Analize protivnika za sezonu 2019/2020: viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: viewtopic.php?f=51&t=912&p=434009

Bolesni i brat i sestra: Pomozimo Imranu i Iman da odu na dijagnostiku u Tursku!
https://www.bh-index.info/bolesni-i-bra ... -u-tursku/

Pored poziva, pomoći možete i uplatom novca na naše račune:
PayPal: paypal1@pomozi.ba

Za uplate iz BiH:
Intesa Sanpaolo Banka BiH
154-180-20085330-48

Za uplate iz inostranstva:
Banks name: Intesa Sanpaolo Banka BiH
SWIFT CODE:UPBKBA22
IBAN: BA39 1541802008533048

Primalac: Udruženje “Pomozi.ba”, dr. Fetaha Bećirbegovića br. 8, 71000 Sarajevo
Svrha: Imran i Iman

Za uplate na račun organizacije Pomozi.ba u Austriji:
Name: hilfhelfen-pomozi.ba
Verwendungszweck: Imran i Iman
ERSTE BANK
IBAN: AT64 2011182266475400
BIC: GIBAATWWXXX
Wien, Oestereich

BHDragons
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

sri apr 20, 2016 9:59 pm

Nemojte da očajavamo. Svi smo nezadovoljni pristupom igri i nemoćnošću kako je naša ekipa izgledala. Nažalost danas nisu bili lavovi, ali to ne znači da se sada treba predati. Mi smo kup izgubili na Grbavici i mislim da smo ga izgubili na psihološkom planu. Onaj rani gol Slobode i sve se srušilo. Bit će vremena za analize, ali sada moramo svi zbiti redove i podržati Mulalića i ekipu i to maksimalno da pobijede u derbiju. A ako i ne uspiju tu nije kraj svijeta, najavljeno je i realizira se toliko pozitivnih stvari koji su preduslov za uspjehe u budućnosti, ne može se sve odmah dobiti. Ljudi koji vode naš klub znaju šta rade i trebamo im davati stalnu i maksimalnu podršku. Ako budemo očajavali i preko noći tražili da se sve ruši i gradi iznova, nećemo nigdje stići. Ova ekipa, iako je danas djelovala potpuno nemoćno, ima sigurno potencijal za veće domete. Podržimo ih od prve sekunde u derbiju i to žestoko kao nikad dosad. I ja sam ubijeđen da će nas obradovati.
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Uprava napolje, Amare odlazi

Leon_Professional
Kontakt:
Status: Offline

sri apr 20, 2016 9:59 pm

Plava Porodica je napisao/la:NAS 100 ONLINE I JOŠ 60 GUESTS.
USTA VAS JE.BEM SVI STE TU KAD TREBA PLJUVATI,MI KILOMETRE PRELAZIMO,OD CRKAVICE SKUPLJAMO,BJEŽIMO SA POSLA,FAKSA,ŠKOLE DA BI BODRILI ONO ŠTO NAM JE U SRCU,A VI SA STRANE SVE GLEDATE IPPLJUJETE NAJVIŠE,I NARAVNO VAŠ GLAS JE NAJGLASNIJI! SVI MI VIDIMO DA SU NAS LJUDI UBILI,ZASLUŽENO I IDEMO DALJE,U SUBOTU JE DERBI I DOK SUDIJA NE SVIRA KRAJ NIJE KRAJ BORBE ZA EVROPU.SHVATITE VIŠE JEBEMU NAŠ MENTALITET,A DO PRIJE PAR DANA STE IH VI ISTI DIZALI U ZVJEZDE.
KAD SE HVALI,UMJERENO SE HVALI,KAD SE KUDI UMJERENO SE KUDI.VI TE MJERE NEMATE,I OTJERASTE SVE ŠTO JE SVETO I ŠTO NIJE.
IZVINJAVAM SE NA OVAKVOM POSTU,ALI STE MI VI POJEDINCI SAMO POGORŠALI VEČERAŠNJU IGRU ŽIVACA.

ZAPAMTITE: ŽELJO JE IZNAD SVEGA!
:klanjase2: :klanjase2: :klanjase2: Samo smiri brate malo, radi zdravlja svog. Nek se nasladjuju, ne vidim razlog da se toliko nasladjuje, prije pola mjeseca su kod kuce izgubili 3-0. Treba smiriti strasti, derbi je za par dana, moramo ohladiti glave i pokusati dobiti to.
Zadnja izmjena: Leon_Professional, dana/u sri apr 20, 2016 10:08 pm, ukupno mijenjano 1 put.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

rodrigo87
Kontakt:

sri apr 20, 2016 10:00 pm

Prvenstveno navijaci su u Tuzli rekli sta misle o sefu, PUNA PODRSKA! Na kraju sezone podvuci crtu, vidjeti sta i kako, a do tada PUNA PODRSKA! Hajde ljudi, pa necemo glave skidati sad. Jeste lose, jeste. Ali sjetite se raspolozenja do prije 20tak dana, sve je cvjetalo. Treba ovo muski podnijeti, ustati jaci. To je nasa odlika, zar ne ? Igracima Edis treba skrenuti paznju na prekide, apsolutno se to slazem sa vecinom. Jos nesto, ne nasjedajte na ove jeftine provokacije od strane udbasa, njihove prokovacije nas mogu samo jos vise uzburkati. Zato puna podrska svima! Subota, svi na trening !

P.S Storm i ostali, izvinite za psovku maloprije izrecenu sa moje strane :)
Manijaci, Željo, Bog i čaršija ! :zeljeznicar1:

za_zivot_cijeli
Kontakt:

kompletnu ekipu smo od pocetka polusezone stavili pod pritisak nekog moranja izlaska u Evropu i mislim da je to zapravo i nas najveci problem pored ovih ocitih koji se vecinom ogledaju u ozljedama pojedinih igraca, u prvom redu Ace sto je rezutriralo nesto losijim partijama stoperskog dvojca, Tiaga kojem je povreda prekinula kontinuitet dobrih igara cime smo ostali uskraceni za par taktickih mogucnosti. s druge strane tu je i pad forme Bekrica i Memije kojeg smo poceli vozati po terenu tamo-vamo uz pritisak nas navijaca... kada je Edis u pitanju, euforija je splasnula, protivnici su nas procitali i postali smo predvidivi uz izuzetak ove vecerasnje hazarderske postave koja govori o necem drugom....

mislim da svi skupa, od uprave preko strucnog staba do nas navijaca moramo spustiti loptu, smiriti i relaksirati situaciju i osloboditi se tog pritiska "moranja". nista se u zivotu ne mora osim umrijeti.
uz malo rada na taktici, bez pritiska i velikih ocekivanja vjerujem da ce ova ekipa prodisati i "proleprsati".

ponavljam i saljem poruku igracima i Edisu, ne mozete vi biti toliko losi koliko vas ja mogu voljeti!
:zeljeznicar1:
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

ChWilla
Kontakt:

Elegant je napisao/la:Za derbi ce sastav biti 90% isti, nadam se da Tiago ima snage za 45. minuta da uđe sa klupe.
nemoj hljeba ti memije opet na beku. neka počne jedini koji jeste lijevi bek po opisu i vokaciji, a to je kramarić, sa njim smo opet bili najmanje loši...a memije neka gore, i ovaj jadni gol je on napravio.
gradi željo boli te *****

Mirek11
Kontakt:

sri apr 20, 2016 10:01 pm

Nisam za neke promjene sada, nema odustajanja, boriti se do kraja i moliti Boga da nam rezultati konkurencije idu na ruku. Ne bi imali ni neke koristi na kraju sezone mjenjati trenera, ne bi bilo ozbiljno ali teska srca moram priznati da izledamo prelose, igra se ne moze ocjeniti jer IGRE NEMA a Edis skroz slabo reaguje kada gubimo (izmjene, postavka ....).
Ponadali smo se da ce biti bolje ali izgleda nista.
Razocaran duboko :(
Zadnja izmjena: Mirek11, dana/u sri apr 20, 2016 10:02 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Hadzijalagic
Kontakt:

sri apr 20, 2016 10:01 pm

Model1964 je napisao/la:Jovo, molim te reci mi na osnovu čega ti misliš da Edis obečava puno? Ja nisam ništa vidio od jesenas od taktičkog znanja ili trenerske lukavosti.
Nemere se sve na galamu. Dođe kad tad neki baja i razbije ti nos :)
Svima je jasno da je samo Amar pravo rjesenje.. To znaju i oni sto Amara ne mogu ocima smisliti.. Bez obzira i na to o Edisovoj sudbini odlucivati na kraju sezone na osnovu postignutog rezultata.. Ako izbori evropu, sto je cilj u ovoj sezoni, ja bih ga ostavio na klupi..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..

jovanmaksimovic
Moderator
Kontakt:

sri apr 20, 2016 10:02 pm

Model1964 je napisao/la:
jovanmaksimovic je napisao/la:
delinjo je napisao/la:Moja analiza.... Jedna od najvecih blamaza naseg kluba u novijoj historiji.. Po rezultatu je cak i odlicno ali kad na utakmici u kpjoj ganjas rezultat ne mozes preci centar za cijelu utakmicu sve ti bude jasno.. Blamaze protiv hapoela i makabija su nista za ovo... Protivnik nije bila sevilla nego jebena sloboda... Edis je danas izgubio moju podrsku ali skroz(ne zelim da me sad pljujete ali ako neki mogu imati misljenje da je Memija WC igrac tako i ja mogu imati svoje).... Ponizavanje Djermanovica od strane doticnog ne bi kom ali sta ocekivati da ti ekipa odigra nesto lad su treneri Mulalic i Karic... Memiji zelim sto prije da napusti klub jer nismo Gorazde da te trpimo 2 god.... Pozicija koju je igrao nema veze sa tim da te protivnicki igraci ismijavaju... Majko draga ko da je protiv Suareza igrao ccc... Ocekujem na ljeto novi remont ekipe.... Ali se treba poceti od strucnog staba... Krivi smo i mi navijaci iskreno. . Ko najvece picke smo tolerisali igru bez igre cijelu sezonu... I kontali mozemo zauvjek tako... Uvijek cemo imati srece da protivnik pogadja stative a mi iz jedine prilike golove... Ajzea sinoc ismija pirica kako iz svakog suta primi gol a zadnje tekme Vedran isto radi ali na to se suti... Mada sta recimomku kad mu je Karic trener... Osim Lendrica i Miroslava ja ne vidim da je neki od ovih igrac za Zelju kojeg mi zelimo... Izgurati do kraja ovo kako god zavrsi... Ja cu u ned opet svim srcem navijati za svog Zelju na kosevu... Jbg bolest ne bira...
evo upravo sto sam naveo... sad tek treba podrska nasim igracima da nas ova kriza prodje... razmisli malo sta dobijas time sto je edis (koji obecava puno, ali isto tako se mora nauciti dosta toga) postao negativac u tvojim ocima...
Jovo, molim te reci mi na osnovu čega ti misliš da Edis obečava puno? Ja nisam ništa vidio od jesenas od taktičkog znanja ili trenerske lukavosti.
jesil gledao prvu tekmu u tuzli kad smo pobjedili... kako je postavio bedem u odbrani i kako sloboda efektivno nije mogla da dodje do neke bas izrazite sanse, husref je odlican trener koji je onda u ovom dvomecu pokazao da je iskustvo bitno, ali edis ima muda i trebao bi vise da proba neke taktike koje nisu uobicajne... ovo je nazalost njegov poraz, ali bitno je da nauci iz njega sto vise
21/4/18 nikad zaboraviti, nikad oprostiti!

storm_raider
Kontakt:

sri apr 20, 2016 10:02 pm

Na koji god nacin, ova ekipa se do nedjelje mora dinuti. Bice vremena za analize i lizanje rana... sada se moraju spremiti za derbi. Valja nam preko lige ganjati Europu.

Inace, Danko ziv bio komentarisi kosarku samo od danas...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Pele1921
Kontakt:

sri apr 20, 2016 10:03 pm

Ja ću mali osvrt. Neću pljuvati igrače niti Edisa. Nikada mi to nije bila fora sjediti kući i "namišljati" kako željo treba igrati i zašto neko nije dobar a prije dva kola je bio odličan...
Stoji da je 2. poluvrijeme protiv Travnika i ova utakmica nešto najlošije, najbezvoljnije i najnemoćnije što sam gledao ikad. Gledam Želju od '84 i ne mogu da se sjetim da je bilo ovako loše - možda dok je Verlašević bio trener da je bilo malo gore, tu je negdje.
Razlog?
Prvenstveno Husref Musemić. Jest "pitar" ali je jako dobar trener, zna motivisati ekipu i postaviti ko šta igra. Dodatno ga motiviše da nas zajebe. U prilog tome ide i podatak da smo protiv njega dobili dvije tekme, ovu u prvenstvu, koja nam se realno posrećila, i jednu protiv Olimpika 2-0, kad je olimpik bio katastrofa, a igrali smo protiv njega barem 15-tak utakmica.
Sljedeći razlog je da proljetos imamo sasvim drugi tim, nisu vanzemaljci, treba im vremena, na jesen će biti to skroz drukčije ako ostane većina.
Treće. Isti ti igrači kada izgube, gube motivaciju, to je sasvim normalno i ljudski. Sve ovo je neki normalan slijed od 1. utakmice kupa, preko Travnika, do ovog večeras. Stoji da ga treba hitno zaustaviti, jer nam je u nedjelju zadnji voz za Evropu.
I molim vas, nemojte na Edisa.
Edis ima osobinu koju 99% trenera nema a to je žar. I stalo mu je! Sve ostalo može naučiti, pa bi bilo pametno biti strpljiv i ne otjerati ga.

diego1921
Kontakt:

Zar ne stvaramo i b ekipu , imamo najjacu ekipu , edis majstor, dobio u Tz , niko nas ne moze dobiti u dvije tekme, ne valja sad Bekric , ne valja Zolotic, Edis voli Zelju al on ne zna i sl , pa dan vas jebao maloumni dogovorite se jednom , Edisu samo zamjeram zasto Kramarica nije gurao na beka , a svaku pripremnu tekmu je tu igrao, zamjeram mu ove izmjene , pa nije ovo kikiriki liga dan ga jebao i zamjeram mu sto nije vise gurao Halvadzica, Mailsona, Beganovica i Hasanovica, sve ostalo je ok , dobili smo mnoge tekme na srecu, na galamu , doslo je vrijeme da ti sreca ledja okrene . Zao mi je Lendrica i Stevanovica , mislim da nece ostati ako ne izborimo evropu!!

ChWilla
Kontakt:

za_zivot_cijeli je napisao/la:kompletnu ekipu smo od pocetka polusezone stavili pod pritisak nekog moranja izlaska u Evropu i mislim da je to zapravo i nas najveci problem pored ovih ocitih koji se vecinom ogledaju u ozljedama pojedinih igraca, u prvom redu Ace sto je rezutriralo nesto losijim partijama stoperskog dvojca, Tiaga kojem je povreda prekinula kontinuitet dobrih igara cime smo ostali uskraceni za par taktickih mogucnosti. s druge strane tu je i pad forme Bekrica i Memije kojeg smo poceli vozati po terenu tamo-vamo uz pritisak nas navijaca... kada je Edis u pitanju, euforija je splasnula, protivnici su nas procitali i postali smo predvidivi uz izuzetak ove vecerasnje hazarderske postave koja govori o necem drugom....

mislim da svi skupa, od uprave preko strucnog staba do nas navijaca moramo spustiti loptu, smiriti i relaksirati situaciju i osloboditi se tog pritiska "moranja". nista se u zivotu ne mora osim umrijeti.
uz malo rada na taktici, bez pritiska i velikih ocekivanja vjerujem da ce ova ekipa prodisati i "proleprsati".

ponavljam i saljem poruku igracima i Edisu, ne mozete vi biti toliko losi koliko vas ja mogu voljeti!
niz pobjeda je napravio to "moranje". nije njega bilo ni blizu ovoliko kad smo zaostajali 7 bodova za radnikom i 8 za širokim. svi su bili prihvatili da je evropa na vrlo dugom štapu, a sad se to promijenilo. ali ako to ne mogu izdržati i prevazići, i nismo za evrope...
gradi željo boli te *****

Hadzijalagic
Kontakt:

sri apr 20, 2016 10:04 pm

@jovane U prvenstvenoj utakmici u Tuzli nam je Kjosevski direktno donio tri boda skinuvsi nekoliko zicera..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..

Ivicahuljev
Kontakt:

sri apr 20, 2016 10:06 pm

ChWilla je napisao/la:
Elegant je napisao/la:Za derbi ce sastav biti 90% isti, nadam se da Tiago ima snage za 45. minuta da uđe sa klupe.
nemoj hljeba ti memije opet na beku. neka počne jedini koji jeste lijevi bek po opisu i vokaciji, a to je kramarić, sa njim smo opet bili najmanje loši...a memije neka gore, i ovaj jadni gol je on napravio.
Srecom za derby na raspolaganju je I Stanic mada me ova igra ubila pa pored ovih frljavih kamera I nase igre kunem se da pola utakmice nisam mogao pohvatati ko koju poziciju igra Edis se nazalost skroz pogubio

Model1964

Hadzijalagic je napisao/la:
Model1964 je napisao/la:Jovo, molim te reci mi na osnovu čega ti misliš da Edis obečava puno? Ja nisam ništa vidio od jesenas od taktičkog znanja ili trenerske lukavosti.
Svima je jasno da je samo Amar pravo rjesenje.. To znaju i oni sto Amara ne mogu ocima smisliti.. Bez obzira i na to o Edisovoj sudbini odlucivati na kraju sezone na osnovu postignutog rezultata.. Ako izbori evropu, sto je cilj u ovoj sezoni, ja bih ga ostavio na klupi..
Ok Hadžija, isto mislim :)
Samo me zanima šta je to, na osnovu ćega on obečava puno? Šta je to prepoznatljivo u njegovom trenerskom radu? Koji segment igre, nogometno razmišljanje.....?
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎

Valter
Kontakt:

Plava Porodica je napisao/la:NAS 100 ONLINE I JOŠ 60 GUESTS.
USTA VAS JE.BEM SVI STE TU KAD TREBA PLJUVATI,MI KILOMETRE PRELAZIMO,OD CRKAVICE SKUPLJAMO,BJEŽIMO SA POSLA,FAKSA,ŠKOLE DA BI BODRILI ONO ŠTO NAM JE U SRCU,A VI SA STRANE SVE GLEDATE IPPLJUJETE NAJVIŠE,I NARAVNO VAŠ GLAS JE NAJGLASNIJI! SVI MI VIDIMO DA SU NAS LJUDI UBILI,ZASLUŽENO I IDEMO DALJE,U SUBOTU JE DERBI I DOK SUDIJA NE SVIRA KRAJ NIJE KRAJ BORBE ZA EVROPU.SHVATITE VIŠE JEBEMU NAŠ MENTALITET,A DO PRIJE PAR DANA STE IH VI ISTI DIZALI U ZVJEZDE.
KAD SE HVALI,UMJERENO SE HVALI,KAD SE KUDI UMJERENO SE KUDI.VI TE MJERE NEMATE,I OTJERASTE SVE ŠTO JE SVETO I ŠTO NIJE.
IZVINJAVAM SE NA OVAKVOM POSTU,ALI STE MI VI POJEDINCI SAMO POGORŠALI VEČERAŠNJU IGRU ŽIVACA.

ZAPAMTITE: ŽELJO JE IZNAD SVEGA!
Strucnjak nek si nas sve ovdje ispsovao i izvrijeđao i nek si nam rekao da je Zeljo iznad svega.
I da, strucnjak utakmica nije u subotu nego u nedjelju.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.

LARSSONN
Kontakt:

sri apr 20, 2016 10:07 pm

Ivicahuljev je napisao/la:
ChWilla je napisao/la:
Srecom za derby na raspolaganju je I Stanic mada me ova igra ubila pa pored ovih frljavih kamera I nase igre kunem se da pola utakmice nisam mogao pohvatati ko koju poziciju igra Edis se nazalost skroz pogubio
Šuti bogati, da znas ko je radio prenos dobro je što smo i ovako gledali haha

smurf_
Kontakt:

Mi moramo pomoci ekipi. Mozemo biti tuzni, ogorceni, razocarani ali moramo stati uz njih, motivisati ih ako zelimo Evropu. Zato, na trening, na utakmice. Zbog Zelje i za Zelju

Eisenbahner1921
Kontakt:

Određene pozicije škripe. Vidimo to svi. Jesmo li svi govorili da bi Edis trebao nešto kombinovati -Jesmo. Je li Edis kombinovao? - Jeste. Je li uspjelo? - Nije. Idemo dalje, šta ćemo sad. Zamislite da ste na Edisovom mjestu. Šta biste vi uradili pametno? Kako biste vi iskombinovali sastav da valja? Čestitke Slobodi, više nego zaslužen prolaz :palacgore:
Popravni u nedjelju. U KOST :zeljeznicar1:
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice

Aronija
Kontakt:

sri apr 20, 2016 10:08 pm

phpBB [video]

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Prijava  •  Registracija