Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6085
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 09, 2024 9:23 am

Mozda da se samo mi pitamo tu....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
SamoNapad
Postovi: 416
Pridružen/a: pon feb 27, 2023 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 09, 2024 9:31 am

Kakvih poteza imamo u 2 godine pa to je za optužnice. Santos ,Hodžić pa sad ako i Al Jaber ode bezveze , mi smo mogli vise zaraditi od prodaje igraca nego da dvije godine evropu igramo.
 
ublehas
Postovi: 1031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 09, 2024 10:08 am

SamoNapad je napisao/la:
čet maj 09, 2024 9:31 am
Kakvih poteza imamo u 2 godine pa to je za optužnice. Santos ,Hodžić pa sad ako i Al Jaber ode bezveze , mi smo mogli vise zaraditi od prodaje igraca nego da dvije godine evropu igramo.
Kako smo mogli zaraditi od prodaje igrača?

Santos i Hodžić otišli džaba. Nisu htjeli da ostanu. Čak i da su htjeli moralo smo platiti nekoliko stotina hiljada za njihove papire.

Do sada učinak:
Santos u kiparskoj ligi ima čitavih 8 nastupa, od toga 2 kao starter i jednu asistenciju
Armin Hodžić u klubu koji ispada iz Turske lige ima 19 tekmi, od toga 4 kao starter i jedan go.

Jel fakat misliš da smo ih potpisal i da smo dali pare za njih da bi ih uspjeli prodati u neki jači klub nego u ove što su džaba otišli. To što su kod nas bili najblji, ne znači da mogu bilo gdje igrati. Trenutna njihova forma to i pokazuje. Pa Satosa je menadžer vodao i vodao dok ga nije uvalio, a džabni igrač.
 
kb80
Postovi: 309
Pridružen/a: pet maj 13, 2016 2:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 09, 2024 11:18 am

ublehas je napisao/la:
čet maj 09, 2024 10:08 am
SamoNapad je napisao/la:
čet maj 09, 2024 9:31 am
Kakvih poteza imamo u 2 godine pa to je za optužnice. Santos ,Hodžić pa sad ako i Al Jaber ode bezveze , mi smo mogli vise zaraditi od prodaje igraca nego da dvije godine evropu igramo.
Kako smo mogli zaraditi od prodaje igrača?

Santos i Hodžić otišli džaba. Nisu htjeli da ostanu. Čak i da su htjeli moralo smo platiti nekoliko stotina hiljada za njihove papire.

Do sada učinak:
Santos u kiparskoj ligi ima čitavih 8 nastupa, od toga 2 kao starter i jednu asistenciju
Armin Hodžić u klubu koji ispada iz Turske lige ima 19 tekmi, od toga 4 kao starter i jedan go.

Jel fakat misliš da smo ih potpisal i da smo dali pare za njih da bi ih uspjeli prodati u neki jači klub nego u ove što su džaba otišli. To što su kod nas bili najblji, ne znači da mogu bilo gdje igrati. Trenutna njihova forma to i pokazuje. Pa Satosa je menadžer vodao i vodao dok ga nije uvalio, a džabni igrač.
Nisu htjeli da ostanu, jer nema sistema, nema programa po kojem se ponaša klub, pa da znaju ok, ostaću i radiću na sebi i biću samo bolji i odoh u neki klub u kojem ću se pokušati nametnuti. Ne mislim da je do ove strukture ljudi u klubu, to je već decenijama tako. Skoro svi igrači imaju taj loši stav prema sebi prije svega, jer misle da kada odu negdje da su završili svoj posao, a ustvari tek su počeli. Velika večina igrača grije klupu i vraćaju se u ovu kaljužu od lige, jer jbg došao je drugi trener, nije se naspavao, loša hrana, loš krevet... debili
Ovaj momak mi ima veliku želju da uspije i u tome je razlika, ja to tako vidim, možda griješim, ali mislim da mali ima taj voljni momenat u sebi koji je od ogromnog značaja za njega samog, a onda bi moglo biti dobro i za nas. Bilo bi zaista super da bude sa nama još sezonu i da mu (ako on nama pokaže) pokažemo da računamo na njega i da ga želimo talnut na pravi način i u dobar razvojni klub.
 
SamoNapad
Postovi: 416
Pridružen/a: pon feb 27, 2023 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 09, 2024 11:33 am

Obojica su otisli glavom bez obzira zato ce se prije vratiti nazad nego nesto napraviti. Otisli su jer mi ne znamo gdje udaramo , ako pogledamo igrace iz Sarajeva koji su po meni losiji tipa Đokanović, Sabanovic ili Kurdic na njima ljudi nesto zaradise a realno ni ti igraci nisu se naigrali u tim klubovima. Nama je svasta obecano od Bekrica od zahvaljivanja menađerima pomenutih igraca pa na kraju nista nismo dobili.
 
ublehas
Postovi: 1031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 09, 2024 11:47 am

Ovo se mogu složiti. Činjenica je da bi kod nas trebalo promjeniti mnogo stvari, ali nažalost uvije ima nešto što trenutno gori i što je preče.

Ono što sam pokušao reći je da ja smatram da u našoj ligi ne postoji igrač za kojeg se isplati dati 100+ hiljada maraka. Dal za papire, dal za potpis ugovora. Tačnije, ne isplati se nama dati, obzirom na našu finansijsku situaciju. Drugo je kad tolike pare daju ekipe koje mogu halaliti nekoliko stotina hiljada KM. Pa i kad pogriješe, nikom ništa. Nama je još uvijek jedan Zec najplaćeniji igrač u ekipi. Mislim da to dovoljno govori koliko nas neke fule mogu koštati.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3095
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 09, 2024 12:22 pm

Kakva su ovo ofirna prisjećanja na osvojeni kup ? Ako zvanicna nema sta pametno da napise ne trebaju nam ni takve nebuloze
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
Jacksparrow
Postovi: 580
Pridružen/a: ned okt 24, 2021 2:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 09, 2024 12:41 pm

Taj kup nam treba svaki dan nabijat na nos. Zamisli osvojis a ne proslavis. Sad bi dali mnogo toga za jedan kup.
FCŽ
 
kb80
Postovi: 309
Pridružen/a: pet maj 13, 2016 2:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 09, 2024 12:42 pm

ublehas je napisao/la:
čet maj 09, 2024 11:47 am
Ovo se mogu složiti. Činjenica je da bi kod nas trebalo promjeniti mnogo stvari, ali nažalost uvije ima nešto što trenutno gori i što je preče.

Ono što sam pokušao reći je da ja smatram da u našoj ligi ne postoji igrač za kojeg se isplati dati 100+ hiljada maraka. Dal za papire, dal za potpis ugovora. Tačnije, ne isplati se nama dati, obzirom na našu finansijsku situaciju. Drugo je kad tolike pare daju ekipe koje mogu halaliti nekoliko stotina hiljada KM. Pa i kad pogriješe, nikom ništa. Nama je još uvijek jedan Zec najplaćeniji igrač u ekipi. Mislim da to dovoljno govori koliko nas neke fule mogu koštati.
Upravo tako, uvijek nesto sto gori, ali sa jednom kvalitetnim planom (ne moramo biti super pametni, mozemo prepisati dosta od drugih, jer smo pokazali da nemamo pamet :rofl1: ) se moze riješiti dosta toga, pa i ono što bi se eventualno zapalilo uskoro, da ne moramo gasiti.

Pa bas tako, ne isplati se nama, jer smo kokuzi, a i da imamo novac, pa morali bi nekada i pogriješiti. To je sve u redu kada imaš uređen sistem. A te "fule", ok neke jesu stvarne fule, ali neke su samo "fule". Pa evo vidimo kako se ovaj mali pokazao u zadnjih nekolimo utakmica. Moje viđenje situacije je da gospodin Bekrić nije mogao Đurbuzoviću da kaže da neko mora igrati ili neko neće igrati, jer jbg mislim da bi dobio slanje u neku stvar, kako je trebao dobiti na polusezoni.

Sjećam se kako je Mamić (da se ogradim odmah, jbo njega) kada je preuzeo dinamo, napravio im bazene za treninge, odnosno poslije treninga i sve ostale propratne sadržaje koji su potrebni ozbiljnim igračima, a meni bilo šega tada, ja se smijao. A on milione eura donio dinamu. Čovjek vidio šta treba uraditi da budu ozbiljni i prepisao od drugih i idemo raditi.
Jbg nama treba novac i strategija petogodišnja. I da se Bekrić makne iz kuhinje :rofl: :rofl: :rofl:
 
cvrle_jedanesterac
Postovi: 464
Pridružen/a: sri sep 15, 2021 3:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 09, 2024 12:51 pm

e bas Bekric govori ko ce igrati a ko neće :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6085
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 09, 2024 1:13 pm

https://zurnal.info/clanak/u-fudbalski- ... tine/26835

Da skontate koliko su izbori u kantonu bitni,Da ne bude poslije nemamo niloga u savezu
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
ublehas
Postovi: 1031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 09, 2024 1:15 pm

cvrle_jedanesterac je napisao/la:
čet maj 09, 2024 12:51 pm
e bas Bekric govori ko ce igrati a ko neće :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
Dobro, mi imamo potrebu da uvijek moramo da imamo nekog krivca za sve. Ljudi ne mogu Bekrića zbog izjava kada je trener bio Petrović (Ni ja ga ne mogu zbog toga), ali ispade lik najjači u klubu. Eto kao svim trenerima dovodio igrače koje je on htjeo. Krojio sastave. Malte ne smjenjivao uprave.... i niko da se pobuni protiv toga. ni uprave, ni treneri ni igrači...
E sad, da li je mogao bolje obavljati svoj posao, to ne znam. Da bi donijeli sud o tome, morali bi znati kakve je uslove moago ponuditi igračima te šta je objektivno do njega, a šta nije.
Jbg, mi pričamo kakao je Edis bio super lik i kako nas je izvukao iz govana (što se apsolutno slažem), a prigovaramo Bekriću što nisu dovedeni bolji igrači (a znamo da je taj isti Edis ograničio budžet za transfere - sa čim se isto poprilično slažem).
Sigurno je da nije sve crno ili bijelo.
 
cvrle_jedanesterac
Postovi: 464
Pridružen/a: sri sep 15, 2021 3:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 09, 2024 1:29 pm

ublehas je napisao/la:
čet maj 09, 2024 1:15 pm
cvrle_jedanesterac je napisao/la:
čet maj 09, 2024 12:51 pm
e bas Bekric govori ko ce igrati a ko neće :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
Dobro, mi imamo potrebu da uvijek moramo da imamo nekog krivca za sve. Ljudi ne mogu Bekrića zbog izjava kada je trener bio Petrović (Ni ja ga ne mogu zbog toga), ali ispade lik najjači u klubu. Eto kao svim trenerima dovodio igrače koje je on htjeo. Krojio sastave. Malte ne smjenjivao uprave.... i niko da se pobuni protiv toga. ni uprave, ni treneri ni igrači...
E sad, da li je mogao bolje obavljati svoj posao, to ne znam. Da bi donijeli sud o tome, morali bi znati kakve je uslove moago ponuditi igračima te šta je objektivno do njega, a šta nije.
Jbg, mi pričamo kakao je Edis bio super lik i kako nas je izvukao iz govana (što se apsolutno slažem), a prigovaramo Bekriću što nisu dovedeni bolji igrači (a znamo da je taj isti Edis ograničio budžet za transfere - sa čim se isto poprilično slažem).
Sigurno je da nije sve crno ili bijelo.
ovo ti je kao onaj period kad su Jamak i Svraka bili krivci za sve :)
a ove igrace sto su ljetos dosli Bašić sve aminovao
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6085
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 09, 2024 1:37 pm

cvrle_jedanesterac je napisao/la:
čet maj 09, 2024 12:51 pm
e bas Bekric govori ko ce igrati a ko neće :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
Ne bih se ja bas sprdao tako jer blizi istini je kolega....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
milanribar
Postovi: 697
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 09, 2024 1:40 pm

Jacksparrow je napisao/la:
čet maj 09, 2024 12:41 pm
Taj kup nam treba svaki dan nabijat na nos. Zamisli osvojis a ne proslavis. Sad bi dali mnogo toga za jedan kup.
Nekidan čovjek ovdje mrtav hladan napisa, Adžem je imao šansu nije iskoristio. Pa šta je trebalo da osvoji duplu krunu i prođe u grupe lige prvaka da kažemo da je dobar bio.
Ekipa sa kojom je uzeo kup od tih igrača sad možda 1-2 igraju ozbiljan fudbal, najveće ime i najbolji igrač je bio Graovac. Od 4 derbija Adžem je dobio 3 i jedan remi.

Ljudi su bezobrzani i brzo zaboravljaju, misle da nešto znaju a lupaju gluposti, sve je lako provjerit i ko je igrao tad za nas i koga smo sve pobjeđivali i kako...
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6085
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 09, 2024 2:25 pm

milanribar je napisao/la:
čet maj 09, 2024 1:40 pm
Jacksparrow je napisao/la:
čet maj 09, 2024 12:41 pm
Taj kup nam treba svaki dan nabijat na nos. Zamisli osvojis a ne proslavis. Sad bi dali mnogo toga za jedan kup.
Nekidan čovjek ovdje mrtav hladan napisa, Adžem je imao šansu nije iskoristio. Pa šta je trebalo da osvoji duplu krunu i prođe u grupe lige prvaka da kažemo da je dobar bio.
Ekipa sa kojom je uzeo kup od tih igrača sad možda 1-2 igraju ozbiljan fudbal, najveće ime i najbolji igrač je bio Graovac. Od 4 derbija Adžem je dobio 3 i jedan remi.

Ljudi su bezobrzani i brzo zaboravljaju, misle da nešto znaju a lupaju gluposti, sve je lako provjerit i ko je igrao tad za nas i koga smo sve pobjeđivali i kako...
I u 15 dana dobio Sirokog 3 puta sto nikome nije uspjelo u ovoj ligi.I to Sirokog koji u tom periodu bio top ekipa.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
milanribar
Postovi: 697
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 09, 2024 2:28 pm

Dzezvar je napisao/la:
čet maj 09, 2024 2:25 pm
milanribar je napisao/la:
čet maj 09, 2024 1:40 pm
Jacksparrow je napisao/la:
čet maj 09, 2024 12:41 pm
Taj kup nam treba svaki dan nabijat na nos. Zamisli osvojis a ne proslavis. Sad bi dali mnogo toga za jedan kup.
Nekidan čovjek ovdje mrtav hladan napisa, Adžem je imao šansu nije iskoristio. Pa šta je trebalo da osvoji duplu krunu i prođe u grupe lige prvaka da kažemo da je dobar bio.
Ekipa sa kojom je uzeo kup od tih igrača sad možda 1-2 igraju ozbiljan fudbal, najveće ime i najbolji igrač je bio Graovac. Od 4 derbija Adžem je dobio 3 i jedan remi.

Ljudi su bezobrzani i brzo zaboravljaju, misle da nešto znaju a lupaju gluposti, sve je lako provjerit i ko je igrao tad za nas i koga smo sve pobjeđivali i kako...
I u 15 dana dobio Sirokog 3 puta sto nikome nije uspjelo u ovoj ligi.I to Sirokog koji u tom periodu bio top ekipa.
A vezano za ovo, znam da nije relevantan forum ali pogledajte dva posljednja komentara na gg vezano za ovaj trofej, Adžema i ekipu koja je osvojila. Mislim da će sve bit jasno kakvi vjetrovi još uvijek tamo pušu... Ja ne mogu da vjerujem da su takvi likovi zapravo naši navijači il simpatizeri.
 
Avatar
cikoradovic
Postovi: 278
Pridružen/a: pet nov 25, 2022 6:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 09, 2024 2:32 pm

E ako je Bekrić gospodin, ja sam onda Ancelotti.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6085
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 09, 2024 3:50 pm

cikoradovic je napisao/la:
čet maj 09, 2024 2:32 pm
E ako je Bekrić gospodin, ja sam onda Ancelotti.
Buona giornata Ancelotti 😀😀😀😀
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
SamoNapad
Postovi: 416
Pridružen/a: pon feb 27, 2023 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 09, 2024 4:54 pm

Kod nas niko ni za sta nije kriv, svi bez obaveza a svi na nekoj plati. Sportski direktor nije odgovaran za dovođenje igraca, nije odgovaran za rezultate. Treneri nisu odgovarni za rezultat jer im je neko doveo igrace pa ne moze pravit pitu od govna. Igračima smeta pritisak, trener, teren, vremensska prognoza .
Upravi krivi svi sto nema para i sto neko nije donio para za njih i tako u krug.
Svi amnestirani godinama.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 124 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija