Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 12, 2017 6:31 pm

Evo jedna fina info iz prve ruke. Danas ja na Grbavici, otisao obnovit clanstvo, gore u kancelariji kod one dvije nevjeste, kad na stolu neke makete, papiri, ne znam kako se zove gradjevinski, ugl slika stadiona sa jugom, nacrtano sve, gomila te neke papirologije.. Sad sta je i kako ne znam, kontam dok mi ono zavrsi da pitam, i nesto se zapricali i izadjem, zaboravi.. Usput i Dado gore stoji pred kancelarijom, ceka, mislim da je Slavkina al nisam siguran..
 
Avatar
salle86
Postovi: 5196
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 12, 2017 6:33 pm

kuca dado ali niko ne odgovara
:violina:
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 12, 2017 6:34 pm

Jedan sam od tih sto misle da ne znamo dje gonimo u vezi dovodjenja i otpustanja/prodaje igraca..

Sto se tice diskusje koja se povela, moje razmisljanje je najblize sergejevicu..

Moji prijedlozi za ozdravljenje igrackog kadra su:
1. Kao prvo moram napomenut da sam skeptican sa Slavkom, ako se pogleda analiza mojih postova, prestao sam intenzivno pisati nekad kad je Memija prodat.
2. Nakon sto je Memija prodat, Slavko izjavljuje da ce nase najvece pojacanje biti Sinisa na desnom beku.
Odgovorno tvrdim da je to nas najlosiji igrac u sezoni bio. Musa nije dobio prilike. Slavko velika greska.

3.Vedranu odmah produziti ugovor (bilo bi pozeljno da svi forumasi koji su govorili da je klosar da se izvinu).
Slavko na pocetku je smatrao da Vedran nije dovoljno kvalitetan golman i prava je istina da je zato doveden Bobic, jer ponude za Vedrana nije bilo.. Vedran medju 3 najbolja igraca sezone.. Slavko i mladi igraci hmmm

4. Dovoditi 3 igraca sto kvalitetnija po prelaznom roku i vezati ih dugim ugovorima, sta to znaci: Analizirati koje su nam pozicije najslabije ( naravno posto nam je puno igraca otislo, ovo ce biti veoma tesko ).. po meni najvaznija pozicija je desni bek.. imamo malog Aldina Sehica u omladinskom pogonu, koliko vidim nisu mu nasi ponudili ugovor, a navodno mu je Redzepagic nasao nesto u Ceskoj kad nece nasi.. SINISA JE SMJESAN IGRAC, TO MORAM NAGLASITI..

5. Stoper, treba nam kvalitetan i relativno mlad, Graovac to ispunjava, al ne ispunjava da ga mozes dugorocno vezati, nadam se da nam za godinu nece trebati opet neko novo rjesenje..
Treba se dublja analiza napraviti i vidjeti jos jednu poziciju koja najvise skripi, vjerovatno krilni igrac, i da bude cilj 3 kvalitetna igraca dovesti, a ne 5,6,8 ili vise onako igraca... znaci sad 3, pa opet na sljedecem prelaznom 3 i tako sklapati ekipu..
Ako Lendrica prodamo, dovesti nekog dobrog napadaca (iznimka posto je igrac prodat )..

6. Sadikovic i Beganovic itekako imaju prostora u trenutnom Zelji, jesu nazadovali zahvaljujuci iskljucivo Kosticu, ali svakako da je Beganovic trenutno korisniji od Nikolica, a Sadikovic od vecine veznog reda, to je moje misljenje..

A ovo sto pile govori kakvi Sadikovic i Beganovic, mi od njih nemamo boljih, a moramo napraviti prioritete gdje cemo dovoditi igrace, jer ne mozemo dovesti 7 kvalitetnih igraca, jer nemamo toliko ni novca ni izbora na kraju krajeva..

Ako nema ponude za Lendrica, zahtjevati produzenje ugovora na jos jednu godinu po istim uslovima, zbog gresaka koje je napravio.. Napravio je greske i red ih je priznati, ali i oprostiti..
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 12, 2017 6:37 pm

Što se Dade tice ne znam kakve Slavko ima planove. Ja sam odmah kada je otisao na posudbu stvorio sliku u glavi da je to dobro za njega AKO bude igrao redovno. Daleko od kuce, da psihicki ojaca i da se "bori" na tudjem terenu za sebe i svoje mjesto. Koliko je uspio ojacati psihu i karakter ne znam, ako jeste volio bi da ostane i da se bori za svoje mjesto. Da nije dobio priliku, jeste. Ali eto da se ja pitam, ostavio bih ga pruzio sansu pa ako ne iskoristi nek sam ide, imao je sansi, niko vise nije imao.
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Avatar
heisenberg
Postovi: 592
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 2:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 12, 2017 6:37 pm

Hoce li iko od medijskih partnera napraviti danas ili sutra intervju sa Slavkom :zid:
 
Avatar
salle86
Postovi: 5196
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 12, 2017 6:40 pm

Tu bih se složio. Tim se ne pravi mijenjanjem 7-8-9 igrača svaki prelazni rok. Kakvi god da su neki igrači, njih moraš ostaviti pojedince, ove druge opet osloboditi Željinog dresa. Početi od 3 pozicije, zamjeniti najslabije karike ili one koje možeš, pa tako stalno. A jok svaki put jovo nanovo
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
psihopata
Postovi: 958
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 12, 2017 6:48 pm

salle86 je napisao/la:
pon jun 12, 2017 6:40 pm
Tu bih se složio. Tim se ne pravi mijenjanjem 7-8-9 igrača svaki prelazni rok. Kakvi god da su neki igrači, njih moraš ostaviti pojedince, ove druge opet osloboditi Željinog dresa. Početi od 3 pozicije, zamjeniti najslabije karike ili one koje možeš, pa tako stalno. A jok svaki put jovo nanovo
iako se generalno slazem sa tim stavom,ali kad se nakupilo ovoliko mentalnih i fizickih poluigraca,ja ne vidim nacina da se krene sa napretkom osim da se otjera 8-9 igraca,pa da se onda primjeni ta taktika o kojoj pricas....
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 12, 2017 6:53 pm

Sta je sa zekanom? Neko je pisao da je bio na ljekarskom.. Mediji napisase samo za Graovca od ovih novih.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 12, 2017 6:53 pm

Dadu držao 90 minuta u igri ili ga uveo u 70 i izveo minutu kasnije njemu je svejedno, nikakve želje i htijenja kod njega nema, mrtvilo na licu i u igri. Imao je svoje momente, mlad je i povreda je malo tome doprinjela ali kuveta na mapi nema. Kada počne onako sa polumlitavim rukama trčkarati i tupavo gledati oko sebe izašao bih sa stadiona. Daj Bože da griješim.
Beganović je komad budale sa kojim nije imao ko da radi samostalno kada je trebalo. I dan danas ima šansu da postane nešto ali mu pamet treba prvo formatirati,
podijeliti na dvije particije, jedna neka bude backup a OS neka bude na Linux-u, po mogućnosti Arch, za svaki slučaj da ga nešto ne zarazi.
Dat mu još jednu šansu, i to jedini od povratnika.
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 12, 2017 6:55 pm

I Zekan je tu.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon jun 12, 2017 6:57 pm

storm_raider je napisao/la:I Zekan je tu.
Zar ga nije jado kaznio :D

Poslano sa mog UniverseTap koristeći Tapatalk

Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 12, 2017 6:57 pm

a putalj i vranac?
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 12, 2017 6:59 pm

--------------Veca---------------
-----Kemo--Graovac--Dzindo---
Miro--Petrak--Blagojevic--Subic
-------------Ramovic--------------
----Gotal(Lendric)----(neko kao Adilovic, da radi za drugog napadaca)


Ili u 3-4-3
Sa Zakaricem i Zecom po krilima, te brzim spicem.

@storm :palacgore:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 12, 2017 6:59 pm

Trenutno :
Golmani :
Veca,Bobic,Fejzic,Ceman
Desni bekovi : Sinisa,Stana
Stoperi : Kemo,Bogi,Graovac
Lijevi bekovi : Beširević (?) ističe ugovor
Sredina : Blagojević,Radinović,Marković,Hasanović,Žerić
Desetke : Zeba,Bekrić,Dado
Lijevo krilo : Zakara,Crnov
Desno krilo : Zec
Napadači : Lendrić,Zajmović,Nikolić,Beganović
Sutra ćemo vidjet koji će juniori biti na prozivci.
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon jun 12, 2017 7:04 pm

tm8782 je napisao/la:
pon jun 12, 2017 6:57 pm
storm_raider je napisao/la:I Zekan je tu.
Zar ga nije jado kaznio :D

Poslano sa mog UniverseTap koristeći Tapatalk
Jagodic nije glavni ni u svojoj kuci. :D
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
SanMan
Postovi: 1242
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 12, 2017 7:12 pm

Pozdrav za Deželu, žao mi što ga nema, tema ubila se za njega.
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 12, 2017 7:16 pm

Kada naši idu na pripreme i u koliko je sutra trening?
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5243
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 12, 2017 7:17 pm

Plavi orkestar je napisao/la:
pon jun 12, 2017 6:19 pm
Ma bit ce ovo sve dobro.Ništa ne moze preko noci.Najvazniji su zdravi temelji a mi ih sad imamo.Svi bi mi sve nešto extra i najbolje i ovako i onako i ovaj dobar onaj nije,daj podmladak,daj kapitalca,daj pošteno,ne moze pošteno mora nepošteno,placaj poreze,ne treba placati poreze,što se antene ne skidaju,hoce li se Istok spojiti sa Sjeverom pa jedni kazu hoce drugi ne,hoce li Istok biti u visini Sjevera,dovedite Jahica pa poslije koga dovede,dovedite Zakarica pa odmah ko ga dovede debeo,daj ovo daj ono,trebalo bi vako,trebalo bi nako i sve to iz sjedeceg i lezeceg polozaja.Nije lahko ljudi moji u ovoj lopovskoj drzavi bilo šta raditi ako nisi u talu sa onim koji su na fukcijama a naši nisu u talu ni sa onim u savezu,ni sa Koldzom ni sa bilo kim drugim.I plus oni kojima nedostaje bankomat Zeljo i eto ti prepreka milion da bilo šta uradiš.I onda ti se na djale još natovare navijaci sa zeljama i zahtjevima,pa onda 20 i dvije tri primadone traze da se one podmire,zaposlenim se mora dati plata,voda platiti...Moramo biti podrška klubu i ljudima u klubu jer su pokazali djelima da vole klub,da nisu tu zbog licne koristi i da Zelji zele sve najbolje.Trener je taj koji odlucuje ko ce igrati a ko ne.On u ekipu stavlja one koji mogu dati veci doprinos ekipi i o tome ne odlucujemo niti cemo ni mi ni uprava.Omladinci kad budu stasali i igrat ce.Do tada trenirati i boriti se za svoje mjesto.
:palacgore:

...a onda dođu i pišu kako treba pola ekipe otjerati, a dovesti/kupiti druge, jer eto ovi su poluigrači...kada malo stanemo i pogledamo, odmah vidimo da su ti poluigrači bili drugi i to jedan bod iza prvaka. Čisto sumnjam da poluigrači mogu doseći tu poziciju. Malo strpljenja i objektivnosti, bar na osnovu pokazatelja koji su nam dostupni i lako provjerljivi, treba donositi zaključke. yebiga, ti isti poluigrači devastiraju prvaka, da ne kažem ponize ga.

Drugi par rukava je njihova mentalna sprema. Pokazali su kada hoće da znaju. Par korekcija u ekipi i nastaviti dalje. Negdje sam pobrojao đuturume i svsrtao ih u dvije kategorije (po starosti) i neko nakon tog posta zaključi da ih je čak 6 startnih. Možete misliti više od pola tima đuturuma i poligrača završi bod iza prvaka. Šta bi fakat bilo da su poluigrači, a ovamo svršavamo na neke iz naše lige koji su ko zna koliko bodova zaostali na tabeli, a ona je vjerodostojna. Kakvi tek poluigrači igraju u ostalim klubovima, kada su ovi naši ispred njih,
Zadnja izmjena: avlami97, dana/u pon jun 12, 2017 7:20 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Pinkii
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon okt 03, 2016 9:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 12, 2017 7:17 pm

Sta bi sa onim Gotalom ?
SARAJEVSKI PLAVI :zeljeznicar1:
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 12, 2017 7:19 pm

SirAlexFerguson je napisao/la:Kada naši idu na pripreme i u koliko je sutra trening?
U 9 prozivka
Ko nas je kleo, nije dangubio.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 35 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija