Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 2:00 pm

Hrasno1921' je napisao/la:
psihopata je napisao/la:
Hrasno1921' je napisao/la:Cisto sumnjam da ce dresovi biti unikatni, odnosno dizajnirni samo za nas, ali eto hajde vidjet cemo ...
pa moraće jer nikom drugom ne prave. :mrgreen:
:lol:

A evo gledam na netu koga sponzoriraju, osim sudija u Italiji nista drugo da nadjem, ali nema veze Diadora je ipak Diadora, i par klasa iznad Legea-e i Jome od kojih mi je vise muka ...
Ma nije to baš tako. Pogledaj koga Joma oblači, a koga oblači Diadora. To ti sigurno govori gdje je Joma a gdje Diadora. Ali ako je ugovor povoljniji za klub, onda samo naprijed.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6147
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 2:00 pm

Iako je prije neki dan najavljen da je vec u gradu samo da obavijestim javnos da je Jahic Sanel jos u Grckoj :lol:

slika
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
diego1921
Postovi: 1196
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 2:02 pm

krajisnik87 je napisao/la:Sutra veoma vazna i neizvjesna utakmica direktno samo na BHT1
Moja tv nas prenosi sutra,bice kombinovani prenos !! BHT1 prenosi mostarski derbi !!
 
Avatar
krajisnik87
Postovi: 528
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 10:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 2:04 pm

diego1921 je napisao/la:
krajisnik87 je napisao/la:Sutra veoma vazna i neizvjesna utakmica direktno samo na BHT1
Moja tv nas prenosi sutra,bice kombinovani prenos !! BHT1 prenosi mostarski derbi !!
Pa zato i kazem veoma vazna i neizvjensa utakmica samo na BHT1 a koliko su nas puta prenosili ove sezone ?
ŽELJEZNIČAR ÜBER ALLES !
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 2:05 pm

Dres ko dres, kakvih smo imali ovi sigurno ne mogu biti gori. Ne berite brige.
Bekric je pokazao da je beskoristan igrac i trenutno nas najgori igrac. Tu mora doci zamjena i to hitno. Ne moze se na njega osloniti. Zao mi je sto nismo malog Denisa iskoristili u par rijesenih utakmica.
Protiv Celika ako Edis misli da igra kao u zadnjih par utakmica MORA pocinjati sa 2 spica. Mora promijeniti nacin igranja, preskakanje je samo gubljenje vremena. I protivniku to najvise odgovara pogotovo kada ima sirovine od 5 m, a mi napdaca metar i zilka spanjaca. Sutra nam je vaznija utakmica nego ona sa Zrinjskim.
Iskreno da kazem ako sutra ne budem vidio neke formacijske promjene Edis definitivno gubi moju podrsku i nije za nas. Ne mozes govoriti sstalno skautirali smo protivnika i na kraju bude igrao kao i u predhodnim utakmicama.
 
Avatar
Hrasno1921'
Postovi: 268
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 10:31 am
Lokacija: Hrasno
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 2:05 pm

Ovaj Havaz stvarno nije normalan, g*** od novina ....

"Željezničar će u srijedu igrati važnu utakmicu protiv Čelika u Zenici, gdje godinama nije pobijedio u Premijer ligi"

"Željo s novim trenerom protiv Čelika!"
1921' :zeljeznicar1:

KOLDZO LOPOVE !!!!! J**** TI SVE !!!
 
dell21
Postovi: 2341
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 2:06 pm

Svi u zenicu !!

ANTIKOLDŽO !!!
 
Avatar
diego1921
Postovi: 1196
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 2:07 pm

krajisnik87 je napisao/la:
diego1921 je napisao/la:
krajisnik87 je napisao/la:Sutra veoma vazna i neizvjesna utakmica direktno samo na BHT1
Moja tv nas prenosi sutra,bice kombinovani prenos !! BHT1 prenosi mostarski derbi !!
Pa zato i kazem veoma vazna i neizvjensa utakmica samo na BHT1 a koliko su nas puta prenosili ove sezone ?
Cini mi se da je Siroki zadnji put !! ma to BH telecom bira sta njima odg,cuj kombinovani prenos a nama tekma sezone !!
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3922
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 2:07 pm

A povrh svega niti jedna rijec o SD i opstinu. Avaz smece!

Samo ljubomorni ce reci da to nije soping centar Danane:D
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5855
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 2:10 pm

Sto se diadore tice, ne znam sto su utanjili sa fudbalskim klubovima, ne znam niti jedan klub trenutno da ih nosi, a prije su pravili jako solidne garniture za respektabilne klubove, al s obzirom da bas pratim sve moguce stvari sto se ticu patika i malo samm lud za tim, upratio sam da je diadora u tom segmentu intenzivirala proizvodnju, prave bas ekstra patike za ovako nositi tipa ove nove asics, new balance i sl., nisu bas ni jeftine, 100 eura pa nadalje, i to se mogu naci samo renomiranim shopovima tipa berlinski solebox ili overkill koji su poznati da prodaju unikate, tako da je diadora i dalje dobro aktivna, pa mozda sada opet pocinju sa fudbalskim klubovima, ako ce im dresovi biti kao tene onda nema brige..
 
psihopata
Postovi: 958
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 2:19 pm

ma svakako je diadora veće sportsko ime i od jome i od legea-e,tako da se nadam da će opravdati svoj dugogodišnji renome i dizajnom i kvalitetom,a nadam se i cijenom. :mrgreen:
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 2:20 pm

Vrag je napisao/la: ....Bekric je pokazao da je beskoristan igrac i trenutno nas najgori igrac. Tu mora doci zamjena i to hitno. Ne moze se na njega osloniti. Zao mi je sto nismo malog Denisa iskoristili u par rijesenih utakmica.
ne znam koja je zamisao u strucnom stabu vezana za Radinovica, ali po mom razumijevanju fudbala tog momka vidim kao savrsenu desetku.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5116
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 2:23 pm

Hrasno1921' je napisao/la:Ovaj Havaz stvarno nije normalan, g*** od novina ....

"Željezničar će u srijedu igrati važnu utakmicu protiv Čelika u Zenici, gdje godinama nije pobijedio u Premijer ligi"

"Željo s novim trenerom protiv Čelika!"
trebalo je glasiti, celik ugostuje zeljeznicar, kojeg nije pobjedio skoro deceniju... jao idiota :rofl:
100/94/37/34 - i to je to!
 
stariasmir
Postovi: 2
Pridružen/a: uto maj 03, 2016 11:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 2:32 pm

Molim novinare koji budu prisustvovali pres konferenciji gos.Nacelnika da mu postave jednostavno pitanje:
Zasto se ne izdaje urbanisticka saglasnos za ISTOCNU TRIBINU.
Vjerovatno ce gospodin Nacelnik poslije detaljnog uvoda citaj palamudjenja odgovoriti:
_a¸ nerijeseni imovinsko pravni odnosi ili
_b problemi sa susjedom SD ZELJEZNICAROM ili
_c postupak je u toku
Ako je odgovor Nacelnika pod a tada mu treba dokumentovati Z.K.U. po kome je FK Zeljeznicar jedini vlasnik zemljista gdje se namjerava graditi istok
ako je odgovor pod b tada mu treba dokumentovati ili postaviti pitanje da li zna da se istocna tribina gradi kao poseban objekat a u sklopu stadiona ,, kako je i predvidjeno u svim dokumentima Opštine,te da je po Zakonu o opštem upravnom postupku morao odbiti SD kao stranka u postupku.Svako ukljucenje SD u postupak je nezakonit i zlonamjeran
Ako je odgovor pod c tada novo pitanje mora biti kada ce se uzdati urbanisticka saglasnost ili voditelj postupka ceka da Zeljo krene sa rekonsrukcijom istoka pa da se i tada odbije zbog zapocete izgradnje
 
dell21
Postovi: 2341
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 2:38 pm

ANTIKOLDŽO !!!!!!!!!!!
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 2:44 pm

psihopata je napisao/la:
Ajzea je napisao/la:
psihopata je napisao/la:pravi li diadora dresove bilo kojem fudbalskom klubu danas,nekad su bili respektabilna marka,a ja ne pamtim kad sam vidio njihov znak na nečijim dresovima......možda su opet odlučili da počnu dizajnirati i da krenu upravo od najvećeg bh kluba. :ganja:
Kad su kone mogle igrati u pobojenim dresovima čovjeka koji je do tada isključivo vjenčanice kreirao, mozemo i mi igrati u unikatnim dresovima respektabilne kompanije. :kafa:

Sutra nam Bekrić i Lendrić, Radinović i Dilaver donose Europu. :kafa:
i čuić. :ganja:
bratt cujic ce nam penal sviratttt za 0:2 :zeljeznicar1:
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 2:48 pm

diego1921 je napisao/la:
krajisnik87 je napisao/la:Sutra veoma vazna i neizvjesna utakmica direktno samo na BHT1
Moja tv nas prenosi sutra,bice kombinovani prenos !! BHT1 prenosi mostarski derbi !!
znaci moja tv je sutraa prenos ?
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
krajisnik87
Postovi: 528
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 10:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 2:50 pm

mirsadmekic je napisao/la:
diego1921 je napisao/la:
krajisnik87 je napisao/la:Sutra veoma vazna i neizvjesna utakmica direktno samo na BHT1
Moja tv nas prenosi sutra,bice kombinovani prenos !! BHT1 prenosi mostarski derbi !!
znaci moja tv je sutraa prenos ?
Da kombinovano čelik-Željezničar i ja msm travnik-sloboda
ŽELJEZNIČAR ÜBER ALLES !
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 2:53 pm

krajisnik87 je napisao/la:
mirsadmekic je napisao/la:
diego1921 je napisao/la: Moja tv nas prenosi sutra,bice kombinovani prenos !! BHT1 prenosi mostarski derbi !!
znaci moja tv je sutraa prenos ?
Da kombinovano čelik-Željezničar i ja msm travnik-sloboda
hvala bratee po meni utakmica sezonee dobit celika jednom nogom smo u evropii , jel fkt adzem nas vodi sutra ?
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 2:56 pm

Sutra dosta 0:1. :kafa:
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija