Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Koju opciju podrzavate?

Nastavak lige pred praznim tribinama
15 (21%)
Playoff (8 timova)
1 (1%)
Playoff (4 tima)
9 (13%)
Nastavak lige nakon kraja pandemije (preko ljeta)
46 (65%)

Ukupno glasova: 71

storm_raider
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 3:19 pm

azbaha je napisao/la:
pon nov 12, 2018 3:17 pm
storm_raider je napisao/la:
pon nov 12, 2018 3:14 pm
http://sport1.ba/premijer-liga-bih/vide ... ici/137340

Evo i clanka na portalu.
Ma jok to storme, mi moramo biti dovoljno dobri da damo 4 gola znas i bez ovih sansi, ipak je to selo....
Moramo mi bolje igrati generalno, ali treba i ovo reci. Pitari kada god su osteceni portali kmece sirom Sarajeva, a protiv Zelje se suti. Neka.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Zeljo
Kontakt:

pon nov 12, 2018 3:19 pm

Evo i clanka na portalu.
Hvala Bogu. Al ovo je sramota sta nam rade na Grbavici.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.

storm_raider
Kontakt:

pon nov 12, 2018 3:20 pm

GutoNikić74 je napisao/la:
pon nov 12, 2018 3:16 pm
Braćo Željovci
Nemojte dozvoliti da nas dijele molim vas,ja sam tu od početka stvaranja organizovanih navijačkih skupina (JOINIT UNION),tri puta sam ranjen u ratu i RVI-I sam,jedno od tih sam ranjavanja doživio kod Lorisa,nije bitno,bitno je da se sad ujedinimo i da ne damo našu svetinju,nije bitan ni Senad ni Amar ni mlađi ni stariji moramo biti ko jedan,moj prijedlog je da ako je moguće se organizuje kroz neki poziv bilo preko ovog foruma ilu preko nečeg drugog sastanak navijača Željezničara dal u prostorijama kluba ili negdje drugo pozvati sve i stare i mlade i ultrase jer sve su to ljudi koji vole Želju i da se izađe sa nekim stavom prema upravi,još jednom VOLIM TE LJUBAVI...
:palacgore: :palacgore: :palacgore: :palacgore: :palacgore:

Omar500
Moderator
Kontakt:

pon nov 12, 2018 3:21 pm

Znam da se Curjuric malo uzdigao i da nema koristi od njega poslije pedeset-sezdeset minuta igre. Nadje on drugima prigovarati, a sinoc tri lopte izgubi u dedet minuta jer se nije fino zagradio...
Zasluzuje kritiku, sto ne znaci da pljujem po njemu. Ako ima zbirno najvise glasova u anketama do sada, onda je red spomenuti.
Sa njim nam se donekle ponavlja slucaj Markovic - strasno zahvalan igrac koji bi trebao imati svoju zamjenu, a ne da ga silimo dzaba.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

AdmirA
Kontakt:

pon nov 12, 2018 3:23 pm

Evo kod Sinana na portalu piše da je danas sjednica UO. Zna li iko išta, pa kakva je ovo šutnja?jel pred buru ili?
Klasa radnička!

AsharaK
Administrator
Kontakt:

pon nov 12, 2018 3:27 pm

Nema nikakve sjednice
Željezničar ante portas !

storm_raider
Kontakt:

pon nov 12, 2018 3:28 pm

Nece ni biti do zimske pauze nista vjerovatno.

Brkoo
Kontakt:

pon nov 12, 2018 3:29 pm

:zid:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

SIMA_SIMAU
Kontakt:

pon nov 12, 2018 3:30 pm

Eh cuj Djurbuzovic hahahahah
Željovci uvijek treba da znate, da navijači prate klub, a ne rezultate!

Svi na Grbavicu!!!

Grbavica
Kontakt:

pon nov 12, 2018 3:31 pm

AdmirA je napisao/la:Evo kod Sinana na portalu piše da je danas sjednica UO. Zna li iko išta, pa kakva je ovo šutnja?jel pred buru ili?
Sinan da kaze da je sutra utorak moro bi covjek jedno 10 puta provjeriti dok bi bio siguran.
Ja dolazim i odlazim, a vrijeme ko da tu ne prolazi, i ti si ista I sad dobra si ali kakvi su ti nalazi

AdmirA
Kontakt:

pon nov 12, 2018 3:31 pm

Brkoo je napisao/la:
pon nov 12, 2018 3:29 pm
:zid:
Otrov. :pivo:
Klasa radnička!

Hadzijalagic
Kontakt:

pon nov 12, 2018 3:32 pm

Evo i clanka na portalu.
Neka nasi ovo pokazu haveru Begicu sa kojim imamo "super" odnose..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..

storm_raider
Kontakt:

pon nov 12, 2018 3:41 pm

Samo Zeljo!

Vortex
Kontakt:

pon nov 12, 2018 3:42 pm

mirzza je napisao/la:
pon nov 12, 2018 12:13 pm
NEZALAGANJE je napisao/la:
pon nov 12, 2018 11:54 am
@Morzhy Ma svi nasi problemi se rijese za 2-3 mjeseca.Samo da se pocne primjenjivati sve navedeno u onom postu.Nikakva filozofija.Ko se sjeca,Plisek je pola od ovog nabrojanog radio,a raja mu se smijala.Kazu vidi vodi ih kao da su pioniri,a nasi igraci usrvari i jesu na tom nivou.
Ovo si u pravu, ucio ih covjek kako se korner izvodi, kako se aut izvodi, kako stoje u prekidu kako se brani prekid, a koliko se sjecam te godine je pripreme odradio na Bjelasnici i znam da smo zadnjih 15 minuta lomili protivnike kontrama jer smo bili prespremna ekipa.
Od tada (2004) do danas nasi igraci nisu na nista vecem nivou.
Ovo je isto otprilike radio i Amar svojevremeno, učio ih kako se pravilno odigra dupli pas ili Kostić kako se izvodi aut ili pravilno vodi lopta, a bagra mu se smijala na treningu . . .

plavi brat
Kontakt:

pon nov 12, 2018 3:42 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:
pon nov 12, 2018 12:26 pm
ljudi dragi, ovo nema veze sa trenerom.
ovdje je problem u odnosima, u svim segmentima. ovdje je problem sa samopuzdanjem igraca, sa karakterom i kucnim odgojem igraca. ovdje je problem sa vanjskim i unutrasnjim pritiscima. tek onda dolaze eventualne takticke greske. hoce li neko reci da je GOSK bolja ekipa, da je Krupa bolja ili Simin Han!?!
nisu bolji. samo imaju normalniju atmosferu u svojim redovima. po prvi put svi dolaze na novoobnovljeni teren i imaju zelju da lijepo i dobro odigraju, a istovremeno zbog svih nasih unutrasnjih problema nas skalp nikada nije bio jeftiniji. svima njima su to dodatni motivi a nama opterecenje. tome u prilog ide i cinjenica da daleko bolje igramo na strani nego kuci.

za trideset godina provedenih na toj Grbavici ja sam sinoc prvi put dozivIo da mi na stadionu neko jebe matar i to oni koji danas zive na slavi moje i nekih ranijih generacija koje su tu stajale prije njih i stvorile taj TM87. nekad nas je bilo na hiljade, bilo nas je toliko da nismo mogli svi stati iza desetine okacenih transova duz 70 metara ograde. a danas!? danas se ne mogu skupiti da stanu iza jednog transa dugog 7 metara a imaju obraza da zeljovcima jebu majke. dosli smo do te tacke unutrasnjeg razdora.
u takvoj atmosferi ne moze biti dobar rezultat.

na to dodajmo jos sve ove hostaplere koji rovare radi licnih interesa i dobijamo ovo sto dobijamo. da ne spominjemo nedostatak sportskog strucnog kadra u klubu koji bi bio kadar izvuci nas iz ovakve situacije...
:palacgore:
Mene kop visd nece vidjeti,mozda i tribinu promjenim,sve su prilike.Neznam sta sam do sad cekao.Kop nam je postso smjesan,imas 10 ozbiljnih likova koji se ponasaju krajnje neozbiljno a ostalo su djecurlija s curicama.Neznaju dati podrsku kako treba,nemaju glasa,a i kako bi ga imali jad su prepuseni.
Na to sve dodaj ono paljenje svog travnjaka,unistavsnje svoje imovine,...pa ja ni sad nevjerujem...jel ono moguce,imaju li te lobanje imalo mozga.Znaju li oni da je ono krvavo stecena imovina i kroz sta se sve moralo proci zadnjh 100 godina kao i ove zadnje 2-3 godine,da bi se sve ono steklo...i ono doslo da unisti...pa to je bez imalo razuma.Nek probaju futsvci,raspali zaradit 5-6stoja posteno,pa nek nesto kupe pa to uniste.Ako imaju nekog u raji ko zna citati,nek im procita sta normslna raja,normalni manijaci misle o onom sljamu...ono nije Zeljo,ono nisu manijaci...ono je moralna bjeda...nek ih je stid.
Svi normalni manijaci treba da napusta jug,pa kad tamo bude samo njih 10-20 sa onih 50-ak djecaka i djevojcica,mozda ce im i mozgovi malo proradit.
Ja sam unisten,gorak okus
Jos ako i uprava popusti(nedaj Boze)...lesinari su vec spremni...i da porucim ovima sto ponavljaju ovu frazu 'hajde bar milimeter'...
NI MILIMETAR...se zna na sta se odnosi,odnosi se na to da nema odstupanja pred dusmsnima,hijenama,lesinarima,sakalima...i ostalom bagrom,koji gledaju samo sebe,kojima Zeljo nista neznaci,koji bi oca svog izdali zarad svoje koristi.
NI MILIMETRA braco,izdrzimo ovo,nedajmo Zelju,moramo se ujedinit,ko nikad do sad

vinston.cercil
Kontakt:

pon nov 12, 2018 3:45 pm

Treba nama jedan Husref realno, kad vec Amara ne mozemo uzeti hahahahahahah

MrkiMedo
Kontakt:

pon nov 12, 2018 3:48 pm

phpBB [video]

LeBlue
Kontakt:

pon nov 12, 2018 3:51 pm

exdomorocki je napisao/la:
pon nov 12, 2018 2:58 pm
LeBlue je napisao/la:
pon nov 12, 2018 1:59 pm
kremenko je napisao/la:
pon nov 12, 2018 1:57 pm
Ako daju Odovicu otkaz, valjda ce imati obraza pa i sami otici. Kao sto su neki prije njih otišli.
Sto bi to uradili kad imaju podrsku i skupstine a i velikom vecinom navijaca?
Postoji nešto što se zove obraz,a nakon ovog cirkusa sto su nam priredili ove sezone,a bogami i sezonama iza nas ako imaju i malo morala,otisli bi sami.
Raspad sistema!
Zadnje dvije sezone nisu bile cirkus, sto se tice rezultata. Ima tu vise faktora koje se mogu diskutovati, ali zavrsiti 2. nije cirkus. Ove sezone se jednostavno nismo pojacali kako treba i zato imamo ovakve rezultate. Sto se nismo, pojma nemam, ali realno je reci da je tesko investirati u infrastrukturu i uz to naci dovoljno resursa za prave igrace. Ono sto se mozda moglo uraditi jeste imati 1-2 covjeka koja se vise razume u sportski dio, i ovo sam vise puta pisao. Tesko mi je zamisliti sta bi konkretno bilo bolje, jer nisam siguran da bi neko drugi puno bolje mogao da uradi, a to je da zadrzi isti nivo investicija u infrastrukturu, a isto tako da bude u mogucnosti da privuce bolje igrace.

Vortex
Kontakt:

pon nov 12, 2018 3:56 pm

CURVA je napisao/la:
pon nov 12, 2018 3:54 pm
Sudjenje Jug i igra nasih balerina nisu slucajne
Sveto trojstvo,
Pa kako se onda boriti i protiv koga uopće??

AdmirA
Kontakt:

pon nov 12, 2018 3:58 pm

CURVA je napisao/la:
pon nov 12, 2018 3:54 pm
Sudjenje Jug i igra nasih balerina nisu slucajne
Pa šta je u pitanju?

Neko spomenu sastanak. PODRŽAVAM 100%
Klasa radnička!

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Faca Sa Ulica, gavran, Google [Bot] i 13 gostiju.

Prijava  •  Registracija