Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 7:24 pm

nookey je napisao/la:
pon apr 16, 2018 7:20 pm
Dolina je napisao/la:
pon apr 16, 2018 7:18 pm
Ne sekirajte se, gore ne može a bolje biti neće :D
Moze moze
Gore ili bolje :D
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 7:24 pm

storm_raider je napisao/la:
pon apr 16, 2018 6:22 pm
Leon_Professional je napisao/la:
pon apr 16, 2018 6:13 pm
Vidim kako se dalo do znanja.

Nek oni opet ostanu u sjeni, nek se Adzemu jebe sve i na kraju smjeni kad vec pritisak svih bude prevelik.
Leone moj dragi, i sutnja je potvrdjivanje. Nece tebi sada neko pisati saopstenje da se stoji ili ne stoji iza trenera. Pa tu mahalu smo godinama gledali da iskorijenimo, gdje se za sve zivo pisu saopstenja (sjeti se one bruke sa sredstvom za ciscenje stolica). Igraci znaju najbolje u kakvim uslovima treniraju i kakve su im premije obecane. Za nase uslove ovdje, bezobrazno velike. Ne vidim sta vise Uprava ili klub moze da uradi, osim vrhunskih uslova, a i Boga mi vrhunskih igraca za nase uslove. E sada, sta je u glavama tih "vrhunskih igraca", to je neka druga prica. Adzemu psuju idioti kojih je nadam se sve manje, a znam da ti nisi dio te grupe, jer si lijepo vaspitan momak.

Prvo, psuje se covjeku koji je Zelji dao vise nego taj sto psuje (i Zeljo je njemu naravno), drugo mi smo i dalje prvi. A, uostalom, kakav pritisak, a na derbi gdje se odlucuje mozda i titula nas jedva dodje 2500? O cemu onda pricamo i o kakvom pritisku?
Pravdas Adzema na osnovu cega ? Jesi ti gledao Zelju ove polusezone ? Pa Adzem je imao sve u svojim rukama da je na kraju sve prokockao. Pa bolan on ne zna sta hoce. Veze lik nema.
Postaviti Odu, podmazati gdje treba, klanjati nafile, misu ne propustati i mozda dodje jebena titula. Ili postaviti Edisa budalu ako hoce biti samo do kraja sezone.

Adzem je trebao biti vec bivsi!
Zadnja izmjena: Vrag, dana/u pon apr 16, 2018 7:26 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 7:25 pm

Znate onaj vic o pesimisti i optimisti? To nam je to. :D
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 7:25 pm

Dolina je napisao/la:
pon apr 16, 2018 7:24 pm
nookey je napisao/la:
pon apr 16, 2018 7:20 pm
Dolina je napisao/la:
pon apr 16, 2018 7:18 pm
Ne sekirajte se, gore ne može a bolje biti neće :D
Moze moze
Gore ili bolje :D
Oboje zato sam stavio dvaput :)
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 7:27 pm

Vrag je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:
pon apr 16, 2018 6:22 pm
Leon_Professional je napisao/la:
pon apr 16, 2018 6:13 pm
Vidim kako se dalo do znanja.

Nek oni opet ostanu u sjeni, nek se Adzemu jebe sve i na kraju smjeni kad vec pritisak svih bude prevelik.
Leone moj dragi, i sutnja je potvrdjivanje. Nece tebi sada neko pisati saopstenje da se stoji ili ne stoji iza trenera. Pa tu mahalu smo godinama gledali da iskorijenimo, gdje se za sve zivo pisu saopstenja (sjeti se one bruke sa sredstvom za ciscenje stolica). Igraci znaju najbolje u kakvim uslovima treniraju i kakve su im premije obecane. Za nase uslove ovdje, bezobrazno velike. Ne vidim sta vise Uprava ili klub moze da uradi, osim vrhunskih uslova, a i Boga mi vrhunskih igraca za nase uslove. E sada, sta je u glavama tih "vrhunskih igraca", to je neka druga prica. Adzemu psuju idioti kojih je nadam se sve manje, a znam da ti nisi dio te grupe, jer si lijepo vaspitan momak.

Prvo, psuje se covjeku koji je Zelji dao vise nego taj sto psuje (i Zeljo je njemu naravno), drugo mi smo i dalje prvi. A, uostalom, kakav pritisak, a na derbi gdje se odlucuje mozda i titula nas jedva dodje 2500? O cemu onda pricamo i o kakvom pritisku?
Pravdas Adzema na osnovu cega ? Jesi ti gledao Zelju ove polusezone ? Pa Adzem je imao sve u svojim rukama da je na kraju sve prokockao. Pa bolan on ne zna sta hoce. Veze lik nema.
Postaviti Odu, podmazati gdje treba, klanjati nafile, misu ne propustati i mozda dodje jebena titula. Ili postaviti Edisa budalu ako hoce biti samo do kraja sezone.

Adzem je trebao biti vec bivsi!
I Oda je izgubio titulu na Kosevu.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 7:28 pm

Oda zna sta hoce i imao si neku igru da djecom. Ovaj nema nista. Picka se usrala
Zadnja izmjena: Vrag, dana/u pon apr 16, 2018 7:29 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 7:29 pm

dobro bili smo "malo" igrački slabiji..."malo".
gradi željo boli te *****
 
Bergeron
Postovi: 255
Pridružen/a: čet apr 13, 2017 12:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 7:29 pm

Meni je u svemu ovome najsmjesnije kada otvorim onaj drugi forum i vidim da pojedinci kao postavljaju neke uslove ako se ne osvoji dupla da se uprava moze pokupiti... Cudi me da neki portali nisu od svega toga napravili neku pricu i dodatno nas dotukli u ovom kriznom periodu. Ovih par mahalskih preko fb-a je uvijek bilo, na to ne treba ni obracati paznju. Lupalo se, lupace se...
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 7:31 pm

Boga mi ja se sjecam da smo ih imali taj derbi i da je Oda povuko ekipu nazad i napravio neke defanzivne izmjene.
Ekipa jeste bila slabija, ali tu utakmicu, taj derbi nismo uzeli zbog njega 100%. Nudili nam se ba.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
damirfile
Postovi: 3371
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 7:32 pm

Trebao je i penal biti sviram za nas .
 
Paranoja
Postovi: 203
Pridružen/a: čet nov 30, 2017 9:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 7:33 pm

AsharaK je napisao/la:
pon apr 16, 2018 6:46 pm
-------Kjosevski-------
Graovac.-Bogi-Kemo-Proja
-----Blagoje-Hajdar----
-Zaka-Vranješ-Zajmović
-------Ubiparip-------

Druge nemamo, nadam se Proji umjesto Mehremića.
Jest ovo možda najjači sastav, ali ovo je izazivanje povrede još nekog od ključnih igrača i ne vjerujem da ce moci ti igraci pruziti maksimum. Manjak rotacije nas je i sjebao u drugom dijelu polusezone dok je u prvom toga uvijek bilo, uporedite nivo trke i presinga samo kao i zadnjih 20 minuta svake tekme na šta smo ličili. Stavio bi ako ništa Šabana i Blagog i ispred Žeru, pa mijenjati ako treba na poluvremenu ako ne ide. Vranješ kao 10tka nikako ne funckioniše, u to smo se uvjerili više puta
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 7:33 pm

Kad dobivamo utakmice i igramo odlicno, slabo se komentarise. Kad igramo slabije, odma forum pun i svako pise. Mislim da je ovo jedan bosanski fenomen.
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 7:34 pm

Bergeron je napisao/la:
pon apr 16, 2018 7:29 pm
Meni je u svemu ovome najsmjesnije kada otvorim onaj drugi forum i vidim da pojedinci kao postavljaju neke uslove ako se ne osvoji dupla da se uprava moze pokupiti... Cudi me da neki portali nisu od svega toga napravili neku pricu i dodatno nas dotukli u ovom kriznom periodu. Ovih par mahalskih preko fb-a je uvijek bilo, na to ne treba ni obracati paznju. Lupalo se, lupace se...
Svjesni su da uprava radi ko nijedna u bih. Dali su sve sportskom segmentu ali nema rezultata...
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 7:34 pm

Vrag je napisao/la:
pon apr 16, 2018 7:28 pm
Oda zna sta hoce i imao si neku igru da djecom. Ovaj nema nista. Picka se usrala
Ista prica, ali bas ista. Oda ziheras, trebao ih je napast...
Mulalic samo motivator i dobije 10 tekmi na kraju pad..
Slavko ubleha,ziheras,neznalica,kondicioni mu fali ista stvar..
Svima je isti problem kurcobola,fizicka i psihicka sprema, sad ko js kriv ?
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 7:36 pm

Muka mi je još a evo dan prošao, znam da ovo može puno bolje i lupam se po glavi kako stručni štab to ne vidi. Ado je naš proizvod, Željin od glave do pete i ja ga ne bih mjenjao da četvrti završimo, ja bih stručni štab pojačao sa još 4-5 pravih stručnjaka i zasukao svima rukave. Trening plan za nogometaše bih u potpunosti izmjenio i svim igračima propisao obaveznih 5 treninga dnevno 3 dana pa odmor jedan dan sa 2 treninga i sve tako ciklično, uveo obavezno plivanje 3 x sedmično 1 sat, obavezan karton ishrane prilagođen dnevnim treninzima sa praćenjem unesenih količina i kalorija, obavezni tim building 1 x sedmično.....
Dodatno bih stručnom štabu obezbjedio budžet od 20.000 KM za nabavku opreme koja fali za treniranje kao i budžet do 50.000 KM za transport igrača na kondicione treninge npr.
09:30-09:45 - dolazak na stadion i okupljanje
10:00-11:30 - trening na pomoćnom
11:30-12:00 - odlazak autobusom na (Barice npr uz Pašino brdo pa sve do restorana Čavljak ima cca 5 km )
12.30-13:00 - kombinovane tehnike trčanja uz teret 5 km
13.00-14.00 - odmor i osvježenje u Čavljaku i povratak na stadion
14:30-15:00 - odmor i tuširanje na stadionu
15:00-16:00 trening na pomoćnom
Ovakvi treninzi obavezno 1 x sedmično
イビチャ・オシム
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 7:36 pm

Vrag je napisao/la:
pon apr 16, 2018 7:24 pm
storm_raider je napisao/la:
pon apr 16, 2018 6:22 pm
Leon_Professional je napisao/la:
pon apr 16, 2018 6:13 pm
Vidim kako se dalo do znanja.

Nek oni opet ostanu u sjeni, nek se Adzemu jebe sve i na kraju smjeni kad vec pritisak svih bude prevelik.
Leone moj dragi, i sutnja je potvrdjivanje. Nece tebi sada neko pisati saopstenje da se stoji ili ne stoji iza trenera. Pa tu mahalu smo godinama gledali da iskorijenimo, gdje se za sve zivo pisu saopstenja (sjeti se one bruke sa sredstvom za ciscenje stolica). Igraci znaju najbolje u kakvim uslovima treniraju i kakve su im premije obecane. Za nase uslove ovdje, bezobrazno velike. Ne vidim sta vise Uprava ili klub moze da uradi, osim vrhunskih uslova, a i Boga mi vrhunskih igraca za nase uslove. E sada, sta je u glavama tih "vrhunskih igraca", to je neka druga prica. Adzemu psuju idioti kojih je nadam se sve manje, a znam da ti nisi dio te grupe, jer si lijepo vaspitan momak.

Prvo, psuje se covjeku koji je Zelji dao vise nego taj sto psuje (i Zeljo je njemu naravno), drugo mi smo i dalje prvi. A, uostalom, kakav pritisak, a na derbi gdje se odlucuje mozda i titula nas jedva dodje 2500? O cemu onda pricamo i o kakvom pritisku?
Pravdas Adzema na osnovu cega ? Jesi ti gledao Zelju ove polusezone ? Pa Adzem je imao sve u svojim rukama da je na kraju sve prokockao. Pa bolan on ne zna sta hoce. Veze lik nema.
Postaviti Odu, podmazati gdje treba, klanjati nafile, misu ne propustati i mozda dodje jebena titula. Ili postaviti Edisa budalu ako hoce biti samo do kraja sezone.

Adzem je trebao biti vec bivsi!
Na osnovu toga sto smo prvi i u polufinalu kupa. Ja ne mogu suditi o Adzemu na osnovu zadnje 3 utakmice. Bas zato sto i jesam gledao Zelju ove sezone. Nije neko Adzemu dao to, sam je sa svojom ekipom izborio, sada neka se vadi i pokaze da je vrijedan ove klupe. Igramo lose, neka se vade sada i pokazu koliko vrijede. Sami su krivi.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 7:39 pm

Tako je!
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 7:40 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
pon apr 16, 2018 7:34 pm
Vrag je napisao/la:
pon apr 16, 2018 7:28 pm
Oda zna sta hoce i imao si neku igru da djecom. Ovaj nema nista. Picka se usrala
Ista prica, ali bas ista. Oda ziheras, trebao ih je napast...
Mulalic samo motivator i dobije 10 tekmi na kraju pad..
Slavko ubleha,ziheras,neznalica,kondicioni mu fali ista stvar..
Svima je isti problem kurcobola,fizicka i psihicka sprema, sad ko js kriv ?
Kriva je uprava. Rade super, ali na zelenom terenu ne znaju sta hoce. Sada si u kurcu ispravljaj kako znas. Zato i pisem Oda ili Edis do kraja sezone, a za taj period traziti trenera i jednom reci sta hoces, kakvu igru. Cas igramo defanzivno, cas ofanzivno, cas nikako. Kako koji trener dodje.
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 7:41 pm

"Naša obaveza je da pobijedimo utakmicu sa Širokim i da napravimo uvertiru pred polufinale Kupa i pred derbi. Uz podršku naših navijača nadam se pobjedi", kazao je Stojan Vranješ.
Čovjek nam je sve rekao, kako će igrati tj. kako neće igrati. Protiv Širokog najavili su da neće pucati prema golu i prelazit centra. Što su nam dokazali jučer i prošle srijede. Nadam se da su se sad dogovorili da će preći centar i koji put da ošutaju prema golu.
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 7:42 pm

Djeca ga mogu isčupat jedino.
Ti kvalitetne izmjene na klupi nemaš.
Imaš Šabana van forme, imaš Žeru van forme, imaš Kemu koji je juče odigrao fenomenalno i imaš Modića koji je tek debitovao. Ove ostale ne računam jer nisu dostojni našeg dresa.
Priključiti Šehiće, Dacića i Velića za početak. Proširiti kadar, dati im priliku, pa makar sa klupe na početku i mijenjati igrače.
Konkurencija je ključ uspjeha. 11.stalnih prvotimaca to nije. Ponavljat ću ovo sve dok idiot ne utuvi to sebi u glavu jer će završit na birou a nama će bakije plaćati.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], kemo i 38 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija