Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6750
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 23, 2020 7:38 am

Bosanac1993 je napisao/la:
pon nov 23, 2020 3:11 am
Gdje je Sedad Subašić?
Zar nije on tek iz izolacije izasao?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
igla
Postovi: 3650
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 23, 2020 7:45 am

Samo da se Amar vrati, vidjećete vi...
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 23, 2020 8:18 am

igla je napisao/la:
pon nov 23, 2020 7:45 am
Samo da se Amar vrati, vidjećete vi...
Kako ba ne kontaš, nije Amar kriv...Sve je drugo krivo, samo Amar nije..Ajmo sad svi: NIJE AMAR KRIV, NIJE AMAR KRIV!!
P.S. Meni je ovo u rangu Bakirove izjave da je SDA motor pozitivnih promjena u BiH :klanjase2:
I još jednom: NIJE AMAR KRIV :zid: :zid:
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 23, 2020 8:30 am

SanMan je napisao/la:
pon nov 23, 2020 2:02 am
E da nam je predsjednik ili vlasnik kluba Amar Osim kako bi sadašnjeg trenera nabio nogom i otjero u tri p... materine (plus pola trenerovih "pojačanja").
Takav jedan sa mudima nam treba
Tačno, nema infrastrukturnih radova, igra blijeda ziheraška. Trener doveo neke svoje igrače kao i ostali treneri.
Da se hoće babuka vratiti da ne smiješ zakasniti na stadion jer ćeš propustiti gol-dva.
Isto ne bi nas sela tamburali i ne bi najavljivali bodove na Grbavici.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 23, 2020 8:31 am

teteac8684 je napisao/la:
pon nov 23, 2020 8:18 am
igla je napisao/la:
pon nov 23, 2020 7:45 am
Samo da se Amar vrati, vidjećete vi...
Kako ba ne kontaš, nije Amar kriv...Sve je drugo krivo, samo Amar nije..Ajmo sad svi: NIJE AMAR KRIV, NIJE AMAR KRIV!!
P.S. Meni je ovo u rangu Bakirove izjave da je SDA motor pozitivnih promjena u BiH :klanjase2:
I još jednom: NIJE AMAR KRIV :zid: :zid:
Najjača je da ga nemaju pravo otjerati jer mu nisu obezbijedili pare za pojačanja.
Bajagi on samo trener :klanjase2: :klanjase2: :rofl: :rofl:
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 23, 2020 8:45 am

Leon_Professional je napisao/la:
pon nov 23, 2020 8:31 am
teteac8684 je napisao/la:
pon nov 23, 2020 8:18 am
igla je napisao/la:
pon nov 23, 2020 7:45 am
Samo da se Amar vrati, vidjećete vi...
Kako ba ne kontaš, nije Amar kriv...Sve je drugo krivo, samo Amar nije..Ajmo sad svi: NIJE AMAR KRIV, NIJE AMAR KRIV!!
P.S. Meni je ovo u rangu Bakirove izjave da je SDA motor pozitivnih promjena u BiH :klanjase2:
I još jednom: NIJE AMAR KRIV :zid: :zid:
Najjača je da ga nemaju pravo otjerati jer mu nisu obezbijedili pare za pojačanja.
Bajagi on samo trener :klanjase2: :klanjase2: :rofl: :rofl:
Ja sam neku noć 12 puta pročitao post momka ovdje gdje on meni, mrtav ozbiljan, kaže te riječi...Pa se vratim opet, kontam zajebaje se...Pa opet...I onda skontam da određeni broj ljudi fakat živi u nekom ozbiljnom limbu iz kojeg ćemo mi teško izaći...Nisam čak htio ni odgovarati...
P.S. NIJE AMAR KRIV :skoljka: :skoljka: :zid:
 
Avatar
igla
Postovi: 3650
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 23, 2020 9:05 am

Nije, to je laganje samog sebe, to ti je kad frajera treba prevari i on kaže: nije me prevarila, to je samo strast bila, nije uključivala emocije.

ZA SVE LOŠE U KLUBU, KAO I ZA SVE DOBRO, ČEGA JE MALO, JE ZASLUŽAN AMAR OSIM! Skidati sa njega odgovornost za ove loše stvari može samo ortodoksni glupan ili čovjek koji realno nema čiste namjere, nego mu je Amar vođa sekte i uvijek su svi krivi, samo on nije.
 
santakuruz
Postovi: 403
Pridružen/a: sub feb 04, 2017 11:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 23, 2020 9:32 am

Leon_Professional je napisao/la:
SanMan je napisao/la:
pon nov 23, 2020 2:02 am
E da nam je predsjednik ili vlasnik kluba Amar Osim kako bi sadašnjeg trenera nabio nogom i otjero u tri p... materine (plus pola trenerovih "pojačanja").
Takav jedan sa mudima nam treba
Tačno, nema infrastrukturnih radova, igra blijeda ziheraška. Trener doveo neke svoje igrače kao i ostali treneri.
Da se hoće babuka vratiti da ne smiješ zakasniti na stadion jer ćeš propustiti gol-dva.
Isto ne bi nas sela tamburali i ne bi najavljivali bodove na Grbavici.
Pa zadnjih 4-5 utakmica smo i propustali po go ako smo zakasnili 5-10 minuta.

Sent from my SM-J730GM using Tapatalk

 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 23, 2020 11:06 am

igla je napisao/la:
pon nov 23, 2020 9:05 am
Nije, to je laganje samog sebe, to ti je kad frajera treba prevari i on kaže: nije me prevarila, to je samo strast bila, nije uključivala emocije.

ZA SVE LOŠE U KLUBU, KAO I ZA SVE DOBRO, ČEGA JE MALO, JE ZASLUŽAN AMAR OSIM! Skidati sa njega odgovornost za ove loše stvari može samo ortodoksni glupan ili čovjek koji realno nema čiste namjere, nego mu je Amar vođa sekte i uvijek su svi krivi, samo on nije.
Nije ba tačno, kako ne vidiš druže...Krivi su:
1) Uprava
2) Igrači
3) Misimović
4) Virus
5) Džubur
6) itd itd
Amar je najmanje kriv za sve, on je, ustvari, žrtva nesposobnosti prethodno navedenih...Mi svi ovce jelde, how yes no...
 
milanribar
Postovi: 694
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 23, 2020 11:38 am

Na stranu neke nesvojstvene greške za Amara i gubljenje bodova gdje ih nikad prije ne bi izgubio. Mene zanima, zašto se neki igrači ne koriste, tu prije svega mislim na Jamaka i Hajrića. Ovaj prvi jeste star ali znamo svi njegove kvalitete i mogućnosti da uzme loptu od štopera povuče, zadrži loptu, da pas prema naprijed pa makar za zadnjih 20 minuta na terenu. Hajrić dečko mlad, visok, na prijateljskim utakmicama i u kupu pokazao neke kvalitete koje ostali napadači nemaju i opet se jako malo il nikako koristi ove sezone. Za povremeno korištenje Zeca neću ni pitati, njegove kvalitete svi znamo i vidjeli smo i u Banja Luci čim dobije neku minutažu ali opet misteriozno se povrijedi svako malo...
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2242
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 23, 2020 11:48 am

teteac8684 je napisao/la:
pon nov 23, 2020 11:06 am
igla je napisao/la:
pon nov 23, 2020 9:05 am
Nije, to je laganje samog sebe, to ti je kad frajera treba prevari i on kaže: nije me prevarila, to je samo strast bila, nije uključivala emocije.

ZA SVE LOŠE U KLUBU, KAO I ZA SVE DOBRO, ČEGA JE MALO, JE ZASLUŽAN AMAR OSIM! Skidati sa njega odgovornost za ove loše stvari može samo ortodoksni glupan ili čovjek koji realno nema čiste namjere, nego mu je Amar vođa sekte i uvijek su svi krivi, samo on nije.
Nije ba tačno, kako ne vidiš druže...Krivi su:
1) Uprava
2) Igrači
3) Misimović
4) Virus
5) Džubur
6) itd itd
Amar je najmanje kriv za sve, on je, ustvari, žrtva nesposobnosti prethodno navedenih...Mi svi ovce jelde, how yes no...
Zaboravio si Džeku, nije se prodao...
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
neda_TM87
Postovi: 270
Pridružen/a: ned mar 13, 2016 4:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 23, 2020 11:55 am

milanribar je napisao/la:
pon nov 23, 2020 11:38 am
Na stranu neke nesvojstvene greške za Amara i gubljenje bodova gdje ih nikad prije ne bi izgubio. Mene zanima, zašto se neki igrači ne koriste, tu prije svega mislim na Jamaka i Hajrića. Ovaj prvi jeste star ali znamo svi njegove kvalitete i mogućnosti da uzme loptu od štopera povuče, zadrži loptu, da pas prema naprijed pa makar za zadnjih 20 minuta na terenu. Hajrić dečko mlad, visok, na prijateljskim utakmicama i u kupu pokazao neke kvalitete koje ostali napadači nemaju i opet se jako malo il nikako koristi ove sezone. Za povremeno korištenje Zeca neću ni pitati, njegove kvalitete svi znamo i vidjeli smo i u Banja Luci čim dobije neku minutažu ali opet misteriozno se povrijedi svako malo...
Ma Zec se povrijedio dok je slavio go u BL, dok je isao vlak covjek koljena sj.ebo sta ces.. :D
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 23, 2020 12:09 pm

BHDragons je napisao/la:
pon nov 23, 2020 11:48 am
teteac8684 je napisao/la:
pon nov 23, 2020 11:06 am
igla je napisao/la:
pon nov 23, 2020 9:05 am
Nije, to je laganje samog sebe, to ti je kad frajera treba prevari i on kaže: nije me prevarila, to je samo strast bila, nije uključivala emocije.

ZA SVE LOŠE U KLUBU, KAO I ZA SVE DOBRO, ČEGA JE MALO, JE ZASLUŽAN AMAR OSIM! Skidati sa njega odgovornost za ove loše stvari može samo ortodoksni glupan ili čovjek koji realno nema čiste namjere, nego mu je Amar vođa sekte i uvijek su svi krivi, samo on nije.
Nije ba tačno, kako ne vidiš druže...Krivi su:
1) Uprava
2) Igrači
3) Misimović
4) Virus
5) Džubur
6) itd itd
Amar je najmanje kriv za sve, on je, ustvari, žrtva nesposobnosti prethodno navedenih...Mi svi ovce jelde, how yes no...
Zaboravio si Džeku, nije se prodao...
Trenutno je malo Uprava kriva, malo više igrači...Inače moj babo je ubacio Miletića i branio 2-1, i to ne samo sada već par utakmica unazad...
 
Avatar
igla
Postovi: 3650
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 23, 2020 12:16 pm

Molim te reci babi da to više ne radi, jer može neko pomisliti da je Amar to uradio...
 
Avatar
salle86
Postovi: 5162
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 23, 2020 12:26 pm

Ali opet ja na sve to kažem, ništa mi promjeniti nećemo pišući po forumu. NIŠTA!
Opozicija i ožeži. No očito da niko nema volju da uživo bude kontra, svi mogu preko foruma. Pokretač svega 'grupa' bi morala nešto uraditi, sem da izbacuju artikle sa svojim logom.
Klub malte ne da je zaboravio da ima navijače. Gledam širom Europe ljudi bar naprave koreografiju i stave na tribine nek stoji za vrijeme meča ako ništa kad već nema ljudi. Jel to problem eto ako ništa okačiti onaj trans što je nekad znao parati oči na jugu "ostalo je samo ime" ?
Da se bar neko zapita nešto, da se vidi da ipak ima neko ko ovo prati...
Izgleda da jeste
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
neroazzuro
Postovi: 1923
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 23, 2020 12:50 pm

Na stranu pojedini neozbiljni komentari ovdje, ali zar vi stvarno mislite da je eto tjeranje Amara rješenje za bilo šta? Ili bilo čije tjeranje. Na koji tačno način mislite da bi se stvari riješile, konkretno?
Kako tačno?
 
Avatar
igla
Postovi: 3650
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 23, 2020 12:55 pm

Jeste, rješenje je. Ovi ne znaju. Amar ne zna s drugima, ne želi. Treba otići. Klub je trenutno klub jednog lica.

Tjeranje ovih ti donosi dolazak ljudi koji neće napraviti klub jednog lica i s kojim imaš šansu da napraviš sistem. Gore od ovog ne može, bolje može, vidjeli smo i prošli put kad je ovaj brkati ublehaš otišao na godišnji.
 
zastavnik
Postovi: 91
Pridružen/a: sri mar 01, 2017 10:47 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 23, 2020 1:02 pm

Ima li iko informaciju predsjedniku?
 
Avatar
igla
Postovi: 3650
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 23, 2020 1:06 pm

koliko sam čuo, umro je...
 
zastavnik
Postovi: 91
Pridružen/a: sri mar 01, 2017 10:47 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 23, 2020 1:07 pm

i ja cuh pa da provjerim. Bio je veliki zeljovac i dobar covjek.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 203 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija