Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1859
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 03, 2024 11:51 pm

E Boze ti sacuvaj sta sve covjek ovdje nece procitati. Tacno su 90% navijaci Zelje osobe kojima je dovoljno da se uvezu 2 pobjede i sve je ok. Bukvalno!Ne zna covjek vise jel to smijesno il zalosno!!

Cuj Dino Djurbuzovic, koji nikog zivog nije vodio godinama, koji ima 67 godina i koji je dobio mocnog GOSKa i Tuzlu da ostane trener!?? I to bi mu neki dali ugovor na 2-3 godine!! Pa Boze sacuvaj, Boze sacuvaj.

Doduse, ovo je mahalski klub koji nikad nece naprijed, tako da i jeste taman da trener bude nas "mahalas". Naravno, uz dobae ugovor Dini, treba dati i nove ugovore Stili, Coci, Krpicu i kompaniji.Ipak su to ljudi zasluzili, pa jel!? Legende nase.A sve ce to platiti ove "levatine" kojih je svaku tekmu min.5-6 hiljada na tribinama.Bankomat Zeljo.Tacno se moram potruditi da izganjam kakav ugovor tamo.Dijeli se i sakom i kapom, samo treba znati.
Zadnja izmjena: NEZALAGANJE, dana/u pet maj 03, 2024 11:56 pm, ukupno mijenjano 1 put.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
Jacksparrow
Postovi: 580
Pridružen/a: ned okt 24, 2021 2:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 03, 2024 11:53 pm

Do kraja ove sezone dao bih priliku svima, na koga i dalje racunati, koga poslati na posudbu, s kim raskinuti saradnju. Ko god trener bio.
FCŽ
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1829
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 04, 2024 12:13 am

AsharaK je napisao/la:
pet maj 03, 2024 11:08 pm
kvalitet je napisao/la:
pet maj 03, 2024 11:03 pm
AsharaK je napisao/la:
pet maj 03, 2024 10:10 pm
Dobro ljudi, hvala Dini al on nije trener kakvog mi trebamo. Odradio je svoje, ja bih mu dao posao skauta da radi.
A kakvog to trenera mi trebamo, a koji je realan, da ga možemo priuštiti? Čovjek je doktor nauka i za Bašića i za prevaru od ćelavog Arapa i za Akrapovića. I postoji još jedan bitan segment cijele ove priče. Željo nema velikih para, bolje od nas stoje minimalno četiri ekipe, ali minimalno. Nama je borba za Evropu jedini realan cilj, nešto slično prošloj sezoni, kad se sve poklopi da izborimo 3. ili 4. mjesto. U takvoj situaciji, gdje nemamo para, a ni igrački kadar bog zna kakav, neko ala Dine je najbolje rješenje. On osjeti ovaj klub, on zna kako klub diše, ima autoritet u ovom klubu, sa dobrim stručnim štabom(!!!) će sigurno napraviti bolji rezultat od raznih “stručnjaka”, a uz to promovisati neko naše dijete, što bi trebao biti prioritet.

Da imamo investitora i para, Dino u takvoj situaciji ne bi bio rješenje, jer je odmah klima u klubu drugačija, mislim da se tu ne bi snašao. Ali u ovakvoj situaciji, dovedi jednog Jakirovića koji je bio avangarda u našoj ligi, mislim da s ovim Željom ne bi mogao više od 5. mjesta. A koštao bi sigurno puno više. Mi moramo, a pogotovo ljudi u klubu, shvatiti da je ovo prelazni period do pronalaska investitora, jer drugačije na duže staze nećemo preživjeti. Ovo je od danas do sutra i takvo nam treba rješenje na klupi.
Ćorić.
Brate izdržat će tri mjeseca kao i svaki "strani" trener do sad
 
Avatar
Minotaur
Postovi: 56
Pridružen/a: sri nov 08, 2023 2:41 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 04, 2024 12:13 am

Bravo za Dinu, ovo što je uradio od ekipe za kratak period je za svaku pohvalu. Svi hvalimo malog Jabeera, a zanemarujemo jednu stvar, a to je da ga jedino stavio na poziciju CM, a ne AMF gdje smo ga svi očekivali i mislim da je to apsolutni pogodak. Na upravi će biti sada jako težak zadatak šta uraditi sa njegovim nasljednikom jer je napravio sjajnu atmosferu, raja ga je odlično prihvatila i bit će vrlo nezahvalna situacija za onoga koji dolazi, jer mijenja onoga koga raja želi, koliko god bi možda ispravan potez bio dovesti nekog trenera na duže staze.

Druga stvar koja mi je ovako hladne glave sada sinula kada je hvala Bogu sve gotovo su Arapi. Nažalost, projekat kao takav je propao, ali evo Jabeer nam je neka utjeha za to sve. Ne bih ja bio tako tvrdoglav i zatvoren opet za neki vid manje saradnje u kojem bi se klub naravno zaštitio i ne bi imao šta izgubiti, konkretno mislim da nam opet i konstantno šalju 1-2 mlada igrača (jedni dolaze, drugi odlaze). Teško da će biti kvalitete kao Jabeer, ali opet zašto ne pokušati, to može donijeti samo profit klubu.
 
Avatar
Jacksparrow
Postovi: 580
Pridružen/a: ned okt 24, 2021 2:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 04, 2024 12:26 am

Nama se svakako brzo zamažu oci. Sa tri poraza si najgori, a sa tri pobjede najbolji. Treba dobro izvagati za narednu sezonu. U slucaju da ostave Dinu, mislim da treba kvalitetno pojacati strucni stab.
FCŽ
 
Avatar
salle86
Postovi: 5166
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 04, 2024 12:36 am

Jacksparrow je napisao/la:
pet maj 03, 2024 11:50 pm
Vec od ponedeljka treba se praviti plan i pripreme za sljedecu sezonu. Kao sto neko rece ovo nam je bila posljednja opomena.
9
10
11
12
Ispadaju naredne sezone, pa dobro razmisliti
Boli nas Q mi smo sedmi 😆😆😆
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2664
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 04, 2024 12:43 am

NEZALAGANJE je napisao/la:
pet maj 03, 2024 11:51 pm
E Boze ti sacuvaj sta sve covjek ovdje nece procitati. Tacno su 90% navijaci Zelje osobe kojima je dovoljno da se uvezu 2 pobjede i sve je ok. Bukvalno!Ne zna covjek vise jel to smijesno il zalosno!!

Cuj Dino Djurbuzovic, koji nikog zivog nije vodio godinama, koji ima 67 godina i koji je dobio mocnog GOSKa i Tuzlu da ostane trener!?? I to bi mu neki dali ugovor na 2-3 godine!! Pa Boze sacuvaj, Boze sacuvaj.

Doduse, ovo je mahalski klub koji nikad nece naprijed, tako da i jeste taman da trener bude nas "mahalas". Naravno, uz dobae ugovor Dini, treba dati i nove ugovore Stili, Coci, Krpicu i kompaniji.Ipak su to ljudi zasluzili, pa jel!? Legende nase.A sve ce to platiti ove "levatine" kojih je svaku tekmu min.5-6 hiljada na tribinama.Bankomat Zeljo.Tacno se moram potruditi da izganjam kakav ugovor tamo.Dijeli se i sakom i kapom, samo treba znati.
Ovo će druže biti mahalski klub i tapkat će u mjestu sve dok ne dođe neki gazda koji će se sve pitati, plaćati i sl. Nema drugog načina da se to promijeni, stvar je mentaliteta. Možemo biti realni i to prihvatiti, pa se osloniti na naše ljude da nas drže iznad vode, a možemo i eksperimentisati pa strahovati za opstanak. I meni je trebalo vremena da to shvatim i prihvatim, jer kad je Željo u pitanju teško je biti objektivan. Nije mi drago, ali je tako. Ja mislim da Dino, uz jači stručni štab, garantuje mirnu narednu sezonu, odnosno da nećemo strahovati za opstanak kao ove godine. A to nam sad treba, jer naše najvažnije utakmice u narednom periodu se neće igrati na zelenom terenu, nego za pregovaračkim stolovima s potencijalnim investitorima.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Diverzant
Postovi: 1783
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 04, 2024 12:50 am

Ako ćemo biti bosanski Kristal Palas, klub bez ikakve ambicije osim opstanka u ligi onda neka nam Dine. Ako ipak imamo ambicije za neki trofej i da izađemo u Europu onda moramo naći trenera. Treba nam neko tipa Sergej Jakirović, sa mudima i sa znanjem. Ublehe tipa bašić "ništa mi ne moramo" i neke teoretske kurčeve analize, lažni autoriteti poput akrapovića i ona arapska ubleha, to odma nabiti nogom. Znači treba nam neko kome naših par mahalaca i seljačina u rosteru neće moći spletke praviti i tjerati trenera preko grbače kluba nego autoritet koji će biti tata i mata u svlačionici i sa dovoljno znanja da se borimo za kup i europu. O tituli ne treba razmišljati dok nam čettnici i ustašše kroje sudbinu, a u savezu imamo samo kafe kuharicu kojoj bratić navija za Želju.
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2726
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 04, 2024 2:42 am

Diverzant je napisao/la:
sub maj 04, 2024 12:50 am
Ako ćemo biti bosanski Kristal Palas, klub bez ikakve ambicije osim opstanka u ligi onda neka nam Dine. Ako ipak imamo ambicije za neki trofej i da izađemo u Europu onda moramo naći trenera. Treba nam neko tipa Sergej Jakirović, sa mudima i sa znanjem. Ublehe tipa bašić "ništa mi ne moramo" i neke teoretske kurčeve analize, lažni autoriteti poput akrapovića i ona arapska ubleha, to odma nabiti nogom. Znači treba nam neko kome naših par mahalaca i seljačina u rosteru neće moći spletke praviti i tjerati trenera preko grbače kluba nego autoritet koji će biti tata i mata u svlačionici i sa dovoljno znanja da se borimo za kup i europu. O tituli ne treba razmišljati dok nam čettnici i ustašše kroje sudbinu, a u savezu imamo samo kafe kuharicu kojoj bratić navija za Želju.
Greška u startu.
Taj pristup "satro autoritativni" je završio ima 8-10 godina... Ako si uhljup, mahalac, debil, ides u picku materinu ili Simin Han i budeš to, a čovjeka koji analizira igrače, protivnike, stanje pustiš da radi i dovedeš profesionalce koji ce postovati instrukcije.

Pa jel misliš da u Zrinjskom ima takvih stvari? Ima ali u k. Izmjenjase trenera i trenera, disciplina, trka i profesionalnost uvijek na prvom mjestu, a niko na njima ne ostri onu stvar nit oni kome spletke prave, zašto, zato što su profesionalci.

Našim debilima ovaj novokomponovani jutuber vrhunac intelektualne sposobnosti. Niko od njih nema ambicije da napravi nešto od te karijere i igre svoje svima im je dobro ovdje i ovo je domet, osim malog arapa.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
fcz
Postovi: 4138
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 04, 2024 3:00 am

I opet los termin, pola raje van grada, vrijeme kisno i tunjavo, Zeljo i dalje duboko u donjem dijelu tabele - a na tribinama opet 7000. Velika plava porodica ne zasluzuje borbu za opstanak vec trofeje i Evropu.

Igra veceras netipicno lijepa, tecna i ofanzivna, trka izvanredna, samo nas realizacija i dalje dobro haba. Da je bilo 5-6:0 (kao sto je trebalo biti) ova bi tekma u potpunosti podsjetila na neka nasa zlatna vremena.

Al Jaber, Gala, Krpa najbolji, svi ostali uglavnom vrlo dobri sem potpuno izgubljenog Ovcine.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
ubaceni element
Postovi: 690
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 04, 2024 4:02 am

Ma ima ovog sto covjek pise, nama se sa 2 pobjede zamazu oci, sa 2 poraza sve tjeramo i tako u krug. Sto se tice trenera Dino ako ostane za narednu sezonu nece dugo sigurno. Slicnog sam misljenja i za Corica i svalog trenera kojem je uspjeh sami opstanak. aali koga dovesti i ko je spreman doci?

Pada mi na pamet Simo Krunic.
 
Avatar
amelaga
Postovi: 234
Pridružen/a: pon jun 13, 2016 5:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 04, 2024 4:33 am

Drugi nisu mogli ni GOSK dobiti.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6085
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 04, 2024 6:05 am

MATORI je napisao/la:
pet maj 03, 2024 11:01 pm
Dzezvar je napisao/la:
pet maj 03, 2024 10:51 pm
MATORI je napisao/la:
pet maj 03, 2024 10:26 pm


Hajde ne pravi se budala...ne znas ko fol za onaj famozni virman...ne znas kad je jedino Stanic bio prijavljen na PIO...Ne znas ko je klub za kratko vrijeme nabio u milionsku dubiozu.
Stidite se vi koji pljacku kluba zovete mahalanjem.
Postavljali su i ovdje ljudi zavrsni racun kluba i za vrijeme onih koji su se casno borili da dugove saniraju...kao i za vrijeme ovih tebi dragih ciju pljacku kluba zoves mahalanjem.
Fuj!
🤣🤣🤣🤣
Ne moze covjek sa tobom normalno jer odmah prebacujes na licnu osnovi.Skontakte se na cijoj sam strrani jesam li misketovac ili ova drugi..ne bi dalje...uzivaj..
Kad god ti ponestane argumenata za tvoje priglupe teorije - ti sve prebacis na mahalanje.
Ili mozda stvarno mislis da su visemilionske dubioze u FKZ nastale od mahalanja?
:zid:
Ma genijalno!
Reko sa da necu ali me povuces za jezik.Ja argumenata imam na tone ali je podastirati tebi totalno suludo.
Amar je supak i znamo zbog cega i za to sve postoje materijalni dokazi.
Ali mi nisi odgivorio na moje pitanje ko su ti drugi koji hoce da nam otmu sve sto imamo....Ko su ti sto se godinama borimo protiv njih.Reci imenom i prezimenom (uz dokaz)pa da im se nayebemo mile majke.
Cuo sam i ja ko i svi mi milion prica ali su one bez dokaza samo mahalanje...Zato uz argumente i dokaze pljuni imena i prezimena....
Meni to recimo nije bio nikada problem...
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3574
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 04, 2024 7:15 am

E cuj Dini ugovor na 2-3 godine.

Pa koji smo mi debili i amateri.

Eto dino ih naucio svemu za 3 sedmice. Naucio ih sta je zeljo itd. Naucio ih igrat lopte.

Koje sranje od price.

Ko god da gleda zelju uzivo i prati, on bi ovu formaciju izveo. Ja ne znam kome moze naumpasti da Dini da ugovor na 2-3 g.... zbog tri pobjede...

I mi hocemo evropu, titule... e i jesmo jadovi teski...
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2664
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 04, 2024 8:27 am

TheBlue je napisao/la:
sub maj 04, 2024 7:15 am
E cuj Dini ugovor na 2-3 godine.

Pa koji smo mi debili i amateri.

Eto dino ih naucio svemu za 3 sedmice. Naucio ih sta je zeljo itd. Naucio ih igrat lopte.

Koje sranje od price.

Ko god da gleda zelju uzivo i prati, on bi ovu formaciju izveo. Ja ne znam kome moze naumpasti da Dini da ugovor na 2-3 g.... zbog tri pobjede...

I mi hocemo evropu, titule... e i jesmo jadovi teski...
Pa što prethodnici ne izvedoše tu formaciju kad bi svako to uradio? I ko je rekao da Dini treba višegodišnji ugovor, nekome ko ima toliko godina? On i provjeren stručni štab nam trebaju kao privremeno rješenje, neko s kim nas neće glava previše boljeti, s kim se nećemo boriti za opstanak, pod uvjetom da narednu sezonu zaista potrošimo na pronalazak investitora i velike promjene unutar kluba. Ne mora nužno biti Dino, ja bih i Adžema možda vratio, ali neko takav nam treba.

Uzaludno je sad dovoditi i trošiti karijerne trenere sa strane, jer mi nemamo kapacitet da se borimo za vrh. Šta ti znači i Guardiola kad ti Evropu možeš izboriti samo ako ti se poklopi mali milion stvari kao prošle godine. Samo ćemo potrošiti puno veće novce, jer niko ti nije garancija za Evropu. Ove sezone pored Zrinjskog, Borca, Veleža i Sarajeva jednostavno nismo mogli. Realno smo trebali biti u poziciji Sloge i Posušja, da budemo spremni napasti Evropu ako se ukaže prilika i to je maksimalno. Ako ima trener koji će reći da garantuje izlazak u Evropu, dovedi ga odmah, ali teško. Nije nemoguće, slažem se, ali u ovakvoj ligi, s ovakvom politikom u Savezu i s ovakvim političkim projektima od klubova, te znajući u kakvoj smo mi situaciji - nisam optimističan.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
MATORI
Postovi: 1150
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 04, 2024 8:43 am

Dzezvar je napisao/la:
sub maj 04, 2024 6:05 am
MATORI je napisao/la:
pet maj 03, 2024 11:01 pm
Dzezvar je napisao/la:
pet maj 03, 2024 10:51 pm

🤣🤣🤣🤣
Ne moze covjek sa tobom normalno jer odmah prebacujes na licnu osnovi.Skontakte se na cijoj sam strrani jesam li misketovac ili ova drugi..ne bi dalje...uzivaj..
Kad god ti ponestane argumenata za tvoje priglupe teorije - ti sve prebacis na mahalanje.
Ili mozda stvarno mislis da su visemilionske dubioze u FKZ nastale od mahalanja?
:zid:
Ma genijalno!
Reko sa da necu ali me povuces za jezik.Ja argumenata imam na tone ali je podastirati tebi totalno suludo.
Amar je supak i znamo zbog cega i za to sve postoje materijalni dokazi.
Ali mi nisi odgivorio na moje pitanje ko su ti drugi koji hoce da nam otmu sve sto imamo....Ko su ti sto se godinama borimo protiv njih.Reci imenom i prezimenom (uz dokaz)pa da im se nayebemo mile majke.
Cuo sam i ja ko i svi mi milion prica ali su one bez dokaza samo mahalanje...Zato uz argumente i dokaze pljuni imena i prezimena....
Meni to recimo nije bio nikada problem...
Dovoljan je lojavi i njegova raja.
Zadovoljan?
Ja sam od pocetka navodio kriminalne radnje ove grupe...a ti tvrdio da je samo poreska bila problem?
Ma 'ajde.
Zadnja izmjena: MATORI, dana/u sub maj 04, 2024 9:00 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
PlavaDobrinja1921
Postovi: 135
Pridružen/a: pon jan 09, 2023 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 04, 2024 8:52 am

Ako cemo i naredne sezone biti klub bez amnicija, ne smeta mi da Dino ostane. Smetao bi mi samo Bekric, on stvarno pod hitno mora napustiti sve funkcije u klubu. Njegovi igraci su nas umalo kostali ispadanja (ne njihovom krivicom, momci nisu sami dosli).
 
teatrale36
Postovi: 1147
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 04, 2024 8:57 am

NEZALAGANJE je napisao/la:
pet maj 03, 2024 11:51 pm
E Boze ti sacuvaj sta sve covjek ovdje nece procitati. Tacno su 90% navijaci Zelje osobe kojima je dovoljno da se uvezu 2 pobjede i sve je ok. Bukvalno!Ne zna covjek vise jel to smijesno il zalosno!!

Cuj Dino Djurbuzovic, koji nikog zivog nije vodio godinama, koji ima 67 godina i koji je dobio mocnog GOSKa i Tuzlu da ostane trener!?? I to bi mu neki dali ugovor na 2-3 godine!! Pa Boze sacuvaj, Boze sacuvaj.

Doduse, ovo je mahalski klub koji nikad nece naprijed, tako da i jeste taman da trener bude nas "mahalas". Naravno, uz dobae ugovor Dini, treba dati i nove ugovore Stili, Coci, Krpicu i kompaniji.Ipak su to ljudi zasluzili, pa jel!? Legende nase.A sve ce to platiti ove "levatine" kojih je svaku tekmu min.5-6 hiljada na tribinama.Bankomat Zeljo.Tacno se moram potruditi da izganjam kakav ugovor tamo.Dijeli se i sakom i kapom, samo treba znati.
Bolje i on nego ublehaši tipa Akrapovića, Bašića, Kostića, Tuwajiria, Krčmarevića koji veze nemaju šta je Željo!
 
teatrale36
Postovi: 1147
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 04, 2024 9:01 am

Minotaur je napisao/la:
sub maj 04, 2024 12:13 am
Bravo za Dinu, ovo što je uradio od ekipe za kratak period je za svaku pohvalu. Svi hvalimo malog Jabeera, a zanemarujemo jednu stvar, a to je da ga jedino stavio na poziciju CM, a ne AMF gdje smo ga svi očekivali i mislim da je to apsolutni pogodak. Na upravi će biti sada jako težak zadatak šta uraditi sa njegovim nasljednikom jer je napravio sjajnu atmosferu, raja ga je odlično prihvatila i bit će vrlo nezahvalna situacija za onoga koji dolazi, jer mijenja onoga koga raja želi, koliko god bi možda ispravan potez bio dovesti nekog trenera na duže staze.

Druga stvar koja mi je ovako hladne glave sada sinula kada je hvala Bogu sve gotovo su Arapi. Nažalost, projekat kao takav je propao, ali evo Jabeer nam je neka utjeha za to sve. Ne bih ja bio tako tvrdoglav i zatvoren opet za neki vid manje saradnje u kojem bi se klub naravno zaštitio i ne bi imao šta izgubiti, konkretno mislim da nam opet i konstantno šalju 1-2 mlada igrača (jedni dolaze, drugi odlaze). Teško da će biti kvalitete kao Jabeer, ali opet zašto ne pokušati, to može donijeti samo profit klubu.
Koliko su prethodni treneri lupali i momka uništavali, još Bruno kaže mekan ne zna odbranu igrati a juče je bar 10 lopti oduzeo i presjekao i uopšte nije mekan igrač s obzirom da je vrlo mlad praktično dijete
 
Norsborg
Postovi: 310
Pridružen/a: pet jul 14, 2017 10:36 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 04, 2024 9:26 am

Nigdje na portalima ne procitah o muzici posvecenoj Svabi pred utakmicu kada mu svi aplaudiramo. Bilo je dirljivo i sjetno.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 178 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija