Moderator/ica: storm_raider

 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 3:05 pm

Kakvi su to degenerici 1998. godiste a vec rade takve stvari.

Nego sto se tice stadiona jako puno posla ima, sad kad to naglo krene bice gradiliste na sve strane radnici i oprema, materija, buka .... :palacgore:
Postaviti zaštitnu mrežu ispod južne tribine.
Nadam se da ce postaviti neku kvalitetnu ali tanju da ne blokira pogled, sta li ce je drzati - vjerovatno ce postavljati neke visoke stange.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
MU'MIN T.M.
Postovi: 272
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 3:11 pm

Zna li se sastav za danas?
Bar da Edis da veću minutažu Beganoviću, strah me da se ne izgubi, a znam da "grize" kad igra?
U svakom slučaju, nadam se da će i ova utakmica doprinijeti većoj uigranosti ekipe i još boljem upoznavanju međusobnih mogućnosti pojedinaca u ekipi.
Samo da ne bude povreda i bezpotrebnih žutih kartona.
Možda:
1.Kojosevski
2.Memija
3.Bogičević
4.Hodžurda
5.Kramarić
6.Zahirović
7.Hasanović
8.Beganović
9.Stevanović
10.Đermanović
11.Stanić
"Odmoriti" Lendrića, Bekrića, S.Stavanovića, pa i Blagojevića....
 
Rodom s mejtaša
Postovi: 1141
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 3:12 pm

Trznu ja kod mlade još dvije članske. Kaže mlada ide odlično i prešlo se bez problema 3000 milje.
 
terabajt
Postovi: 376
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 3:13 pm

Elegant je napisao/la:Kakvi su to degenerici 1998. godiste a vec rade takve stvari.

Nego sto se tice stadiona jako puno posla ima, sad kad to naglo krene bice gradiliste na sve strane radnici i oprema, materija, buka .... :palacgore:
Postaviti zaštitnu mrežu ispod južne tribine.
Nadam se da ce postaviti neku kvalitetnu ali tanju da ne blokira pogled, sta li ce je drzati - vjerovatno ce postavljati neke visoke stange.
Zašto mreža ?? Ja ne znam ni jedan stadion u zapadnoj eropi koji ima mrežu otkud sad to za ispunjavanje uslova za igranje ??
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 3:15 pm

SeyoTM je napisao/la:
Hadzijalagic je napisao/la:Hoce li raji koja se sad uclanjuje vaziti ova clanska kada se budu kupovale sezonske karte za sledecu sezonu? Vazi li clanska za tekucu sezonu ili godinu dana od kada se uclani?
Clanska vazi godinu dana od dana uclanjenja.
Ja bih ipak jos jednom provjerio ovu informaciju, za svaki slucaj
5. - 7. Okt 1992.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5948
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 3:16 pm

terabajt je napisao/la:
Elegant je napisao/la:Kakvi su to degenerici 1998. godiste a vec rade takve stvari.

Nego sto se tice stadiona jako puno posla ima, sad kad to naglo krene bice gradiliste na sve strane radnici i oprema, materija, buka .... :palacgore:
Postaviti zaštitnu mrežu ispod južne tribine.
Nadam se da ce postaviti neku kvalitetnu ali tanju da ne blokira pogled, sta li ce je drzati - vjerovatno ce postavljati neke visoke stange.
Zašto mreža ?? Ja ne znam ni jedan stadion u zapadnoj eropi koji ima mrežu otkud sad to za ispunjavanje uslova za igranje ??
Nismo jos u Evropu usli za nas idu posebni kriteriji.. :DD:
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
LARSSONN
Postovi: 785
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 3:16 pm

11plavih'92 je napisao/la:
SeyoTM je napisao/la:
Hadzijalagic je napisao/la:Hoce li raji koja se sad uclanjuje vaziti ova clanska kada se budu kupovale sezonske karte za sledecu sezonu? Vazi li clanska za tekucu sezonu ili godinu dana od kada se uclani?
Clanska vazi godinu dana od dana uclanjenja.
Ja bih ipak jos jednom provjerio ovu informaciju, za svaki slucaj
Pise ti na onom papiru do kad vazi

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 3:23 pm

Hoce li se zapadu povecati kapacitet ? Koldzo ce sam dopuzati
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 3:25 pm

11plavih'92 je napisao/la:
SeyoTM je napisao/la:
Hadzijalagic je napisao/la:Hoce li raji koja se sad uclanjuje vaziti ova clanska kada se budu kupovale sezonske karte za sledecu sezonu? Vazi li clanska za tekucu sezonu ili godinu dana od kada se uclani?
Clanska vazi godinu dana od dana uclanjenja.
Ja bih ipak jos jednom provjerio ovu informaciju, za svaki slucaj
Sve clanske vaze do 30.06.2016 godine bez obzira kad ste se uclanili. Pise vam u onom sto se dobije uz clansku

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Avatar
SeyoTM
Postovi: 53
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 3:50 pm

MrRiccoli je napisao/la:
11plavih'92 je napisao/la:
SeyoTM je napisao/la: Clanska vazi godinu dana od dana uclanjenja.
Ja bih ipak jos jednom provjerio ovu informaciju, za svaki slucaj
Sve clanske vaze do 30.06.2016 godine bez obzira kad ste se uclanili. Pise vam u onom sto se dobije uz clansku

Sent from my C5303 using Tapatalk
Nisam zelio da vjerujem u to sto pise i provjerio sam. Nazalost, tacno je da vrijede jos 3 mjeseca.
Ispricavam se :)
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 3:51 pm

Zbog toga što clanske vaze još par mjeseci dosta raje ceka juni da se uclane.Dobro bi bilo da administracija,zbog ovog vaznog trenutka,onima koji se sad uclane daju vazenje clanske do 30.juna 2017-te i sigurno bi se mnogo veci broj navijaca uclanio za kratko vrijeme.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 3:53 pm

Moze li se to promijeniti nekako pa da vaze godinu od dana uclanjenja.. Malo je bezveze da se raja sad uclanjuje pa opet za tri mjeseca ako budu zelili popust za godisnje.. Haver me jedan pitao u vezi ovoga pa sam mu prenio ovu prvu pogresnu informaciju.. sta me briga neka se uclani opet na ljeto :mrgreen:

A moglo bi biti i nesporazuma na ljeto pri kupovini godisnjih jer dosta raje ne cita te rokove do kada vazi i sl.. Pa da ne bude pitanja tipa "sta sad opet treba, prije tri mjeseca sam se uclanio?" i sl..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
smurf_
Postovi: 101
Pridružen/a: pon mar 14, 2016 3:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 3:58 pm

Ma hajde sta fali da se uclane i sad i za tri mjeseca. Svakako pola raje potrosi pare na gluposti. Valjda vecinu treba biti sramota sto se nisu ranije uclanili, a ne da se polemise koliko ce trajati. Ovdje pod vecinu mislim na one kojim pare nisu bile izgovor vec neki deseti razlozi
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 3:59 pm

Svake sezone nova clanska nije glupo nimalo. Za svaku sezonu se ponovo uclaniti. Klub tako ima za kratko vrijeme vecu svotu novca, a ne ovako sporadicno.

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5116
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 4:31 pm

mozda treba clanske izdavati na periode, npr. jedna godina 20 KM, dvije godine 35 KM, tri godine 50 KM, itd... onda svako moze da izracuna koliko moze dati za clansku...
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 4:36 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:mozda treba clanske izdavati na periode, npr. jedna godina 20 KM, dvije godine 35 KM, tri godine 50 KM, itd... onda svako moze da izracuna koliko moze dati za clansku...
Dobar prijedlog. :palacgore:
Ja bih odma 200 uplatio,pa nek traje koliko traje :D
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Valter
Postovi: 1331
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 5:00 pm

Plava Porodica je napisao/la:
jovanmaksimovic je napisao/la:mozda treba clanske izdavati na periode, npr. jedna godina 20 KM, dvije godine 35 KM, tri godine 50 KM, itd... onda svako moze da izracuna koliko moze dati za clansku...
Dobar prijedlog. :palacgore:
Ja bih odma 200 uplatio,pa nek traje koliko traje :D
Nije dobar prijedlog. Ne bi bilo dobro da jedna uprava (cast ovoj sadasnjoj) trenutno raspolaze sa nekom znacajnjjom sumom koja treba da ima kontinuiran priliv tokom par narednih sezona. Eventualna neka druga imala bi problema sa budzetom. To ti je i kao sa drzavnim budzetom , kada bi neko trenutno uplatio akcize za narednih 5 godina, bile bi ubrzo potrosene ali bi zato budzet kod izvrsenja u narednim godinama bio problematican. Uvijek je najbolji kontinuiran priliv
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
Virtu4L
Postovi: 1040
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:54 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 5:18 pm

Željezničar: Kjosevski, S. Stevanović, Memija, Kramarić, Zolotić, Blagojević, Đermanović, Bogićević, Beganović, Hodžurda, Stevanović.
"Joj ofirniji su od Maje koja je udaljena 2km od mene i zeli sex veceras.." by Minjore
 
Avatar
Virtu4L
Postovi: 1040
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:54 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 5:24 pm

Za Borac igraju: Ružić, Vidović, Milosavljev, Ristovski, Predragović, Raspudić, Rajović, Savić, Prljević, Đilas, Marjanović.

Mislim da im igraju samo tri igrača koji su počeli prošlu protiv Drine.

Idemo ovo natrpati.
"Joj ofirniji su od Maje koja je udaljena 2km od mene i zeli sex veceras.." by Minjore
 
damirfile
Postovi: 3371
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 5:26 pm

Odmaramo par igrača.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija