Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6085
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 04, 2024 9:49 am

MATORI je napisao/la:
sub maj 04, 2024 8:43 am
Dzezvar je napisao/la:
sub maj 04, 2024 6:05 am
MATORI je napisao/la:
pet maj 03, 2024 11:01 pm

Kad god ti ponestane argumenata za tvoje priglupe teorije - ti sve prebacis na mahalanje.
Ili mozda stvarno mislis da su visemilionske dubioze u FKZ nastale od mahalanja?
:zid:
Ma genijalno!
Reko sa da necu ali me povuces za jezik.Ja argumenata imam na tone ali je podastirati tebi totalno suludo.
Amar je supak i znamo zbog cega i za to sve postoje materijalni dokazi.
Ali mi nisi odgivorio na moje pitanje ko su ti drugi koji hoce da nam otmu sve sto imamo....Ko su ti sto se godinama borimo protiv njih.Reci imenom i prezimenom (uz dokaz)pa da im se nayebemo mile majke.
Cuo sam i ja ko i svi mi milion prica ali su one bez dokaza samo mahalanje...Zato uz argumente i dokaze pljuni imena i prezimena....
Meni to recimo nije bio nikada problem...
Dovoljan je lojavi i njegova raja.
Zadovoljan?
Ja sam od pocetka navodio kriminalne radnje ove grupe...a ti tvrdio da je samo poreska bila problem?
Ma 'ajde.
Nejse....u pravu si....halali zivota ti ..
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1859
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 04, 2024 11:16 am

teatrale36 je napisao/la:
sub maj 04, 2024 8:57 am
NEZALAGANJE je napisao/la:
pet maj 03, 2024 11:51 pm
E Boze ti sacuvaj sta sve covjek ovdje nece procitati. Tacno su 90% navijaci Zelje osobe kojima je dovoljno da se uvezu 2 pobjede i sve je ok. Bukvalno!Ne zna covjek vise jel to smijesno il zalosno!!

Cuj Dino Djurbuzovic, koji nikog zivog nije vodio godinama, koji ima 67 godina i koji je dobio mocnog GOSKa i Tuzlu da ostane trener!?? I to bi mu neki dali ugovor na 2-3 godine!! Pa Boze sacuvaj, Boze sacuvaj.

Doduse, ovo je mahalski klub koji nikad nece naprijed, tako da i jeste taman da trener bude nas "mahalas". Naravno, uz dobae ugovor Dini, treba dati i nove ugovore Stili, Coci, Krpicu i kompaniji.Ipak su to ljudi zasluzili, pa jel!? Legende nase.A sve ce to platiti ove "levatine" kojih je svaku tekmu min.5-6 hiljada na tribinama.Bankomat Zeljo.Tacno se moram potruditi da izganjam kakav ugovor tamo.Dijeli se i sakom i kapom, samo treba znati.
Bolje i on nego ublehaši tipa Akrapovića, Bašića, Kostića, Tuwajiria, Krčmarevića koji veze nemaju šta je Željo!
Ma odlican je on. :palacgore:
Poslije njega mozemo i Amara vratiti da malo podignemo nivo.Clanovi strucnog staba su mu vec tu, Hare, Jolda, Guso, a doce i Mema jer sipka bez bubnja ne ide.

Usput receno, taj ublehas Basic donese finu lovu klubu proslo ljeto, al se to zaboravi.Ocekivano sve bilo i plasman u Evropu i da se prodje Dinamo.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
cikoradovic
Postovi: 277
Pridružen/a: pet nov 25, 2022 6:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 04, 2024 11:32 am

NEZALAGANJE je napisao/la:
pet maj 03, 2024 11:51 pm
Cuj Dino Djurbuzovic, koji nikog zivog nije vodio godinama, koji ima 67 godina i koji je dobio mocnog GOSKa i Tuzlu da ostane trener!??
Pa što onda drugi ne dobiše taj moćni Gošk i tu moćnu Tuzlu?

Ako su nam opcije Krunić (Željezničar BL), Šešlija, Žižović, Bošnjaković, Baljić, šta to fali onda Dini?

Ako ćemo ga mijenjati boljim, ok, neće se niko buniti, ali ako ćemo sa gorim onda sam radije da Dino ostane.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1859
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 04, 2024 11:48 am

cikoradovic je napisao/la:
sub maj 04, 2024 11:32 am
NEZALAGANJE je napisao/la:
pet maj 03, 2024 11:51 pm
Cuj Dino Djurbuzovic, koji nikog zivog nije vodio godinama, koji ima 67 godina i koji je dobio mocnog GOSKa i Tuzlu da ostane trener!??
Pa što onda drugi ne dobiše taj moćni Gošk i tu moćnu Tuzlu?

Ako su nam opcije Krunić (Željezničar BL), Šešlija, Žižović, Bošnjaković, Baljić, šta to fali onda Dini?

Ako ćemo ga mijenjati boljim, ok, neće se niko buniti, ali ako ćemo sa gorim onda sam radije da Dino ostane.
Ma Dino, vjeruj mi.Potvrdjujete ono sto napisah u prvobitnom postu.Samo nemojte tjerati covjeka kad veze 2-3 poraza.

I da, pretvaracemo se da smo proigrali njegovom zaslugom.Pretvaracemo se.

Usput, ko rece da ga mijenjamo gorim? Boze sacuvaj.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5851
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 04, 2024 11:50 am

Dok god nemamo 15-20 hiljada € za trenera trebamo ae drzat samo svojih ljudi, nikako ubleha iz Turbeta, Zenice i odakle vec, sto puta dokazano da u besparici samo nasi treneri uspjesno vode tim.

Zamisli ti kolika kukavica moras bit da pored sile talenta kojeg ovaj Jaber poajeduje ti nemas muda da ga gurnes i istrpis i onda mi neko place za ublehom Basicem kojeg su sudije gurnule u Evropu ili Brunom koji samo jednu formaciju zna i forisira bez obzira na kadar koji posjeduje i bez obzira na protivnika i njihiv stil igre.

Dino, Adzem, Edis, Amar, pokojni Oda svi su oni imali odlicne periode i to obicno kad je klub fudbalski bio na dnu, al tudje govno mirise, Lalat je tempramentan a Edis je seljak i tako je sve kod nas.
Zadnja izmjena: cikazubo, dana/u sub maj 04, 2024 11:57 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2664
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 04, 2024 11:56 am

NEZALAGANJE je napisao/la:
sub maj 04, 2024 11:48 am
cikoradovic je napisao/la:
sub maj 04, 2024 11:32 am
NEZALAGANJE je napisao/la:
pet maj 03, 2024 11:51 pm
Cuj Dino Djurbuzovic, koji nikog zivog nije vodio godinama, koji ima 67 godina i koji je dobio mocnog GOSKa i Tuzlu da ostane trener!??
Pa što onda drugi ne dobiše taj moćni Gošk i tu moćnu Tuzlu?

Ako su nam opcije Krunić (Željezničar BL), Šešlija, Žižović, Bošnjaković, Baljić, šta to fali onda Dini?

Ako ćemo ga mijenjati boljim, ok, neće se niko buniti, ali ako ćemo sa gorim onda sam radije da Dino ostane.
Ma Dino, vjeruj mi.Potvrdjujete ono sto napisah u prvobitnom postu.Samo nemojte tjerati covjeka kad veze 2-3 poraza.

I da, pretvaracemo se da smo proigrali njegovom zaslugom.Pretvaracemo se.

Usput, ko rece da ga mijenjamo gorim? Boze sacuvaj.
Dovedi stručnjaka sa strane, pa kad ga počnu naše “igračine” ismijavati i bojkotovati nakon nekog vremena, što se uvijek desi, pa se opet nađemo u borbi za opstanak, šta ćeš onda? Ponavljam, nemamo Upravu toliko jaku da mogu 100% stati iza trenera, jer mahalci na terenu znaju da neće biti otjerani ili klupirani, a zbog toga što nemamo alternativu. Ja bih volio da možemo nožem sve trule jabuke, kruške, šljive… odsjeći, odnosno otjerati, a ostaviti samo zdravo tkivo, ali to nije realno. Između ostalog, i zato što bi Željo tako ostao s možda pet ili šest igrača.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
cikoradovic
Postovi: 277
Pridružen/a: pet nov 25, 2022 6:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 04, 2024 12:03 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
sub maj 04, 2024 11:48 am
Usput, ko rece da ga mijenjamo gorim? Boze sacuvaj.
Čitaj šta piše, AKO ćemo ga zamijeniti sa gorim.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23665
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 04, 2024 12:42 pm

MATORI je napisao/la:
sub maj 04, 2024 8:43 am
Dzezvar je napisao/la:
sub maj 04, 2024 6:05 am
MATORI je napisao/la:
pet maj 03, 2024 11:01 pm

Kad god ti ponestane argumenata za tvoje priglupe teorije - ti sve prebacis na mahalanje.
Ili mozda stvarno mislis da su visemilionske dubioze u FKZ nastale od mahalanja?
:zid:
Ma genijalno!
Reko sa da necu ali me povuces za jezik.Ja argumenata imam na tone ali je podastirati tebi totalno suludo.
Amar je supak i znamo zbog cega i za to sve postoje materijalni dokazi.
Ali mi nisi odgivorio na moje pitanje ko su ti drugi koji hoce da nam otmu sve sto imamo....Ko su ti sto se godinama borimo protiv njih.Reci imenom i prezimenom (uz dokaz)pa da im se nayebemo mile majke.
Cuo sam i ja ko i svi mi milion prica ali su one bez dokaza samo mahalanje...Zato uz argumente i dokaze pljuni imena i prezimena....
Meni to recimo nije bio nikada problem...
Dovoljan je lojavi i njegova raja.
Zadovoljan?
Ja sam od pocetka navodio kriminalne radnje ove grupe...a ti tvrdio da je samo poreska bila problem?
Ma 'ajde.
Prijatelju, Dzezvar je uz nekolicinu nas navodio mnoge stvari kada to nije bilo bas popularno, da ne kazem - kada je bilo opasno.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
MATORI
Postovi: 1150
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 04, 2024 12:57 pm

storm_raider je napisao/la:
sub maj 04, 2024 12:42 pm
MATORI je napisao/la:
sub maj 04, 2024 8:43 am
Dzezvar je napisao/la:
sub maj 04, 2024 6:05 am


Reko sa da necu ali me povuces za jezik.Ja argumenata imam na tone ali je podastirati tebi totalno suludo.
Amar je supak i znamo zbog cega i za to sve postoje materijalni dokazi.
Ali mi nisi odgivorio na moje pitanje ko su ti drugi koji hoce da nam otmu sve sto imamo....Ko su ti sto se godinama borimo protiv njih.Reci imenom i prezimenom (uz dokaz)pa da im se nayebemo mile majke.
Cuo sam i ja ko i svi mi milion prica ali su one bez dokaza samo mahalanje...Zato uz argumente i dokaze pljuni imena i prezimena....
Meni to recimo nije bio nikada problem...
Dovoljan je lojavi i njegova raja.
Zadovoljan?
Ja sam od pocetka navodio kriminalne radnje ove grupe...a ti tvrdio da je samo poreska bila problem?
Ma 'ajde.
Prijatelju, Dzezvar je uz nekolicinu nas navodio mnoge stvari kada to nije bilo bas popularno, da ne kazem - kada je bilo opasno.
Pa navodio sam i ja i navodim i danas.
Ali ni poslije litar rakije ne bih pitao pitanje tipa:
"Sta je jos ...i ko je jos problem osim poreske, jer zaboga porez je placen......i nekakav ibret tipa kakvo je to mahalanje ko je problem"?
Eto ne znaju ljudi ko je problem...i sto neko malo prije napisa..ciji je strucni stab...i sta bi moglo nastupiti u nastavku?
Ako budemo bez investitora jos pola godine najvise ...vidjet ces tek cirkusa?????????
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2242
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 04, 2024 1:09 pm

Ni Bašić ni Akrapović nisu ublehe, niti je Dino trenerski mag. Neka Dine u klubu, ali ne za glavnog trenera. Ne trebamo još jednog našeg čovjeka istrošiti bezveze. Treba naći dobrog trenera i dovesti mu igrače kako treba a ne ko Bašiću klupu iz Igmana dovoditi. Naravno, sportski direktor / tim menadžer treba prvi da leti. Nadamo se tom investitoru, jer očito bez njega više ne možemo igrati neku ulogu u našoj ligi.
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3574
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 04, 2024 2:32 pm

BHDragons je napisao/la:
sub maj 04, 2024 1:09 pm
Ni Bašić ni Akrapović nisu ublehe, niti je Dino trenerski mag. Neka Dine u klubu, ali ne za glavnog trenera. Ne trebamo još jednog našeg čovjeka istrošiti bezveze. Treba naći dobrog trenera i dovesti mu igrače kako treba a ne ko Bašiću klupu iz Igmana dovoditi. Naravno, sportski direktor / tim menadžer treba prvi da leti. Nadamo se tom investitoru, jer očito bez njega više ne možemo igrati neku ulogu u našoj ligi.
1/1
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1605
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 04, 2024 2:37 pm

storm_raider je napisao/la:
sub maj 04, 2024 12:42 pm
MATORI je napisao/la:
sub maj 04, 2024 8:43 am
Dzezvar je napisao/la:
sub maj 04, 2024 6:05 am


Reko sa da necu ali me povuces za jezik.Ja argumenata imam na tone ali je podastirati tebi totalno suludo.
Amar je supak i znamo zbog cega i za to sve postoje materijalni dokazi.
Ali mi nisi odgivorio na moje pitanje ko su ti drugi koji hoce da nam otmu sve sto imamo....Ko su ti sto se godinama borimo protiv njih.Reci imenom i prezimenom (uz dokaz)pa da im se nayebemo mile majke.
Cuo sam i ja ko i svi mi milion prica ali su one bez dokaza samo mahalanje...Zato uz argumente i dokaze pljuni imena i prezimena....
Meni to recimo nije bio nikada problem...
Dovoljan je lojavi i njegova raja.
Zadovoljan?
Ja sam od pocetka navodio kriminalne radnje ove grupe...a ti tvrdio da je samo poreska bila problem?
Ma 'ajde.
Prijatelju, Dzezvar je uz nekolicinu nas navodio mnoge stvari kada to nije bilo bas popularno, da ne kazem - kada je bilo opasno.
Pa zar to nije bilo sve u sprezi Amar, Sud, Porezna, koliko je tu njih bilo uključeno Bog zna. Eto Porezna se sama sjetila da nam otme imovinu.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6085
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 04, 2024 3:48 pm

Sky1 je napisao/la:
sub maj 04, 2024 2:37 pm
storm_raider je napisao/la:
sub maj 04, 2024 12:42 pm
MATORI je napisao/la:
sub maj 04, 2024 8:43 am


Dovoljan je lojavi i njegova raja.
Zadovoljan?
Ja sam od pocetka navodio kriminalne radnje ove grupe...a ti tvrdio da je samo poreska bila problem?
Ma 'ajde.
Prijatelju, Dzezvar je uz nekolicinu nas navodio mnoge stvari kada to nije bilo bas popularno, da ne kazem - kada je bilo opasno.
Pa zar to nije bilo sve u sprezi Amar, Sud, Porezna, koliko je tu njih bilo uključeno Bog zna. Eto Porezna se sama sjetila da nam otme imovinu.
Eto oni to tek tako urade kada im neko kaze....
Ja o tome govorim...za amara znamo dokazano.Ko su ti koji 20 i nesto godina rovare zbog imovine kluba.....imenom i prezimenom daj i sta su konkretno uradili pa da im se majke nayebemo.....
Sve mimo ovog je mahalanje....realno...
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
salle86
Postovi: 5165
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 04, 2024 4:28 pm

Koliko para toliko muzike.
Pd trenutnog kadra, 5-6 igrača je za ostaviti ostalo sve treba bolje.
Kako bolje ? - zna se.
Ne može bolje biti za 3 hiljade od onog koji traži 10. Može se ubosti slučajno, ali na nešto duže ozbiljnije ne ide. I ne može se obećati jedno pa lagati, muljati.
Željo je imao ime, rejting. Mnogi klošari su na samo svojstven način kako oni znaju funkcionisati to da izvinete popišali. Nije kasno, nikad nije kasno. Ali smo se doveli u situaciju da više nismo ni među top-4 kluba u državi po tim nekim "mogućnostima" koje nudi fudbalski klub. Tu je problem.
Ozbiljni ljudi u upravi, trener koji neće mudrovati i graditi autoritet bez pokrića, i igrači koji imaju obraza i čast.
I lagano, bez pritiska, cilj treba u narednu sezonu biti primarni opstanak a sekundarni "igra"...
A na upravi i ovim koji su u foteljama zna se šta je cilj...više love bolja muzika..pa eto
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
PlavaDobrinja1921
Postovi: 135
Pridružen/a: pon jan 09, 2023 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 04, 2024 6:48 pm

Kad se ocekuje pocetak radova na juznoj tribini? U zadnje vrijeme se ne spominje a najavljeno je na proljece. Mogao bi se bas dobar marketing odradit protiv borca ako ce ubrzo krenuti radovi. Moja zelja bi bila pustanje i krivine da se bas familijarno okupimo na najdrazem mjestu, u sto vecem broju. Da se dostojanstveno oprostimo od starog juga.
 
SanMan
Postovi: 1234
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 04, 2024 7:14 pm

Dino i ovaj SŠ ostvario tri pobjede u nizu a ima finih šansi i da nastave bez poraza.
Šta je problem da ostanu i dalje tu gdje jesu sve do pet poraza u nizu (ko i deset predhodnih). Previše mi svi veličamo kojekakve trenere i pripisujemo njima uspjehe kompletnog tima i uprava (i navijača) - ako su igraču nula a uprava sr.nje đaba ti Murinjo - ako imaš dobre igrače i upravu trener ti može biti ko je tri utakmice gledo u životu
 
neroazzuro
Postovi: 1923
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 04, 2024 8:49 pm

Ljudi, recite da sam lud ali ja bih Dinu ostavio na klupi. Garantujem da je bolji trener od SVIH trenera koji su nas trenirali zadnje 2-3 godine, uključujući i kamatara koji nas je zamalo gurnuo u ambis.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5165
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 04, 2024 8:51 pm

Hahaha tako se to radi.
3.minut crveni za Gošk i ćao đaci
🤣🤣🤣

Priznajem da sam i ja pomislio u jednom trenutku da bi se moglo malo i zakuhati oko prvaka, jer i Zrinjski nateže momački...ali nema šanse
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Occasionally
Postovi: 455
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 4:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 04, 2024 10:20 pm

Hajde Adžeme, učini završnicu prvenstva interesantnijim.

E čuj. Da nas premira Zrinjski :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
 
Avatar
Occasionally
Postovi: 455
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 4:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 04, 2024 10:22 pm

Hrelja !

brišem ovo gore

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 81 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija