Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

pintol_TM87
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 26, 2016 7:01 pm

Hadzijalagic je napisao/la:Mogli bi mi ovako nesto protiv pitara s obzirom na odsustvo nekih igraca.. Lego bi Sanel na desnom stoperu samo tako u ovakvoj formaciji..
slika
dovedes tri beka (husic,bevap,lazic) i ne igras sa bekovima...
otpustis 3 stopera , ostane ti jedan..u novu sezonu ulazis sa formacijom od tri stopera...

Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Kontakt:

ned jun 26, 2016 7:01 pm

boccaccio je napisao/la:Čuj Boccaccini a da nije dobar...pihhhh
Zasluzio je ban :ganja:

Hurmasica
Kontakt:

ned jun 26, 2016 7:02 pm

Izgradimo istočnu tribinu!

http://fkzeljeznicar.ba/izgradimo-istoc ... inu/20959/" target="_blank
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

FKZ1921
Kontakt:

ned jun 26, 2016 7:03 pm

fk1921 je napisao/la:Kad idu u Sloveniju?
01.07.

Eisenbahner1921
Kontakt:

ned jun 26, 2016 7:04 pm

Hurmasica je napisao/la:Izgradimo istočnu tribinu!

http://fkzeljeznicar.ba/izgradimo-istoc ... inu/20959/" target="_blank
još ako ova akcija prođe... Golemo!
P.S. Ako se Boccaccini i Uglješa ne pokažu kao pojačanja, jadna li vam sudbina boccaccio i ajzea :mrgreen:
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice

ChWilla
Kontakt:

ned jun 26, 2016 7:05 pm

ajzei bar uglješa nije rod, to je ipak olakšavajuća okolnost. to je samo korupcija bez nepotizma :ganja:
gradi željo boli te *****

exbabilon
Kontakt:

ned jun 26, 2016 7:06 pm

Moralna sam podrska ovoj akciji jer u ovom obimu nisam jos u stanju ucestvovati, iako bih imao zelju... nadam se da ce se skupiti dovoljan broj ljudi kojima Zeljo nesto znaci, a koji su u stanju kupiti bar jednu ovakvu desetogodisnju stolicu. Treba gurati ovu akciju, ali jos vise pritisnuti grad i opcinu da obecana sredstva konacno dobijemo i da ne ovisimo samo o rezultatima ove akcije. Svakako da bi 100 hiljada od opcine olaksalo situaciju, jer bi nam onda bilo dosta i 400 kupljenih stolica recimo..ali o tom po tom... privatnici, bivsi igraci, legende.. ukljucite se...valjda ste nedavne uplate halalili, pa mozete opet podrzati.

:zeljeznicar1:

Plava Porodica
Kontakt:

ned jun 26, 2016 7:10 pm

Ko može neka uplati,objektivna publika sa sjevera,jugozapada,dobrostojeći imate račun i kupite sebi mjesto u centralnom kopu tribine.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Eisenbahner1921
Kontakt:

ned jun 26, 2016 7:12 pm

Sad se nadam da ce biti fajde od ove elektrotehnike, pa kad se bude radio zapad da si i ja kupim mjesto :)
P.S. Nadam se da ce se zapad zavrsiti prije nego sto ja diplomiram i oparim se :lol:
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice

Omar500
Moderator
Kontakt:

ned jun 26, 2016 7:13 pm

slika

slika

''Međutim, tu ne želimo stati. Dugoročna strategija Kluba podrazumijeva kontinuiran rad na infrastrukturi, te je naredni korak izgradnja istočne tribine Stadiona Grbavica. Nakon što se obezbijedi relevantna dokumentacija i pripremi gradilište, rok za izgradnju tribine je 120 dana.''

Učestvovati ponovo mogu sva zainteresovana fizička i pravna lica, s tim da se akcija ovaj put neće zasnivati na modelu donacije. Umjesto toga, FK Željezničar svim zainteresovanim nudi kontračinidbu i mogućnost kupovine desetogodišnjih ulaznica koje će važiti za sve utakmice u organizaciji FK Željezničar (Premijer liga, Kup BiH, evropske i prijateljske utakmice).

Cijena desetogodišnje ulaznice za istočnu tribinu iznosi 1.000,00 KM''
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

fk1921

ned jun 26, 2016 7:13 pm

Prodat ce se ovih 500 sto kazes keks :D samo bi glupo bilo da tih 500 zjapi prazno ako su smjestena na cetar tribine tj ako ne budu redovni na tekmama haha :D
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!

dell21
Kontakt:

ned jun 26, 2016 7:16 pm

fk1921 je napisao/la:Prodat ce se ovih 500 sto kazes keks :D samo bi glupo bilo da tih 500 zjapi prazno ako su smjestena na cetar tribine tj ako ne budu redovni na tekmama haha :D
Kad bi 100 prodali bilo bi fantastika.
Misljenja sam da trebaju i prazna zjapiti nek se zna da su zakupljena jer nisu mali novci u pitanju. Ne bi dao da na njih sjede ni obama. :ganja:

SWRA_1921
Kontakt:

ned jun 26, 2016 7:17 pm

Za mene bi 100 prodatih stolica bio uspjeh.

cala
Kontakt:

ned jun 26, 2016 7:25 pm

Trebali su uz ovo pustit mozda i godisnje/polugodisnje u prodaju. Rijetko ko ima milju da iskesira.

Omar500
Moderator
Kontakt:

ned jun 26, 2016 7:32 pm

Odoh opljackat kladaru, pa da uplatim milju, nek me hapse poslije, boli me briga :D

''Na službenoj stranici u Kluba će u narednim danima biti objavljen i interaktivni 3D prikaz istočne tribine Stadiona Grbavica, putem kojeg će svi zainteresirani biti u prilici jednim klikom odabrati svoju stolicu i zakupiti je na period od 10 godina.'' :karanje: :karanje:

Ima naravno dosta ljudi koji ce uzeti desetogodisnju ulaznicu, ali pitanje je hoce li biti bas 500 prodanih ulaznica, pogotovo sto je nedavno bila akcija za europsku Grbavicu. Rok za izgradnju samo 120 dana :klanjase2:
Ljudi, nevjerovatne stvari se desavaju, sta je ovo. :pljesak:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

SIMA_SIMAU
Kontakt:

ned jun 26, 2016 7:33 pm

Pazi ako ja kupim stolicu i recimo ne mogu doci na tekmu ja najnormalnije mogu dati ulaznicu da moj neko udje na moje mjesto tako da nece biti prazne.

Akcija je odlicna i vjerujem da ce veoma brzo biti zavrsena tj. Sve ce se prodati.
Željovci uvijek treba da znate, da navijači prate klub, a ne rezultate!

Svi na Grbavicu!!!

ellaxaz
Kontakt:

ned jun 26, 2016 7:35 pm

Treba ovo samo marketinski dobro pokriti, imaju firme (pravna lica) koje mogu ovo podrzati kupujuci npr. "desetogodisnje ulaznice" svojim uposlenicima i poslovnim partnerima.
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.

fanaticZeljin
Kontakt:

ned jun 26, 2016 7:36 pm

:DD:
cala je napisao/la:Trebali su uz ovo pustit mozda i godisnje/polugodisnje u prodaju. Rijetko ko ima milju da iskesira.
Nidje veze cuj oznacena mjesta, ja nisam u mogucnosti izdvojiti milju, i sad kad dodjem na utakmicu platim redovnu kartu za istok ne mogu sjesti gdje mi je cejf, malo nelogican potez
Srcu draga, boja PLAVA !

Velahalve
Kontakt:

ned jun 26, 2016 7:37 pm

cala je napisao/la:Trebali su uz ovo pustit mozda i godisnje/polugodisnje u prodaju. Rijetko ko ima milju da iskesira.
Misimovic je rekao da je ovo test za sve sponzore, bivše igrače, prijatelje i istinske malo moćnije navijače kluba, evo meni kroz glavu prođe odmah 10 imena što će podržati ovu akciju, ići će ovo raja :zeljeznicar1:

Velahalve
Kontakt:

ned jun 26, 2016 7:42 pm

fanaticZeljin je napisao/la::DD:
Nidje veze cuj oznacena mjesta, ja nisam u mogucnosti izdvojiti milju, i sad kad dodjem na utakmicu platim redovnu kartu za istok ne mogu sjesti gdje mi je cejf, malo nelogican potez
Možeš sjesti gdje hoces Al samo ne na ovih 500 stolica što će biti rezervirano, neka na svakoj stolici piše ime i prezime, a mi koji nemamo 1000 km ćemo sjediti gdje budu slobodna druga mjesta, svakoga ko uplati za ovu akciju treba cijeniti i poštovati

Trenutno korisnika/ca: Analitičar1921, Bing [Bot] i 58 gostiju.

Prijava  •  Registracija