Brkoo
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 10:06 pm

:rofl1: :rofl1: :klanjase: :klanjase:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

sahmat
Kontakt:
Status: Offline

pon nov 12, 2018 10:06 pm

Bogi u pozadinislika

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk

"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !

AdmirA
Kontakt:

pon nov 12, 2018 10:11 pm

Tryg je napisao/la:
pon nov 12, 2018 9:25 pm
Kako ja vazda propustim kad je zanimljivo.
Isto i ja. Šta bi!?
Ja konto F5 :kafa:
Klasa radnička!

Elegant
Kontakt:

pon nov 12, 2018 10:19 pm

Gdje je @gavran, da li je prezivio ovu utakmicu ?
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Mamba1921
Kontakt:

pon nov 12, 2018 10:35 pm

Sada kad bi mog'o biti Željo kao nekada...

logme
Kontakt:

pon nov 12, 2018 10:47 pm

Brkoo je napisao/la:
pon nov 12, 2018 9:31 pm

Citav niz gresaka je doveo do ovog stanja. Neozbiljno, amaterski, katastrofalno se pristupilo samoj sezoni i ovo sad je samo ogledalo toga. Dovodjenje Krcmarevica, pa onda lik ode , pa onda daj nekog vatrogasca, da malo ugasi pozar, dovedu Odovica, raji u sjecanju ostala tekma sa Ferencom i onda ide Oda majstore a to sto prije Zelje i poslije Zelje nema nikakav uspjeh u trenerskoj karijeri to se nije gledalo. Igracki kadar sklepan tako da imas jednog golmana, jednog lijevog beka, jednog napadaca, al zato 4 ofanzivna veznjaka, a uz to u timu imamo mnogo karakternih nula, uz takvog trenera. Da bi napravio neki rezultat potreban ti je kvalitetan trener, trener koji ima znanje a znanje je ujedno i najjaci autoritet.

Miske treba da dovede Amara i da mu da odrijesene ruke, da mu se ne petlja u posao. Kad bi ego ostavili po strani i radili obojca u interesu kluba to bi bilo odlicno za nas klub. Potrebni su nam i Amar i Senad, to je nesto sto svi moraju da shvate. Ako je njima obojci vaznije nadmetanje ciji je veci u ovoj situaciji nabijem ih onda obojcu na qrac. Sjest i dogovorit se zbog Zelje, zato sto je Zeljo jedino bitan..
Nije se pristupilo sezoni na način kako ti opisuješ. Mislim da su dovedeni dobri igrači, uglavnom provjerena imena. Iz nekog razloga nisu se uklopili u tim. Ne možeš reći da ne znaju igrati ako dobiju Široki i Zrinjski. Opet ne možeš reći ni da znaju ako izgube sve tekme od ekipa iz donjeg dijela tabele. Očito ima neki problem, ja ne znam koji. Sad smo već u situaciji kad je atmosfera užarena. Imaš suspendovane od strane kluba, povrijeđene, kartonirane ... u glavi blokada. Ubacuju se klinci, nijedan nije bio toliko loš da mu ne pružiš šansu opet. Ali nema rezultata.
Oda je dobar trener. S njim smo počeli igrati gledljiv fudbal, nismo godinama. Oda zna ovu igru. Ne možeš reći da Oda nema karakter. Znaš li je li prije 2 sedmice ponudio ostavku? Rezultata nema, razumijem da treba ići, ali to ne znači da ga trebamo sahraniti.
Sudije nas ubiše. Dozvoljavaju grublju igru sve dok i mi ne počnemo tako igrati. Nama odmah idu kartoni, penali.
A ko je po tebi uspješan, a dostupan trener? Slišković? Ima trofeje, misliš da bi nam bio dobar? Ko je to uopšte dobar, a da je slobodan u novembru? Amar?
Amar neće. Kad ćete više utuviti u glavu. Neće bolan. Neće i tačka. Kad si unutra ili kad si bio unutra drugačije gledaš na sve ovo. To više nije samo ljubav. Možda neće dok mu ne vrate pare. Ne bih ni ja na njegovom mjestu. Možda je nešto drugo u pitanju, ali neće.
Bojim se da mi imamo samo jedan problem. Isti, koji se vuče godinama. Vjerujem da je upravo iz tog razloga Krčmarević pobjegao. S druge strane puno lutamo. Htio se postići brzi uspjeh, što razumijem. Puno se griješilo. Pravimo gomilu grešaka, ne mogu reći početničkih, ali grešaka koje ne vidim da se dešavaju u bilo kom drugom klubu. Svako malo neka čudna situacija. U pola sezone mijenjaš pomoćne trenere. Igrače dovlačimo kontejnerima. Treneri idu čim odrade pripreme. Stalno se šuška o bojkotu....
Nisam pametan.
Znam da moramo biti strpljivi. Nama ne treba puno da se dignemo, uvjeren sam. Ova pauza bi nam trebala odgovarati. Sezona još nije propala, ima tu još dosta igre. Upadaće i drugi u krize. Ali **** druge, šta da, radimo s nama?

plavi kanarinac
Kontakt:

pon nov 12, 2018 10:57 pm

Gledam ovog Ibricica, 33 godine, razvali ligu iz zajebancije... a **** majku kod nas da je dosao, gori od Stojana bi bio ...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!

Zeljo
Kontakt:

pon nov 12, 2018 11:01 pm

kokoška je napisao/la:
pon nov 12, 2018 9:43 pm
Elegant je napisao/la:
pon nov 12, 2018 6:06 pm
Svi na trening sutra !
U kolko je trening ?
Kad jeee??
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.

Premier
Kontakt:

pon nov 12, 2018 11:02 pm

plavi kanarinac je napisao/la:
pon nov 12, 2018 10:57 pm
Gledam ovog Ibricica, 33 godine, razvali ligu iz zajebancije... a **** majku kod nas da je dosao, gori od Stojana bi bio ...
Ma fraer prekucao ligu, sprda se, panenke, golovi, asistencije...ma ne bi Ibro je momak pri sebi o sebi sto se kaze, njemu bi cast bila za Zelju igrati...al kad se pricalo o mogucem dolasku lajala je raja na njega.

Brkoo
Kontakt:
Status: Online

pon nov 12, 2018 11:10 pm

@Logme, Htio sam ti replicirati na post i uci u dalju diskusiju ali sam procitao "Odovic je dobar trener i s njim smo poceli igrati gledljiv fudbal" i tu je kraj diskusije sto se mene tice o tome, jer imamo potpuno razlicita misljenja o doticnom. Ja mislim da je jedan od najgorih trenera u ligi, ovo nije 1980 i neka nego 2018-ta(nema znanje, nema autoritet, okrece se kako vjetar puse, nema pobjednicki mentalitet, njemu je Zeljo vrh svih vrhova, on ima kvalitet za Slaviju, Olimpic i slicne klubove) a ti smatras da je dobar trener. Ja postujem tvoje misljenje, da me ne shvatis pogresno ali se sekunde jedne ne slazem u vezi Odovica..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

vopla
Kontakt:

pon nov 12, 2018 11:21 pm

sahmat je napisao/la:Bogi u pozadinislika

jesu ovo kod Rone bokse UOMO rahmeta ti hshahahah

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk

Durgo
Prijatelj foruma
Kontakt:

Tesko nama sa nama!

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

DOŠLA JE ISTINA, A NESTALO JE LAŽI. LAŽ, ZAISTA, NESTAJE!!!

LeBlue
Kontakt:

Moze isto biti da je fudbal koji Odovic preferira previse otvoren i zahtjeva dosta vecu fizicku spremu nego sto imamo igrace za to.

Ludvig Leple
Kontakt:

pon nov 12, 2018 11:25 pm

Ne pisem cesto. Citam komentare i ne mogu cudom da se nacudim kako smo mi ovdje primitivni. 80% clanova ponavlja kako su nas dobili seljaci, papci, sela i planine, a niko od vas nema grama postovanja prema tim mjestima i ljudima koji tu zive. Ne moras ih voliti, ali postovati je neki red i kucni odgoj.
Svi mi vidimo da nam ne ide, zaglavili smo u nekom mulju koji nam polako dolazi do guse. Pokusavamo mi tu i tamo da se trznemo, ali jednostavno nije to ono sto nam treba i sto bi nas izvadilo iz mulja.
Cinjenica je da nam treba novi trener, nazalost ko zna koji vec u posljednjih par godina, ono sto bi trebali mi uraditi, pod Mi mislim na navijace koji nisu Ultra kao ovi sa juga sto bakljama pale stadion i reketare kako igrace tako i Klub, jeste da SADA damo svoju najvecu podrsku koju mozemo. Torpedasi se hrane i jedva cekaju da se raspadnemo, juce nam Husic hladno zavrsi sudiju koji nas zakolje svojim odlukama i gurne nas nogom jos dublje u mulj. Ne treba nikakav sastanak sa jugom, o cemu da pricas sa Bobom koji je do prije 6 mjeseci pisao pjesme o SM, a sad psuje mrtve i otvoreno mu prijeti, ne, ne, neka oni bojkotuju, Jug nije pravi vec 5-6 godina, a mi ostali smrtnici NeUltrasi trebamo sada Klubu vise nego ikad. Sad treba podrska kada hoce da se vrate kojekavi privrednici koji su ovo sve i sjebali i zbog svih dusmana iz Mostara i s Lavora.
Da ponovim gradivo, Klub nas treba, a vi ostanite nijemi posmatraci!

Roberto Baggio
Kontakt:

pon nov 12, 2018 11:31 pm

Ni mukajet!

:D
FK Željezničar 1921

kremenko

pon nov 12, 2018 11:38 pm

Valter je napisao/la:
pon nov 12, 2018 7:21 pm
Samo naivan nije očekivao ovakav ili sličan rezultat protiv Simnog hana. Ima li to veze čisto sa sportskim segmentom tj.kvalitetom naših igrača. Naravno da nema, to je nešto mnogo veće od znanja ili ne znanja igrača na terenu, to je nešto što kontrolišu znani i neznani koji trenutno nisu u upravljački strukturama kluba (možda neki i jesu).
Da ta ortačka grupa kontrolište određeni dio igrača jasno je ko dan. Da li stoje iza dvije zadnje izgubljene titule, jok moj babo Alaha rahmetile stoji. Da li kontrolišu Jug, to je još jasnije. Da li imaju uticaj i u sudačkim krugovima, očito da imaju. Sve sa ciljem rušenja največeg razloga ka ostvarenju svojih ciljeva, Senada Misimovića. Lako će se oni riješiti ostalih članova uprave koji im smetaju. Da li imaju svoje ljude instalirane ovdje na forumu, pa valjda je to još najjasnije. A da ova moderacija ne zna prepoznati Neandertalce, Kamenke, Vragove e to je tek jasno. Meni lično jedino još nije najjasnija situacija oko Odovića da li je on iz straha, ili nečega drugog dio ove ujudurme ili je jado zalutao.

Bojim se da će oni u ovim atacima i uspjeti, jer je odbrana sa druge strane malobrojna vjerovatno i iscrpljena stalnim udarima. A mi ostali koji dajemo samo deklarativnu podršku, mi smo najveći krivci.

O, nisu krivci primitivci što su pokupili mast.
Korov nikne gdi god stigne. Ma, svaka njima čast.
Krivi smo mi. Otkud svi ti paraziti što su nam zagustili?
Nemoj stari moj, krivi smo mi što smo ih pustili.
slika
slika
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"

Eric Cantona
Kontakt:

pon nov 12, 2018 11:43 pm

Ludvig Leple je napisao/la:
Ne pisem cesto. Citam komentare i ne mogu cudom da se nacudim kako smo mi ovdje primitivni. 80% clanova ponavlja kako su nas dobili seljaci, papci, sela i planine, a niko od vas nema grama postovanja prema tim mjestima i ljudima koji tu zive. Ne moras ih voliti, ali postovati je neki red i kucni odgoj.
Slažem se u potpunosti za ovo. Pa najbolji igrač na svijetu čuvao ovce i koze po šumama i gorama, a raja se zeza.
Kada galebovi prate brod koji plovi, to rade zato što misle da će neko baciti sardine u more.

bianco blu
Kontakt:

uto nov 13, 2018 12:02 am

vopla je napisao/la:
sahmat je napisao/la:Bogi u pozadinislika

jesu ovo kod Rone bokse UOMO rahmeta ti hshahahah

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk
ahahhaha portugalska sirotinja, kupio ih na otoci i to na otvorenoj pijaci
Navijač Željezničara, a ne Misimovića i Amara!

Željezničar nije na prodaju!

storm_raider
Kontakt:

uto nov 13, 2018 12:03 am

U kvadrantu 2 za 10 km.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

LeBlue
Kontakt:

uto nov 13, 2018 12:07 am

Eric Cantona je napisao/la:
pon nov 12, 2018 11:43 pm
Ludvig Leple je napisao/la:
Slažem se u potpunosti za ovo. Pa najbolji igrač na svijetu čuvao ovce i koze po šumama i gorama, a raja se zeza.
Razumim ja njih, posto su i veca mjesta prije rata dobivala po 8-9 komada od Zelje. Ali problem je sto nisu realni. Prosle sezone Ubiparip igra kod nas, standardan igrac i moglo bi se reci jedan od boljih, sad igra za Tuzla City. Onda nema logike da mi njih tek tako oderemo. Imamo sigurno jacu ekipu i trebali smo slaviti, ali ne moze to tek tako.

Trenutno korisnika/ca: Aldino, blueDBR, Brkoo, BrUDA, Faca Sa Ulica, Google [Bot], mamba21, PratimsamoPlave i 30 gostiju.

Prijava  •  Registracija