YUGOKRAFT spaja trżišta rada. Za Vas. Za sve kvalifikacije. Pomażemo Vam da nadjete posao u Njemackoj. Besplatno i bez rizika.
www.yugokraft.de

NIKOM TE NE DAMO!

Tryg
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 5:48 pm

Hajd sve nismo pljuvaci, ali da ne napravis sansu za 45. minuta.
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!

Whisperer

sajo10 je napisao/la:Sa porazom ovdje smo skoro pa gotovo izgubili sve sanse za Evropu. Pa mi mozemo pricat sta hocemo :) Nisam ocekivao nista bolje izdanje nego sto je slucaj bio prosli utakmica ali ovo je sramotno haha. :guz: :guz:
poogotovo x nam ne odg
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

terabajt
Kontakt:

sajo10 je napisao/la:Sa porazom ovdje smo skoro pa gotovo izgubili sve sanse za Evropu. Pa mi mozemo pricat sta hocemo :) Nisam ocekivao nista bolje izdanje nego sto je slucaj bio prosli utakmica ali ovo je sramotno haha. :guz: :guz:
Izgubili smo definitivno sanse, nemamo mislim ni teoretske za evropu jer ce sarajevo i siroki dobiti do kraja.

sergejevic

Sablja je trener samo na jeziku, a kako znamo svi to rijetko kad donese nesto dobro. Kad se ti ufuras da nesto znas onda si donji. Nevjerovatno lose pripremljena utakmica, katastrofa, lose da losije ne moze biti. Ovdje se fino postavis i pustis seljake da se ispusu i da divljaju, kako je to Amar znao, hladno ih onda spustis na zemlju i cao. Nasi usli prenervozno u utakmicu kao da moramo dobit 5-0. Katastrofa. **** ti trenera kojem se igraci svadjaju ko izvodi prekid, i nije prvi put, Kramaric je mislim bas s Bekricem nedavno imao isti problem. Valjda se zna ko izvodi. Bekric svaku loptu koju je dodirno je i uporopastio. Nije problem podrska treneru, ali necemo zabijati glavu u pjesak, kao da smo nasli najlosijeg i njega poceli nesto gurati na ustrb igre i svega.

mula
Kontakt:

sri maj 04, 2016 5:49 pm

storm_raider je napisao/la:Ma kada sam vidio da Blagojevicu uzima loptu da izvede slobodan udarac a ovaj mu je ne da, sve mim je jasno bilo. Bekricu mars napolje!
Fuuj smrad onaj jadni. koji je ono hadalj ne mogu da vjerujem
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.

sajo10
Kontakt:

mirsadmekic je napisao/la:
neda_TM87 je napisao/la:ovakva igra je bila i protiv Drine, samo sto je Drina puno gora od Celika, pa s usvi govorili en valaj teren to je razlog, sta je sad razlog? mokar teren?
premisanjeeee celika to je problemm drugg ovii ginuu iz celika dok nasii pickasoo ako nedadno u prvih 15 min goo bice jebeno
Nije premisanje nego kvalitet. Izuzev nekolika igraca kod nas nista mi bolji tim nemamo od Celika. Zasto to ljudi nemogu da shvate? Bekric, Sinisa, Bogicevic, Stanic - to je sve kvalitet ispod prosjeka koji vecina klubova imaju.

chile
Kontakt:

Ne znam do koga je Mulalica, Igraca ali nikakve logike mi nema da smo mi iz utakmice u utakmicu sve losiji.
Umjesto da smo uigraniji mi sve gori, dva pasa kako treba nismo sastavili, lopta se odbija od igrace kao od mantinele.
Ne ocekujem nikakav preokret u drugom poluvremenu, tj ne vidim kako do njega.
Medju 11 losih pojedinaca istice se Bekric kao najlosiji...
Sa vise zara, volje i zelje se igraju prijateljske utakmice pa cak i na terminima.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !

Okolele
Kontakt:

Bekrica odmah zamjeniti na startu a i u naredne dvije utakmice ga ostaviti sa klupe da pocinje..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

hardwell
Kontakt:

sri maj 04, 2016 5:50 pm

Hvala Edisu što je momcima usadio divnu i lepršavu igru "koja osvaja bodove".

**** vas Edis u pičku
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja

delinjo
Kontakt:

Bekric najgori igrac cijelu polusezonu...mislim da je vrijeme da mu uprava papire uruci pa nek glumi kabadahiju negdje drugo...decko vise ne moze igrati ozbiljan fudbal i to je to...kad za poluvrijeme u utakmici u kojoj ganjas pobjedu ne pogledas na gol i ne zasluzujes evropu...Celik izgleda kao ekipa iz lige petice jebote
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!

rios
Kontakt:

Mi imamo jedan pokusaj prema golu Celika za 45 min.
Nas trojac na sredini terena ( Bekric,Jovan i Zaha ) imaju 12 izgubljenih lopti,Bekric 5,Jovan 4 i Zaha 3,nazalost jedna njegova izgubljena je bila kobna po nas.To je ono sto sam ja uhvatio bar..
Nemamo sredine terena,Lendric dolazi do centra po loptu,realno odatle ne moze nista napraviti.Stevanovic M. zatvoren totalno.
Nadam se da cemo nekako uvaljati 2 gola :|
Zeljeznicar za zivot cijeli !!!

Miralem Pjanic !!

Mirza Teletovic !

Damir Dzumhur !

ChWilla
Kontakt:

više su ginuli u pripremnim kad su se borili za tim pet puta...
gradi željo boli te *****

Kapiten
Kontakt:

sri maj 04, 2016 5:51 pm

Ne znam je li me iko ispizdio ovako ko Bekric sada. Nakon katastrofalnih partija u zadnje vrijeme sada ne dozvoljava Blagojevicu, koji jedini igra , da izvede slobodnjak. Izvedi ga Sablja majke ti.

godrina
Kontakt:

Okolele je napisao/la:Bekrica odmah zamjeniti na startu a i u naredne dvije utakmice ga ostaviti sa klupe da pocinje..
na klupi nit je murinjo nit amar osim, tako da od toga nema nista
daj tog debelog beganovica, on bi toku utakmice smrsao 3 kg
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost

likusa
Kontakt:

Kako mi se Bekirc ogadi fuj, otima Blagojevicu loptu i posla je 2metra iznad gola :psujem:
Željeznicar za život cijeli !

Brkoo
Kontakt:

Vadi Sinisu i Bekrica ubacuj Beganovica i Tiaga, nek Memija predje na desnog beka, Tiago na lijevo krilo..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

fcz
Kontakt:

Tako je Edise, cuvaj ti nama naseg lijepog Bekriju a izdrk.avaj se na Tiagu. Fuj fuj fuj. Bilo je jasno i poslije Zrinjskog da je Evropa izgubljena, ovo je samo da nas dokrajci.

Amare molim te dolazi i pokazuj polupismenim likovima kako se radi pos'o.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.

SWRA_1921
Kontakt:

sri maj 04, 2016 5:52 pm

Navijaci Zelje :( forumski samo

Sent from my PadFone 2 using Tapatalk

DZM13
Kontakt:

ChWilla je napisao/la:više su ginuli u pripremnim kad su se borili za tim pet puta...
pa vidis da nas trener nista ne rotira, drzi jedne te iste konstantno, kakv je ublehas EDIS MULALIC

EDISE===>Van iz zelje
Nihad Đedović = izdajnik, SLAVKO PETROVIC == UBLEHAS
MT33 - Prvi Bosnjak u NBA
"...ko ne slusa pjesmu, slusat ce oluju..."
https://www.youtube.com/watch?v=asm17vZaAOg - ...lijepa Azro, lijepa Azro, svud po svijetu trazim te...

Valter
Kontakt:

Imamo super statistiku. U utakmici koju bi morali dobiti mi imamo 0 udaraca na gol. Takticki fantasticno odigrano prvo poluvrijeme.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.

Prijava  •  Registracija