YUGOKRAFT spaja trżišta rada. Za Vas. Za sve kvalifikacije. Pomażemo Vam da nadjete posao u Njemackoj. Besplatno i bez rizika.
www.yugokraft.de

NIKOM TE NE DAMO!

Valter
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 29, 2016 6:34 pm

Plavi orkestar je napisao/la:
Valter je napisao/la:
Plavi orkestar je napisao/la: Oni su navikli da uzimaju a i ako koji šta uplati vjeruj da je to u cilju predizborne kampanje.I nema veze samo da hoce krenuti sa uplatama i sa podrškom kao npr sutra.
Ako zelimo biti prvi u svemu trebamo promjeniti i nacin razmisljanja, ponasanja i komuniciranja. Kada ti neko nesto pokloni kaze se veliko HVALA a ne drzi se govor. Dakle Asime Sarajlicu jedno veliko hvala na donaciji za Evropsku Grbavicu i na istu dobro dosao.
Za 450 km promjeniti nacin razmišljanja i ponašanja.I trebamo promjenititi nacin razmišljanja i ponašanja ali ne zbog ovih 450 km jer da razmišljamo nebi ovaj i njemu slicni godinama pare poreskih obveznika trpali samo u svoj dzep vec bi ga kao u svim normalnim drzavama kroz razne projekte vracali gradjanima.Zbog ovakve vlasti naš stadio i jeste u ovakvom stanju.Da je iskreno sa njegove strane trebao je uplatiti i ne mahati uplatnicom.I ja sam uplatio od srca i ne javljam na megafon i ne mašem uplatnicom i ovakvih kao ja je na hiljade.
Prije svega ovo je sportski forum jedne porodice, plave porodice i treba biti preplavljen pozitivom. Kada nam neko dolazi u goste i k tome nosi poklon, jako je ruzno drzati mu predavanje na kucnom pragu. I zbog toga svako zasluzuje postovanje i jedno veliko hvala. A kada dodju izbori svako ima pravo da po svojoj savjesti daje glas ovom ili onom. Nas zadatak ovdje je da cuvamo obraz porodice i doma. :D
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.

Elegant
Kontakt:

uto mar 29, 2016 6:40 pm

Uprava radi strasan posao zajedno sa navijacima ali htjeli mi to priznati ili ne nama je jako potrenba pomoc vlasti, grada i institucija. Ruku na scre ne vjerujem da ce navijaci i trenutni sponzori moci izgurati naredne godine i potrebe.

Realno gledajuci mi cemo ako Bog da ovu godinu zavrsiti pozitivno u plusu, nadam se da ce bez problema da prođu radovi na istoku tj. da ce se prva faza zavrsiti na vrijeme kako je recno do kraja ove i pocetka nove godine. Valjda cemo izboriti europu i tamo preci jedno - dva predkola i dobro zaraditi.

Onda u 2017. kada dolaze nove obaveze, novi troskovi, kako je najavljena gradanja juga - prva faza tu nam treba pomoc grada i institucija, zato se nadam da ce sutra ova sjednica biti prekretnica u pomoci vlasti prema sportu u nasem gradu, u ovom slucaju 300.000 za stadion.

:palacgore:
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

kontranogama
Kontakt:

uto mar 29, 2016 6:41 pm

Valter je napisao/la:
Valter je napisao/la:
Ako zelimo biti prvi u svemu trebamo promjeniti i nacin razmisljanja, ponasanja i komuniciranja. Kada ti neko nesto pokloni kaze se veliko HVALA a ne drzi se govor. Dakle Asime Sarajlicu jedno veliko hvala na donaciji za Evropsku Grbavicu i na istu dobro dosao.
Za 450 km promjeniti nacin razmišljanja i ponašanja.I trebamo promjenititi nacin razmišljanja i ponašanja ali ne zbog ovih 450 km jer da razmišljamo nebi ovaj i njemu slicni godinama pare poreskih obveznika trpali samo u svoj dzep vec bi ga kao u svim normalnim drzavama kroz razne projekte vracali gradjanima.Zbog ovakve vlasti naš stadio i jeste u ovakvom stanju.Da je iskreno sa njegove strane trebao je uplatiti i ne mahati uplatnicom.I ja sam uplatio od srca i ne javljam na megafon i ne mašem uplatnicom i ovakvih kao ja je na hiljade.
Prije svega ovo je sportski forum jedne porodice, plave porodice i treba biti preplavljen pozitivom. Kada nam neko dolazi u goste i k tome nosi poklon, jako je ruzno drzati mu predavanje na kucnom pragu. I zbog toga svako zasluzuje postovanje i jedno veliko hvala. A kada dodju izbori svako ima pravo da po svojoj savjesti daje glas ovom ili onom. Nas zadatak ovdje je da cuvamo obraz porodice i doma. :D
Upravo tako nije ga niko natjerao da uplati. Zato malo vise postovanja za ovaj gest, a kakav je kao politicar to nek svako odluci za sebe na izborima.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...

11plavih'92
Prijatelj foruma
Kontakt:

uto mar 29, 2016 6:44 pm

Valter je napisao/la:
Plavi orkestar je napisao/la: Oni su navikli da uzimaju a i ako koji šta uplati vjeruj da je to u cilju predizborne kampanje.I nema veze samo da hoce krenuti sa uplatama i sa podrškom kao npr sutra.
Loša, moj i tvoj doprinos su pokloni navijača, od srca. Ali hedija svih javnih ličnosti ima osim njihovog ličnog i širi značaj.
Sta ako je ova objava Asimove uplatnice išaret zelenim zastupnicima u gradskom vijecu :)
5. - 7. Okt 1992.

godrina
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto mar 29, 2016 6:44 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
dell21 je napisao/la:A za šta se onda platilo 200 000 (čini i se toliko ). Mogo sam i ja idejni napraviti u nekom programu i to je to? Ne kontam :ganja: .
Ako se toliko platilo onda možda ima izvedbeni ali ono sto je nama prezentovano je idejni koji sigurno nije koštao toliko nego puno manje..
tih 200 000 je ja mislim doslo nakon tog projekta koji je prezentovan taj idejni kako se vec zove, znaci moguce je da se od tih para uradio taj drugi
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost

Neandertalac

uto mar 29, 2016 6:46 pm

Tryg je napisao/la:Imam i ja, znat ce se sve kad objavi zvanicna ;)
Imam i ja, imamo svi.

Krenuh citati nekih 20 stranica unazad nadjem nekog debila da pljuje po Zubanovicu. Bas treba biti zlonamjeran za to. Inace, kada se nakanim napisacu par stvari o menagerima, wanabe menagerima i razniraznim mesetarima. Njima ne idgovara ovakav jedan dokazano cestit i posten momak.
Željeznicar za život cijeli!

Grbavica
Kontakt:

uto mar 29, 2016 6:49 pm

slika
slika
viđen bager na Grbavici 12 ljudi završilo u hitnoj od šoka
Ja dolazim i odlazim, a vrijeme ko da tu ne prolazi, i ti si ista I sad dobra si ali kakvi su ti nalazi

Eisenbahner1921
Kontakt:

uto mar 29, 2016 6:54 pm

Grbavica je napisao/la:slika
slika
viđen bager na Grbavici 12 ljudi završilo u hitnoj od šoka
Je li ono plavi bager na prvoj slici?
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice

Okolele
Kontakt:

uto mar 29, 2016 6:55 pm

http://1921.ba/zeljovci-aleksandar-hemon-1789" onclick="window.open(this.href);return false;
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

damirfile
Kontakt:

uto mar 29, 2016 6:55 pm

Ovo je samo kašika na kamionu i plave boje :ganja:

Senad1921
Kontakt:

uto mar 29, 2016 7:01 pm

Ovo gradsko vijece i prijedlog Hasana je ubleha, lik je pitar i prevarant. Pokusava na jeftin nacin prikupiti glasove. Da zavrsimo, jeftina prevara.

Ne lozite raju za generalnog sponzora, bice iznenadjenje al nije to to. Nesto na fazon zahvale navijacima...
Krivina Jug

Plavi orkestar
Kontakt:

uto mar 29, 2016 7:12 pm

11plavih'92 je napisao/la:
Valter je napisao/la:
Loša, moj i tvoj doprinos su pokloni navijača, od srca. Ali hedija svih javnih ličnosti ima osim njihovog ličnog i širi značaj.
Sta ako je ova objava Asimove uplatnice išaret zelenim zastupnicima u gradskom vijecu :)
Ma ja sam i napisao da samo hoce nastaviti sa uplatama i sa podrškom koja nam treba kao što nam ta podrška treba sutra pa i neka im je i ovo reklamiranje u cilju predizborne kampanja.Pojma nemam što se ovi gore uzjoguniše.Procitaj šta sam napisao.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".

SWRA_1921
Kontakt:

uto mar 29, 2016 7:13 pm

Bravo upravi na sponzoru. Pustimo se suplje price, nek radi ko sta hoce, uprava zna svoj put i radi najbolje za Želju.

Sent from my PadFone 2 using Tapatalk

FKZ1921
Kontakt:

uto mar 29, 2016 7:15 pm

dell21 je napisao/la:A za šta se onda platilo 200 000 (čini i se toliko ). Mogo sam i ja idejni napraviti u nekom programu i to je to? Ne kontam :ganja: .
Najbolje je da se ne petljas u ono sto ne kontas...

jovanmaksimovic
Moderator
Kontakt:

uto mar 29, 2016 7:18 pm

eh da smo mi ovako razmisljali od zavrsetka rata, mi bi sada imali stadion koji sanjamo... ili da smo makar poceli da razmisljamo o tome kada su po prvi put legle vece pare od evrope i transfera, tj. u prvom amarovom mandatu... uglavnom, mi ovako moramo i dalje podrzavati klub sve dok ne budu gotovi zadati projekti, ali i dalje, jer cemo uci u nove projekte aTd...
100/94/37/34 - i to je to!

addyno1
Kontakt:

uto mar 29, 2016 7:22 pm

Mi kad bi nastavili ovim tempom sa akcijama donacija i uz malo srece uspjeli prodati jos par igraca na ljeto (Memija, Dado, i jos nekog) mogli bi skupiti dovoljno za kompletan Istok.
Ovo sa clanskim je pokazalo da se moze, i treba ustvari u junu, julu najvise aktivirati uclanjenja za narednu godinu, naravno uz pokretne standove po gradovima BiH gdje imamo dosta navijaca.
Takodjer, imamo recimo MEPAS i jos neke firme koje ostvaruju najveci profit na sarajevskom kantonu a vrlo malo ili nikako ne daju na sponzorstvo tu vec ide sve Sirokom. Moze se i tu povesti neka akcija bojkota proizvoda takvih firmi dok ne promijene takvu poslovnu politiku.

Najvaznije je da se sve kotrlja i malo po malo imacemo evropski stadion pa kad god.

delinjo
Kontakt:

uto mar 29, 2016 7:27 pm

vala ni meni se ne svidja sto ova govna skupljaju jeftine poene preko mog Zelje,valjda mi je Koldzo zadao dovoljno frustracija svojim lazima i obmanama,da nam nije potrebna svaka marka najradije bi da ljudi u klubu nabiju njihove donacije u supak ali eto ...mozda i u toj politici tu i tamo ima casnih ljudi iako ne vjerujem....mater im ***** !!!!

VOLIM TE ZELJO :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!

Elegant
Kontakt:

uto mar 29, 2016 7:27 pm

Pomirite sa sa time da politika, politicke partije odlucuju o svemu u ovom gradu pa i o tome zele li da pomongu izgradnu stadiona. Ima mnogo ozbiljnijih i mnogo vaznijih stvari o kojima se trebaju brinuti i pomagati pa to ne rade. Stadion je mala maca kakvih zivotnih problema o kojma su vlasti DUZNE da se brinu.

Tako se tu nema sta pisati, ako nam pomogu dobro je ne mora odmah znaciti da cemo glasati za njega ili njih, Koldzo nas je sto puta preveslao pa opet ide zivot ide dalje.

Ali opet kazem moze da sutra bude prkretnica, jer ovaj stadion nije samo u interesu Zelje nego i Sarajeva, Olimpika, a slag na tortu je reprezentacija.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

megamix
Kontakt:

uto mar 29, 2016 7:34 pm

kazu red je pozdraviti prvim postom,pa zato pozdrav plavoj braci :zeljeznicar1:

delinjo
Kontakt:

uto mar 29, 2016 7:35 pm

megamix je napisao/la:kazu red je pozdraviti prvim postom,pa zato pozdrav plavoj braci :zeljeznicar1:
dobrodosao :palacgore:
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 3 gosta.

Prijava  •  Registracija