NIKOM TE NE DAMO!!!

AsharaK
Administrator
Tema Autor/ica
Kontakt:
Status: Online

NK Metalleghe - BSI

sub jul 30, 2016 1:56 am

Klub je osnovan 2009. godine pod imenom Maestral '95. Ime je dobio po operaciji u proteklom ratu kojom je oslobođena općina i grad Jajce 1995. godine. Prvi predsjednik je Nikola Bilić. Maestral '95 je svoju prvu utakmicu odigrao na stadionu Mračaj u Jajcu protiv, također novoosnovanog kluba, SNK Jajce (0:2).

NK Maestral '95 se nakon osnutka natjecao u 2. županijskoj ligi ŽSB, zatim je igrao u 1. županijskoj ligi ŽSB koju su uvjerljivo ovojili u sezoni 2010./11. sa deset bodova viška u odnosu na drugoplasirane Kaćune. Od sezone 2011./12. se natječu u Drugoj ligi FBiH Zapad. U premijernoj drugoligaškoj sezoni osvojili su treće mjesto. Od sezone 2011./12. iz sponzorskih razloga nose ime NK Maestral BSI. U sezoni 2013./14. ostvaruju plasman u Prvu ligu FBiH što donosi novu promjenu imena u NK Metalleghe-BSI. U sezoni 2015./16. osvajaju Prvu ligu FBiH i ostvaruju plasman u Premijer ligu BiH.

U sezonama 2013./14. i 2014./15. Metalleghe je imao drugu (B) momčad koja se natjecala u 2. županijskoj nogometnoj ligi ŽSB.
Željezničar ante portas !

BHDragons
Kontakt:
Status: Offline

Re: NK Metalleghe - BSI

pon avg 29, 2016 2:22 am

Hoće li se oni vraćati na Mračaj, renovira li se uopšte taj stadion? Nema nikakvih vijesti pa pitam.
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Uprava napolje, Amare odlazi

Omar500
Moderator
Kontakt:
Status: Offline

sri avg 31, 2016 2:25 pm

BHDragons je napisao/la:Hoće li se oni vraćati na Mračaj, renovira li se uopšte taj stadion? Nema nikakvih vijesti pa pitam.
Ma nista od toga, nerijeseni pravno-imovinski odnosi. Valjda je stadion na opstini, a klub privatni, Talijani zele da se prepise na klub ako sam ja dobro shvatio. A bas steta, imaju jednu tribinu koja bi se mogla srediti, napraviti jos jednu. Teren je ipak, koliko sam ja vidio, najvise kritican.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

AsharaK
Administrator
Tema Autor/ica
Kontakt:
Status: Online

čet sep 01, 2016 10:47 am

Ma teren im je katastrofa realno
Željezničar ante portas !

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Prijava  •  Registracija