YUGOKRAFT spaja trżišta rada. Za Vas. Za sve kvalifikacije. Pomażemo Vam da nadjete posao u Njemackoj. Besplatno i bez rizika.
www.yugokraft.de

NIKOM TE NE DAMO!

salle86
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 2:45 pm

Timscho je napisao/la:
ned nov 04, 2018 12:34 pm
Juče su naši igrali skroz OK utakmicu. Ono što mi svi od njih najviše očekujemo (ili barem tako kažemo) - borili su se muški cijelo vrijeme. Pritiskali su ih stalno, nekad već na njihovoj polovini a nekad kad oni pređu centar. Išli u duele (Šabanadžović postaje zvijer), presijecali njihove dubinske, stizali "ničije" lopte, dobro pokrivali prostor. Ja Vranješa inače u Želji ne volim jer stoji u mjestu i ne angažuje se, ali juče je pokrivao pola terena, nema gdje ga nije bilo. Fino smo držali sredinu, pokušavali smo po bokovima proći, par puta je uspjelo. Veselinović je majstorski igrao. A i ostali su bili svi na nivou jedne takve utakmice. Nemamo brze igrače u sredini koji mogu pobjeći. Protivnik je brže gradio napad, uigraniji su ali opet je naša odbrana to uglavnom riješavala. Paviću je onaj centrirao ispod noge...jebi ga, desi se, a vamo Bakraču prođe Ahmetović. Dragi Bakrače (a i ti Rodine kod drugog gola), kad ide centaršut, ne možeš samo loptu gledati, moraš pratiti cijelo vrijeme i gdje ti je igrač kojeg čuvaš. Ali dobri ste inače.
Uglavnom bila je borbena igra, ravnopravna s protivnikom, psihološki stabilni dok nije došao punac i istjerao nam štopera. Onda više nismo bili ravnopravni ali smo ostali borbeni i začudo psihološki stabilni. Gol je greška Rodina, nije pazio na Ahmetovića. Kad igraš s igračem manje sve je teže nego inače. Mislim da smo i tih dobro odigrali, koliko je bilo moguće. Bilo je i par šansi iz finih akcija kad smo ih stisli, ali džaba, Ja ne znam šta ljudi više očekuju kad imaš igrača manje na terenu. Odović je objasnio zašto je izveo Ćurketa, a ne Vranješa, vrlo jasno.
ja ne znam jel do mene pa sam toliko ćorav i glup ili je nešto drugo
meni je ono sve osim OK utakmice od nas. Imali smo 3 prilaska njihovom golu, penal, i 2 leta u prazno njihovog golmana
Kod prvog njihovog gola Siniša "napada" krilo sa rukama iza leđa puštajući ga da ubaci, Stojana onaj okrenu ko zadnjeg levata.
Drugi gol Zeca nadskače, Čurjurić lagano trčkara, Pavić opet te rukicce iza leđa pušta da centrira igrač
Koja je već minuta ulazi lik sam u peterac sa strane i čist zicer fulaju
Vranješu ostaje lopta, 4 na 6 oni stvaraju prostor za šut sa 16 metara
u 50-oj po sredini gola fejzić jedva se snađe
Pa u 60-oj nam pada lopta u peterac sam njihov
10-15 minuta pred kraj smo kao nešto pokušali ali više da se uspostavila ravnoteža, 2 leta u prazno njihovog golmana
NIŠTA MI NISMO NAPRAVILI NA NJIHOVOJ POLOVINI A NA NAŠOJ SMO SE UZDALI U TO DA ONI NE ZNAJU
Najžalosije u sveme je to da su oni nas dobili na htjenje, jok kvalitet. Imaju loptu 20 minuta, dodaju se na našoj polovici ne znaju šta će sa njom...
Zadnja izmjena: salle86, dana/u ned nov 04, 2018 2:50 pm, ukupno mijenjano 1 put.
NEDIM SIJERČIĆ: "Mislim da naziv stadiona na kojem mi igramo, na kojem svi boravimo - hrpa betona, za mene je lično neprihvatljiv. Mi imamo nešto što smo sami izgradili, ono nije hrpa betona, to smo mi napravili, to mi i dalje pravimo..."

samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Kontakt:

ned nov 04, 2018 2:46 pm

Sad nešto razmišljam o ovom Keku. Šta mislite vi koliku bi on platu tražio mjesečno? Ili po sezoni?
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!

UPRAVA NAPOLJE!!!

amar92
Kontakt:

ned nov 04, 2018 2:51 pm

samo_plavo je napisao/la:Sad nešto razmišljam o ovom Keku. Šta mislite vi koliku bi on platu tražio mjesečno? Ili po sezoni?
Kao svi nasi igraci zajedno, tolika placa otprilike. Jos uz to, trazio bi svoj strucni stab koji isto nije jeftin. Dakle, nemoguca misija. Evo, Lalatovic mozda napusti Radnicki...

@Salle sve sto si nabrojao stoji. Bili su bolji od nas, ali zbog igraca vise. Do tog crvenog nisu imali nista osim gola, isto kao i mi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

rodrigo87
Kontakt:

ned nov 04, 2018 2:51 pm

Davno receno ;) Vidimo se na 1921.ba forumu, ovdje nema potrebe da pisemo vise. Pitarski portal, govna!
slika
Manijaci, Željo, Bog i čaršija ! :zeljeznicar1:

LeBlue
Kontakt:

ned nov 04, 2018 2:53 pm

samo_plavo je napisao/la:
ned nov 04, 2018 2:46 pm
Sad nešto razmišljam o ovom Keku. Šta mislite vi koliku bi on platu tražio mjesečno? Ili po sezoni?
Mislim da takvi treneri imaju vise opcija, onda se ne gleda samo plata, vec isto budzet kluba. Mislim da je tesko da takvi treneri dodju kod nas kad nemamo budzet da je u skladu sa ambicijama trenera. Ono sto mislim jeste, mozes mozda skupiti za njegovu platu, ali kao klub nemas budzet da taj trener svoje ambicije realizuje.

samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Kontakt:

ned nov 04, 2018 3:00 pm

Ma dobro, znam da nije realno. Nismo mi ni blizu tog nivoa još...
Nego sjeća li se neko kako se ono zvao onaj što je bio opcija prije Krčmarevića, pa nešto zbog plate nismo mogli da ga dovedemo? Srbin je ako se dobro sjećam.
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!

UPRAVA NAPOLJE!!!

LARSSON
Tema Autor/ica
Kontakt:

ned nov 04, 2018 3:02 pm

Slaviša Stojanović
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

LeBlue
Kontakt:

ned nov 04, 2018 3:04 pm

samo_plavo je napisao/la:
ned nov 04, 2018 3:00 pm
Ma dobro, znam da nije realno. Nismo mi ni blizu tog nivoa još...
Nego sjeća li se neko kako se ono zvao onaj što je bio opcija prije Krčmarevića, pa nešto zbog plate nismo mogli da ga dovedemo? Srbin je ako se dobro sjećam.
Cini mi se da je bio bivsi trener CZ, ali ne mogu da se sjetim imena, i cifra je pisala koliko zaradjuje. To je taj nivo ko Kek. Nama treba sportski direktor.

exbabilon
Kontakt:

ned nov 04, 2018 3:08 pm

Poraz u derbiju nikad nije dobra opcija, ali trenutno taj poraz dodje kao najmanji problem. Svasta nesto ne stima, fali znanja, vizije, odlucnosti u upravljackim strukturama i strucnom stabu, a svasta nesto fali u igrackom kadru. Ovaj zaostatak -atalanta se moze stici ako ti igras nesto, ako si najbolji.. mi u ovoj situaciji ne bi sacuvali prednost +atalanta, tako da promjene su nam potrebne, sto drasticnije, to bolje.

bianco blu
Kontakt:

ned nov 04, 2018 3:10 pm

Treba sad dobro skontati šta i kako dalje. Prvi put od sezone 2008/09 ispadamo iz igre za oba trofeja u ranoj fazi sezone. Uprava gubi podršku i to je jasno. Protiv Zvijezde, na sjevernoj tribini se skandiralo ''uprava napolje'', iako nije puno navijača u tome učestvovalo. Ako se titula neosvoji i jug im definitivno okreće leđa. Moje mišljenje je da trebamo gurati naše igrače. Što više šansi Daciću i Osmanoviću. Osmanković mora igrati u prvoj postavi sa Rodinom, obojica su mlada i kakav takav zalog za budućnost. Ima baš puno igrača koji nezaslužuju da nose naš dres, a tu su. Na zimu ih pod hitno otjerati. Dovesti neka ciljana pojačanja, željna dokazivanja, a ne neke srpsko/hrvatsko/crnogorske prevare koji su tu samo radi novca!
Navijač Željezničara, a ne Misimovića i Amara!

Željezničar nije na prodaju!

Brkoo
Kontakt:

ned nov 04, 2018 3:11 pm

Odovic jos uvijek nije dao ostavku?
Da li ti je novac vrijedniji od obraza?

Pogledajte izjavu sefa strucnog staba Toska nakon poraza od Zvijezde i uporedite je sa alibi i pickastim izjavama Odovica. Razlika ko nebo i zemlja. Jedan ima obraz i karakter a drugi bi bukvalno pusio qrac svakom u klubu da bude trener jos malo, fuj. Koliko mi se samo zgadio..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

LARSSON
Tema Autor/ica
Kontakt:

ned nov 04, 2018 3:16 pm

Juniori gube od zvijezde 3:1 valjda

Premier
Kontakt:

ned nov 04, 2018 3:19 pm

Gledam goricu i hajduk malo, musa igra evo, ali kakav gol dade crnjo atiemwen....pa eto odrijesite kesu, dovedite takvog igraca jbmu zivot kako gorica ima 3 stranca ne zna se koji je bolji, a do jucer nisu ni na mapi bili.Ako mogu oni mozemo i mi vala.

Kospa
Kontakt:

Treba vidjeti sa ovom Goricom ko im je diler, pa majka mu stara sta radi ovaj crnac to nije normalno. Dosao iz druge turske lige, kako mi ne mozemo nesto slicno izvesti? sta radi taj mrtvi Beslija?
... Godine života svoga tebi dao sam...

LARSSON
Tema Autor/ica
Kontakt:

ned nov 04, 2018 3:21 pm

slikaslika

bianco blu
Kontakt:

ned nov 04, 2018 3:24 pm

Kospa je napisao/la:
Treba vidjeti sa ovom Goricom ko im je diler, pa majka mu stara sta radi ovaj crnac to nije normalno. Dosao iz druge turske lige, kako mi ne mozemo nesto slicno izvesti? sta radi taj mrtvi Beslija?
Šta je Bešlija kriv Boga ti? Čovjek i nema znanje da bude na toj poziciji. Obrati se onim koji su ga doveli na tu poziciju.
Navijač Željezničara, a ne Misimovića i Amara!

Željezničar nije na prodaju!

Kospa
Kontakt:

ned nov 04, 2018 3:24 pm

I **** nas vise vojnici kluba, trebaju nam kompetentni ljudi na svim pozicijama a ne "alibi" figure da zauzimaju mjesto
... Godine života svoga tebi dao sam...

storm_raider
Kontakt:

ned nov 04, 2018 3:27 pm

LARSSON je napisao/la:
ned nov 04, 2018 3:02 pm
Slaviša Stojanović
:palacgore:

Sta kaze @salle, zikino kolo. :rofl: :rofl: :rofl:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Simply Blue
Kontakt:

Ko ga je doveo, pa nije mu niko stavio pistolj na celo i naredio da dodje
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY

Ljoze_9
Kontakt:

Dovedite Iyayi Atiemwen!!
Igrac za kojeg vrijedi platiti.

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 52 gosta.

Prijava  •  Registracija