kad kupis klub i bude u tvom vlasnistvu onda to tako mzoes trazitiIzlija je napisao/la:Oho mu se ko danas bude rondo na tribini, ima da malog pošaljem da zakuha da ga mogu "adekvatno" ispratiti sa tribina. Samo podršku i aplauz hoću danas da čujem sa tribina. SAMO ŽELJO
Nema jaceg od Kozel Rezane.kontranogama je napisao/la:Jarane malo sam ja vise proveo u Pragu 15 god., znam sve i jedno na pamet. Boljeg od dvanacke nema. Sta sam ih popio cekajuci na nakav stream Zelje.
Blago tebilikusa je napisao/la:Otac danas firmu zatvara u 2 da se moze stic na tekmu![]()
Radnicima praznik kad Željo igra
vidim, ceska pozeljna zemlja, a sto i ne bi bila... sto se tice izbora piva... meni je staropramen (onaj ceski naravno) dobar, i svijany, feniks, krusovice psenicne...fcz je napisao/la:Nema jaceg od Kozel Rezane.kontranogama je napisao/la:Jarane malo sam ja vise proveo u Pragu 15 god., znam sve i jedno na pamet. Boljeg od dvanacke nema. Sta sam ih popio cekajuci na nakav stream Zelje.
Bogami tu si me nas'ofcz je napisao/la:Nema jaceg od Kozel Rezane.kontranogama je napisao/la:Jarane malo sam ja vise proveo u Pragu 15 god., znam sve i jedno na pamet. Boljeg od dvanacke nema. Sta sam ih popio cekajuci na nakav stream Zelje.
Kakvo blagoFaraonTM je napisao/la:Blago tebilikusa je napisao/la:Otac danas firmu zatvara u 2 da se moze stic na tekmu![]()
Radnicima praznik kad Željo igra![]()
Hoće li biti kakav stream?
Ma nema, širiš plavu kugu po gradovima u BiHlikusa je napisao/la:Kakvo blagoFaraonTM je napisao/la:Blago tebilikusa je napisao/la:Otac danas firmu zatvara u 2 da se moze stic na tekmu![]()
Radnicima praznik kad Željo igra![]()
Hoće li biti kakav stream?Ev sad iz Hadzica pa opet leti na tekmu
![]()
Ma mora bit neki za tebeA neku od slijedecih bujrum s nama
Najbolja kombinacija za danasrios je napisao/la:Jbt sad u dilemi sta obuci,nije toplo ko jucer cini mi se,da li se moze u duksu u trenerci!?