YUGOKRAFT spaja trżišta rada. Za Vas. Za sve kvalifikacije. Pomażemo Vam da nadjete posao u Njemackoj. Besplatno i bez rizika.
www.yugokraft.de

NIKOM TE NE DAMO!

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

Plava Porodica
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet sep 08, 2016 6:56 pm

LARS1921 je napisao/la:pa i kod ese godinjaka je bila cvaja oprema, a dres bio od marseilla a poslije toga i jabuka na dresu bila, lazni apple slika
Joj kad se sjetim jabuke hahahahaahhaahahahahhahahahahaha

A meni golmanski dres bio , neki stari arsenalov dres i to igracki iz 90-tih godina, i to poderan ispod pazuha i na ledjima rupu imao.
Stid me bilo zivota mi slika

Sent from my LG-K350 using Tapatalk
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

LARSSON
Kontakt:

Re: FK Željezničar

čet sep 08, 2016 6:59 pm

Ako treba ko u klubu da krivotvori papire, zovite Esu. Profesionalno radi čovjek, prepravlja i rodne listove, švercuje igrače. Čovjek falsifikuje dva igrača želje da igraju protiv želje :lol:
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

Plava Porodica
Kontakt:

čet sep 08, 2016 7:02 pm

A ako slucajno platite clanarinu, a kaze vam don Eso da trenirate na onoj livadi kod Zeljeznice, te pare su otisle na utrku kerova , otac ga **** gori je od Husica :ganja:

Sent from my LG-K350 using Tapatalk
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

avlami97
Kontakt:

čet sep 08, 2016 7:08 pm

kemo je napisao/la:Neko je spomenuo Mekića, on, Uške i još neko su otjerani nakon ove utakmice: Mekić je otjeran zato što je uzimao pare od roditelja djece koje je on trenirao da bi ta ista djeca bila skoro svaku utakmicu u prvih 11. Za ušketa vjerovatno neki znaju da je pijan dolazio na treninge :r

Eh, kada su došli Kostić i Lešnik, krenuli su u obnovu omladinskog pogona iz temelja, pa su tako ostali skoro svi treneri. Tica je u međuvremenu dobio Pro licencu, a Lešnik je trebao odabrati trenere za OP. Sad kada je Slavko došao trebalo bi se sve srediti, navodno je Bogicevic trebao voditi Kadete ali desilo te sto sto se desilo. Sto se tice golmana tu se ne trebamo brinuti, Topalovic, Mijovic, Miladina (Neki od ove trojice je navodno bio u Njemackoj na probi). Juniori, Kadeti i Pioniri (A ekipe) ce 100% dobiti top trening opremu od diadore (za B ekipe se jos ne zna ali bit ce i za njih vrlo vjerojatno).
Boldirano me raduje, kako dušmani ne bi imali materijala za daljnje orgijanje. Koliko znam ne bi bio ni imenovan za Šefa OP, da ta UEFA PRO LICENCA nije bila u završnoj fazi.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

Omar500
Moderator
Kontakt:

čet sep 08, 2016 7:10 pm

Hurmasica je napisao/la:FOTO: Održan sastanak direktora i svih trenera Omladinske škole

http://fkzeljeznicar.ba/foto-odrzan-sas ... ole/21992/" target="_blank
Lijepo je ovo vidjeti, treneri OP, sef strucnog staba, direktor OP i glavni skaut Cenan na jednom mjestu. :zeljeznicar1:
Ma pojedini bi najradije da se sve ovo raspadne, ali klub u mnogim dijelovima lijepo napreduje. Stvarno je sve na profesionalnom nivou, vidi se po fotografijama. Sada bi najradije neki da izgubimo od Krupe, pa da nastave sa svojim planovima. Borba nije gotova.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

dimitrijevic

čet sep 08, 2016 7:20 pm

Omladinski je circus kolorado u svakom smislu. Meni je za to dovoljan dokaz kad Adzem kaze nakon oktaza "zna se gdje je najbolje raditi" bez ppritiska, presvuces jednog roditelja i ubacis se jedan mandat u repku u17 i kao predsjednik imas primanja. Najzanimljvije je bilo kad Miske govori kako nema izvjestaj o broju djeca koja treniraju i ukupnim clanarinama i onda neko brani Dogana, Serbu, Adzema :mrgreen:

Inace u subotu, 2 : 0, Lendric i Krizman, vrijeme je da uzmemo konacno :(
Mirza Rascic !

chile
Kontakt:

čet sep 08, 2016 7:25 pm

Kada vidis koliko roditelji od tih klinaca koji igraju moraju godisnje love izvaliti tek ti onda bude jasno zasto nam je loptanje na tako niskim granama.
Nekad je trenirao i igrao ko ima talenta i voli ganjat po sljaci loptu.
Danas treniraju klinci imucnijih roditelja kojima je lopta tek u nekom desetom planu.
Neko moje vidjenje da bi klub trebao stipendirati te talentovane klince i traziti iste po skolskim turnirima. Dugorocno bi se to itekako isplatili a nije neka investicija. Sirotinja je uvijek najbolje sutala loptu...

Sent from my Plavo Sokocalo
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !

dimitrijevic

čet sep 08, 2016 7:30 pm

chile je napisao/la:Kada vidis koliko roditelji od tih klinaca koji igraju moraju godisnje love izvaliti tek ti onda bude jasno zasto nam je loptanje na tako niskim granama.
Danas treniraju klinci imucnijih roditelja kojima je lopta tek u nekom desetom planu.
Neko moje vidjenje da bi klub trebao stipendirati te talentovane klince i traziti iste po skolskim turnirima. Dugorocno bi se to itekako isplatili a nije neka investicija. Sirotinja je uvijek najbolje sutala loptu...

To je do trenra odnosno njegove ljudskosti. Edis nikad nije uzimao, niti su mu refuze igrale.
Mirza Rascic !

Omar500
Moderator
Kontakt:

čet sep 08, 2016 7:33 pm

chile je napisao/la:Kada vidis koliko roditelji od tih klinaca koji igraju moraju godisnje love izvaliti tek ti onda bude jasno zasto nam je loptanje na tako niskim granama.

Slazem se, sigurno se moze odvojiti odredjena svota za stipendiranje djece, pa i kirija, jer ne mozes se fokusirati na djecu iz Sarajeva, nece te biti nigdje. To nam mora biti prioritet. Okej, neka treniraju i ovi manje talentovani, izvoli pa plati, ali sigurno ne u prvim postavama, da nekog izbacuje tako iz plana, kao sto se desava zadnjih 20 godina.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

salle86
Kontakt:

čet sep 08, 2016 7:38 pm

Zna li neko bar otprilike koliko imamo tih dječačića u omladinskim kategorijama i koliko se love slijeva u klubu, makar samo ovo što je bilo poznato?
NEDIM SIJERČIĆ: "Mislim da naziv stadiona na kojem mi igramo, na kojem svi boravimo - hrpa betona, za mene je lično neprihvatljiv. Mi imamo nešto što smo sami izgradili, ono nije hrpa betona, to smo mi napravili, to mi i dalje pravimo..."

avlami97
Kontakt:

Omar500 je napisao/la:

Slazem se, sigurno se moze odvojiti odredjena svota za stipendiranje djece, pa i kirija, jer ne mozes se fokusirati na djecu iz Sarajeva, nece te biti nigdje. To nam mora biti prioritet. Okej, neka treniraju i ovi manje talentovani, izvoli pa plati, ali sigurno ne u prvim postavama, da nekog izbacuje tako iz plana, kao sto se desava zadnjih 20 godina.
Miske stipendira 5 omladinaca.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

chile
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

dimitrijevic je napisao/la:

To je do trenra odnosno njegove ljudskosti. Edis nikad nije uzimao, niti su mu refuze igrale.
To je i do kluba koliko obicne raje moze izvaliti 4 glave za opremu.
Vise od pola drzave jedva djecu za skolu spremi. A sport im je yeben luksuz taman da su im djeca novi ronaldo i mesi.
Drzava nam je u qurcu, standard nula bodova i fudbal kao i sport opcenito bacis pogled na rezultate od fudbalskih do olimpiskih igara samo plakati.
Repku nam cupa dijaspora, da nije nje bili bi na nivou Malte i Luxemburga.

Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !

Jaozinho22

Oprema je top za tu cijenu :) Plus je Full paket koji košta oko 500-600 maraka a dobili su ga za 300.
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.

1921.ba
Kontakt:

čet sep 08, 2016 7:39 pm

daj nam podrinje janju pa da izginemo
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba

LARSSON
Kontakt:

čet sep 08, 2016 7:43 pm

Playoff europske lige 2017/18

FK Željezničar vs FK Decic Tuzi

1921.ba
Kontakt:

čet sep 08, 2016 7:45 pm

Zanimljivo je spomenuti, da je Željezničar uz Čelik najneefikasnija ekipa u prvenstvu u dosadašnjih sedam kola sa samo šest postignutih golova odnosno 1.86 po susretu dok je ekipa Krupe najefikasnija u ligi sa 13 postignutih golova odnosno 3.14 po susretu.

to mene najvise brine...
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba

Grbavica
Kontakt:

čet sep 08, 2016 7:46 pm

1921.ba je napisao/la:Zanimljivo je spomenuti, da je Željezničar uz Čelik najneefikasnija ekipa u prvenstvu u dosadašnjih sedam kola sa samo šest postignutih golova odnosno 1.86 po susretu dok je ekipa Krupe najefikasnija u ligi sa 13 postignutih golova odnosno 3.14 po susretu.

to mene najvise brine...
Mi prekidamo crnu seriju a oni ulaze u nju. Vidjećete :kafa:
Ja dolazim i odlazim, a vrijeme ko da tu ne prolazi, i ti si ista I sad dobra si ali kakvi su ti nalazi

Morzhy
Kontakt:

čet sep 08, 2016 7:58 pm

Porede se statistike Krupe na Vrbasu i Željezničara iz Sarajeva i uvlači se strah u kosti navijača...utakmica na Grbavici...e da mi je neko pričao prije par godina prozvao bih ga budalom...

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk

LARSSON
Kontakt:

čet sep 08, 2016 8:00 pm

kakva mrtva krupa

ChWilla
Kontakt:

čet sep 08, 2016 8:01 pm

ne brine statistika, brine realnost naše igre u zadnjih mjesec dana...
gradi željo boli te *****

Trenutno korisnika/ca: Analitičar1921, Bing [Bot] i 24 gosta.

Prijava  •  Registracija