Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 9:32 pm

Aragon boli vas *****, vi nemate ove probleme stadion je 100% 1/1 al gradski :) vidis kako valja biti podstanar :) a imate i livadu u Butmiru, vasa 1/1, drugim rijecima u svoju ti avliju...
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 9:32 pm

Hurmasica je napisao/la:
FKZ1921 je napisao/la:Ja mislim da nema potrebe za ovololiko nervoze.
Ovo sa zapadom će se nastaviti...Moraće i za istok izdati urbanistički saglasnost.
Ja vjerujem da se državni organi(opcina) neće smjeti igrati sa zakonima i procedurama.
Sasvim je jasno da su ljudi iz FK Željezničar u pravu. Barataju činjenicama,dokumentima,ugovorima...
Ovi iz SD barataju dogovorima...Šta je dogovor?
Potpuno nepoznata kategorija u pravnim procedurama.
Smirite se,Grbavica ide svojim prirodnim putem...U Evropu.
Tako i treba biti, i biće. Jbg, svi mi reagujemo burno i emotivno kada se spomenu Željo i Grbavica pa tako i u ovom slučaju kada klošari hoće da nam ospore gradnju stadiona, a znaju da su šuplji sa svakog ćoška. Samo što oni ne znaju kolika je Željina armija ;) , MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ! :zeljeznicar1:
@FKZ1921 sve si ti lijepo i tačno napisao samo nisam siguran da če to lako iči. Velika je to investicija sada i u budučnosti da se ovi lešinari nebi sjatili. Ja sam poludio na sve ovo pa me evo i forumaši smiruju. Jedno je sigurno: Mi smo u ratu! Dva senarija mi se motaju po glavi.
Prvi; da se borimo pošteno, pa kom obojci kom opanci. Put do novog stadiona je dug i neizvjestan.
Drugi; da dozvolimo ugrađivanje pojedinaca u Grbavicu i skratimo put do novog stadiona. U tom primjeru štete če novčano biti punooo veča. O gubljenju obraza neču ni pisati. Nikad ga više nećemo moči oprati!
@Hurmašica đaba ti velika armija kada je troma i neefikasna. Kakva smo arnija moramo pokazati na djelu a ne na forumima i društvenim mrežama.
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 9:35 pm

Ovo je dobro što se desilo, da nije bilo akcije za stolicu i uopšte da nije bilo ovoliko pozitivnih stvari oko Želje ovaj "problem" bi se još vukao a krpelji bi i dalje sisali. Željo hvala Bogu ima svoj put koji je već zacrtan i on će biti nastavljen ma koliko se pojedinci trudili da ga zaustave. Previše frke nizašta. U ovom tamnom vilajetu od države ovako nažalost mora ići. To je tako. Nismo samo mi u pitanju, ovo se radi svaki dan, svaki sat, kompletne firme se gase da bi neko napravio stambenu zgradu na tom mjestu. Ništa novo. I ovo je samo sukob interesa na koji se čekalo i morao se desit. Biće ovo sve OK, samo da je Čelika uzeti, pa što je neko rekao makar u Hadžićima igrali. :zeljeznicar1:
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 9:37 pm

Aragon je napisao/la:Trazite od Senada da pozove nekoga iz FK i SD u Face to Face. Vjerujem da bi tad neke stvari bile jasnije.
Sta ce ti face to face kad su iz fk sve dokaze javno iznijeli, sve crno na bijelo. Sve na zvanicnoj stranici FK Zeljeznicar imas o tome. Onome kome neke stvari nisu jasne poslije toga ili je slijep ili je glup ili je u talu sa ovima iz sd, ukratko receno. Da smo pravna drzava, 99 posto ljudi iz sportskog drustva bi bilo u zatvoru kao i referent Safet Bajramovic koji je ucestvovao u kriminalnim radnjama..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 9:38 pm

Sacekajmo srijedu da vidmo sta ce Koldzo reci na ovom pressu, a mi imamo vaznijeg posla u Zenici !
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Neandertalac
Postovi: 922
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 9:40 pm

Elegant je napisao/la:
Sa ciljem objektivnog i transparentnog informisanja javnosti, a u povodu saopćenja izdatog od strane FK “Željezničar” vezanog za njihov zahtjev za urbanističku saglasnost za rekostrukciju stadiona Grbavica, općinski načelnik Nedžad Koldžo obratit će se u srijedu 4. maja na konferenciji za novinare u zgradi Općine Novo Sarajevo.
:kafa:
Da i to vidimo.
Poznavajuci politicku situaciju u BiH presica ce biti puna podataka koji velicaju doticnog, sa dosta demagogije i sa ponekom lazi u koje vjeruju samo Torabijevi sljedbenici i pitari.
Dovoljno je reci da postoji zakon koji politickim strankama u BiH donese oko 15 mill godisnje.
Pametnom dosta.
Željeznicar za život cijeli!
 
terabajt
Postovi: 376
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 9:40 pm

Radili taj Safet Bajramovic jos mamu mu *****.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 9:43 pm

Hajmo sad Ligata, hajmo novinari ako vas ima, pa pripremite se za press i postavite to jedno pitanje kako treba, toliko ste valjda sposobni.

Toliko mi je ovo diglo pritisak, ne mogu vam opisat. Bukvalno smo svijet digli na noge, uplate sijevale sa svih strana, copa90 nas ispostovala, Amerika, Katar, sirom Evrope, legende, politicari, bivsi fudbaleri, pjevaci... ogromna kolicina ljubavi se prezentovala i ulozila u sve ovo, prvi ja i svi ostali smo skuckali koliko smo mogli, otisli i uplatili sredstva za novu Grbavicu. Svaki dan jedva cekam da udjem da vidim ko je jos uplatio, sta se novo desilo, koliko smo skupili, dokle su radovi.. zivim za to prvo pretkolo na Grbavici. Na Kosevu slavim go, skacem na ljude oko sebe samo zato jer je ostvarenje sna korak blize. Evropa na Grbavici! Pravimo ovdje danima tabele, kontamo nacine kako da imamo bod vise od cetvrtog na tabeli, sastavljamo ekipe, molimo za stream, a sve s jednim ciljem, da izborimo Evropu, Evropu na Grbavici. I sad da mi nekoliko parazita srusi sve, da nam svima zarad svog licnog interesa onemoguce nesto sto je nama sveto. Da naseg Zelju onemoguce u najvecem koraku u zadnjih 10-ak godina. E pa ne moze bagro, nece moci ove noci, makar vas Zeljina jalija morala fizicki odvajat od Grbavice i Zelje.

Upravo molim te, ili molim Vas, izgurajte ovo do kraja, ne dajte uhljupima ni pedalj svetinje, ne prihvatajte njihove dogovore za 5 minute, nista im ne dajte. Borite se na svaki nacin, a i mi cemo s vama. Ovu lijepu pricu niko ne smije da zaustavi, niko!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 9:43 pm

Neandertalac je napisao/la:
Elegant je napisao/la:
Sa ciljem objektivnog i transparentnog informisanja javnosti, a u povodu saopćenja izdatog od strane FK “Željezničar” vezanog za njihov zahtjev za urbanističku saglasnost za rekostrukciju stadiona Grbavica, općinski načelnik Nedžad Koldžo obratit će se u srijedu 4. maja na konferenciji za novinare u zgradi Općine Novo Sarajevo.
:kafa:
Da i to vidimo.
Poznavajuci politicku situaciju u BiH presica ce biti puna podataka koji velicaju doticnog, sa dosta demagogije i sa ponekom lazi u koje vjeruju samo Torabijevi sljedbenici i pitari.
Dovoljno je reci da postoji zakon koji politickim strankama u BiH donese oko 15 mill godisnje.
Pametnom dosta.
Reci ce da je sve po zakonu i to ce biti to.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
LARSSONN
Postovi: 785
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 9:44 pm

exbabilon je napisao/la:Hajmo sad Ligata, hajmo novinari ako vas ima, pa pripremite se za press i postavite to jedno pitanje kako treba, toliko ste valjda sposobni.

Toliko mi je ovo diglo pritisak, ne mogu vam opisat. Bukvalno smo svijet digli na noge, uplate sijevale sa svih strana, copa90 nas ispostovala, Amerika, Katar, sirom Evrope, legende, politicari, bivsi fudbaleri, pjevaci... ogromna kolicina ljubavi se prezentovala i ulozila u sve ovo, prvi ja i svi ostali smo skuckali koliko smo mogli, otisli i uplatili sredstva za novu Grbavicu. Svaki dan jedva cekam da udjem da vidim ko je jos uplatio, sta se novo desilo, koliko smo skupili, dokle su radovi.. zivim za to prvo pretkolo na Grbavici. Na Kosevu slavim go, skacem na ljude oko sebe samo zato jer je ostvarenje sna korak blize. Evropa na Grbavici! Pravimo ovdje danima tabele, kontamo nacine kako da imamo bod vise od cetvrtog na tabeli, sastavljamo ekipe, molimo za stream, a sve s jednim ciljem, da izborimo Evropu, Evropu na Grbavici. I sad da mi nekoliko parazita srusi sve, da nam svima zarad svog licnog interesa onemoguce nesto sto je nama sveto. Da naseg Zelju onemoguce u najvecem koraku u zadnjih 10-ak godina. E pa ne moze bagro, nece moci ove noci, makar vas Zeljina jalija morala fizicki odvajat od Grbavice i Zelje.

Upravo molim te, ili molim Vas, izgurajte ovo do kraja, ne dajte uhljupima ni pedalj svetinje, ne prihvatajte njihove dogovore za 5 minute, nista im ne dajte. Borite se na svaki nacin, a i mi cemo s vama. Ovu lijepu pricu niko ne smije da zaustavi, niko!

Nek se sad ovi pojedini politicari sto su uplacivali pokazu
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 9:46 pm

nikson je napisao/la:Aragon boli vas *****, vi nemate ove probleme stadion je 100% 1/1 al gradski :) vidis kako valja biti podstanar :) a imate i livadu u Butmiru, vasa 1/1, drugim rijecima u svoju ti avliju...
I ta livada nije njihova nego od Poljoprivrednog dobra Butmir.Opština Ilidza iznajmljivala Paji sad iznamljuje Tanu.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
ellaxaz
Postovi: 1027
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 4:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 9:46 pm

Elegant je napisao/la:
Sa ciljem objektivnog i transparentnog informisanja javnosti, a u povodu saopćenja izdatog od strane FK “Željezničar” vezanog za njihov zahtjev za urbanističku saglasnost za rekostrukciju stadiona Grbavica, općinski načelnik Nedžad Koldžo obratit će se u srijedu 4. maja na konferenciji za novinare u zgradi Općine Novo Sarajevo.
:kafa:
U srijedu ce se izmisliti tocak.
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.
 
Avatar
krajisnik87
Postovi: 528
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 10:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 9:49 pm

Podigli te radnici, sa brda zapalili jadnici. Sad kad ti gradnju zele zaustavit jadnici, tebe ce podici tvoji manijaci. Grbavice - Nikom te ne damo!
ŽELJEZNIČAR ÜBER ALLES !
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 9:50 pm

pritisak mi je toliko skocio da razbijam po kuci stvari...pa nedaj Boze da sretnem negdje Violinu imam osjecaj ne bi se mogao suzdrzati da ga ne razvalim skroz na skroz....pu ***** vam djecu svima
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 9:51 pm

EVO PRILIKE DA SARAJEVSKA JALIJA POKAŽE KAKO SE ZA ŽELJU NAVIJA
KO NIJE UPLATIO ZA ZENICU NEKA IDE PRED OPŠTINU.
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 9:52 pm

Okolele je napisao/la::mrgreen:
Kaznu u Ustikolini služi i Nijaz Karkelja, poznato lice kako sarajevskoj javnosti, tako i policiji. Osuđen je na šest mjeseci zbog iznude. Prvi put je u zatvoru bio, kako kaže, zbog pijanskog sukoba. Odležao je osam mjeseci. U više navrata se našao iz rešetaka dok su se protiv njega vodile istrage. Tvrdi da ni u jednom slučaju nije bio kriv. Supruga mu je magistrica farmacije, ali tvrdi da zbog njega nije mogla naći posao u Sarajevu jer Nisko mnogima bio u trn, prvenstveno Ismetu Dahiću, nekadašnjem ministru unutrašnjih poslova u Vladi Kantona Sarajevo. Vrijeme u zatvoru najčešće provodi šetajući, igrajući šaha i domina. Ne žali se, ali kaže da mu osim porodice, najviše nedostaje FK Željezničar.
Nisko moja familija hahahahahah
 
terabajt
Postovi: 376
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 9:52 pm

Vjerovatno će to biti prije kretanja za zenicu svi pred opstinu pa u zenicu :ganja:
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 9:52 pm

Model1964 je napisao/la:EVO PRILIKE DA SARAJEVSKA JALIJA POKAŽE KAKO SE ZA ŽELJU NAVIJA
KO NIJE UPLATIO ZA ZENICU NEKA IDE PRED OPŠTINU.
Ko nije član, neka se učlani. Tako ćemo pokazati da smo uz klub.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
damirfile
Postovi: 3370
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 9:53 pm

ANTIKOLDŽO !!!!!!!!!!!
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3922
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 9:54 pm

Ljudi de sta vam je, i ja sam glup, al jel vam napisao vec covjek gore da sve ide po planu i da ce do kraja maja sve biti gotovo i ako izborimo evropu na zelenom terenu igrat cemo utakmice na Grbavici. Ne kontam vas fakat, ovo se jeste digla hajka i oni to sve pokusavaju da ospore ali sve ba ide po planu. Napisao vam je gore covjek kojem ja licno vjerujem sto posto.

Opustite se, da ih treba jebat, treba, al da ce uspjet, nece.
Zadnja izmjena: Tryg, dana/u pon maj 02, 2016 9:55 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija