damirfile
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 9:21 pm

Idu ove stolice pravo, dok se to pročuje bice sigurno jos donatora i mogli bi ovo brzo završiti. Hvala dzeki , dobar prihod od ulaznica pozitivno iznenaden.

diego1921
Kontakt:

sri mar 16, 2016 9:22 pm

LARSSON je napisao/la:Jel ono dzeko donirao za stolice ili mu je rodjendan cestitan ili sta vec
Uplatio je 30 stolica za 30-ti rodjendan,trebao je racunati 30x12 mjeseci,nista ga to ne kosta :ganja:
Jel samo Tiago bio na jugu ili ? :zeljeznicar1:

exbabilon
Kontakt:

sri mar 16, 2016 9:37 pm

Uprava i administracija Kluba koristi priliku da informiše cijelokupnu javnost da je na današnjoj utakmici prodato 2.705 ulaznica, a prihod Kluba je u iznosu od 16.612 KM.
Lijepa cifra, uz godisnje i ostalo, bilo je sigurno 4 milje, obzirom na radni dan, rijesenu tekmu itd. sasvim solidna cifra. Samo da nezainteresovana igra nasih ne otjera navijace, sve zavisi od rezultata u Tuzli.

BHDragons
Kontakt:

sri mar 16, 2016 9:37 pm

Odlična tekma danas, posjeta i atmosfera također. Oba Stevanovića odlična, Blagi kao i uvijek. Malo Dženis zakazao ali popravit će se i on. A sad Sloboda. Bit će to spektakl definitivno i nadam se naša pobjeda

EDIT: Zna li se kad je žrijeb?
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!

Izlija
Moderator
Kontakt:

sri mar 16, 2016 9:39 pm

:rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: Mijanmar :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1:
Šteta, trebao je ostati do derbija
Zadnja izmjena: Izlija, dana/u sri mar 16, 2016 9:40 pm, ukupno mijenjano 1 put.
イビチャ・オシム
Živ nam bio još 1921 godinu.

Plava Porodica
Kontakt:

sri mar 16, 2016 9:39 pm

Evo osvrt uz kafu.
Utakmica,ja zadovoljan.Što?Odigrali koliko treba i koliko se mora,eto onako reda radi.Vjerovatno je neko i od Slobode bio tu da skautira,pa je to možda i neka taktička zamisao bila Sablje.Možda i najveći ispit je za 3 dana,kako za igrače,tako i za navijače.Ne bih nikog da hvalim i kudim,drago mi je samo zbog gola u 93. Minuti rado samopouzdanja ekipe i niza 5/5.Nisam nešto uppratio utakmicu,a kako da je upratim nakoon onakve atmosfere.
Posjeta jako dobra,u kopu bila 2ipo sektora.Srce mi ko džamija kad se Tare pope i povede,a Tiago sa svojim "volim te Željo" potop napravio.Bravo za obojicu brazilaca.Sad svi u Tuzlu i da pokažemo čas fudbala i navijanja.
Edin Džeko :klanjase2:

Al tebe volim,volim te fakat,ti si mi ljubav jedina!
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Valter
Kontakt:

sri mar 16, 2016 9:43 pm

Lijepa noc, utakmica bez nekog napora i sresa kako među igracima tako i među navijacima, posjeta i atmosfera za mene iznenađujuca, vratila se stara raja koja je ponovo pocela vjerovati u sve ovo. Ovu pozitivu treba zadrzati i dodatno nadograditi.
Da li nam oni koji podrzavaju bakljade mogu objasniti znacenje onog topovskog udara s pocetka utakmice protiv Mladosti kao i vecerasnje paljenje ove dvije baklje, jer kada ja napisem nesto na ovu temu obicno dozivim napade u stilu da ja to nerazumijem.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.

LARSSONN
Kontakt:

sri mar 16, 2016 9:44 pm

ajde jesicu uplati za jedan red tribina

Leon_Professional
Kontakt:

sri mar 16, 2016 9:45 pm

exbabilon je napisao/la:
Uprava i administracija Kluba koristi priliku da informiše cijelokupnu javnost da je na današnjoj utakmici prodato 2.705 ulaznica, a prihod Kluba je u iznosu od 16.612 KM.
Lijepa cifra, uz godisnje i ostalo, bilo je sigurno 4 milje, obzirom na radni dan, rijesenu tekmu itd. sasvim solidna cifra. Samo da nezainteresovana igra nasih ne otjera navijace, sve zavisi od rezultata u Tuzli.
Sta zavisi od rez. u Tuzli?! Nekako mi ovo zvuci kao da smo mi u nekom losem nizu i da nam je ova u Tuzli tekma prikljucak necemu ili vracanje u nesto. Idemo jakoj ekipi u goste i aBd nastaviti niz.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

ISB87
Kontakt:

sri mar 16, 2016 9:47 pm

Leon_Professional je napisao/la:
exbabilon je napisao/la:
Sta zavisi od rez. u Tuzli?! Nekako mi ovo zvuci kao da smo mi u nekom losem nizu i da nam je ova u Tuzli tekma prikljucak necemu ili vracanje u nesto. Idemo jakoj ekipi u goste i aBd nastaviti niz.
Kako nije? Prikljucak vrhu, tj prve tri ekipe.Normalno da zavisi od tog rezultata dosta toga..
MIRZA RASCIC

storm_raider
Kontakt:

sri mar 16, 2016 9:55 pm

Ma ko je gledao utakmicu pored onakvog juga... ovo neka se ponovi svaku!

Ona baklja nije nikome trebala ebem mu misa, necemo valjda placati zbog jedne baklje sad neku kaznu. Treba osudjivati ono, kada se pali za derbi ok, neka gori hala, ali protiv Borca gdje je sve gotovo u kupu paliti... glupost.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

BHDragons
Kontakt:

sri mar 16, 2016 9:56 pm

Ma bezveze je ikako paliti ali eto ako vam je gušt na derbijima paliti onda ok, mada je bezveze nabijanje kazni
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!

Leon_Professional
Kontakt:

sri mar 16, 2016 9:59 pm

Ma naravno da bi pobjedom primakli, ali sta zelim reci da i u slucaju loseg rezultata necemo biti toliko daleko od svog cilja. Ja ne sumnjam u dobar rezultat, jesu oni jaki i nafurani, ali i mi smo dobri. Edis ce dobro pripremiti tekmu kao i svaku do sad. Samo da ne bude kise ili snijega jer pored njihove grube igre jos i teren kad bi bio los.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

exbabilon
Kontakt:

sri mar 16, 2016 10:06 pm

Leon_Professional je napisao/la:Ma naravno da bi pobjedom primakli, ali sta zelim reci da i u slucaju loseg rezultata necemo biti toliko daleko od svog cilja. Ja ne sumnjam u dobar rezultat, jesu oni jaki i nafurani, ali i mi smo dobri. Edis ce dobro pripremiti tekmu kao i svaku do sad. Samo da ne bude kise ili snijega jer pored njihove grube igre jos i teren kad bi bio los.
Ma znas kako, sad smo na -2 u odnosu na 3 ekipe, a trebamo zavrsiti ispred sve tri. Iduce kolo ce vjerovatno sve tri ekipe pobijediti, a mi u slucaju negativnog rezultata ostati na -4 ili -5. Kola je sve manje, a i te tri ekipe se nesto pitaju. Siroki bez obzira na dva poraza na otvaranju ima odlicnu ekipu, Sarajevo sada usmjerava sve snage na ligu i pored toga sto su losi nisu rekli jos sve sigurno, a Radnik ce nadam se posustati, nemaju potrebnu sirinu definitivno. Sta je poenta, gotovo da nemamo prava na kiks, svaku moramo ici na pobjedu. A sto se tice posjete, koliko god da bude protiv Olimpica u slucaju da izgubimo, bice duplo vise ako pobijedimo.

Hurmasica
Kontakt:

sri mar 16, 2016 10:07 pm

slika

:kafa:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

AnelZ
Kontakt:

sri mar 16, 2016 10:10 pm

Utakmica kao utakmica nije bila neka ljepotica, suvise bezvolje se osjetilo no razumijem. Subota je krucijalna i jedva je cekam. BHT mislim da sam sebe kudi sto nece prenositi tu utakmicu jer vlada ogroman interes. Nadam se da ce utakmicu obiljeziti fer igra i pozitivna atmosfera. Naravno, ocekujem i dobar rezultat za nas :D

Po mojoj procjeni danas je bilo oko 4000-4500 osoba na stadionu. Ja sam ocekivao minimum 5000 tako da jesam razocaran, ali mogu oprostiti za kup utakmicu po ovako hladnom vremenu.
terabajt je napisao/la:
Elegant je napisao/la:Kakvi su to degenerici 1998. godiste a vec rade takve stvari.

Nego sto se tice stadiona jako puno posla ima, sad kad to naglo krene bice gradiliste na sve strane radnici i oprema, materija, buka .... :palacgore:
Postaviti zaštitnu mrežu ispod južne tribine.
Nadam se da ce postaviti neku kvalitetnu ali tanju da ne blokira pogled, sta li ce je drzati - vjerovatno ce postavljati neke visoke stange.
Zašto mreža ?? Ja ne znam ni jedan stadion u zapadnoj eropi koji ima mrežu otkud sad to za ispunjavanje uslova za igranje ??
Sada ispade niti jedan stadion u ligi petice nema zastitnu mrezu iza gola/golova.... Imas poprilican broj stadiona u Bundesligi (evo odmah da kazem Allianz Arena, Westfalenstadioin, Veltins Arena) koji imaju zastitnu mrezu iza gola/golova. Ista situacija je u Seria A i Ligue 1. Za Premier i Primeru nisam siguran, pogotovo za Engleze za koje sam siguran da ne stavljaju tu mrezu jer bi odmah se bunili kako je to protiv njihove tradicije.

Virtu4L

sri mar 16, 2016 10:11 pm

Opet se može izvući dosta pozitivnih stvari. Prije svega Miroslav Stevanović, strašno je kako napreduje, koliko trči i koliko je koristan u oba pravca, trebao bi malo češće ići jedan na jedan, zbog brzine, ali doći će i to vremenom, nije on ni blizu svog maksimuma. Blagojević ponovo pokazao da nam je možda i najvažniji igrač, a raduje i sjajna partija Zolotića. Sablja je sve ovo odlično odradio, igrali su tačno oni igrači kojima trebaju utakmice da dignu formu i tako je i bilo.

Dženis me je razočarao, ne znam šta se dešava sa njim!? Ova konkurencija bi trebala da bude stimulans za naše dragulje, ali kod Dženisa je izgleda suprotno.

Navijanje je bilo fantastično... grmilo je cijelu utakmicu :zeljeznicar1:

Edis će u nedjelju biti na velikim mukama koga da pošalje na teren u prvih 11... Blagojević, Zolotić & Zahirović... jedan mora na klupu, baš teška odluka, svi žele igrati ovu utakmicu. Mislim da je Blagojević siguran i da će se lomiti između Zole i Zahe...

Naša šansa je njihova odbrana i to se mora iskoristiti, Stevanović, Bekrić, Memija i Lendrić ih moraju pritisnuti da im ne daju disati.
"Joj ofirniji su od Maje koja je udaljena 2km od mene i zeli sex veceras.." by Minjore

LARSSONN
Kontakt:

sri mar 16, 2016 10:14 pm

AnelZ je napisao/la:Utakmica kao utakmica nije bila neka ljepotica, suvise bezvolje se osjetilo no razumijem. Subota je krucijalna i jedva je cekam. BHT mislim da sam sebe kudi sto nece prenositi tu utakmicu jer vlada ogroman interes. Nadam se da ce utakmicu obiljeziti fer igra i pozitivna atmosfera. Naravno, ocekujem i dobar rezultat za nas :D

Po mojoj procjeni danas je bilo oko 4000-4500 osoba na stadionu. Ja sam ocekivao minimum 5000 tako da jesam razocaran, ali mogu oprostiti za kup utakmicu po ovako hladnom vremenu.
Zvanični podatak na NFSBiH.ba 5000 ljudi

Leon_Professional
Kontakt:

sri mar 16, 2016 10:17 pm

exbabilon je napisao/la:
Leon_Professional je napisao/la:Ma naravno da bi pobjedom primakli, ali sta zelim reci da i u slucaju loseg rezultata necemo biti toliko daleko od svog cilja. Ja ne sumnjam u dobar rezultat, jesu oni jaki i nafurani, ali i mi smo dobri. Edis ce dobro pripremiti tekmu kao i svaku do sad. Samo da ne bude kise ili snijega jer pored njihove grube igre jos i teren kad bi bio los.
Ma znas kako, sad smo na -2 u odnosu na 3 ekipe, a trebamo zavrsiti ispred sve tri. Iduce kolo ce vjerovatno sve tri ekipe pobijediti, a mi u slucaju negativnog rezultata ostati na -4 ili -5. Kola je sve manje, a i te tri ekipe se nesto pitaju. Siroki bez obzira na dva poraza na otvaranju ima odlicnu ekipu, Sarajevo sada usmjerava sve snage na ligu i pored toga sto su losi nisu rekli jos sve sigurno, a Radnik ce nadam se posustati, nemaju potrebnu sirinu definitivno. Sta je poenta, gotovo da nemamo prava na kiks, svaku moramo ici na pobjedu. A sto se tice posjete, koliko god da bude protiv Olimpica u slucaju da izgubimo, bice duplo vise ako pobijedimo.
Sve to stoji, ali mislim da ce biti dosta kikseva. Jednostavno takav sistem pa ce svi gristi, to je dokaz i ovo proslo kolo. Druze sve stoji sto kazes da kad ljudi vide ako dobijemo Slobodu da ce se jos vise aktivirati. Samo ne zelim da se stvori takva situacija da ovo bude toliko bitna tekma da se poslije pobjede kaze, eh sad smo garant uzeli Evropu ili ako ne pobijedimo da se odustane od Evrope. Bit ce poslije ovoga jos mnogo muke i tekmi i sve je moguce. Mada vecina nas je svjesna kakva je situacija i da necemo posustati. :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Plava Porodica
Kontakt:

sri mar 16, 2016 10:28 pm

Uplate za Tuzlu sutra i prekosutra u Plavom salonu od 17-19h.Cijena puta je 19 KM.Ulaz je besplatan.Svi u buseve!Svi u Tuzlu!b :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.

Prijava  •  Registracija