YUGOKRAFT spaja trżišta rada. Za Vas. Za sve kvalifikacije. Pomażemo Vam da nadjete posao u Njemackoj. Besplatno i bez rizika.
www.yugokraft.de

NIKOM TE NE DAMO!

SIMA_SIMAU
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 24, 2020 9:16 pm

Ali Hajdarevic kako los igrac, pa on nije za ozbiljnog termina.
AMARE ODLAZI!!!
UPRAVA NAPOLJE!!!

reks1
Kontakt:

sub okt 24, 2020 9:33 pm

Mozemo li napokon realno sabrati i oduzeti danasnju Zeljinu pricu
Ekipa stara i limitirana
Ekipa koja zivi u nekom birvaktile vremenu
Od koga smo REALNOkvalitetniji
Cude me ove prognoze zadnjih dana te pobjeda u Mostaru te Zrinjski redovno te pitare redovno.....
Mi kaooo
Ma na sta,jaja misice mudrost ,broj procitanih knjiga.
Iz prazne ne puca a baska to sto si mogao prije deset godina s nogu a danas gledas gdje se moze prileci
Nit kuveta,nit mladosti nit muda
Uprava ...Mrs u tri lijepe
Dosli da prodaju da se utale i ogrebu.Od prvog do zadnjeg
Covjek koji ih je doveo ?
Bio na nekom,dalekom, bliskom istoku,setao cuku i onda rekao
Sad malo JA
Bravo.Takvi nam trebaju
Problem nastaje kad se spomene njegov otac ,svakako medju 3 najveca imena sa nase Grbavice
Otac ko otac vuce ga ,slepa pa Japan pa pomocnik pa trener pa Zeljo
Dodjose titule
i Bravo za niz ali ono vrijeme koje prodje ga ogoli do bola
Od stare slave,kabadahijstva i sile ,mutnih poznanstava ,sampanjca sa losim likovima naprosto nema nafake
Limitiran trener za 21 vijek,kokuz i po sistemu
daj sta das
Provjerite svoje prognoze jos jedared
A Amar .......Karma je kucka

Bosanac1993
Kontakt:
Status: Online

sub okt 24, 2020 9:36 pm

Haklapuc je napisao/la:
sub okt 24, 2020 8:38 pm
Iskopaj te pare i rukama i nogama i vratite nam Adžema, ako ništa uživao sam u futbolu. Ovo što sad gledam je gore nego pod Kostićevim i Krčmarevićevim vodstvom, bez ikakvog pretjerivanja. Pa ljudi dragi mi u 7 od 10 utakmica ove sezone nismo tri pasa kvalitetna uvezali. Sloboda, Široki, Mladost, Krupa, Olimpik, Velež, Tuzla, svaka od tih utakmica užasna, ko neće to da vidi slijep je pored očiju.

Slažem se ja da je korona dosta toga zeznula, ali mi smo i prije korone loše igrali izuzmemo li donekle prva tri kola.

Nekad pobijediš, pa zažmiriš na očajnu igru, a nekad kao danas vala ni da smo pobijedili ne bih mogao šutjeti. Ne može više pod kožu.

Zečevi, Veseli, Meša, Kosorić, Miličević, Lendrić, Bekrić, Hajdarević, jednostavno previše igrača koji trenutnom formom ili nedostatkom kvaliteta trenutno nisu za Željezničar koji se bori za titulu.

Pravo pitanje glasi borimo li se mi uopšte za titulu? Da li je neko izašao s ciljevima na početku sezone? Ako je cilj Evropa i preživljavanje, recite nam da se ne nerviramo i sekiramo ovoliko.
Ja se sjecam kad su Amara pitali isto to i on kaze: "Borimo se za NEŠTO". To ti sve govori, muljaj i uvijek imaj rezervnu opciju jer nisi nista ni obecao.

Kospicar
Kontakt:

sub okt 24, 2020 9:39 pm

Picke
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim

storm_raider
Kontakt:

sub okt 24, 2020 9:40 pm

Neka je rahmet dusi Sakibu Malkocevicu!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

damirfile
Kontakt:

sub okt 24, 2020 9:43 pm

Ma izjave amara poslije utakmica sve govore. A meni govore da on veze nema kako i šta. Pa nas je nadigralo 70% ekipa ove sezone a o prošlim sezonama da ne govorim.
A što neki spominju pare. Pa mi smo to imali , imali ulaganja u infrastrukturu, imali osvojen kup , ligu gubili zbog sudija ili loše igre u zadnjih nekoliko kola. Ali nekima to od navijača bilo malo i daj prpmjene. Ovo što sad imamo je za zatvora i tjeranje juče ne danas ili sutra. Ali opet se šuti. ZASTO. Pa 4 rprelazna roka stotinu igrača je ova uprava imala i šta smo dobili. Da pitari imaju duplu krunu i vjerovatno 3 liga uzastopno. To je najveći uspjeh ovih sada.

Guvo
Kontakt:

sub okt 24, 2020 10:24 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
sub okt 24, 2020 8:56 pm
Guvo je napisao/la:
sub okt 24, 2020 8:31 pm
vidi sto UBIPITAR za 15 maraka brani sefa kamatara na govnagovna.ba . debilcicu kiflice tvojeje od zvonilo
Ko je onaj lik? Slomi se lik objavama haha
oni njihovi novinari na govnagovna.ba za kafu otkrivaju identitete znaju svi ko je . pisa cu ti u privatnim
BOJKOT GG.BA PORTALA!

salle86
Kontakt:

sub okt 24, 2020 10:52 pm

Realno ako sagledamo, mi smo velikan (u BH okvirima) trenutno koliko je Manchester Utd ili Arsenal u Engleskoj. Od stare slave se ne živi, vrijeme te pregazi i to je to. Željo još ima jedino stadion koji ga "udaje" te navijače koji trenutno su na stend baj-u što zbog korone što zbog nezainteresovanosti za klub. Kad će tikva pući ko zna, ali da je tikva jeste vala
NEDIM SIJERČIĆ: "Mislim da naziv stadiona na kojem mi igramo, na kojem svi boravimo - hrpa betona, za mene je lično neprihvatljiv. Mi imamo nešto što smo sami izgradili, ono nije hrpa betona, to smo mi napravili, to mi i dalje pravimo..."

Bosanac1993
Kontakt:
Status: Online

sub okt 24, 2020 10:56 pm

zeka_tm87 je napisao/la:
sub okt 24, 2020 8:33 pm
Veteran1965 je napisao/la:
sub okt 24, 2020 7:41 pm
Bosanac1993 je napisao/la:
sub okt 24, 2020 7:37 pm
"Amar Osim nakon niza loših utakmica dao na raspolaganje Upravi svoj mandat na mjestu trenera FK Željezničar"

fino zvuci, ali smiješno i nerealno, zar ne?
Kojoj upravi :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
samom sebi tuzno pretuzno.
Onu koja rece da ga nije dovela a on rece da ju je doveo. Mislim da je ta Uprava.

SIMA_SIMAU
Kontakt:

sub okt 24, 2020 11:03 pm

Zrinjski mora pasti!!!
AMARE ODLAZI!!!
UPRAVA NAPOLJE!!!

KLIS
Kontakt:

sub okt 24, 2020 11:06 pm

Zrinjski mora pasti!!!
Još bitnije, Amar mora pasti.
...bodreni uvijek od vjernih navijača, za Želju časno borimo se mi...

SAVEZ NAPOLJE!

SIMA_SIMAU
Kontakt:

sub okt 24, 2020 11:10 pm

KLIS je napisao/la:
sub okt 24, 2020 11:06 pm
Zrinjski mora pasti!!!
Još bitnije, Amar mora pasti.
Sve ok, ali ne moze i jedno i drugo...jer ako dobijemo Zrinjskog on je siguran :) poraz nas gura u provaliju sve skupa.
AMARE ODLAZI!!!
UPRAVA NAPOLJE!!!

staaarinavijac
Kontakt:

sub okt 24, 2020 11:25 pm

Ako za klupski jubilej , 100-godišnjicu , Amaru Sarajevo uzma titulu , mogao bi slobodno baciti svoj trenerski certifikat .

fcz
Kontakt:

sub okt 24, 2020 11:26 pm

staaarinavijac je napisao/la:
sub okt 24, 2020 11:25 pm
Ako za klupski jubilej , 100-godišnjicu , Amaru Sarajevo uzma titulu , mogao bi slobodno baciti svoj trenerski certifikat .
Moze ga onda baciti vec veceras komotno.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.

Elegant
Kontakt:

sub okt 24, 2020 11:57 pm

Sta ti vrijedi sad kad je citava planeta u qurcu oko corone i ekonomije, sutra da ode zajedno sa svim svojim poslusnicima ko ce doci da se bavi klubom u ova vremena i svime sto nosi, rezultatom na terenu.

Samo im ne dozvoliti da prodaju pomocni !
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

neroazzuro
Kontakt:

ned okt 25, 2020 1:59 am

Sve mi se čini da je naša nafaka i sreća istekla s onim šampanjcem na "dan pobjede".
Ne znam više čemu da se nadam.

mamba21
Kontakt:

ned okt 25, 2020 7:52 am

Bod ko bod u vrapcicima nije los, velez je ekipa koja sve ekipe moze dobro namuciti, a to su i pokazali do sada.

Ono sto je nije valjalo je nasa igra. Uglavnom izvukli smo bod (ne)zasluzeno.

A sada zrinjski, u kost! :zeljeznicar1:
Forza 1921!

teteac8684
Kontakt:

ned okt 25, 2020 8:51 am

mamba21 je napisao/la:
ned okt 25, 2020 7:52 am
Bod ko bod u vrapcicima nije los, velez je ekipa koja sve ekipe moze dobro namuciti, a to su i pokazali do sada.

Ono sto je nije valjalo je nasa igra. Uglavnom izvukli smo bod (ne)zasluzeno.

A sada zrinjski, u kost! :zeljeznicar1:
Mozes, također, napisati i da smo se sinoc oprostili od titule (jbg nakupilo se, Mladost, Krupa, Velez) te da od najavljenog footballa, evo vec, 2 godine nismo plaho vidjeli.. Sam je Amar birao kad ce se vratiti u klub, s kojim nehljebima i lagano mu se vraca...A nazalost i nama s njim...

NEZALAGANJE
Kontakt:

ned okt 25, 2020 9:28 am

Elegant je napisao/la:
Sta ti vrijedi sad kad je citava planeta u qurcu oko corone i ekonomije, sutra da ode zajedno sa svim svojim poslusnicima ko ce doci da se bavi klubom u ova vremena i svime sto nosi, rezultatom na terenu.

Jel to tebe strah reseta nekog, pa neka ovih da se to ne desi koliko god losi bili!??

Licno bih sutra bio zadovoljan da krenemo iz kantona posteno i konacno na zdravim temeljima, nego da me olos spasava i dan duze.

Medjutim, svako ima svoje misljenje, ali budite sigurni, bez velikih entuzijasta koji su uz to i sposobni i posteni i finansijski mocni ili nekog investitora, nama reset "ne gine".Bio on sutra ili za 5 godina.Zivotarenje ne vodi nigdje, a Zeljo zivotari.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!

Haklapuc
Kontakt:

ned okt 25, 2020 9:44 am

NEZALAGANJE je napisao/la:
ned okt 25, 2020 9:28 am
Elegant je napisao/la:

Jel to tebe strah reseta nekog, pa neka ovih da se to ne desi koliko god losi bili!??

Licno bih sutra bio zadovoljan da krenemo iz kantona posteno i konacno na zdravim temeljima, nego da me olos spasava i dan duze.

Medjutim, svako ima svoje misljenje, ali budite sigurni, bez velikih entuzijasta koji su uz to i sposobni i posteni i finansijski mocni ili nekog investitora, nama reset "ne gine".Bio on sutra ili za 5 godina.Zivotarenje ne vodi nigdje, a Zeljo zivotari.
Bolje prodati imovinu pa praviti reset za 10-15 godina kada svi zaborave imena onih koji su je prodali, to je neka logika top projekata. A dotad football.

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 53 gosta.

Prijava  •  Registracija