Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
liksone
Postovi: 8
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 7:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 4:01 pm

TheSvenderMan je napisao/la:
pon avg 06, 2018 3:36 pm
CURVA je napisao/la:
pon avg 06, 2018 3:17 pm
Nego hoce li onaj BHT ikad nabaviti tu kameru kako treba pa ovo je tuga od slike ja ne znam da ih zatrpamo email.ovima da se nesto uradi .Sinoc me je odusevilo dvije stvari iako smo rivali bas je sve bilo sportski mi vracamo njima aut a Todorović pokazuje da ipak nije penal ali nase medije to i ne zanima samo ako ima nesto nesgativno .Znam da nas je ova uprava razmazila ali bi trebali zid na istoku i sjeveru ofarbati u plavo imaju dva forumasa koja nebi da imenujem samo im kupiti farbe i lagano cetkom neka odrade ono sto su i obecali .Veliki pozdrav za pticurinu jel opet cekamo dzumu ili crveni tepih za sff
Mozda sam ja glup, i treba odredjena infrastruktura za to.. ali j*bo ga ja GoPro kosta 500 dolara, digitalni strema valjda mogu na laptop prikopcat i spojit se na antene i sibat taj stream. Jel to toliko tesko? :D
Nemam obicaj da pisem na temi, citam vas stalno.Imam potrebu da se javim i pojasnim generalno vezano za prenose putem platforme moja tv pod pokroviteljstvom BH telecoma.Prenos svake tekme ide preko reportaznih kola (BHT) inace ta kola su napravljena nekad prije rata i jos uvijek rade.Sve kamere kao i oprema na tim kolima su SD signala dakle apsolutno ne postoji nacin da se taj signal pretvori u HD.Medij u kojem ja radim je u digitalizaciju opreme i reportaznih HD kola ulozio nekih cirka 1,5 mil KM i opet nismo konkurentni na trzistu iz razloga koji vi svi znate, a to je BH TELECOM.Kad se rade malo bolje tekme sa vecom organizacijom tad rade ili ARENA ILI SK ali opet sa rentanim reportaznim kolima AVC agencije koja jedina u Fullu ima svu opremu za prenos jedne HD tekme.
Sustina price je dok god BH telecom drzi monopol i dok god ne budu imali interesa za bolje ...nikad necemo gledati tekmu preko moje tv u HD signalu.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4163
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 4:03 pm

TheSvenderMan je napisao/la:
pon avg 06, 2018 3:36 pm
CURVA je napisao/la:
pon avg 06, 2018 3:17 pm
Nego hoce li onaj BHT ikad nabaviti tu kameru kako treba pa ovo je tuga od slike ja ne znam da ih zatrpamo email.ovima da se nesto uradi .Sinoc me je odusevilo dvije stvari iako smo rivali bas je sve bilo sportski mi vracamo njima aut a Todorović pokazuje da ipak nije penal ali nase medije to i ne zanima samo ako ima nesto nesgativno .Znam da nas je ova uprava razmazila ali bi trebali zid na istoku i sjeveru ofarbati u plavo imaju dva forumasa koja nebi da imenujem samo im kupiti farbe i lagano cetkom neka odrade ono sto su i obecali .Veliki pozdrav za pticurinu jel opet cekamo dzumu ili crveni tepih za sff
Mozda sam ja glup, i treba odredjena infrastruktura za to.. ali j*bo ga ja GoPro kosta 500 dolara, digitalni strema valjda mogu na laptop prikopcat i spojit se na antene i sibat taj stream. Jel to toliko tesko? :D
Ako mislis na to da klub radi stream ne mogu jer MojaTv logicno ima ekskluzivna prava na utakmice koje prenosi.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Nikolaj
Postovi: 184
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 4:07 pm

Joj Manijaka što se izofiraše, brate dragi ko ovdje piše parole "Komadant" :oops1: Još upućeno rahmetli Izetu Naniću našem najvećem ratnom sinu :cry:
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24765
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 4:12 pm

slika
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24765
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 4:22 pm

Akcija navijača: Prikupljeno 3.157 KM

https://fkzeljeznicar.ba/akcija-navijac ... -km/33251/
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 4:26 pm

Pred derbi ide jedna uplata od raje sa sjevera...
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3955
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 4:27 pm

slika

slika
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 4:31 pm

Politka ljudi ne dozvoljava digitalizaciju i bolji kvlitet medija, samim time i bolju opremu isitih. Za drzavu pa i samu televiziju smjesne su te pare koliko to kosta da se to uradi ali pare u najmanji problem koliki je politka i ovi sto hoce da se zadrzi status quo.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 4:37 pm

LARSSON je napisao/la:
pon avg 06, 2018 4:22 pm
Akcija navijača: Prikupljeno 3.157 KM

https://fkzeljeznicar.ba/akcija-navijac ... -km/33251/
Koliko ono kosta ukupno da se ofarba reflektor?

Usput jedna onako brza ideja. Neko sto barata dobro sa photoshopom da uzme sliku reflektora i da se ofarba dio (procenat otprilike) koliko je para prikupljeno. Nesto u fazonu loading :D Pa da se to malo po drustvenim mrezama pocne dijeliti.. Da raja vidi da smo na dobrom putu..

Od mene ide jedna (mala) uplata veceras.
Zadnja izmjena: sajo10, dana/u pon avg 06, 2018 4:38 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3580
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 4:46 pm

CURVA je napisao/la:
pon avg 06, 2018 4:24 pm
:placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
Durgo je napisao/la:
pon avg 06, 2018 3:59 pm
Ljudi ima li kakvih info o uplatama za akciju?

Hoce li se aktivirati raja malo vise? Imate li neke ideje o promociji akcije?
Pitaj storma za ideju :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: pticurina i ja se drzimo po strani
Ne kontam, al haj valjda je smijesno...
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
TheSvenderMan
Postovi: 338
Pridružen/a: uto jun 07, 2016 11:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 4:52 pm

Ma ne naravno. Nego govorim za tv prenose generalno, jel moguce da je to tolika investicija u ovo doba kada 4k kameru koja snima 256 frejmova u sekundi mozes nabaviti za 500 dolara. Naravno nema ovo veze sa nama.. ja sam siguran da mi radimo to da bi bio superbowl u poredjenju sa ovim ali sta je tu je. BH Telecom i moja tv drze monopol na njihovoj platformi koja je i sa tehnicke strane iza bilo cega sto je danas dostupno. Kuces dalje kad ja prepoznajem nepromjenjene elemente iz bootstrapa (dugmadi i tako te stvari), pa makar nek im je aplikacija vizuelno ujednacena mozda bi to povuklo i ostale promjene.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
TheSvenderMan
Postovi: 338
Pridružen/a: uto jun 07, 2016 11:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 4:58 pm

CURVA je napisao/la:
Elegant je napisao/la:
pon avg 06, 2018 4:31 pm
Politka ljudi ne dozvoljava digitalizaciju i bolji kvlatet medija, samim time i bolju opremu isitih. Za drzavu pa i samu televiziju smjesne su te pare koliko to kosta da se to uradi ali pare u najmanji problem koliki je politka i ovi sto hoce da se zadrzi status quo.
Znam braca ali djaba ljudima govoriti od svih ljudi dali pare gdje niko nije htio feninga uloziti jos na kraju ispadose najgori ali tako ti je to i dva nasa forumasa dijele istu sudbinu :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: da ih ne imenujem
Daleko su od najgorih i slazem se da kamere nisu njihov posao, ali njihovo je makar da srede ono sto je do njih (moja tv). Kao sto si rekao problem je puno puno dublji od bh telecoma. Problem je sto nemamo para, nemamo hd standard, kasnimo 20 godina za ostatkom svijeta s tog aspekta. Ja jedino sto zamjeram bh telecomu je raspodjela sredstava izmedju klubova.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
ponosannavas
Postovi: 2227
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 5:02 pm

Ja bih da pohvalim vođu navijača sinoć. Nije to još idealno, ali nema tjeranja raje galame i sl stvari.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 5:04 pm

CURVA je napisao/la:
pon avg 06, 2018 4:24 pm
:placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
Durgo je napisao/la:
pon avg 06, 2018 3:59 pm
Ljudi ima li kakvih info o uplatama za akciju?

Hoce li se aktivirati raja malo vise? Imate li neke ideje o promociji akcije?
Pitaj storma za ideju :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: pticurina i ja se drzimo po strani
Ne shvatam sta je smijesno, mozes li pojasniti? Zamolio sam jednom davno da ne bude sprdanja sa ovakvim akcijama. Ova akcija treba da se vise podrzi, ocekivao sam mnogo vise od 3100KM. Hajde Zeljovci, idemo taj reflektor da ofarbamo!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
liksone
Postovi: 8
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 7:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 5:04 pm

TheSvenderMan je napisao/la:
pon avg 06, 2018 4:58 pm
CURVA je napisao/la:
Elegant je napisao/la:
pon avg 06, 2018 4:31 pm
Politka ljudi ne dozvoljava digitalizaciju i bolji kvlatet medija, samim time i bolju opremu isitih. Za drzavu pa i samu televiziju smjesne su te pare koliko to kosta da se to uradi ali pare u najmanji problem koliki je politka i ovi sto hoce da se zadrzi status quo.
Znam braca ali djaba ljudima govoriti od svih ljudi dali pare gdje niko nije htio feninga uloziti jos na kraju ispadose najgori ali tako ti je to i dva nasa forumasa dijele istu sudbinu :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: da ih ne imenujem
Daleko su od najgorih i slazem se da kamere nisu njihov posao, ali njihovo je makar da srede ono sto je do njih (moja tv). Kao sto si rekao problem je puno puno dublji od bh telecoma. Problem je sto nemamo para, nemamo hd standard, kasnimo 20 godina za ostatkom svijeta s tog aspekta. Ja jedino sto zamjeram bh telecomu je raspodjela sredstava izmedju klubova.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zasto onda Bh Telecom ne raskine ugovor sa BHT-om i baci javni konkurs i prijavi se evo recimo medij u kojem ja radim, a koji pri tom moze realizovati tekmu HD kvaliteta.Ne razumijem sta nam je BH TELECOM dao i kome daje!? Osim sto nas prave budalama godinama i sto nas kradu godinama...
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 5:08 pm

Al su petorica sa sjevera sinoc mogli popusiti foru zbog zvizdanja Stojanu... Jednom upozoreni i usutise se...
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 5:11 pm

Kad Jazva brat uleti u reklame, odnese i reklame i kamere i kamermane :D to kad smo kod kamera...

Mogao je sudija komotno i penal nad njim svirati kad je oboren sa ledja... :zeljeznicar1:
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 5:12 pm

liksone je napisao/la:
pon avg 06, 2018 4:01 pm
TheSvenderMan je napisao/la:
pon avg 06, 2018 3:36 pm
CURVA je napisao/la:
pon avg 06, 2018 3:17 pm
Nego hoce li onaj BHT ikad nabaviti tu kameru kako treba pa ovo je tuga od slike ja ne znam da ih zatrpamo email.ovima da se nesto uradi .Sinoc me je odusevilo dvije stvari iako smo rivali bas je sve bilo sportski mi vracamo njima aut a Todorović pokazuje da ipak nije penal ali nase medije to i ne zanima samo ako ima nesto nesgativno .Znam da nas je ova uprava razmazila ali bi trebali zid na istoku i sjeveru ofarbati u plavo imaju dva forumasa koja nebi da imenujem samo im kupiti farbe i lagano cetkom neka odrade ono sto su i obecali .Veliki pozdrav za pticurinu jel opet cekamo dzumu ili crveni tepih za sff
Mozda sam ja glup, i treba odredjena infrastruktura za to.. ali j*bo ga ja GoPro kosta 500 dolara, digitalni strema valjda mogu na laptop prikopcat i spojit se na antene i sibat taj stream. Jel to toliko tesko? :D
Nemam obicaj da pisem na temi, citam vas stalno.Imam potrebu da se javim i pojasnim generalno vezano za prenose putem platforme moja tv pod pokroviteljstvom BH telecoma.Prenos svake tekme ide preko reportaznih kola (BHT) inace ta kola su napravljena nekad prije rata i jos uvijek rade.Sve kamere kao i oprema na tim kolima su SD signala dakle apsolutno ne postoji nacin da se taj signal pretvori u HD.Medij u kojem ja radim je u digitalizaciju opreme i reportaznih HD kola ulozio nekih cirka 1,5 mil KM i opet nismo konkurentni na trzistu iz razloga koji vi svi znate, a to je BH TELECOM.Kad se rade malo bolje tekme sa vecom organizacijom tad rade ili ARENA ILI SK ali opet sa rentanim reportaznim kolima AVC agencije koja jedina u Fullu ima svu opremu za prenos jedne HD tekme.
Sustina price je dok god BH telecom drzi monopol i dok god ne budu imali interesa za bolje ...nikad necemo gledati tekmu preko moje tv u HD signalu.
Jedno od objasnjenja za koje su mi rekli neki uposlenici BHT je sljedece
BH Telecom je drzavna firma i, izmedju ostalog, cilj im je i promocija necega sto ima prefiks drzavnog. Stoga su i davali najizdasniju ponudu i ranije a i sada za spozorstvo BH Premijer lige.
Dodatno, angazovanjem BH RTV za prenose na MojaTV zele im pomoci u materijalnom smislu

Koliki efekat to ima ne znam jer BH RTV je mrtav konj kojeg niko ne moze ozivjeti. A to sto je mrtav, politika ima samo dio zasluga. Mnogo vise je do naseg nacina upravljnja svim sto nije privatno; gras, vik, .....
Ni Zeljo nije bio izuzetak
5. - 7. Okt 1992.
 
Bosanski lonac
Postovi: 525
Pridružen/a: ned avg 21, 2016 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 5:14 pm

sajo10 je napisao/la:
pon avg 06, 2018 4:37 pm
LARSSON je napisao/la:
pon avg 06, 2018 4:22 pm
Akcija navijača: Prikupljeno 3.157 KM

https://fkzeljeznicar.ba/akcija-navijac ... -km/33251/
Koliko ono kosta ukupno da se ofarba reflektor?

Usput jedna onako brza ideja. Neko sto barata dobro sa photoshopom da uzme sliku reflektora i da se ofarba dio (procenat otprilike) koliko je para prikupljeno. Nesto u fazonu loading :D Pa da se to malo po drustvenim mrezama pocne dijeliti.. Da raja vidi da smo na dobrom putu..

Od mene ide jedna (mala) uplata veceras.
Odlična ideja!
Sa Željom do groba, života mi moga!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 5:15 pm

@fcz, mozes li nam ovo odraditi? BlwD-u je pukao komp.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 35 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija