Moderator/ica: storm_raider

 
reks1
Postovi: 823
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 12:28 am

Izlija je napisao/la:Moje je mišljenje da bilo kakve demonstracile ili proteste treba organizovati sa temom "ZA EVROPSKU GRBAVICU" a ne protiv Koldža, Violina i ostalih smradova. Nas ne interesuje politika niti bih volio da se ovo pitanje ispolitizora, mi se borimo da izgradimo stadion a ne da mjenjamo režim. Vjerujem da bi takvi protesti olakšali posao našoj upravi da se lakše bori za Želju.
Nazalost politika citaj korupcija se uvukla u svaku poru zivota ljudi koji vladaju,Nemoguce je zaobici politiku cak i u jednoj urbanistickoj dozvoli koja bi po logici stvari trebala biti nesto sto je vezaano za pravne akte,zakon i sl.umjesto toga idu talovi,dilovi i naravno kalkulacije.Protest ili slicno moraju imati titulara ,organizatora,i tesko ce dobiti odobrenje nadleznih u opstini.Ma dovoljno je na tekmama staviti natpise Lopovi,Mafija i sl bez imenovanja jer ce svi doslovno znati o kome se radi a poruka ce biti poslana,Bar smo bili uvjek mastovit narod.
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 12:29 am

Minjore je napisao/la:IMAM JEDNU KONU, YEBO SAM JE DVA PUTA ZA SEZONU :ganja: :ganja:
Oj kralja :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2: :zeljeznicar1:
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18963
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 12:35 am

A sad adiooooooooo, a sad adiooooooooooo :karanje: :karanje:
Željezničar ante portas !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23675
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 12:52 am

Nemoj da vidim da se na nasilje poziva. Ovo ce biti rijeseno, pitanje je vremena. Zapad se nastavlja gradit, istok takodjer.

Aragon, imas temu na kojoj mozes pisati. Jos jedan post ovdje i ban ti je.

@Asharak, moderiraj forum, vidis da sam na putu. :mrgreen:

@delinjo, znam da se salis, ali shvatices... :palacgore:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Djulaga_
Postovi: 283
Pridružen/a: čet mar 03, 2016 10:38 pm
Lokacija: Melbourn
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 12:59 am

Izlija je napisao/la:Moje je mišljenje da bilo kakve demonstracile ili proteste treba organizovati sa temom "ZA EVROPSKU GRBAVICU" a ne protiv Koldža, Violina i ostalih smradova. Nas ne interesuje politika niti bih volio da se ovo pitanje ispolitizora, mi se borimo da izgradimo stadion a ne da mjenjamo režim. Vjerujem da bi takvi protesti olakšali posao našoj upravi da se lakše bori za Želju.
Budimo realni niko nece praviti proteste.
Prva stvar sto mora biti organizator i isti se prijaviti da ce praviti proteste.
Bilo kakva sranja njemu ide kazna, a to nece uraditi ni klub, a ni navijaci.
Jedno je pisati na forumu a drugo je stinusti i otici. Eto, kazu da je neki momak isao, a za to treba imati mu.da. Kapa do poda, ali malo je takvih.
Dalje, nema potrebe za bilo kakve proteste. Toliko je godina proslo a niko nista nije pokusao, pa je malo smijesno.
Siguran sam da ova uprava ima jake ljude koji ce sve to izgurati kad su vec poceli.
Neka budu oni ti koji ce sve ovo odraditi na pravi nacin, i polako da pocnemo dizati istocnu tribinu. :zeljeznicar1:
"Sa Željom sam se dogovorio u dvije minute.Jedva čekam obući dres najboljeg kluba u Bosni i Hercegovini.Velika čast i obaveza prema upravi, treneru i naravno navijačima.Uvjeren sam da ću im uzvratiti na ukazanom povjerenju" ; Ivan Lendrić
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18963
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 1:08 am

Nisam htio da ti se mješam u poso :ganja:
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 1:27 am

Djulaga_ je napisao/la:
Izlija je napisao/la:Moje je mišljenje da bilo kakve demonstracile ili proteste treba organizovati sa temom "ZA EVROPSKU GRBAVICU" a ne protiv Koldža, Violina i ostalih smradova. Nas ne interesuje politika niti bih volio da se ovo pitanje ispolitizora, mi se borimo da izgradimo stadion a ne da mjenjamo režim. Vjerujem da bi takvi protesti olakšali posao našoj upravi da se lakše bori za Želju.
Budimo realni niko nece praviti proteste.
Prva stvar sto mora biti organizator i isti se prijaviti da ce praviti proteste.
Bilo kakva sranja njemu ide kazna, a to nece uraditi ni klub, a ni navijaci.
Jedno je pisati na forumu a drugo je stinusti i otici. Eto, kazu da je neki momak isao, a za to treba imati mu.da. Kapa do poda, ali malo je takvih.
Dalje, nema potrebe za bilo kakve proteste. Toliko je godina proslo a niko nista nije pokusao, pa je malo smijesno.
Siguran sam da ova uprava ima jake ljude koji ce sve to izgurati kad su vec poceli.
Neka budu oni ti koji ce sve ovo odraditi na pravi nacin, i polako da pocnemo dizati istocnu tribinu. :zeljeznicar1:
Ti nisi realan.Kako tako kategoricki mozeš tvrditi da niko nece praviti proteste.Prtotesti su nešto najminimalnije a po njih najprihvatljivije jer ti ljudi su svjesni šta rade i zbog cega to rade a svjesna je i armija Zeljinih navijaca.Znaju oni da od protesta nema ništa,u to smo se uvjerili bezbroj puta,boje se oni necega drugog i treba da se boje.Za masovni protest je potrebna samo najava jer javno izrazavanje nezadovoljstva nije zabranjena stvar.Ako smatraš da za otici na protest trebaju mu.da onda smo mi sa mu.dima ko Trebevic što smo branili drzavu i Koldzi i onim smradovima omogucili da uzivaju u novcu koji su stekli ratnom profiterstvom,pljackom, raznim prevarama...E pa puno je prezivjelih sa tim mu.dima.Sto se uprave tice da je mogla da rješi riješila bi.Oni ne smiju ni po koju cjenu pristati na ucjene onih klošara-parazita koji citav zivot zive na tudjoj grbaci.Ovo ovdje je mali broj ljudi i ovo su razmišljanja malog broja ljudi,armija Zeljinih navijaca je tamo negdje i kad se organizuje ne bih bio u kozi ovih parazita.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 1:34 am

Minjore je napisao/la:IMAM JEDNU KONU, YEBO SAM JE DVA PUTA ZA SEZONU :ganja: :ganja:
Staviti Edisovu sliku i ovo napisati neka gdje se smije ili nesto ako neko moze nek uradi..

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
fk1921
Postovi: 1335
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 1:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 1:40 am

Ja kad vidim da Celik kuci nije nikako izgubio ove sezone sjeb me uhvati, bice ovo najteza utakmica sezone izgleda :r
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 1:45 am

Minjore je napisao/la:IMAM JEDNU KONU, YEBO SAM JE DVA PUTA ZA SEZONU :ganja: :ganja:
Eno kona jedva diše,Abdulah i punac pare zalapiše.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
Djulaga_
Postovi: 283
Pridružen/a: čet mar 03, 2016 10:38 pm
Lokacija: Melbourn
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 2:08 am

Plavi orkestar je napisao/la: Ti nisi realan.Kako tako kategoricki mozeš tvrditi da niko nece praviti proteste.Prtotesti su nešto najminimalnije a po njih najprihvatljivije jer ti ljudi su svjesni šta rade i zbog cega to rade a svjesna je i armija Zeljinih navijaca.Znaju oni da od protesta nema ništa,u to smo se uvjerili bezbroj puta,boje se oni necega drugog i treba da se boje.Za masovni protest je potrebna samo najava jer javno izrazavanje nezadovoljstva nije zabranjena stvar.Ako smatraš da za otici na protest trebaju mu.da onda smo mi sa mu.dima ko Trebevic što smo branili drzavu i Koldzi i onim smradovima omogucili da uzivaju u novcu koji su stekli ratnom profiterstvom,pljackom, raznim prevarama...E pa puno je prezivjelih sa tim mu.dima.Sto se uprave tice da je mogla da rješi riješila bi.Oni ne smiju ni po koju cjenu pristati na ucjene onih klošara-parazita koji citav zivot zive na tudjoj grbaci.Ovo ovdje je mali broj ljudi i ovo su razmišljanja malog broja ljudi,armija Zeljinih navijaca je tamo negdje i kad se organizuje ne bih bio u kozi ovih parazita.
Da, ali se s tim nista ne postizes.
Bili su protesti prije par godina, pravili se neki plenumi i sranj.a, sta je na kraju bilo? Mrka kapa.
Izbori, Koldzo opet pobjedio(s koliko god glasova), SDA isto tako. Realno, o cemu mi pisemo?
Sljedeci izbori, raja ce nesto pisati, na kraju ce nazalost sve isto biti.
Ja mislim da klub treba da se bavi oko ovoga, a da to cesto kroz medije provlace.
Kazem opet to je samo moje misljenje da me krivo ne shvatis naravno.
Isto tako o ratu i nekim stvarima vecinom pisu oni koji nisu bili tu, niti znaju sta je to.
Ja sam bio u ratu, iskreno da ti kazem ne volim uopce da pisem o tome.
Cak na TV-u kad vidim sad neke takvi stvari momentalno okrecem program. Dosta mi je toga za zivota.
"Sa Željom sam se dogovorio u dvije minute.Jedva čekam obući dres najboljeg kluba u Bosni i Hercegovini.Velika čast i obaveza prema upravi, treneru i naravno navijačima.Uvjeren sam da ću im uzvratiti na ukazanom povjerenju" ; Ivan Lendrić
 
dell21
Postovi: 2341
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 2:47 am

ANTIKOLDZO !!!!!!!!!!!
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 3:01 am

Djulaga_ je napisao/la:
Plavi orkestar je napisao/la: Ti nisi realan.Kako tako kategoricki mozeš tvrditi da niko nece praviti proteste.Prtotesti su nešto najminimalnije a po njih najprihvatljivije jer ti ljudi su svjesni šta rade i zbog cega to rade a svjesna je i armija Zeljinih navijaca.Znaju oni da od protesta nema ništa,u to smo se uvjerili bezbroj puta,boje se oni necega drugog i treba da se boje.Za masovni protest je potrebna samo najava jer javno izrazavanje nezadovoljstva nije zabranjena stvar.Ako smatraš da za otici na protest trebaju mu.da onda smo mi sa mu.dima ko Trebevic što smo branili drzavu i Koldzi i onim smradovima omogucili da uzivaju u novcu koji su stekli ratnom profiterstvom,pljackom, raznim prevarama...E pa puno je prezivjelih sa tim mu.dima.Sto se uprave tice da je mogla da rješi riješila bi.Oni ne smiju ni po koju cjenu pristati na ucjene onih klošara-parazita koji citav zivot zive na tudjoj grbaci.Ovo ovdje je mali broj ljudi i ovo su razmišljanja malog broja ljudi,armija Zeljinih navijaca je tamo negdje i kad se organizuje ne bih bio u kozi ovih parazita.
Da, ali se s tim nista ne postizes.
Bili su protesti prije par godina, pravili se neki plenumi i sranj.a, sta je na kraju bilo? Mrka kapa.
Izbori, Koldzo opet pobjedio(s koliko god glasova), SDA isto tako. Realno, o cemu mi pisemo?
Sljedeci izbori, raja ce nesto pisati, na kraju ce nazalost sve isto biti.
Ja mislim da klub treba da se bavi oko ovoga, a da to cesto kroz medije provlace.
Kazem opet to je samo moje misljenje da me krivo ne shvatis naravno.
Isto tako o ratu i nekim stvarima vecinom pisu oni koji nisu bili tu, niti znaju sta je to.
Ja sam bio u ratu, iskreno da ti kazem ne volim uopce da pisem o tome.
Cak na TV-u kad vidim sad neke takvi stvari momentalno okrecem program. Dosta mi je toga za zivota.
Ako šutiš i ništa ne poduzimaš znaci da odobravaš.I jednu rijec napisati protiv nepravde nešto si uradio.Glavni problem je što to društvo ni samo ne zna cemu sluzi.Eto pitaj ih pa ceš cuti odgovor.U onom sistemu su se osnivala društva zbog raznih pogodnosti pa je Fudbalski klub i u onom sistemu teglio i preko svojih ledja izdrzavao druge klubove iz razlicitih sportlova u tom SD.Cime su ovi uopšte zasluzili i kako su ušli u to društvo vjerovatno niko ne zna.Da tu sjede neki bivši clanovi klubova u okviru SD,neki sportisti ili ljudi koji su doprinosili i brinuli se za opstojnost ne samo fudbalskog kluba nego i ostalih sportskih kolektiva ja a vjerujem i dosta druge raje bi reklo ok,daj im nešto da zarad drugih sportskih kolektiva iz Zeljine familije nešto zaradjuju i opstaju.Ne,oni su ugasili sve klubove iz tog sportskog društva i zarad svojih licnih ciljeva preko ledja fudbalskog kluba zele da profitiraju a nicim nisu zasluzili ni da sjede u tom društvu a kamo li da postavljaju zahtjeve i ucjenjuju fudbalski klub.I taj Hatibovic ima obraza da izjavljuje da je nešto njegovo,nešto što su naši ocevi stvorili.Nikada nisam ovo napisao a sad cu.Vjerovatno dosta raje zna za onu kapelicu kod pomocnog stadiona.Ta kapelica nije tu bez razloga niti je nova crkva nikla samo onako.U vrijeme komunizma vršila se nacionalizacija zemlje,oduzimalo se od bogatih,vjerskih ustanova i dodjeljivalo narodu.Poslije ovoga rata zakonima ove drzave se omogucilo da svi oni kojima je nacionalizacijom oduzeta imovina izvrše povrat te imovine.Dosta zemljišta koje je prpadalo Fudbalskom klubu je bilo nacionalizovano a koje je bilo crkveno.Sa crkvenim ljudima se sve to završilo na lijep i kulturan nacin bez ikakve pompe,bez ikakvih ucjena,sve u dogovoru.Ovi ljudi iz SD nisu u fudbalski klub ni u SD unijeli ni jedan kvadrat zemljišta, ni jednu marku svog a ni tudjeg novca i samo su tu da otmu za sebe.Njih sport interesuje ko mene lanjski snijeg.U borbi protiv ovih sva sredstva su dozvoljena.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
DantezZarata420
Postovi: 15
Pridružen/a: sub apr 23, 2016 7:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 3:49 am

Zovi becliju krleta dolazi na kucni prag i zavrsava posao. Ajzea se jos krije evo 5ti dan :shisha:

Ljudi polako, to je ko lezeci drot na putu pa moras usporiti da ne zagrebes auto ako je nisko
Ima klub I ljudi u klubu zaduzeni za to. Jos neko da robija brabonjke bez potrebe ima karma da ih kara, zapamti!!
Gdje Alpasino da napise jednu strofu za ovu situaciju.
revenge is calculated plan of action
Nisam znao da sam kriv :ganja:
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 4:22 am

Minjore je napisao/la:IMAM JEDNU KONU, YEBO SAM JE DVA PUTA ZA SEZONU :ganja: :ganja:
WIN! :rofl: :rofl:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 4:47 am

https://youtu.be/V-V8UMgtOV8" target="_blank

Hajdeeeeee
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6114
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 7:10 am

Ima ovdje par likova koji pokusavaju dici neke tenzije pozivanjima na proteste,okupljanja i kojekakve gradjanske neposlusnosti i kao da time namjerno skrecu sa jedne jako bitne stvari a ona je utakmica sezone u Zenici.
Imamo sposobne ljude u klubu koji znaju sta rade i trebaju nasu punu podrsku. U ovom trenutku jedini vid nase podrske je odlazak na utakmice.Nama ne treba da cilj budu nekakvi protesti i ostala sranja.Nama cilje treba da bude da u Zenicu ode sto vise raje da da podrsku igracima u utakmici sezone.Nama cilj treba da bude 10 000 milja protiv prijedora na Grbavici.Nama cilj treba da bude 5 milja u lukavici.To treba da budu nasi ciljevi jer samo tako i na taj nacin pokazujemo svima sta mislimo o komplernoj situaciji.Manite se protesta.
SUTRA IGRA ŽELJO!
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Virtu4L
Postovi: 1040
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:54 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 7:57 am

DANAN je napisao/la:Ima ovdje par likova koji pokusavaju dici neke tenzije pozivanjima na proteste,okupljanja i kojekakve gradjanske neposlusnosti i kao da time namjerno skrecu sa jedne jako bitne stvari a ona je utakmica sezone u Zenici.
Napokon neko pametan.
"Joj ofirniji su od Maje koja je udaljena 2km od mene i zeli sex veceras.." by Minjore
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3922
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 8:01 am

Ja sam rekao jucer ako se ovo sve ne rijesi do kraja maja i ne bude Grbavica spremna za evropske utakmice, onda imate osnova za proteste. Do tada, jos se nista ne zna, malo je rano jos.


Aragon stari mucki provokator baca koske a vi se pecate.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 8:03 am

dobro, kod nas je vlast generalno uspjela ubijediti narod da su protesti nedemokratska stvar, a ustvari je obratno.

protesti ne biti dobro, ako biti protesti ne biti zara i masimo duti...

i ne kažem za ovo naše, kažem generalno i za mnogo bitnije stvari i od ovoga...pogledajte za šta gore kvartovi u francuskoj. pogledajte sindikalne proteste za prvi maj u najrazvijenijim zemljama, a u nas samo roštilj i janje. ispade njima loše, a nama dobro.
gradi željo boli te *****

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija