USCFLOW
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 25, 2016 5:53 pm

Gdje mogu pogledati snimak utakmice?

I ima li negdje taj trenutak kad je onaj cigan udario Acu?

LARSSONN
Kontakt:

pon apr 25, 2016 5:54 pm

USCFLOW je napisao/la:Gdje mogu pogledati snimak utakmice?

https://www.youtube.com/watch?v=TEkzaO_7nYA" onclick="window.open(this.href);return false;

48 30

USCFLOW
Kontakt:

pon apr 25, 2016 5:56 pm

LARSSON je napisao/la:
USCFLOW je napisao/la:Gdje mogu pogledati snimak utakmice?

https://www.youtube.com/watch?v=TEkzaO_7nYA" onclick="window.open(this.href);return false;

48 30
Ko drugi... :ganja: :zeljeznicar1:

Leon_Professional
Kontakt:

pon apr 25, 2016 5:59 pm

arelinho je napisao/la:
Leon_Professional je napisao/la:
fedeltafrotta je napisao/la:Baš, nešto je "pao" Siniša... Prvih par tekmi odličan, ali evo iz tekme u tekmu pad forme... Možda Memija treba njegovo mjesto dok se malo ne dozove on, ubiše ga žene i shishe ;)
Protiv Zrinje ja bi lagano stavio Memiju na beka, jest mi Sinisa drag, ali treba biti posten i reci da Argelini radi svoje i da to nije onaj Sinisa kad je tek dosao. Memija je pokazao gdje se najbolje snalazi, u Evropi je tu pokazao strasne igre, takodjer i jucer nakon dugo vremena je igrao svoju poziciju. Sinisu malo ohladiti na klupi!
Hajde reci jesi li ti vidio Sinišu da puši shishu ?? Pusti ostale šta pričaju. Ima Edis koji zna koga ce staviti. Svi ste srali sa pravom na Memiju i ja sam isto, a sada vam je Memija nakon jednog meca postao Lahm. Vidi se kako ste kontradiktorni. Ne moze nijedan igrac svaki mec perfektno odraditi.
Prvo, ja nigdje nisam ni spomenuo pusenje, niti sam vidio ga da pusi. Drugo, energija se moze trositi na te izlaske i sjedenje u tim zapusenim prostorima. Dok neko u pola 12 trci po Vilsu, neko drugi se svaki dan oznacava u Argeliniju, pa sad ces ti reci da je bolje sjediti i piti sok! Sinisa je meni izrazito drag decko i od samog pocetka mi je na avataru, pokazao je da je mozda i najbolji bek sto smo imali do sad, ali osjeti se pad u njegovoj igri. Sinoc kad je izasao, bilo mu je krivo, bacao je kopacke, ali nije smio nasjest na provokacije onog smr.ada Rustemovica.
Ne znam sta tako burno reagujete, ne mora biti da je do Argelinija, ali mene je strah da zbog tih stvari neki igrac zezne karijeru, a imamo mnogo takvih primjera.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

HanibalTM
Kontakt:

pon apr 25, 2016 6:00 pm

slika
Zadnja izmjena: HanibalTM, dana/u pon apr 25, 2016 6:00 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Željezničar über alles! :zeljeznicar1:

likusa
Kontakt:

pon apr 25, 2016 6:01 pm

fk1921 je napisao/la:
Leon_Professional je napisao/la:
fedeltafrotta je napisao/la:Baš, nešto je "pao" Siniša... Prvih par tekmi odličan, ali evo iz tekme u tekmu pad forme... Možda Memija treba njegovo mjesto dok se malo ne dozove on, ubiše ga žene i shishe ;)
Protiv Zrinje ja bi lagano stavio Memiju na beka, jest mi Sinisa drag, ali treba biti posten i reci da Argelini radi svoje i da to nije onaj Sinisa kad je tek dosao. Memija je pokazao gdje se najbolje snalazi, u Evropi je tu pokazao strasne igre, takodjer i jucer nakon dugo vremena je igrao svoju poziciju. Sinisu malo ohladiti na klupi!
Covjek ne pusi shishu, 3x sam ga vidio vazda sa sokom u ruci majkemi moje igrac ako 10% slabije odigra nego sto najbolje zna, SHISHA ALKOHOL IZLASCI DOKASNO UBISE GA ZENE itd itd, Bgm ne valja nikome od nas da donosi zakljucke ovakve, ja da sam pametan bio uslikao bih zolotica da vam pokaze kako dimi...
Gdje ces to rec,pa on je zasticen jer je nase dijete :kafa:
Željeznicar za život cijeli !

Leon_Professional
Kontakt:

pon apr 25, 2016 6:04 pm

slika

Real, Juventus, Benfika < Zeljo :ganja:

Edit: Lord Bendtner bez kluba, treba to zaganjat :ganja:
Zadnja izmjena: Leon_Professional, dana/u pon apr 25, 2016 6:06 pm, ukupno mijenjano 1 put.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

krajisnik87
Kontakt:

pon apr 25, 2016 6:06 pm

slika slika slika slika slika
slika
ŽELJEZNIČAR ÜBER ALLES !

ChWilla
Kontakt:

pon apr 25, 2016 6:07 pm

pa i da puši crijevo kakve bi veze ono što je juče loše uradio imalo sa tim?
gradi željo boli te *****

ChWilla
Kontakt:

pon apr 25, 2016 6:09 pm

pa njemu je juče trebala brzina manje, a ne brzina više...
gradi željo boli te *****

Leon_Professional
Kontakt:

pon apr 25, 2016 6:10 pm

ChWilla je napisao/la:pa i da puši crijevo kakve bi veze ono što je juče loše uradio imalo sa tim?
Nisam to ni htio reci da je imalo veze s tim. Samo sam htio reci da se vidi zelja jer krivo mu je bilo zbog toga sto je nasjeo na one provokacije. Nema logike da ima ikakve veze ;)
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

avlami97
Kontakt:

pon apr 25, 2016 6:12 pm

slika
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

Leon_Professional
Kontakt:

pon apr 25, 2016 6:12 pm

arelinho je napisao/la:
ChWilla je napisao/la:pa i da puši crijevo kakve bi veze ono što je juče loše uradio imalo sa tim?
Ma svi samo kritikuju i vec su mi poceli ici vise na ku.rac sa kritikama. Treba nekad kritikovati, ali sada bas nalaziti neku sitnicu da bi se kritikovalo ne ide. Sada je Sinisa kriv sto je isprovociran. Uzrok te provokacije je shisha koju je Sinisa pusio sto posto.
Ja ne znam koji je tvoj problem, ali izgleda imas sposobnost ulaska u neciju glavu i citanja misli. Niko to nije rekao, tako nemoj trpat nesto sto nisam rekao.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

diego1921
Kontakt:

pon apr 25, 2016 6:15 pm

Ljudi uzeli smo derbi,hebo vas prica !! Imal kakav BOOM u najavi ,da se komiramo :ganja:

neroazzuro
Kontakt:

pon apr 25, 2016 6:21 pm

Treba jos po koju rundu uplatit, da sakupimo klubu jos koji dinar.
Evo gotov smo prebacili dvije glave, mozda uspijemo nagurat i na 3.

fk1921

pon apr 25, 2016 6:22 pm

diego1921 je napisao/la:Ljudi uzeli smo derbi,hebo vas prica !! Imal kakav BOOM u najavi ,da se komiramo :ganja:
Rijeka...
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!

cikazubo
Kontakt:

pon apr 25, 2016 6:27 pm

fk1921 je napisao/la:
diego1921 je napisao/la:Ljudi uzeli smo derbi,hebo vas prica !! Imal kakav BOOM u najavi ,da se komiramo :ganja:
Rijeka...
Jovic iz Rijeke izlazi iz ugovora i potpisuje za Želju, to mi je asocijacija na to sto si napisao 8-) :ganja:

Hrasno1921'

pon apr 25, 2016 6:29 pm

fk1921 je napisao/la:
Rijeka...
Miljacka mutna poslije snijega ?
1921' :zeljeznicar1:

KOLDZO LOPOVE !!!!! J**** TI SVE !!!

Leon_Professional
Kontakt:

pon apr 25, 2016 6:32 pm

fk1921 je napisao/la:
Rijeka...
Udjoh na stranicu Rijeke i sjeb.ao se kad sam vidio kakav strucni stab imaju. :pljesak: :pljesak: Moramo i mi pojacati, a vjerujem da uprava o tome razmislja. :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

reks1
Kontakt:

pon apr 25, 2016 6:35 pm

Minjore je napisao/la:https://youtu.be/t4xCHxG-ABY?t=254
Kad smo kod crvenih kartona i kritikovanja sudija, nek i ovo pogledaju pa kažu čiji je start za zatvora :r
Ma bravo majstore,upravo tako,Bio je i na pocetku jos jedan krvnicki nad Memijom,Svo vrijeme sam tvrdim da su oni poceli igrati na noz,Kad se jos doda ofsajd kod one stative i njihovo hvatanje za glavu umjesto da gledaju loptu onda je jasno da prica o kosmickoj asudijskoj nepravdi nema veze sa stvarnoscu kakvom je oni vide.Brzina odluka u savezu nas upozorava na oprez,maksimalna mobilizacija nam je neophodna!

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Prijava  •  Registracija