Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

Izlija
Moderator
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 11, 2016 2:17 pm

Od Seferovića je jači samo dr. Pajić ali mi nemamo para da ga plaćamo da radi ekskluzivno samo za nas. Seferović je stručan i iskusan trener i što je jako bitno prati modrenizaciju metoda rada sa sportistima, ima i pozitivan psihološki pristup rada tako da igračima može podići htjenje kada im ga zafali. Ja sam čuo o njemu dosta pozitivno i u svakom slučaju bi bio napredak na našeg dosadašnjeg trenera, samo nebi volio da se loše govori o i mladom Hidiću jer je tek počeo da se bavi ovim poslom koji je pokušao da odradi što kvalitetnije u okviru svojih mogućnosti. To što on nije bio kompletan trener u tom periodu nije ga spriječilo da uradi maksimalno što je znao i vjerujte da je radio maksimalno, nebi bilo u redu da sada "pljujemo" po njemu. Zahvaliti se momku i okrenuti se novom treneru.
イビチャ・オシム
Živ nam bio još 1921 godinu.

storm_raider
Kontakt:

sub jun 11, 2016 2:18 pm

Minjore je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:
Ajzea je napisao/la:Odoh sada, nadam se da ce me stoper i krilo docekati kada se vratim. :)
Je li to na more ides? :rofl: :rofl:
Gdje li je stao na noge pa ce mjesec ostati :ganja:
Ma od onih petobanki... Mi trosili, on skupljao kao salvetice. :ganja:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Model1964

sub jun 11, 2016 2:29 pm

Hadzijalagic je napisao/la:Lakse uslikati iranske nuklearne nego unutrasnjost naseg stadiona :lol: Sve neke slike iz daljine :lol:

Ko je trener golmana kod nas u omladincima? Onaj ko je napravio Sehica, Vedrana i ostale moze vala biti i trener golmana u prvom timu..
Mislim da je Eso napravio :) naše golmane. Koliko sam upoznat on ode u penziju i zato se traži njegov nasljednil.Novi trener golmana nije samo za prvi tim, več sve ukupno.
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎

boccaccio
Počasni član i prijatelj foruma
Kontakt:

sub jun 11, 2016 2:52 pm

Mislim da smo realno doveli sasvim korektno pojacanje u vidu kondicionog trenera. On bi trebao pomoci Kosticu. Mnogo, mnogo bolja opcija od Hidica. Ja sam zadovoljan.

ChWilla
Kontakt:

sub jun 11, 2016 2:53 pm

a jel sigurno da je on?
gradi željo boli te *****

fk1921

sub jun 11, 2016 2:55 pm

Nogometni klub Čelik naredne sezone bi mogao doživjeti sudbinu Borca i Veleža. Nakon što je istekao ugovor sa 13 igrača, crno-crvene su napustili i oni koji su imali čvrste ugovore. Grahovac, Džidić i Karić su potpisali za Slobodu, Dedić je jučer dobio papire nakon što je oprostio dug Čeliku, a na izlaznim vratima su Salčinović i Jusić, kojima se niko nije još obratio u vezi ostanka u klubu. Jedan od igrača koji je već prošle zime trebao napustiti Bilino polje je 20-godišnji lijevi bočni Dženan Bureković, koji je jučer podnio zahtjev za ispisnicu iz kluba, što je potvrdio za gg.ba. "Klub nije korektan, imali smo na zimu dogovor da ostanem do ljeta, iako sam već tada trebao otići iz kluba. Pristao sam ostati do kraja sezone i onda su obećali da će me pustiti. Čelik ima dug prema meni, ali mene za razliku od drugih igrača kao ne žele pustiti. Imam dvije ponude Slobode i Željezničara, ljudi su konkretni i korektni i nadam se da ću u narednim danima riješiti svoj status s Čelikom, te karijeru nastaviti na Tušnju ili Grbavici. Ne želim više da čekam, situacija će se riješiti na fin ili ružan način, nadam se da ću se prijateljski rastati s Čelikom" poručio je čelnicima kluba s Bilinog polja Dženan Bureković. Dženan Bureković izdanak je Čelikove škole nogometa, nakon što je prošao sve omladinske kategorije, već sa 16.godina je debitovao za prvi tim. Za seniorsku ekipu crno-crvenih ima 80 nastupa, te je aktuelni mladi reprezentativac BiH. U prošloj sezoni u Premijer ligi za Čelik je odigrao 26 utakmica.

Ne kontam, lijevi bek je a tu smo popunjeni, raja je ranije govorila da nista od njeg nema a otkud sad ovo?
Zadnja izmjena: fk1921, dana/u sub jun 11, 2016 2:58 pm, ukupno mijenjano 1 put.
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!

LARSSON
Kontakt:

sub jun 11, 2016 2:56 pm

Hoćemo stopera/eeeee :(
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

Izlija
Moderator
Kontakt:

sub jun 11, 2016 3:04 pm

fk1921 je napisao/la: Ne kontam, lijevi bek je a tu smo popunjeni, raja je ranije govorila da nista od njeg nema a otkud sad ovo?
Nisam upućen u pregovore ali čista logika mi govori da je uvijek prednost imati reprezentativni kadar pa makar i na klupi, mlad igrač i perspektivan koji bi u našoj sredini mogao da eksplodira i na kraju da se dobro unovči. Nisam upućen dali se uopšte pregovara sa njim ali i ako se pregovara to za naš klub može biti samo + i to veliki.
イビチャ・オシム
Živ nam bio još 1921 godinu.

Whisperer

sub jun 11, 2016 3:08 pm

fk1921 je napisao/la:Nogometni klub Čelik naredne sezone bi mogao doživjeti sudbinu Borca i Veleža. Nakon što je istekao ugovor sa 13 igrača, crno-crvene su napustili i oni koji su imali čvrste ugovore. Grahovac, Džidić i Karić su potpisali za Slobodu, Dedić je jučer dobio papire nakon što je oprostio dug Čeliku, a na izlaznim vratima su Salčinović i Jusić, kojima se niko nije još obratio u vezi ostanka u klubu. Jedan od igrača koji je već prošle zime trebao napustiti Bilino polje je 20-godišnji lijevi bočni Dženan Bureković, koji je jučer podnio zahtjev za ispisnicu iz kluba, što je potvrdio za ****.ba. "Klub nije korektan, imali smo na zimu dogovor da ostanem do ljeta, iako sam već tada trebao otići iz kluba. Pristao sam ostati do kraja sezone i onda su obećali da će me pustiti. Čelik ima dug prema meni, ali mene za razliku od drugih igrača kao ne žele pustiti. Imam dvije ponude Slobode i Željezničara, ljudi su konkretni i korektni i nadam se da ću u narednim danima riješiti svoj status s Čelikom, te karijeru nastaviti na Tušnju ili Grbavici. Ne želim više da čekam, situacija će se riješiti na fin ili ružan način, nadam se da ću se prijateljski rastati s Čelikom" poručio je čelnicima kluba s Bilinog polja Dženan Bureković. Dženan Bureković izdanak je Čelikove škole nogometa, nakon što je prošao sve omladinske kategorije, već sa 16.godina je debitovao za prvi tim. Za seniorsku ekipu crno-crvenih ima 80 nastupa, te je aktuelni mladi reprezentativac BiH. U prošloj sezoni u Premijer ligi za Čelik je odigrao 26 utakmica.

Ne kontam, lijevi bek je a tu smo popunjeni, raja je ranije govorila da nista od njeg nema a otkud sad ovo?
Kad bi potpisao za Želju, u Zenicu ne bi smio kročit vise čini mi se.
Na toj poziciji imamo dva igrača, tako da bi on bio višak ;)
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

fk1921

sub jun 11, 2016 3:09 pm

Izlija je napisao/la:
fk1921 je napisao/la: Ne kontam, lijevi bek je a tu smo popunjeni, raja je ranije govorila da nista od njeg nema a otkud sad ovo?
Nisam upućen u pregovore ali čista logika mi govori da je uvijek prednost imati reprezentativni kadar pa makar i na klupi, mlad igrač i perspektivan koji bi u našoj sredini mogao da eksplodira i na kraju da se dobro unovči. Nisam upućen dali se uopšte pregovara sa njim ali i ako se pregovara to za naš klub može biti samo + i to veliki.
dobro zboris :D
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!

storm_raider
Kontakt:

sub jun 11, 2016 3:09 pm

Sta ti bi Mirso? :rofl: :rofl:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Whisperer

sub jun 11, 2016 3:12 pm

storm_raider je napisao/la:Sta ti bi Mirso? :rofl: :rofl:
nista brudaa samo iznosim svoje misljenje kad smo ga trazili , on nije htio , neka ide u slobodu :mrgreen:
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

LARSSON
Kontakt:

sub jun 11, 2016 3:12 pm

Ne treba nam burekovic, subic danas potpisuje na 6,5 godina a postoji mogućnost i produženje još 3 godine ako se plasiramo u europu

Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Kontakt:

sub jun 11, 2016 3:14 pm

Igrac koji ima 21 godinu i 70 nastupa u premijer ligi mora valjati. Mozes i prodati ga kasnije za razliku od Kramarica. A i Husic je nepoznanica velika.

Jaozinho22

sub jun 11, 2016 3:32 pm

Minjore je napisao/la:Igrac koji ima 21 godinu i 70 nastupa u premijer ligi mora valjati. Mozes i prodati ga kasnije za razliku od Kramarica. A i Husic je nepoznanica velika.
:palacgore:
Zimus mi je rekao kad sam ga pitao da li ces ljetos u Želju ? On kaze : ''Ono što ja hoću oni ne mogu odgodit,sada ili na ljeto svejedno je''
E sad da li se šta poslije promijenilo ne znam,svakako da bi valjao.
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.

LARSSON
Kontakt:

sub jun 11, 2016 3:41 pm

Jaozinho22 je napisao/la:
Minjore je napisao/la:Igrac koji ima 21 godinu i 70 nastupa u premijer ligi mora valjati. Mozes i prodati ga kasnije za razliku od Kramarica. A i Husic je nepoznanica velika.
Zimus mi je rekao kad sam ga pitao da li ces ljetos u Želju ? On kaze : ''Ono što ja hoću oni ne mogu odgodit,sada ili na ljeto svejedno je''

Eto u slobodi je, da ne dumate :D

Whisperer

sub jun 11, 2016 3:46 pm

LARS1921 je napisao/la:

Amenn :palacgore:

Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Kontakt:

sub jun 11, 2016 3:50 pm

LARS1921 je napisao/la:
Ma nidje veze igrac :lol: :lol: :lol:

ž'21
Kontakt:

sub jun 11, 2016 3:55 pm

Meni je samo zao sto mi nismo doveli Sinisu Sanicanina i Ajdina Redzica kada smo mogli. A iz Celika je ostao jos Marin Popovic koji bi bio fenomenalna zamjena za Miroslava Stevanovica.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Whisperer

sub jun 11, 2016 4:00 pm

ž'21 je napisao/la:Meni je samo zao sto mi nismo doveli Sinisu Sanicanina i Ajdina Redzica kada smo mogli. A iz Celika je ostao jos Marin Popovic koji bi bio fenomenalna zamjena za Miroslava Stevanovica.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
Kad i njeg sloboda jamiiiiiiii :rofl: oni cjeli celik prepisase haha

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 7 gostiju.

Prijava  •  Registracija