Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 02, 2017 9:44 am

Sad gledam snimak himne sa pocetka utakmice i na sredini transparenta na Jugu mala slika kako otac vodi sina na utakmicu :klanjase2:
Odmah sam se sjetio sebe i rahmetli oca :(
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Avatar
Pinkii
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon okt 03, 2016 9:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 02, 2017 9:45 am

Bod u Mostaru odlican.
SARAJEVSKI PLAVI :zeljeznicar1:
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 02, 2017 10:00 am

Ma nije ba onaj Kalezic dobio 2 zuta. Greska je na ovoj prvoj slici, zayebali su se u BHTu. Tad u 54. minuti nije Kalezic dobio zuti, vec Ordagic zbog burne reakcije i prigovaranja.

A onda je u 71. Kalezic dobio zuti.
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5948
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 02, 2017 10:21 am

Kad ce taj izvjestaj..?
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 02, 2017 10:27 am

Al kakvih je likova sinoc bilo na utakmici, sto procitaju sedmicno mozda nesto o Zelji. Kaze ovaj jedan: Ovaj istok su nam sve bivsi igraci napravili, Dzeko kupio 30 karata za 30. rodjendan, a znas ko je dao najvise, onaj golman Hasagic, 50 hiljada je on dao.

Ja slusam i ne vjerujem.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk

 
Vipla1921
Postovi: 350
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 10:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 02, 2017 10:34 am

Dok imaš mene nisi sam, za tebe cijeli život navijam! Sta da kažem osim evo polako dolazim sebe, jeben nekakav mamurluk.. Šampionska atmosfera, sve tip top, čak neću ni Kerlu kritikovati.. Ma sve mi je milina :D
Na jugu stojimo, zastave vijemo, barjake dižemo i baklje palimo..
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 02, 2017 10:50 am

exbabilon je napisao/la:
ned apr 02, 2017 10:27 am
Al kakvih je likova sinoc bilo na utakmici, sto procitaju sedmicno mozda nesto o Zelji. Kaze ovaj jedan: Ovaj istok su nam sve bivsi igraci napravili, Dzeko kupio 30 karata za 30. rodjendan, a znas ko je dao najvise, onaj golman Hasagic, 50 hiljada je on dao.

Ja slusam i ne vjerujem.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
:rofl: :rofl: :rofl:

Iza mene su sjedili nekakvi i jedan spominje da je Guso trener golmana u klubu.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 02, 2017 10:51 am

exbabilon je napisao/la:
ned apr 02, 2017 10:27 am
Al kakvih je likova sinoc bilo na utakmici, sto procitaju sedmicno mozda nesto o Zelji. Kaze ovaj jedan: Ovaj istok su nam sve bivsi igraci napravili, Dzeko kupio 30 karata za 30. rodjendan, a znas ko je dao najvise, onaj golman Hasagic, 50 hiljada je on dao.

Ja slusam i ne vjerujem.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
Ima ona narodna,dabogda ja imao koliko drugi mislili.
Nisu ti dosli zbog Zelje ili tribine,nego zbog sebe i slike na FB ili Instagramu.
Protiv Krupe slobodno popolovite posjetu od sinoc.
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Avatar
phily
Postovi: 428
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:37 pm
Lokacija: Bosanska Krupa
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 02, 2017 10:51 am

jutros u pola 4 gledao snimak utakmce nisam mogao ranije :zid: , kako je utakmica pocinjala tako u mene suze krenule :cry: :cry: , aj Željo sta mi radis....


BIT ĆE ŽELJO OPET ŠAMPION, OPET ŠAMPION.....
"Na granici smo grubosti. Spremni smo. Mi se ne sklanjamo prepotenciji. MI SMO ZELJO !!!"


boccaccio

:zeljeznicar1:
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 02, 2017 10:52 am

Takvi nam trebaju ja sam jarana doveo ne zna nijednog igraca, ne ide na tekme preko 10god ali ako se zadrzi i postane stalni posjetioc to je uspjeh.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
Avatar
Pinkii
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon okt 03, 2016 9:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 02, 2017 10:55 am

slika


Bio je i Benjamin Colic sinoc na istoku.
SARAJEVSKI PLAVI :zeljeznicar1:
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3891
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 02, 2017 11:06 am

Koreografija na istoku nažalost nije uspjela. Mirisalo mi je na to, jer na početku se vidjelo da navijači nisu simetrično raspoređeni, a nijedna koreo to ne prašta. Ali manje više to. Sad kad gledam snimak bakljade, šteta što i Fukare nisu zapalile koju baklju da popune rupu na sjeveroistoku :D
Što se tiče utakmice, drago mi je da se u drugom poluvremenu nije osjetio određeni pad u odnosu na prvo poluvrijeme, kao što je bio slučaj u prošlim utakmicama, već smo nastavili gaziti. Ono što me obradovalo da smo nakon Slobodinog gola odmah krenuli jače i nismo dozvolili da se nervoza uvuče u naše redove. Musa definitivno svoju karijeru mora graditi kao krilo, bek bi mogao biti samo ako ima sigurno zadnjeg veznog da pokrpi njegove rupe. Dotakao bih se i Radinovića koji je maltene isprovocirao žuti karton, tako da sigurno nema u Mostaru. Obrana je jučer kaskala, ali je ofanzivni dio sve to nadoknadio. Jučer me najviše iznenadio Stanić, prije svega jer je više bio orijentiran ofanzivno, a ne defanzivno. Znao je, posebno u prvom poluvremenu, kasniti na svoju poziciju nakon izleta u napad. Ali sve u svemu, jako dobro je odigrao i raduje me što je zabio gol, onako u svom stilu :D Je li ono njegov "spogodakh" bio proglašen za najbolji gol u Europi u jednom mjesecu? Mogli smo opet to uraditi :D Što se tiče suđenja, ne bih komentarisao. Izgleda da je "cool" reći da Željo ima suđenje. Nek' govore u sebi ako će im biti lakše...
Sunce je jučer ponovno izašlo na Grbavici!
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5855
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 02, 2017 11:08 am

Nekakava grupica lijevo od mene klasika derbi navijači ali jedan glumi vrsnog poznavaoca Želje, i pita ga jedan kolki je sad kapacitet kaže 20 milja brate, kaže ovaj ma ne vjerujem možda 15 ovako kad gledam, a ovaj "poznavaoc" opet govori ma 20 milja pratim svaki dan, a desno od mene neki lik u Blagojeviću vidi Zeljkovića a kad je bila ona situacija kad je Veca izletio govore ma vidi se da mu je Hasagić trener, ovaj drugi govori ma nije, dok ga ovaj ubjeđuje da u avazu piše da jeste :lol:
Vodio sam i ja juče dosta novih kolačića al bar ne seru da mi oprostite na izrazu, naučili su sastave na kafi prije toga, kasnije učili pjesmice, i što kaže kolega iznad ako bar jedan od njih četvero bude zaražen plavim virusom to je uspjeh..
 
Avatar
igla
Postovi: 3664
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 02, 2017 11:10 am

Imate na sport1 fb komentari, Husara se navio za dva neregularna gola i oštećenu Slobodu :D
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 02, 2017 11:10 am

phpBB [video]


Inace:

Stanić, Stanić šutira, kakaaaav spogodakh Srđana Stanića..AAAmjestio je Stanić svoju tdesnicu i sa nekih trideset pet metaruaaaaa u desneaa rašhlje Zorana Rudića poslao loptu..

phpBB [video]
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Pinkii
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon okt 03, 2016 9:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 02, 2017 11:13 am

Radinovic je ono pametno uradio. Da nije faul napravio onaj bi imao super sansu. Jeste da smo bez njega u srijedu,ali ima tu Hasanovic ako bas bude potrebno.
SARAJEVSKI PLAVI :zeljeznicar1:
 
Microsof
Postovi: 40
Pridružen/a: sri mar 29, 2017 7:45 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 02, 2017 11:18 am

1921.ba imal tog izvjestaja? :D
 
j68
Postovi: 41
Pridružen/a: pon apr 25, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 02, 2017 11:20 am

Mene prije tekme takva nervoza spucala i još gužva oko stadiona, neka me milina obuzela... i na ulazu ja umjesto godišnje izvadio ličnu i dajem redaru. On me gleda, smješka se, ja ništa. Kaže on: "šteta je jarane da ovu bušimo" :) . Ja tek skontam, izvadim godišnju i rekoh: "možda bi vrijedilo i ovu probušiti, izgleda da će biti ludnica". I tako i bi... spektakl.
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3891
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 02, 2017 11:22 am

igla je napisao/la:
ned apr 02, 2017 11:10 am
Imate na sport1 fb komentari, Husara se navio za dva neregularna gola i oštećenu Slobodu :D
Klaun na kvadrat
@Pinkii tako se meni činilo za Uglješu, bar sam to zapazio s tribine. 15 sekundi prije imao isto nepotreban faul, ali bolje da sačekam snimak pa da potvrdim/negiram svoju tvrdnju :)
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5855
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 02, 2017 11:23 am

Joj Husare :lol:

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 38 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija