cikazubo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 30, 2016 2:53 pm

boju dao si nebu... je napisao/la:Zna li neko trenutni kapacitet stadiona?

Hvala

MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
Tesko je reci, s obzirom da kod nas na vecim utakmicama raja popuni i stepenice medju sektorima, i stepenice ispod juga, pa tu jos imaju jugo-zapad i jugo-istok, al kad se to sve popuni mislim da moze 12 hiljada stati.. Sad vodeci se samo stolicama ne znam tacno, pretpostavljam oko 9 hiljada (jug, sjever, zapad).

ChWilla
Kontakt:

sri mar 30, 2016 2:55 pm

država gdje kod pitanja koliki je kapacitet, moraš postaviti podpitanje - a šta je kapacitet? kao što i popis stanovništva stoji jer ne mogu da se dogovore ko je stanovnik... :rofl:
gradi željo boli te *****

boju dao si nebu...
Kontakt:

sri mar 30, 2016 2:56 pm

cikazubo je napisao/la:
boju dao si nebu... je napisao/la:Zna li neko trenutni kapacitet stadiona?

Hvala

Tesko je reci, s obzirom da kod nas na vecim utakmicama raja popuni i stepenice medju sektorima, i stepenice ispod juga, pa tu jos imaju jugo-zapad i jugo-istok, al kad se to sve popuni mislim da moze 12 hiljada stati.. Sad vodeci se samo stolicama ne znam tacno, pretpostavljam oko 9 hiljada (jug, sjever, zapad).
Nađoh na netu podatak od 9 milja...e sad koliko je tacan...hvala u svakom slucaju. ;)

MrRiccoli
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri mar 30, 2016 2:56 pm

cikazubo je napisao/la:
SWRA_1921 je napisao/la:
Hadzijalagic je napisao/la:A zar je toliko tesko sacekati subotu pa vidjeti hoce li nesto biti i o cemu se radi?
Zar je tesko ušutiti, ne laprdati po forumu, pa da se raja iznenadi? Zar je tesko ne prenositi informacije privatnim porukama, a da 20 razlicitih likova ne pise po forumu da se nesto sprema, pa onda iz toga se izrodi 50 informacija o tome?
Uopste nije problem u iznenadjenu tom, nego kad sto kaze swra 20 likova dodje i napise "booom, subota poluvrijeme, ja znam sta je" itd.. Sta je bit toga, ako je iznenadjenje i ako znate da se informacija nebi trebala sirit kog vraga se javljate onda s tim informacijama :?
Bit toga je da mi znamo da oni znaju sta ce biti

Sent from my C5303 using Tapatalk

Leon_Professional
Kontakt:

sri mar 30, 2016 2:57 pm

Hajd da se prestane s ovim nagadjenjem sponzora i letenja visoko. Svi smo se zezali dok je pauza bila, hajd da se sad okrenemo Olimpiku i onom sto nas ceka u ligi i kupu. Radovi su poceli i to je dobro, zavrsit ce se do Evrope, ali mi nismo stoposto u Evropi. Zato mi navijaci treba da pomognemo igracima i voditi ih do pobjeda, jer djaba mastanje i sanjanje o Evropskoj Grbavici kad smo daleko od tog cilja, 8 kola u Evropi i kup. Furajte raju, dodjite sad u subotu, potrudimo se svi. Generalni sponzor, trava, tribine sve to ce doci na svoje i bit ce plod velikog rada uprave, igraca i navijaca.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

boju dao si nebu...
Kontakt:

sri mar 30, 2016 3:00 pm

ChWilla je napisao/la:država gdje kod pitanja koliki je kapacitet, moraš postaviti podpitanje - a šta je kapacitet? kao što i popis stanovništva stoji jer ne mogu da se dogovore ko je stanovnik... :rofl:

:lol:

Konto sam na ovaj dio sto je pokriven stolicama. ;) Znam da na sjeveru ima ona tabla gdje piše kapacitet svake tribine...moram provjeriti u subotu šta piše tačno. :)

cikazubo
Kontakt:

sri mar 30, 2016 3:03 pm

boju dao si nebu... je napisao/la:
ChWilla je napisao/la:država gdje kod pitanja koliki je kapacitet, moraš postaviti podpitanje - a šta je kapacitet? kao što i popis stanovništva stoji jer ne mogu da se dogovore ko je stanovnik... :rofl:

Konto sam na ovaj dio sto je pokriven stolicama. ;) Znam da na sjeveru ima ona tabla gdje piše kapacitet svake tribine...moram provjeriti u subotu šta piše tačno. :)
Cini mi se da na toj tabli nisu tacni podaci..

Hadzijalagic
Kontakt:

sri mar 30, 2016 3:06 pm

boju dao si nebu... je napisao/la:
Ovo su brojevi sa tog panoa
Sjever: 5377
Jug: 3068
Zapad: 533
Ne znam koliko su tacni jer je forumas AnelZ na jugu prebrojao nesto vise od 2500 stolica s tim sto fali u nekim sektorima jedan a u nekim dva reda.. Kada se sve to popuni to je blizu toj cifri.. Ova cifra za sjever je vjerovatno stavljena kada je bilo sve pokriveno stolicama. Trenutno je taj broj dosta manji..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..

boju dao si nebu...
Kontakt:

sri mar 30, 2016 3:10 pm

:palacgore:

1921
Kontakt:

sri mar 30, 2016 3:18 pm

Daj neko na pm ime te kompanije, il ne dijelite nista il dijelite sve, nisam dobar ovako :doktor: :zid: :rofl1:
https://www.youtube.com/watch?v=OgV9z48a5f0

mavi
Kontakt:

sri mar 30, 2016 3:29 pm

Nažalost, danas sam čuo i lošu vijest, za razliku od prošlih dana, kada su nam, po pravile, dolazile samo one dobre. Izgleda da SD (upravni i nadzorni odbor) svim silama nastoji opstruisati započetu rekonstrukciju našeg stadiona. Navodno, na opštinsku adresu je otišlo više prijava za nezakonitu gradnju na stadionu, mada to apsolutno nije istina, jer mi samo vršimo rekonstrukciju već postojećeg stanja, uz manje korekcije koje je potrebno uraditi, a upute su dobijene od strane našeg saveza. Navodno, planiraju u čitavu priču uključiti i obdusmene, s ciljem da se zaustave započeti radovi na rekonstrukciji već postojećih prostorija, kao i da se u potpunosti stopiraju aktivnosti oko početka gradnje istočne tribine. Morao sam ovo podijeliti i s vama, jer znam da nam je ovo zadnja, ali, bukvalno zadnja prilika da napokon dobijemo svoj stadion. Ja se iskreno nadam da do svega ovog neće doći i da će dvije strane (FK Željezničar i SD Željezničar) uspjeti da nađu zajednički jezik, kako bi svi navijači Željezničara, a Boga mi i stanovnici Sarajeva, uspjeli dobiti stadion na kojem bi nam igrala i reprezentacija. Gospodin Misimović je, bez svake sumnje, spreman da završi započeto i iskreno se nadam da nikome neće pasti na pamet da opstruiše izgradnju stadiona i da ga spriječi u njegovom naumu da od Želje napravi pravi profesionalan klub. U suprotnom, zna se, imaće posla s nama, Manijacima.

omladina1921zeljina
Kontakt:

sri mar 30, 2016 3:32 pm

Skupim 34 marke. Odlično. Ulazim u tramvaj na studentskoj. Izvuku me revizori kod Ekonomske. Prijetili izlaskom patrole, vidim da ne mogu kidnut, okružili me ko lešinari. Platim doplatnu kartu. 26,60 KM. Grasovci, ukradoste mi stolicu majku vam yebem. :psujem:
avanti ragazzi di buda, avanti ragazzi di pest, studenti, braccianti, operai il sole non sorge piad est!

CN 1969

LOBOTOMCI 2016

Elegant
Kontakt:

sri mar 30, 2016 3:35 pm

@mavi ne daj Boze da neko opstruise ili da pokusa da se ugradi radi vlastite koristi!
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

cipiripi
Prijatelj foruma
Kontakt:

sri mar 30, 2016 3:36 pm

Ovi iz SD namirisali pare pa hoce dio kolaca, e pa nece moci, ne damo nase pare i nasu Grbavicu. Violina kako je otjeran iz Kluba i kako je presao u SD stalno pokusava nesto opstriurati pa tako i ovu rekonstrukciju. Dovedite hiljadu inspekcija i ombudsmena, ali ih dovedite pred Manijake za vrijeme utakmice pa da vidimo kome cete to zabraniti nesto. Kada su izbori svi nesto obecavaju,kada sami krenemo nesto raditi onda opstruiraju, e pa NECE MOCI GOSPODO
Od kad sam se rodio Želju sam zavolio, plava mi je boja mila Božija je volja bila.

Hurmasica
Kontakt:

sri mar 30, 2016 3:36 pm

Ma mogu mahati ušima samo..
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

fk1921

sri mar 30, 2016 3:40 pm

mavi je napisao/la:Nažalost, danas sam čuo i lošu vijest, za razliku od prošlih dana, kada su nam, po pravile, dolazile samo one dobre. Izgleda da SD (upravni i nadzorni odbor) svim silama nastoji opstruisati započetu rekonstrukciju našeg stadiona. Navodno, na opštinsku adresu je otišlo više prijava za nezakonitu gradnju na stadionu, mada to apsolutno nije istina, jer mi samo vršimo rekonstrukciju već postojećeg stanja, uz manje korekcije koje je potrebno uraditi, a upute su dobijene od strane našeg saveza. Navodno, planiraju u čitavu priču uključiti i obdusmene, s ciljem da se zaustave započeti radovi na rekonstrukciji već postojećih prostorija, kao i da se u potpunosti stopiraju aktivnosti oko početka gradnje istočne tribine. Morao sam ovo podijeliti i s vama, jer znam da nam je ovo zadnja, ali, bukvalno zadnja prilika da napokon dobijemo svoj stadion. Ja se iskreno nadam da do svega ovog neće doći i da će dvije strane (FK Željezničar i SD Željezničar) uspjeti da nađu zajednički jezik, kako bi svi navijači Željezničara, a Boga mi i stanovnici Sarajeva, uspjeli dobiti stadion na kojem bi nam igrala i reprezentacija. Gospodin Misimović je, bez svake sumnje, spreman da završi započeto i iskreno se nadam da nikome neće pasti na pamet da opstruiše izgradnju stadiona i da ga spriječi u njegovom naumu da od Želje napravi pravi profesionalan klub. U suprotnom, zna se, imaće posla s nama, Manijacima.
Necu da vjerujem u ovo, ipak je ovo forum, ako je stvarno istina nece na dobro izaci
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!

delinjo
Kontakt:

sri mar 30, 2016 3:40 pm

mavi je napisao/la:Nažalost, danas sam čuo i lošu vijest, za razliku od prošlih dana, kada su nam, po pravile, dolazile samo one dobre. Izgleda da SD (upravni i nadzorni odbor) svim silama nastoji opstruisati započetu rekonstrukciju našeg stadiona. Navodno, na opštinsku adresu je otišlo više prijava za nezakonitu gradnju na stadionu, mada to apsolutno nije istina, jer mi samo vršimo rekonstrukciju već postojećeg stanja, uz manje korekcije koje je potrebno uraditi, a upute su dobijene od strane našeg saveza. Navodno, planiraju u čitavu priču uključiti i obdusmene, s ciljem da se zaustave započeti radovi na rekonstrukciji već postojećih prostorija, kao i da se u potpunosti stopiraju aktivnosti oko početka gradnje istočne tribine. Morao sam ovo podijeliti i s vama, jer znam da nam je ovo zadnja, ali, bukvalno zadnja prilika da napokon dobijemo svoj stadion. Ja se iskreno nadam da do svega ovog neće doći i da će dvije strane (FK Željezničar i SD Željezničar) uspjeti da nađu zajednički jezik, kako bi svi navijači Željezničara, a Boga mi i stanovnici Sarajeva, uspjeli dobiti stadion na kojem bi nam igrala i reprezentacija. Gospodin Misimović je, bez svake sumnje, spreman da završi započeto i iskreno se nadam da nikome neće pasti na pamet da opstruiše izgradnju stadiona i da ga spriječi u njegovom naumu da od Želje napravi pravi profesionalan klub. U suprotnom, zna se, imaće posla s nama, Manijacima.
mogu ga popusiti svima ...samo bi voli oda se tacno iznesu imena ko to radi,pa da se porazgovara sa njima u ne bas prijateljskom okruzenju...sa seljacima treba seljacki,ne kazu djaba da je batina iz raja izasla
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!

MrRiccoli
Kontakt:

sri mar 30, 2016 3:41 pm

Odavno se zna da mamlazi i idioti iz SD pokasavaju na sve nacine da zaustave sve vezano za stadion jer naravno traze svoj dio kolaca to jeste traze idioti koji time upravljaju za svoju korist jer ih zaboli za sportsko drustvo. Poslijr utakmice ssa Sirokim u ponedjeljak bio je sastanak sa sportskim drustvom vezano za stadion ali ishod sastanka ne znam

Sent from my C5303 using Tapatalk

Hadzijalagic
Kontakt:

sri mar 30, 2016 3:41 pm

Ja sam cuo da smo danas trebali imati neki sastanak sa tim debilima iz SD-a.. Ako si ovo napisao radi ishoda tog sastanka onda se vjerovatno nisu dogovorili.. Varalice namirisale pare pa se kontaju ugraditi..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..

Ajzea
Kontakt:

sri mar 30, 2016 3:43 pm

Nadam se da će uprava nazvati predstavnike Manijaka i dati im do znanja šta ovi nastoje uraditi. ;)

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Prijava  •  Registracija