojim zalaganjem, poštujući protivnika ali držeći i do sebe. Ko god da je dolazio na Grbavicu.. Zvezda, Dinamo, Iskra, Radnički... nismo se nikad držali ni prepadnuto a ni nadmeno. Uvijek pristojno ponosni na sebe i ono što imamo. Gajiti taj identitet na tribinama i na terenu je za mene najveći rezultat.
svojim snagama na svojoj zemlji

Elegant
Kontakt:

sri apr 10, 2019 12:18 pm

Ja sam idalje misljenja da onih pet vezanih poraza za vrijeme bivse uprave nije samo problem sto imamo idiote - imbecile - bezobrazne igrace nego da itekako tu ima jos nesto, isto kao i sa govno portalom koji od dolaska ove Amarove uprave nije recencu lose o nama napisao a do tada su nas prali na ruke za najmanju sitnicu.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Amar927
Kontakt:

sri apr 10, 2019 12:25 pm

Jel moguce da se deaila ova neozbiljnoat u vezu uplate...4 dana kasnili i probili rok ,kao sto je i Borac probio rok i nije dobio licencu...neko za ovo mora al mora odgovarati...neko se sa nasim osjecanjima,ljubavi igra...A Slavko krme debelo ukratko

Choks
Kontakt:

sri apr 10, 2019 12:26 pm

Ciljano ložili raju protiv Misketa da se otjera, sve u režiji naših bivši igrača "propalih", i kad smo se borili za duplu krunu već je tu krenulo. Ostalo vrlo dobro poznato, izmanipulisali navijače i uprava napolje.

urbanzeljeznicar
Kontakt:

sri apr 10, 2019 12:35 pm

Ne moze Petrovicevih 20.000€ biti problem za licencu jer je postupak jos u toku, slicno kao kad je Mersin nama dugovao za Sehica.
Najveci problem kod licenciranja ce biti sto su samo januarske plate isplacene, a nema se para za ostale plate, poreze i doprinose.
Podpredsjeniku Pesti bi bilo bolje da umjesto sto istjeruje ljude sa stadiona upregne clanove uprave koje je postavio da namaknu pare za normalno funkcionisanje kluba.

starigrad
Kontakt:

sri apr 10, 2019 12:35 pm

Elegant je napisao/la:
sri apr 10, 2019 12:18 pm
Ja sam idalje misljenja da onih pet vezanih poraza za vrijeme bivse uprave nije samo problem sto imamo idiote - imbecile - bezobrazne igrace nego da itekako tu ima jos nesto, isto kao i sa govno portalom koji od dolaska ove Amarove uprave nije recencu lose o nama napisao a do tada su nas prali na ruke za najmanju sitnicu.
da, da, u pravu si 100%. prodali igraci, idioti - imbecili, misimovica, zbog uticaja sa strane.

vidis kako proigrase kad se otjera stara uprava. steta sto nema jos 2-3 kola do kraja, na ovih 8 sto su ostala da se odigraju. ni titula nam ne bi bila daleko.

SIMA_SIMAU
Kontakt:

sri apr 10, 2019 12:49 pm

Znaci ostali smo bez licence? Za ovo neko mora odgovarati.
Željovci uvijek treba da znate, da navijači prate klub, a ne rezultate!

Svi na Grbavicu!!!

Izlija
Moderator
Kontakt:

sri apr 10, 2019 12:54 pm

Ne znači da smo ostali bez licence, ne letite pred rudu bezveze.
イビチャ・オシム
Živ nam bio još 1921 godinu.

AsharaK
Administrator
Kontakt:
Status: Online

sri apr 10, 2019 12:57 pm

Pa ima drugostepena valjda
Željezničar ante portas !

Elegant
Kontakt:

sri apr 10, 2019 12:58 pm

Jos samo da se objavi da poreznoj ne isplacuju rate pa ce biti bas svjetla buducnost kluba.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

teatrale36
Kontakt:

sri apr 10, 2019 1:21 pm

Ovo ako je istina za Slavku zna se ko je kriv, dzaba pojedini napadaju Amara i njegove kompanjone.
Ko ga je doveo, potpisao ugovor trebao mu je i platiti.

Plava Porodica
Kontakt:

sri apr 10, 2019 1:24 pm

Nemam šta opravdavati nove, moglo se o tome ranije voditi računa, ali svakako ovo neće predstavljati problem za Europu.. Međutim i bivši su ostavili totalni kolaps u klubu pri odlasku, od neisplaćenih doprinosa, do plate i doprinosa, uz povratak pozajmica, što je po meni ok, njihov je novac i zahvalan sam što su konstantno to radili, kad je god zatrebalo.
Ali općenito nismo nikako u dobroj situaciji.
Do ljeta se mora popraviti, kako, ne interesuje me, to je posao novoizglasanih.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

mirzoni1921
Kontakt:

sri apr 10, 2019 1:25 pm

teatrale36 je napisao/la:
Ovo ako je istina za Slavku zna se ko je kriv, dzaba pojedini napadaju Amara i njegove kompanjone.
angažovao ga FK ŽELJEZNIČAR, potpisao ugovor FK ŽELJEZNIČAR i trebao bi mu platiti FK ŽELJEZNIČAR

Faca Sa Ulica
Kontakt:

sri apr 10, 2019 1:32 pm

Super.
Onda da postavimo stvari I ovako.
Onaj kome Amar posudjivao pare odnosni onaj ko je tada bio u klubu,neka mu ih vrati.....
Jel posteno....

MATORI
Kontakt:

sri apr 10, 2019 1:33 pm

DANAN je napisao/la:
Super.
Onaj kome Amar posudjivao pare odnosni onaj ko je tada bio u klubu,neka mu ih vrati.....
Jel posteno....
:lol:

MATORI
Kontakt:

sri apr 10, 2019 1:34 pm

DANAN je napisao/la:
Super.
Jel posteno....
:lol:

flux
Kontakt:

Odavno se gluplja stvar nije napisala na forumu :zid:

teatrale36
Kontakt:

sri apr 10, 2019 1:41 pm

flux je napisao/la:
Odavno se gluplja stvar nije napisala na forumu :zid:
Sve diraj samo Misimovića ne diraj, imao je i taj čovjek greške moraš priznati.

storm_raider
Kontakt:

sri apr 10, 2019 1:46 pm

Ma naravno da je imao greske, niko ne kaze da nije, samo sto to ne amnestira ove glupe poteze ovih trenutnih. Daj Boze da je dosao neko bolji i sposobniji, pa i nakon ovih da dodje neko bolji i sposobniji.

Da mi je samo da nasem Zelji bude bolje.

Podrska 1921 ekipi ispred svih nas. Momci, na istoj smo strani - Zeljinoj!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Trenutno korisnika/ca: brile, Brkoo, Neraaa, sejo, shzna i 38 gostiju.

Prijava  •  Registracija