Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5851
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 12, 2018 1:15 pm

Nemamo se sta tome nadati, krovu da, ostalim stvarima tesko, jedino ako su neka sredstva ostavljena za npr. panele na sjeveru i slicno..
Amar sa svojim ljudima je vec vodio klub, na terenu apsolutno uspjesno, van njega totalna susprotnost, druga sansa im se ne smije dozvoliti kada je u pitanju poslovanje.
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 12, 2018 1:17 pm

I ono sto se po meni treba pitati na skupstini je, s obzirom da je jasno da u slucaju ostanka Misimovica Amar nece biti u klubu, koji je njegov plan za izvlacenje kluba iz najvece rezultatske krize iza rata. Koga misli postaviti na poziciju sportskog direktora, koga vidi kao trenera? Kakva uloga Adzema u toj novoj akademiji? Kad vec imamo dvije tvrdoglave persone treba gurati jako da ni jedni ni drugi ne misle da su bogom dani. Kao sto i nisu. Necete da radite zajedno? Ok. Onda ucinite sve da ako budete vi u klubu da se ne osjeti izostanak drugog.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2658
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 12, 2018 1:18 pm

O kojoj novoj cifri je riječ (dug prema poreznoj)? Uduplat će se? Znači, ako smo do sada davali 10k KM, sad bismo 20k KM? Ne vidim ja toliki problem ovdje (ako budemo poslovali kao do sada), pogotovo jer znamo kakvi su sve dugovi bili kad su tek ovi ljudi došli. Ovako znaš da imaš dug samo prema njima, isplati ga vremenom i miran si. S druge strane, koliko smo imali fula u sportskog segmentu i koliko se para bacilo na to, mogao se do sada ovaj trenutni dug isplatiti.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
Cane
Postovi: 154
Pridružen/a: sri jun 20, 2018 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 12, 2018 1:22 pm

Svi dosadasnji ulagaci su nam dobro slozili. Ostavili su klub na cjedilu sa dugovima i nestali u magli.





 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 12, 2018 1:31 pm

Plava Porodica je napisao/la:
sri dec 12, 2018 12:03 pm
Osim hibrida sve je iz našeg džepa.
A mi zbog hibrida i krova gledamo pored svega u šta su nas uvalili, sedmično karanje sudija po standardnim procedurama.
Tito te ****,ko da prica o 2000 km, a ne o milion km.
Taman da su sve navijaci platili a nisu ni 30 posto,sto to niko prije nije udvostrucio vrijednost imovine kluba.
Dodju Arapi i kupe Manchester City,dodju na gotovu infastrukturu,potreban je samo kapital za ulaganje u tim. Pa ljudi potrose milione i milione,pa tek nakon par godina,na jedvite jade osvoje prvu titulu. Pa u narednih 6-7 godina,osvoje jos 2,od kojih je tek ova zadnja bila dominantna.
A mi pravimo stadion,uredjujemo strukture unutar kluba,vracamo dugove koje su drugi nagomilavali,3 godine zaredom smo u vrhu i gubimo dobijene titule 2 puta,dovodili smo atraktivnih pojacanja ,kakvih sigurno nismo godinama prije.
Svaku polusezonu je dosao barem jedan nekqdasnji reprezentstivac. Ok nisu svi pokazali klasu,ali ba serete ko foke.
Gdje ste to vi strucnjaci nesto uradili u zivotu pa da serete. Daj da vidim vas kako bi ste 2 stvari u zivotu istovremeno radili,a kamoli 5.
Ne bi mogli dvije zene jebat u isti dan ,rekli bi,ne mogu ja nemam ja snage za to.
Da je gradit stadion i pravit jak klub lako,mi dosad imali fudbalsku arenu i jos 5 titula najmanje. A sve smo strucnjake imali u klubu. Od guvernera,do raznoraznih uspijesnih poslovnih ljudi. A vazda im je trebao neko da im nesta,da bi oni ponesta uradili.
Hajde ba dosadni ste sa tom pricom. Eto samo vas pogadja kriza rezultata,oni su mazohisti i vole da uzivaju u nerviranju.
Nemaju ljudi pravo i na fulu ida se pogube.
Evo jel nude Amaru da radi. Pa sta hoces ,nek mu daju ugovor duplo bolji pa nek mu na taj nacin vrate pare. Najlakse srati i zakerati.
Amaru respekt do poda za sve,ali hajde pokazi zelju za dogovor . Evo i oni te zele u klubu.
Jel kukao nakon 2 titule ,da sve radi sam i da mu treba neko da vodi klub a da se on bavi sportskim dijelom,i da zbog toga ne pravimo iskorak u Europi. Sta je sad problem. Evo imas takvog covjeka. Sad druga prica.
Zadnja izmjena: barbarez, dana/u sri dec 12, 2018 1:36 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
mirzoni1921
Postovi: 539
Pridružen/a: uto dec 06, 2016 3:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 12, 2018 1:36 pm

 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23664
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 12, 2018 1:40 pm

Plava Porodica je napisao/la:
sri dec 12, 2018 12:17 pm
Iz našeg džepa tj. kluba.
A krov nek' slobodno postavi na megamix.
Ili ustvari kad su nas već iskarali, nek' dovrše još koje kolo do kraja, ionako nam je i europa upitna.
Koliko si ti dao klupskom dzepu ove sezone, pa da se pozivas na to, ako nije problem?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Cane
Postovi: 154
Pridružen/a: sri jun 20, 2018 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 12, 2018 1:41 pm

storm_raider je napisao/la:
Plava Porodica je napisao/la:
sri dec 12, 2018 12:17 pm
Iz našeg džepa tj. kluba.
A krov nek' slobodno postavi na megamix.
Ili ustvari kad su nas već iskarali, nek' dovrše još koje kolo do kraja, ionako nam je i europa upitna.
Koliko si ti dao klupskom dzepu ove sezone, pa da se pozivas na to, ako nije problem?
I mene isto interesuje?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 12, 2018 1:41 pm

Budi Željo je napisao/la:
sri dec 12, 2018 1:17 pm
I ono sto se po meni treba pitati na skupstini je, s obzirom da je jasno da u slucaju ostanka Misimovica Amar nece biti u klubu, koji je njegov plan za izvlacenje kluba iz najvece rezultatske krize iza rata. Koga misli postaviti na poziciju sportskog direktora, koga vidi kao trenera? Kakva uloga Adzema u toj novoj akademiji? Kad vec imamo dvije tvrdoglave persone treba gurati jako da ni jedni ni drugi ne misle da su bogom dani. Kao sto i nisu. Necete da radite zajedno? Ok. Onda ucinite sve da ako budete vi u klubu da se ne osjeti izostanak drugog.
Svaka ti se prica vrti oko toga da ako Amara ne bude u klubu da ne valja, nema nam kluba bez njega, da ovi danas daju ostavke i da sutra dođe neka uprava a za njima NE i Amar vi pojedini bi im glave i ostavke trazili vec treci dan.

Treba na skupstini Amara pitati zasto si dao 300.000 KM ili tri milona nebitno koliko a nisi to zabiljezio, platio porez, a sada trazis nazad ?

Isto ovaj @PlavaPorodica sam Amar pa Amar, pa dosadni ste vise, ako hoce da bude dio tima bujurm, ako hoce da bude šef šefovima, bog - ota, ima klubova sirom BiH i europe pa dovedi Bukija, Ibrisimovica, Zuju budite gospodari i radite sta vam je qurcu cejfu.

Prvo neka pokusa da tako radi bilo gdje.
Zadnja izmjena: Elegant, dana/u sri dec 12, 2018 1:48 pm, ukupno mijenjano 1 put.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5238
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 12, 2018 1:47 pm

Plava Porodica je napisao/la:
sri dec 12, 2018 11:57 am
Spustili su nam klub na najniže moguće grane, jašta nego će im biti izglasano nepovjerenje.
A krov nek' miske ponese za vikendice sebi jer ga ionako begić taslači a sve preko Željinih leđa.
I ja sam mislio da nas taslači Begić, preko sudija, ali se sada ne bih smio zakleti. Bara je puna krokodila i ko zna kome je bilo u interesu da Željo bude iskarindžan. Fudbaleri su nam, kao i sudije sve moralne veličine, da bi te prodali za 100 eura, a očito je da imamo bruku nezadovoljnih igrača. Više nikome ne vjerujem, naročito ne onima koji bi da se rado vrate u Klub. A i tužbe su tu...
Southboy je napisao/la:
sri dec 12, 2018 12:45 pm
Meni samo nije jasno kako ovi debili od drzave i porezne ovako racunaju ove dugove kako je njima volja.Konama dali jedan tug i to je to.Nama 3 fol duga sa mnogim preklapanjima i nejasnocama.
1.dug 2003-2012
2.dug 2009-2015
3.dug 2011-2016

Za sva tri duga 2011 i 2012 se pojavljuju.Znaci 3 put ti obracunava tu godinu a onda za 1. i 2. dug opet preklapanje 3 godine(2009-2012) sto znaci da te godine jos 2 put obracunava i na kraju ovaj treci dug koji se razlikuje od ovog 2 samo po godini(sto znaci da se 5 godina preklapa u ovom slucaju 2011-2015).
Ja fkt nez kako to obracunavaju i rade al ako ne uvaze žalbu ovo je cista pljacka i reket drzave prema klubu.Ako neko zna ja bi ga molio da pojasni :r
A gdje je tu jos 10 klubova lige i "bogati hercegovci" koji marke nikad nisu dali ovoj drzavi :psujem:
Ako si ikada imao priliku dočekati neku inspekciju, ne bi tako pisao. Prvo, inspekcija se obično najavi ranije, a može doći i nenadano ili po tvom pozivu. Ti pripremiš "poslovne knjige" i onda oni to tabire. Daj ovaj papir, daj onaj papir i slično. Nakon toga se sastavi zapisnik i konstatuje stanje. Da li si ti sve papire pokazao ili si možda neke "sakrio", to je pitanje. Neki papiri se mogu pojaviti i od drugih poslovnih subjekata sa kojima si sarađivao. Da ne dužim. U inspekciji ne rade levati.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18963
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 12, 2018 1:48 pm

Ko su ovi ljudi? Kako oni mogu hvaliti bilo sta u danasnje vrijeme? Vi niste legende Zeljeznicara ...
Željezničar ante portas !
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 12, 2018 1:56 pm

Dobar dan. Šta je Amar danas zasr'o? Ima li novih dugovanja?
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 12, 2018 1:58 pm

Covjek davao novac klubu kad je istom najpotrebniji bio i sad da ga neko pita: "A sto ti porez ne plati za to!?".. Ovo je nevjerovatno hahhahahahhaha
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 12, 2018 1:58 pm

Elegant je napisao/la:
sri dec 12, 2018 1:41 pm
Budi Željo je napisao/la:
sri dec 12, 2018 1:17 pm
I ono sto se po meni treba pitati na skupstini je, s obzirom da je jasno da u slucaju ostanka Misimovica Amar nece biti u klubu, koji je njegov plan za izvlacenje kluba iz najvece rezultatske krize iza rata. Koga misli postaviti na poziciju sportskog direktora, koga vidi kao trenera? Kakva uloga Adzema u toj novoj akademiji? Kad vec imamo dvije tvrdoglave persone treba gurati jako da ni jedni ni drugi ne misle da su bogom dani. Kao sto i nisu. Necete da radite zajedno? Ok. Onda ucinite sve da ako budete vi u klubu da se ne osjeti izostanak drugog.
Svaka ti se prica vrti oko toga da ako Amara ne bude u klubu da ne valja, nema nam kluba bez njega, da ovi danas daju ostavke i da sutra dođe neka uprava a za njima NE i Amar vi pojedini bi im glave i ostavke trazili vec treci dan.

Treba na skupstini Amara pitati zasto si dao 300.000 KM ili tri milona nebitno koliko a nisi to zabiljezio, platio porez, a sada trazis nazad ?

Isto ovaj @PlavaPorodica sam Amar pa Amar, pa dosadni ste vise, ako hoce da bude dio tima bujurm, ako hoce da bude šef šefovima, bog - ota, ima klubova sirom BiH i europe pa dovedi Bukija, Ibrisimovica, Zuju budite gospodari i radite sta vam je qurcu cejfu.

Prvo neka pokusa da tako radi bilo gdje.
Ili mi nisi citao postove ili si me zamijenio s nekim, ne znam sta drugo da ti kazem.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 12, 2018 2:02 pm

Da vi pojedinci sebe vidite sa strane i smjer vaše rasprave i optužbi a da ne znate da ste vi, misli li bi da čitate forum navijača Sarajeva,Čelika ili Slobode.
Analizirajte se , stavite i vi ŽELJU na prvo mjesto, jer to tražite i od Amara i Senada, a vi prvi to ne radite.Analizirajte šta pišete i šta optužujete i na koji način , ovo čitaju i ostali(čitaj dušmani) koji odavde vade inspiraciju za buduće podjele među nama i umetanja u medijima, pa bar toliko budite pametni, ili ako ne to , bar toliko budite Željo.
Zadnja izmjena: AdmirA, dana/u sri dec 12, 2018 2:59 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 12, 2018 2:03 pm

Ajzea je napisao/la:
sri dec 12, 2018 1:58 pm
Covjek davao novac klubu kad je istom najpotrebniji bio i sad da ga neko pita: "A sto ti porez ne plati za to!?".. Ovo je nevjerovatno hahhahahahhaha
Antologijski postovi, da ne kažem za sehare. :D
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 12, 2018 2:03 pm

Cane je napisao/la:
sri dec 12, 2018 1:41 pm
storm_raider je napisao/la:
Plava Porodica je napisao/la:
sri dec 12, 2018 12:17 pm
Iz našeg džepa tj. kluba.
A krov nek' slobodno postavi na megamix.
Ili ustvari kad su nas već iskarali, nek' dovrše još koje kolo do kraja, ionako nam je i europa upitna.
Koliko si ti dao klupskom dzepu ove sezone, pa da se pozivas na to, ako nije problem?
I mene isto interesuje?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
Dovoljno. I bit će još već prekosutra.
Od članske, karti do 9.kola kad sam preuzeo godišnju, majica, dukserica i ruksak iz fan šopa.
A opet se ponavljam moja poenta nije bila koliko smo mi pojedinačno dali za popravke na stadionu, već Željo općenito kao klub.
Ali, da radi yebenog krova primamo duboko kurčinu, vi razmislite isplatili se. Pa bar da smo neki otpor pružili, ali beskarakterne osobe se ko i uvijek ušute.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 12, 2018 2:05 pm

AdmirA je napisao/la:
sri dec 12, 2018 2:02 pm
Da vi pojedinci sebe vidite sa strane i smjer vaše rasprave i optužbi a da ne znate da ste vi, misli li bi da čitate forum navijača Sarajeva,Čelika ili Slobode.
Analiziajte se , stavite i vi ŽELJU na prvo mjesto, jer to tražite i od Amara i Senada, a vi prvi to ne radite.Analizirajte šta pišete i šta optužujete i na koji način , ovo čitaju i ostali(čitaj dušmani) koji odavde vade inspiraciju za buduće podjele među nama i umetanja u medijima, pa bar toliko budite pametni, ili ako ne to , bar toliko budite Željo.
Vidis brate da je bolesno sve. Ja sve vrijeme govorim treba gledati Zelju i napisem da i trenutna uprava ako ostane treba traziti rjesenja za probleme koje imamo, a imamo ih itekako kad skoci lik kaze Amarovac.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5851
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 12, 2018 2:06 pm

Fakat mislis da nam se zbog infrastrukture suka i da se Dino pita za to ?
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5238
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 12, 2018 2:07 pm

Ajzea je napisao/la:
sri dec 12, 2018 1:58 pm
Covjek davao novac klubu kad je istom najpotrebniji bio i sad da ga neko pita: "A sto ti porez ne plati za to!?".. Ovo je nevjerovatno hahhahahahhaha
Amar jeste davao novac i to niko, ali baš niko ne spori. Ustvari posuđivao, a ne davao. Bitna razlika. Sporan je način davanja tog novca. Yebote, pa nije pijaca. Željo je poslovni subjekt i onda ti uleti inspekcija i traži ti adekvatan papir.
Amar je, po meni postupio naivno, a potoji više načina kako se novac mogao posuditi.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 209 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija