YUGOKRAFT spaja trżišta rada. Za Vas. Za sve kvalifikacije. Pomażemo Vam da nadjete posao u Njemackoj. Besplatno i bez rizika.
www.yugokraft.de

NIKOM TE NE DAMO!

cala
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 15, 2016 8:59 pm

ChWilla je napisao/la:al' da bude sličica senad misimović. ta bi u parku među djecom vrijedila 20 običnih :ganja:
Bice ona zlatna sto se presijava :DD:

storm_raider
Kontakt:

uto mar 15, 2016 9:06 pm

Model1964 je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:Kako volim kod nas tu smirenost i stajanje cvrsto na zemlji. Svako potencijalno dizanje se odmah prepozna kao maliciozno i brzo se spusti lopta na zemlju. To strasno volim, zrak titra, sve se trese, a svi smo cvrsto na zemlji. Izmedju ostalog i to je Zeljo!
Ti bi mogao da preuzmaš zvanično ulogu Meše, da staneš na loptu, malo zagradiš... :)
Kad god krene euforično da se piše a ti otmi loptu :)
Nikad se nikom klanjati, nikad nikog podcjenjivati
Haha, Meša je bio mangup kao rijetko ko.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

rios
Kontakt:

uto mar 15, 2016 9:12 pm

Da se i ja dotaknem malo utakmice u Tuzli..
Sloboda je dobra ekipa,u to nema sumnje,nisu bez razloga na prvom mjestu vec dugo vremena.
Medjutim,ko god je gledao Sarajevo u ovoj polusezoni mogao je vidjeti da je to trenutno prosjecna ekipa za PL uslove,puno propuha nazad i bez sredine terena sa klimavim pojacanjima,Celik ih je na Kosevu drzao u sahu do 91 minute,Rudar im uzme bod komotno,tako da ove dvije pobjede Slobode nad Sarajevom nas ne trebaju zabrinjavati.
Naravno,ukazati im postovanje i respekt,ali mi smo totalno druga prica trenutno od kona.Puno smo kompaktiniji i snazniji od njih,nasa pojacanja su upravo to - pojacanja u praksi i ja sam miran pred utakmicu u Tuzli.
Nece nam biti lahko svakako,mozda necemo ni pobjediti,ali cemo pruziti daleko jaci otpor od Sarajeva koje prakticno nije imalo prilike u dvije utakmice.
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Zeljeznicar za zivot cijeli !!!

Miralem Pjanic !!

Mirza Teletovic !

Damir Dzumhur !

Ajzea
Kontakt:

uto mar 15, 2016 9:18 pm

Ko god je shvatio da bi po nas najbolji statut bio 51-49, treba mu statuu u prirodnoj veličini napraviti !!!!!!!!!!!!!
Hvala dragom Allahu što se nismo, i nikad nećemo prodati. Pogledao nas je onaj gore i hvala Mu na tome..

LARSSONN
Kontakt:

uto mar 15, 2016 9:20 pm

Kad je izvlačenje parova za 1/2 kupa?????

ChWilla
Kontakt:

uto mar 15, 2016 9:24 pm

Ajzea je napisao/la:Ko god je shvatio da bi po nas najbolji statut bio 51-49, treba mu statuu u prirodnoj veličini napraviti !!!!!!!!!!!!!
Hvala dragom Allahu što se nismo, i nikad nećemo prodati. Pogledao nas je onaj gore i hvala Mu na tome..
a bio je onaj jedan period kad su svi znali sve o investicijama, milijardama, statutima, pravu...da bez privatizacije i prodaje nema para i perspektive...pa da od domaćih poslovnih ljudi nema ništa...itd. bio se tu primio i dio naših navijača.
gradi željo boli te *****

Ajzea
Kontakt:

uto mar 15, 2016 9:27 pm

ChWilla je napisao/la:
Ajzea je napisao/la:Ko god je shvatio da bi po nas najbolji statut bio 51-49, treba mu statuu u prirodnoj veličini napraviti !!!!!!!!!!!!!
a bio je onaj jedan period kad su svi znali sve o investicijama, milijardama, statutima, pravu...da bez privatizacije i prodaje nema para i perspektive...pa da od domaćih poslovnih ljudi nema ništa...itd. bio se tu primio i dio naših navijača.
Mnogi još svjesni nisu, koliko smo mi sretni što nam je statut.. Kako ga ono nazvaše kone, ubleha?

ublehas
Kontakt:

uto mar 15, 2016 9:27 pm

ChWilla je napisao/la:
I da niko nije lud da daje pare za nešto što nije njegovo, i da treba prepisati od komšija, i da Dino radi, a naši ništa, i da dovode strašna pojačanja... :kafa:

damirfile
Kontakt:

uto mar 15, 2016 9:30 pm

Još se neki njihovu kurče prodaju igrače po rekordnim ciframa a ustvari tan prodaje igrače od kojih marke neće vidjeti. Ja kad platim kartu člansku bar znam gdje ide i kad prodamo igrača znam gdje su pare. To mi je dovoljno pa makar osvajali nešto svake 5 godine.

Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Kontakt:

uto mar 15, 2016 9:33 pm

@jovanmaksimovic
Lafe, imas li podatak koliko je Mulalic tekmi odigrao za Zelju ?

Kapiten
Kontakt:

uto mar 15, 2016 9:34 pm

cala je napisao/la:
ChWilla je napisao/la:al' da bude sličica senad misimović. ta bi u parku među djecom vrijedila 20 običnih :ganja:
Bice ona zlatna sto se presijava :DD:
al ko exodia, iz vise dijelova :kafa:

Ajzea
Kontakt:

uto mar 15, 2016 9:34 pm

Klub prodati za jednu titulu i jedan kup, nakon čega postaješ privatna prčija nekog Malezijca. Strašno..
Ovisiš o njemu, daje ti ku.rac a uzima sve što stvoriš. Tretira te kako mu se ćefne, uostalom, da valja on šta bar bi Cardiff igrao prvu ligu a odluke uopšte ne donosiš ti nego si marioneta nekog biznismena.

OVO JE ONO, ČIME TREBA DA SE DIČIMO: "MI SMO ZELJINI, ZELJO JE NAŠ !"

krajisnik87
Kontakt:

uto mar 15, 2016 9:36 pm

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 4894677932" onclick="window.open(this.href);return false;

Poslano sa mog GT-I8200N koristeći Tapatalk
ŽELJEZNIČAR ÜBER ALLES !

Elegant
Kontakt:

uto mar 15, 2016 9:36 pm

slika

GDJE JE PLAVI BAGER ?

UPRAVA NAPOLJE !
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Izlija
Moderator
Kontakt:

uto mar 15, 2016 9:37 pm

Vidim da se raja danas puno potrošila emotivno prateći komšije, neznam šta vam je, nije to Željo i takvo razmišljanje nevodi nigdje. Mi smo opstali kroz stoljeće postojanja jer smo gledali smo sebe i niko nam drugi nije bio mjerilo već uvjek smo se mjerili sami po sebi, radovali se svojim uspjesima a ne tuđim neuspjesima, plakali zbog svojih padova a ne tuđih uspona, to je Željo i samo to trebamo poštovati. Neka nam sutra hram bude pun pjesme cijelo vrijeme bez obzira dali dođu 3 ili 9 hiljada navijača, da ispratimo goste golom više a naše igrače podsjetimo da u subotu igraju za sebe, pomalo i za nas ali najviše za sebe. VTŽ
イビチャ・オシム
Živ nam bio još 1921 godinu.

Djulaga_
Kontakt:

uto mar 15, 2016 9:38 pm

Dajte sliciceeeee, zlatna da bude stadion s novim istokom :ganja: :ganja:
"Sa Željom sam se dogovorio u dvije minute.Jedva čekam obući dres najboljeg kluba u Bosni i Hercegovini.Velika čast i obaveza prema upravi, treneru i naravno navijačima.Uvjeren sam da ću im uzvratiti na ukazanom povjerenju" ; Ivan Lendrić

Eisenbahner1921
Kontakt:

uto mar 15, 2016 9:39 pm

probudite me ubrzo da se vratim u realnost, polijte vodom, vodite u bolnicu... :klanjase2: :pljesak: :karanje:
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice

Ajzea
Kontakt:

uto mar 15, 2016 9:40 pm

Elegant je napisao/la:slika

GDJE JE PLAVI BAGER ?

UPRAVA NAPOLJE !
NAJEZIO SAM SE J.EBO JA SLIKU SVOJU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TAČNO BIH SAD IZJEBBO OVAJ BAGER :klanjase2:

blueheart
Kontakt:

uto mar 15, 2016 9:42 pm

Bob graditelj
Drzava Zeljo

damirfile
Kontakt:

uto mar 15, 2016 9:42 pm

Znači od parkinga smo krenuli, jednu po jednu stavku za ispunjavanje uslova. Definitivno gledamo evropu na grbavici :pljesak: :pljesak: :pljesak:

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.

Prijava  •  Registracija