YUGOKRAFT spaja trżišta rada. Za Vas. Za sve kvalifikacije. Pomażemo Vam da nadjete posao u Njemackoj. Besplatno i bez rizika.
www.yugokraft.de

NIKOM TE NE DAMO!

FKZ1921
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 02, 2016 9:53 am

irfo je napisao/la:Treba se nadati remijima u tuzli i sirokom, poslije toga je sve moguce
Najbolje je da Sloboda i Zrinjski dobiju. Nemas ti vise vremena nastiklati razlike od deset bodova. Pod idealnim uvjetima,trece mjesto. Al da bas imamo srece.
A prvak,ako nismo mi,a nismo,nek bude Sloboda...

Plava Porodica
Kontakt:

sri mar 02, 2016 9:59 am

Vala radije ću opet gledati Zrinju u Evropi,nego Lester ili kone..ovi prvi se digli ko da su barsa,a kone ko kone,Mostarci bar ne provociraju za titulu:D
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Kapiten
Kontakt:

sri mar 02, 2016 10:05 am

Ma dok ima matematike nada ne umire. Ako sad bude X u Tuzli, a mi dobijemo na -8 smo. 10 kola do kraja, gostujemo njima... To je potencijalnih -5 :mrgreen: Sve se tu moze okrenuti u 3-4 kola. To je fudbal.

Rodom s mejtaša
Kontakt:

sri mar 02, 2016 10:09 am

Ma nema nama nikakve specijalne matematike. Mi možemo biti prvaci samo ako dobijemo svih 11 tekmi.

Plava Porodica
Kontakt:

sri mar 02, 2016 10:17 am

Ja iskreno vjerujem u sve pobjede osim derbija i Zenice.Derbi ko derbi,dug niz bez pobjeda,utakmica tvrda će biti zbog atmosfere i svega i nisam optimista u neko čudo od pobjede.A zenica znamo da je tu uvijek X,ne daju se zenicani protiv nas,iako su u teskoj situaciji.
A protiv lestera ocekujem pobjedu od 0-2,i siguran sam da se vracamo sa punim plijenom.Eh sad koji cemo zavrsiti sa tim ucinkom,ali mislim da ce za Evrope biti dovoljno.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

pile87
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri mar 02, 2016 10:19 am

Rodom s mejtaša je napisao/la:Ma nema nama nikakve specijalne matematike. Mi možemo biti prvaci samo ako dobijemo svih 11 tekmi.
Ja ne razmisljam o tome da budemo prvaci nego o tome da obezbjedimo evropu a tome bi doprinjelo kada bi se poklopili neki rezultati po meni je cilj trece mjesto zato bi nam odgovarale pobjede slobode i zrinjskog. Partizani su svakako ispali i ocekivati je tri boda u Mostaru.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.

krajisnik87
Kontakt:

sri mar 02, 2016 10:22 am

Plava Porodica je napisao/la:Ja iskreno vjerujem u sve pobjede osim derbija i Zenice.Derbi ko derbi,dug niz bez pobjeda,utakmica tvrda će biti zbog atmosfere i svega i nisam optimista u neko čudo od pobjede.A zenica znamo da je tu uvijek X,ne daju se zenicani protiv nas,iako su u teskoj situaciji.
A protiv lestera ocekujem pobjedu od 0-2,i siguran sam da se vracamo sa punim plijenom.Eh sad koji cemo zavrsiti sa tim ucinkom,ali mislim da ce za Evrope biti dovoljno.
I ja kod lestera ocekujem 3 boda,svinjski na grb dobiti 2:0 ili 3:1 a na sarajevo drugom postavom krenuti
ŽELJEZNIČAR ÜBER ALLES !

Rodom s mejtaša
Kontakt:

sri mar 02, 2016 10:23 am

Mene Zenica uopšte ne opterećuje. Bolji smo, bit ćemo do tada prilično posloženi, još ako budemo u dobroj seriji, dobar teren tamo, njima ni gore ni dole itd. Ne bi trebalo biti problema. Po meni od ovih 11 utakmica samo tri će biti problematične i moguća su sva tri znaka. To su Tuzla, Zrinjski i derbi. Ostale utakmice ako ne dobijemo smatrat će se neuspjehom u smislu naših trenutnih ambicija. Ko nas dobije od ove tri tekme vrlo je blizu titule i neka je, pošteno.

Rodom s mejtaša
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri mar 02, 2016 10:25 am

pile87 je napisao/la:
Rodom s mejtaša je napisao/la:Ma nema nama nikakve specijalne matematike. Mi možemo biti prvaci samo ako dobijemo svih 11 tekmi.
Ja ne razmisljam o tome da budemo prvaci nego o tome da obezbjedimo evropu a tome bi doprinjelo kada bi se poklopili neki rezultati po meni je cilj trece mjesto zato bi nam odgovarale pobjede slobode i zrinjskog. Partizani su svakako ispali i ocekivati je tri boda u Mostaru.
Ma nerazmišljam ni ja. Evropa majka ove godine. Zato i kažem nama je matematika jednostavna. Kolika je vjerovatnoća da sve dobijemo svako neka za sebe prosudi. Znam sigurno da će Željo na svakoj ići na pobjedu pa šta bude.

Leon_Professional
Kontakt:

sri mar 02, 2016 10:36 am

kontranogama je napisao/la:Evo pregledah tekmu u miru. Za totalno novokomponovanu ekipu odigrali smo super.Da moze bolje? Itekako. Da ce biti bolje? Sigurno.
Svakome se moze naci dosta gresaka, ali i Barca ih ima. Za nase uslove odigrati ovakvu utakmicu i protiv ovakvog protivnika je stvar za hvaliti na sva usta.
Ako ih Edis natjera da pravovremeno prave dodavanja mi imamo sanse za sve i kup i liga i dogodine vise kola u evropi.
Ja sam bio pesimista ali sad vidim veliki potencijal. Zadnje dvije godine sam trubio na onom forumu kondicija kondicija. E evo sad smo dosli do nekog nivoa i odmah je druga prica. Da nista drugo Edis ne uradi, meni dosta.
Na trenutke kroz sredinu je bio brz protok lopte, sto je dobro a i bit ce bolje kako se budu uigravali. Krila su nam brza, sredina jaka, sto nam daje za pravo da svima mozemo stati i da svaku ekipu mozemo dobiti. Sad protiv Veleza cemo vidjet kako se snalazimo da postavljenoj odbrani, bolje receno bunkeru. Trebalo bi mozda sa 2 napadaca krenuti da jedan drugog rasterete, ali opet treba paziti i nazad da kontra ne sjevne. Nadam se da ce Edis to dobro skautirati i pripremiti, pa da dobijemo mec i udjemo u neku seriju pobjeda.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

terabajt
Kontakt:

sri mar 02, 2016 10:50 am

FKZ1921 je napisao/la:
irfo je napisao/la:Treba se nadati remijima u tuzli i sirokom, poslije toga je sve moguce
Najbolje je da Sloboda i Zrinjski dobiju. Nemas ti vise vremena nastiklati razlike od deset bodova. Pod idealnim uvjetima,trece mjesto. Al da bas imamo srece.
Tako je najbolje bi nam odgovarala pobjeda tih ekipa.
Definitivno bi i ja volio da sloboda bude prvak ispred zrinjskog.

AsharaK
Administrator
Kontakt:

sri mar 02, 2016 11:21 am

Nisam valjda jedini hajvan koji vjeruje u titulu?
Željezničar ante portas !

diego1921
Kontakt:

sri mar 02, 2016 11:30 am

A da mi uzmemo kup,a siroki,zrinjski i sloboda nek se "dogovore" oko titule !! :zeljeznicar1:

Elegant
Kontakt:

sri mar 02, 2016 11:37 am

diego1921 je napisao/la:A da mi uzmemo kup,a siroki,zrinjski i sloboda nek se "dogovore" oko titule !! :zeljeznicar1:
To je vec zavrseno. :shisha:
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Izlija
Moderator
Kontakt:

sri mar 02, 2016 11:43 am

A da se mi bacimo na promociju utakmica i pozivanje što većeg broja navijača, daleko je finale lige i kupa. Utakmicu po utakmicu, neprijatelj po neprijatelj i lagano napredovanje u svim segmentima. Dolaze nam "slabiji" protivnici i sa punim tribinama pomažemo našim igračima da sa što manjim trudom ostvare bolje rezultate. Biću dosadan svima ali znam da možemo napuniti svaki put stadion, evo i sada prije Širokog su mnogi govorili da neke stvari neće uspjeti a vidjeli smo kako je utakmica prošla, dosta više negacija samih sebe, sa stavom "mi možemo" ćemo pola posla u startu završiti.
イビチャ・オシム
Živ nam bio još 1921 godinu.

ublehas
Kontakt:

sri mar 02, 2016 12:17 pm

Rodom s mejtaša je napisao/la:Mene Zenica uopšte ne opterećuje. Bolji smo, bit ćemo do tada prilično posloženi, još ako budemo u dobroj seriji, dobar teren tamo, njima ni gore ni dole itd. Ne bi trebalo biti problema. Po meni od ovih 11 utakmica samo tri će biti problematične i moguća su sva tri znaka. To su Tuzla, Zrinjski i derbi. Ostale utakmice ako ne dobijemo smatrat će se neuspjehom u smislu naših trenutnih ambicija. Ko nas dobije od ove tri tekme vrlo je blizu titule i neka je, pošteno.
Slično razmišljam. Vjerujem da je u Zenici dvica ko kuća.

shzna
Kontakt:

RE: FK Željezničar

sri mar 02, 2016 12:18 pm

Ko ne ode u Mostar, a u mogućnosti je, ogromna je zdapi. SVI U STARMO!
1987

Virtu4L

sri mar 02, 2016 1:10 pm

FKZ1921 je napisao/la: Najbolje je da Sloboda i Zrinjski dobiju. Nemas ti vise vremena nastiklati razlike od deset bodova. Pod idealnim uvjetima,trece mjesto. Al da bas imamo srece.
Realno, ni sve pobjede nam ne garantuju apsolutno ništa, razlika je jednostavno prevelika. Treće mjesto se možda može dohvatiti i to bi trebao biti neki cilj, jeste visok, ali cilj mora postojati.

Moguće je da će i kup četvrtoplasiranom donijeti učešće u Evropi. Naravno, bilo bi najbolje kad bi ga mi osvojili.
"Joj ofirniji su od Maje koja je udaljena 2km od mene i zeli sex veceras.." by Minjore

sofronije
Kontakt:

sri mar 02, 2016 1:24 pm

Moze li mi neko odgovoriti ako kojim slucajem ne osvojimo kup, imal kakva opcija da kao finalisti kupa idemo u evropu. A npr ako neke ekipe koje su obezbjedile evropu igraju finale onda 4. ide u evropu?
:zeljeznicar1:

Rodom s mejtaša
Kontakt:

sri mar 02, 2016 1:37 pm

Nema toga više. Samo 4. ide ako je neko od prva tri uzeo Kup.

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.

Prijava  •  Registracija