Analize protivnika za sezonu 2019/2020: viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: viewtopic.php?f=51&t=912&p=434009

Bolesni i brat i sestra: Pomozimo Imranu i Iman da odu na dijagnostiku u Tursku!
https://www.bh-index.info/bolesni-i-bra ... -u-tursku/

Pored poziva, pomoći možete i uplatom novca na naše račune:
PayPal: paypal1@pomozi.ba

Za uplate iz BiH:
Intesa Sanpaolo Banka BiH
154-180-20085330-48

Za uplate iz inostranstva:
Banks name: Intesa Sanpaolo Banka BiH
SWIFT CODE:UPBKBA22
IBAN: BA39 1541802008533048

Primalac: Udruženje “Pomozi.ba”, dr. Fetaha Bećirbegovića br. 8, 71000 Sarajevo
Svrha: Imran i Iman

Za uplate na račun organizacije Pomozi.ba u Austriji:
Name: hilfhelfen-pomozi.ba
Verwendungszweck: Imran i Iman
ERSTE BANK
IBAN: AT64 2011182266475400
BIC: GIBAATWWXXX
Wien, Oestereich

1921.ba
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 17, 2016 2:22 pm

meni nijedna tekma nije biti ili ne biti, Zeljo ce igrati utakmice i sutra i za jos 50 godina, bitno je samo da dolazimo, a ostalo ko te pita... evropa, kup, titula, sve je to fino... ali sve je u onom citatu iznad receno ;)
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba

Faca Sa Ulica
Kontakt:
Status: Online

sri feb 17, 2016 2:29 pm

Ako ima neko da je dobar sa montazom klipova i najava neka se javi meni na PM.
Hitno.

dell21
Kontakt:

sri feb 17, 2016 2:30 pm

Biti ili ne je zbog rezultatskog znacaja i plasmana u evropu kroz ligu jer bi mogli kasniti 10 bodova za konkurentom za evropu sto je nedostizno u 11 kola. A ni u kom slucaju zbog posjete ili necega drugog. Pravite tu razliku.

Model1964

sri feb 17, 2016 2:45 pm

Davne 1983 na Vrbanjusi.... Braco gumena glava drzl bank na klupi pred dzamijom
Pitari ovo, ono ... grandiozni ... Uleti Goran, pridruzi mu se P Simica stari sa predlogom da se saberu kao sutra u podne navijaci zelje i malenih pa da vidimo koga ima vise na Vrbanjusi.
Sok koji je Braco dozivio je za film.
Kada je krenulo skupljanje niko nije znao sta ce se dogoditi. Ko u Valteru kad je na Kovacima krenula masa. Staro, mlado, musko, zensko.... nene ,dede. .. Bilo nas je deset puta vise. Zato nas je na Vrbanjusi vazda bilo vise.
Ovo je ujedno slika manijaka kada su izazvani kao sada. Svi ko jedan!
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎

pile87
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

sri feb 17, 2016 2:51 pm

Model1964 je napisao/la:
pile87 je napisao/la:
Virtu4L je napisao/la:
Nisam mislio da cemo biti bas ovako slozni.

:zeljeznicar1:
Krenes od sebe kako sam ja skontao ti zivis negdje vani a tu si svakodnevno pratis Zelju. Svi provodimo vrijeme na forumu da bi diskutovali o Zelji imali koju informaciju vise... a mi Zelhovci smo najslozni kad je najteze...ja nekako najvise cijenim navijace koji nisu u Sarajevu nama koji smo ovdje mnogo je lakse.
Kad si manijak onda si to bilo gdje i do kraja. Nema dana da ne procaprkam po netu o želji, o danu kada je tekma necu ni pisati. 52 godine u guzici, daleko od Grbavice ali .....
Ima nas źeljinih svuda po svjetu
Hvala Bogu pa je tako. Samo hocu reci da imam veliko postovanje prema ljudim koji nisu u gradu a Zeljo im je jos uvijek u srcu isto tako prema momcima iz Konjica, Lukavca, Brckog, Visokog da dalje ne nabrajam zaboravicu nekoga ali oni su veci navijaci od nas. Nama je sve to lakse mi smo na izvoru. Njihova je ljubav veca i to je tako.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.

rodrigo87
Kontakt:

sri feb 17, 2016 3:08 pm

Eh da hoce ovakav prelijep dan biti u iducu nedelju, pa i to bi privuklo dosta raje :D
Manijaci, Željo, Bog i čaršija ! :zeljeznicar1:

FKZ1921
Kontakt:

sri feb 17, 2016 3:08 pm

Fakat nema mjere u apsurdima u ovoj nasoj Bosni...
Klub se obrati urednistvu lista i kaze da je obavio razgovore sa igracima koji se pominju u tekstovima u njihovom listu,razgovore sa njihovim roditeljima...i da nema indicija da je istina to sto su napisali. Takodje se urednistvu lista obrate roditelji,kazu da nije istina to sto je napisano, traze objasnjenje o tome...
Oni iz tog lista odgovore kako je novinar u kaficu cuo pricu nekih momaka i na osnovu te price je napisao to sto je napisao. **** sve Borate i Kazahstane ovog svijeta za ovaj nas cirkus. Pa moze li gore,jadnije,bijednije...
Ja fakat nisam od onih koji izmisljaju neprijatelje,vjeruju u neke teorije zavjere...iluminate...Ali ovo je skroz simptomaticno.Neko jebeno pokusava narusiti atmosferu...

Hurmasica
Kontakt:

sri feb 17, 2016 3:13 pm

I onda kad im kažeš da nisu ni N od novinara (čast naravno izuzecima) nego najobičniji mahalci koji na osnovu mahalskih priča sastavljaju tekstove u mahalskim novinama uvrijede se. Fuj. Al' lajte kere varošanke....
Zadnja izmjena: Hurmasica, dana/u sri feb 17, 2016 3:18 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Leon_Professional
Kontakt:

sri feb 17, 2016 3:17 pm

OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Kontakt:

sri feb 17, 2016 3:19 pm

ubrzo CE biti intervju sa Memijom, tu ce biti demant ovog texta u sportu :kafa:

Brkoo
Kontakt:

sri feb 17, 2016 3:23 pm

Meni nije samo jasno sto klub javno na zvanicnoj stranici ne kaze da to sto pise u tom tekstu nije istina i da klub raskida svaku dalju saradnju sa avazovim sportom zbog neprofesionalnog odnosa novinara i laži koje su iznijeli na racun kluba i da celnici kluba i igraci nece vise davati bilo kakve intervjue i bilo kakve izjave avazovom sportu. Pa hocu li docekati vise da se na pametan nacin rijesimo i Sinana i Beganovica i Ligate i ostalih novinarskih qrvi u ovoj državi..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

SeyoTM
Kontakt:

sri feb 17, 2016 3:24 pm

FKZ1921 je napisao/la:Fakat nema mjere u apsurdima u ovoj nasoj Bosni...
Klub se obrati urednistvu lista i kaze da je obavio razgovore sa igracima koji se pominju u tekstovima u njihovom listu,razgovore sa njihovim roditeljima...i da nema indicija da je istina to sto su napisali. Takodje se urednistvu lista obrate roditelji,kazu da nije istina to sto je napisano, traze objasnjenje o tome...
Oni iz tog lista odgovore kako je novinar u kaficu cuo pricu nekih momaka i na osnovu te price je napisao to sto je napisao. **** sve Borate i Kazahstane ovog svijeta za ovaj nas cirkus. Pa moze li gore,jadnije,bijednije...
Ja fakat nisam od onih koji izmisljaju neprijatelje,vjeruju u neke teorije zavjere...iluminate...Ali ovo je skroz simptomaticno.Neko jebeno pokusava narusiti atmosferu...
Nemoj da te cudi, sujete i sitni interesi su stalno prisutni...na primjer "E.A." (vecina zna ko je) sa radio Sa. je namjerno postavljao uz clanke fotografije ruznih i srusenih dijelova Grbavice, dok su clanci bili tipa "tmurni oblaci" nad "masindzijama" i ostali polupjesnicki pokusaji narusavanja atmosfere, a pravdao se kao da nema ko drugi da skrene paznju. Da li je to bilo po Zaimovicevoj direktivi ili zbog njegove sujete sto ga je Amar provalio na presici, mene ne interesuje...na srecu to je/su sredio/li navijac/i i vise ga nema u blizini.

Ne zaboravimo Jamakove cvike :mrgreen: i frku oko toga.

south side
Kontakt:

:zeljeznicar1:
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.

tm8782
Kontakt:

Minjore je napisao/la:ubrzo CE biti intervju sa Memijom, tu ce biti demant ovog texta u sportu :kafa:
Kad?
Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom

exbabilon
Kontakt:

sri feb 17, 2016 3:25 pm

Gledajuci nas plasman u Evropu preko lige, utakmica protiv Širokog je kljucna. Imas 5 klubova ispred nas na tabeli, taman da Radnik i posrne ostaju 4 kvalitetne ekipe koje valja ganjati i utrpat se u top tri. Poraz bi nas od treceg mjesta ostavio 10-ak bodova, 11 kola do kraja, a ne mozes traziti neku seriju 10 pobjeda, to nije realno. Kiksat ce i drugi, ali i mi. Ostao bi samo Kup, tu su nam sanse iste kao i ostalim timovima, pa sta bude...o ekipi ne treba suditi poslije prve tekme, ali njen znacaj je ogroman, pa sta ko mislio.

cala
Kontakt:

sri feb 17, 2016 3:42 pm

Ne razumijem ni ljude iz kluba po pitanju ovih novinara. Godinama se klub blati kojekakvim lazima i narusava atmosfera a suti se i trpi. Svima redom ukinuti akreditacije, ograniciti novinare na press-konferencije i to da mogu samo postavljati konkretna pitanja u vezi kluba i teme konferencije. Objektivnog novinarstva nema vise nigdje, svi se prodaju za sicu. Na taj nacin navijaci ce se informisati na oficijelnoj stranici kluba i nema mahalske price vise.

pile87
Kontakt:

sri feb 17, 2016 3:45 pm

Ja nisam generalno za to da klub ulazi u glupe situacije sa bilo kim radi nekih poluistina i lazi. Demantuj ih necim konkretnim i ne obaziri se na gluposti.
Njima se nece isplatiti da plasiraju gluposti jer ce ljudi uvidjeti o cemu se radi.
Uostalom tako je u svijetu pa i kod nas. Najveci problem nasih novinara sto sebi dozvoljavaju da znaju bolje posao uprave nego uprava da su veci trener od trenera da znaju taktiku i ko treba igrati...a u pricipu trebali bi se posvetiti svom poslu i teziti da budu bolji u svom poslu da bi ih neko cijenio ovako u ocima ljudi postaju mali.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.

za_zivot_cijeli
Kontakt:

sri feb 17, 2016 3:48 pm

u ovom opstem sunovratu naseg drustvo ni novinarska profesija nije ostala postedjena. ako je jedan doktor mogao biti ministar saobracaja, zamislite ko se sve predstavlja i radi kao zurnalista!? zato i imamo ovakvu situaciju.
ja se ne bih hvatao nekih teorija zavjera, dusmana i sl. mislim da je u pitanju propast profesije uz cast izuzetcima koji podizu dojam i popravljaju prosjek.
dakako, ne sumnjam da u toj gomili neznalica ima i onih koji zele rovariti medju nama, urusavati sve sto stvaramo i sl. ali mislim da su i oni u manjini. takodjer, ne sumnjam da ima i onih koji placaju kojekakve objave zbog licnih interesa, menadjerski, igrackih, roditeljskih...., medjutim, i takvih nema puno. problem je iskljucivo u padu standarda kada je novinarska profesija u pitanju.
zato mislim da trebamo vise ulagati u vlastitu produkciju koja ce na "trziste" izbaciti gotov proizvod bilo da je rijec o pisanom tekstu u bilo kojoj formi, video prilogu, audio prilogu, fotografijama i sl.
mi moramo biti nosioci u kreiranju javnog mijenja kada je u pitanju Zeljo.

"uzdaj se u se, i u svoje kljuse"
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

MATORI
Kontakt:

sri feb 17, 2016 3:52 pm

pile87 je napisao/la:Ja nisam generalno za to da klub ulazi u glupe situacije sa bilo kim radi nekih poluistina i lazi. Demantuj ih necim konkretnim i ne obaziri se na gluposti.
Njima se nece isplatiti da plasiraju gluposti jer ce ljudi uvidjeti o cemu se radi.
Uostalom tako je u svijetu pa i kod nas. Najveci problem nasih novinara sto sebi dozvoljavaju da znaju bolje posao uprave nego uprava da su veci trener od trenera da znaju taktiku i ko treba igrati...a u pricipu trebali bi se posvetiti svom poslu i teziti da budu bolji u svom poslu da bi ih neko cijenio ovako u ocima ljudi postaju mali.
Potpisujem,
ili što bi reko' Goran Bregović nekom novinarčiću ka ga je pitao za intervju "Piši šta hoćeš, samo ispod stavi moju sliku".
A Brega je zna se, majstor više promocije nego muzike, iako je u muzici je BIO pravo dobar.
Ha ja !

Ajzea
Kontakt:

sri feb 17, 2016 3:54 pm

Da se Rifat makne iz kuhinje, i da se Beganoviću poveća plata. :kafa:

Hajcaj hajcaj, biće nas 10.000 :zeljeznicar1:

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Prijava  •  Registracija